1528
Mercedes-Benz
  • Kata
    #379
    Nekem nagy esernyőm, egéralátétem, és egy sorszámozott 1/87-es méretarányú SL-em van (R230).
  • Willi Betz
    #378
    Hamár modell autók...gyűjtöm a Merciket:D
  • Willi Betz
    #377
    Nekem Brabustól csak egy S-osztály prosim van meg árajánlat kérésem. De már vagy 3 évesek.
    Kiváncsi voltam mibe fáj egy ilyen V12-es vadorzó:)
  • Kata
    #376
    Töröld ki a flém hsz-eket és zavard el a hülyegyereket. Nem ovi.
  • Kata
    #375
    Múlt héten leveleztem a Brabussal - mert van ilyen fan cuccokat árusító boltjuk - hogy csinálnak-e a facelifted SL-ből is modelautót. De sajnos nem, és másmilyet se terveznek mostanában kiadni. :(
  • PyRex
    #374
    Fejezzétek már be, a francba is...
  • Kata
    #373
    Összetévesztesz családod nőtagjaival. -.-
    Na most már lelécelhetnél a topikból, ha már tartalommal és értelemmel nem tudod megtölteni.
  • pszihopata
    #372
    Tényleg a stílus onnan olyan ismerős!
  • Willi Betz
    #371
    Két gyengém:)



    És persze az örök szerelmem
  • Kata
    #370
    Ez most ilyen burkolt leqrvázás?
  • PyRex
    #369
    Na a személyeskedést MOST fejezzük be. Köszönöm!
  • PyRex
    #368
    "ilyen nő aztán a férfiak álma!"

    hát van van mercije meg lexus-a is, akkor... :)
  • Kata
    #367
    A tudálékos sötétség azt hiszem nálad figyelt be, mióta bejöttél ma a topikba és hozzám szóltál. Te is gondolom tipikusan a nők álma pasi vagy ilyen bunkó jellemmel. A legrosszabb kombináció vagy, amikor a tudatlanság a személyeskedő bunkósággal és kötözködési hajlammal párosul. Égjél mééég! :D
  • pszihopata
    #366
    A tudálékos sötétségedet még ocsmányságokkal is fűszerezed az ilyen nő aztán a férfiak álma!
  • Kata
    #365
    Valszeg nem vagyok nagy szakértő, de valszeg te sem. Én legalább ültem mindkettőben, sőt van is mindekettőből, így van összehasonlítási alapom. Ennyire nem kell ám lenézni, hogy nem értek hozzá. És te égeted magad ezzel az állandó lenézéssel és fikázással. Te ostoba paraszt...
    Te okoskodsz, nem én. Nálad az érvek kimerültek a fikázásomban. Az az érved bmeg, hogy én nem érthetek hozzá. Röhejes.
  • pszihopata
    #364
    'valszeg ugyanolyan hanyagabb minőség, mint a többi jappó kocsi."

    Mindent lehet mondani rájuk csak nem a hanyag minőséget!Lövésed sincsen az autókhoz,nekem meg fogalmam sincsen minek okoskodsz akkor bele?

    Jól érzed magad ha sikerül valahol beégni?
  • Kata
    #363
    eleinte nekem is bizarrnak tűnt, de egyre jobban megszokom a látványát, és lassan már afelé a perverzió felé hajlok, hogy tetszik is :D
  • Willi Betz
    #362
    Na ilyet vezettem én,csak nem volt AMG és elöl csak egy "kis" dízel volt a motortető alatt:D
  • Willi Betz
    #361
    Ájájjájj ez az "új" SL nem tetszik,olyan béna az első lámpája.
  • Kata
    #360
    ilyet kérek karira

  • Kata
    #359
    Bocs, csak nehezen tolerálom azokat, akik csak kötözködni tudnak, és érveik kimerülnek a személyeskedő fikázásban, lenézésben.
  • Kata
    #358
    Nem a márkát fikáztam, hanem azt mondtam, valszeg ugyanolyan hanyagabb minőség, mint a többi jappó kocsi. De látom személyeskedésben jobb vagy, mint szövegértelmezésben.
  • pszihopata
    #357
    Semmit,hiszen ilyen komoly tapasztalatokkal már akár fikázhatod is a márkát!Pláne itt ahol garantált a siker!
  • PyRex
    #356
    nanana, egy úrihölgy miért beszél így?
    A Lexusokról csak annyit kell tudni, hogy a Lexus tulajoknál a legnagyobb a világon a márkahűség. Ez szerintem mindent el is mond.
  • Kata
    #355
    Nem vágom mit számít és mit akarsz kihozni belőle. 1 éves volt a lexus. A cinizmusod meg dugd fel magadnak.
  • PyRex
    #354
  • pszihopata
    #353
    'Na meg mi lesz a lexusból 20 évesen? De akár csak 6-7 évesen. "

    Kíváncsi lennék hány éves volt az a lexus amiben állítólag ültél?


  • PyRex
    #352
    legújabbhoz még nem volt szerencsém. de ettől még a "régebbi" is ugyanennyibe került, nem szabadna, hogy ilyen betegségei legyenek...
  • Willi Betz
    #351
    Nem a W220-asról beszélek,mert az tényleg egy szar. Váltója bajos és azok amiket már felsoroltál.
    Én a legújabbat vezettem. A W221-est.
    Nekem meg W140-esem volt.
  • PyRex
    #350
    ettől függetlenül merci párti vagyok, azért is nyitottam a topicot, de... de ez kiakasztó. Ja és szinte a fél autó műanyag, az elején a hűtőrács durván gagyi ha hozzáérsz :)
  • PyRex
    #349
    én vezettem s500-ast, majd s500 4maticot többször is, hát a 4 kerekes az egy hulladék. a 400 ezer forintos audio fejegység tönkrement 2 hónap alatt, az első kerekekben folyamatosan 3-4 havonta meg kell nézetni valami szart, ami mindig elkezd kotyogni. a kormányt ahogy tekered valami bőr mindig súrlódik és tök hülye hangot ad, azzal is vagy 5x vittük eddig vissza... Ez egy (anno) 25 millió forintos autónál azért enyhén szólva túlzás!
  • pszihopata
    #348
    Tényleg problémásak lehetnek,mert tegnap láttam Klagenfurt-nál a pályán egy zsír új R mercit amint csörlőzik fel a trélerre,mert a felhőszakadás megártott neki!
  • Willi Betz
    #347
    Volt szerencsém kipróbálni egy S320CDI-t és mikor beleültem,azt hittem egy másik világba érkeztem. Annyira rend és béke volt benne. Finom tapintású bőr mindenhol. Menet közben motorzajt egyáltalán nem hallottam,esetleg akkor egy hangyányit mikor nagyobb gázt adtam neki. Szélzaj egyáltalán nincs benne még 150-nél sem.
    De mondjuk én Mercis családban nőttem fel,meg nekem is volt szóval én rosszat nem nagyon tudok mondani róluk.
  • Kata
    #346
    Kőszegen jártam, ott készítettem a képeket:

  • Kata
    #345
    A japán autóké meg még lejjebb. Kár vitatkoznod velem, mert van német és japán autóm is, látom a különbségeket az életben.
  • PyRex
    #344
    de nem is rosszabb.
    bocs de az új mercik sem jobbak, még az S osztály sem. a minőség a béka segge alatt van sajnos.
  • Kata
    #343
    Ültem benne, nem tapasztaltam, hogy jobb lenne, mint egy Merci, Audi vagy BMW. Na meg mi lesz a lexusból 20 évesen? De akár csak 6-7 évesen.
  • PyRex
    #342
    ülj bele egy lexusba...
  • Kata
    #341
    Ez egyértelmű, a német precizitástól kicsit még messzebb járnak. A japán autók nekem ilyen tipikus gyorsan gyártott, olcsó anyagokból készült marketingautók "vetyetek szokat, óccó" csatakiáltással.
  • PyRex
    #340
    jó de mondjuk autót sem 20 évre vesz az ember :D és a japán autók rövid-középtávra kurvajók, azért ebben nincs vita.