1528
Mercedes-Benz
  • caseih9400
    #259
    júúj még mindíg borsos áruk van :S 7milka :S
  • caseih9400
    #258
    kössz
  • PyRex
    #257
    klikkide

    ez mondjuk az új M osztály, de azért valamennyire talán lehet viszonyítani...
  • pszihopata
    #256
    'ez a kocsi "

    Amúgy gondolom nehéz lenne megnézni a használtaón!
  • caseih9400
    #255
    jajjmár , a kép illusztráció -.-
  • pszihopata
    #254
    Semmit mert jobbkormányos!
  • caseih9400
    #253
    hát valamelyikét
  • PyRex
    #252
    aha persze, és melyik motor fogyasztását írjam? Mert ez innen csak egy kaszni...
  • caseih9400
    #251
    Sziasztok !

    Szerintetek ez a kocsi most mennyit ér ? Műszaki adatok is kénének pl. fogyasztás..
  • GhostRider1 #250
    avagy CLK DTM AMG
  • GhostRider1 #249
    CLK GTR AMG
  • Unreal1942
    #248
    Biztos vissza lehet!
  • baddeni
    #247
    sziasztok vki nem tudja az A180-as mercinek vissza lehet tekerni a kilóméter óráját mert én eddig úgy tudtam nem és most állok vásárlás előtt de nagyon gyanúsan kevés km van egy másfél éves verdában miközben a kormány meg a belseje jóval tobbről árulkodik.......
  • DJ BP
    #246
    az új E mikor érkezik vajon? mert öregecske a mostani a konkurenciához képest
  • PyRex
    #245
    nincs, de elég brutális. bár nekem ez újabb E jobban bejön lol :)
  • greg benz
    #244
    Sziasztok!

    Erről az autóról nincs esetleg valakinek több képe? Konkrétan erről az autóról kéne,tehát nem ilyen típusról:) Köszi!

  • Magnumrolcsi
    #243
    Ilyesmi
  • Magnumrolcsi
    #242
    azta :) m1-en micsoda frankó mercedes volt, az országban csak kettő van belőle, egyik az F1-es felvezető kocsi, másik pedig egy zsarolóé :) 80millió körül van az ára
  • Magnumrolcsi
    #241


  • Tejbetöki
    #240
    ehez mitszoltok? a miénk
  • JYeti
    #239
    Háááááááát azéééért....
  • DJ BP
    #238
    Aston, Lambo? :)

    ez meg egy túlsúlyos szteroidozott gép...
  • PszihoApu
    #237
    Sziasztok Mercedes 190 e hez keresek szerelési könyvet ha tudtok léci küldjétek el emilbe a psziho.apu@freemail címre

    Ha lehetne magyar legyen

    Köszike
  • iszakos
    #236
  • PyRex
    #235
    Meg az ML! :)
  • PyRex
    #234
    Sőt: az új CL sem tetszik :(
    Az új S viszont szép
  • PyRex
    #233
    Ez az új C? Nekem nemteccik :(
  • JYeti
    #232
    Elég királyos lesz az új C Merci is

  • vizes
    #231
    Ezt érdemes megnézni
  • Yetike
    #230
    Ha nekem lenne 45 milkám, gondolkozás nélkül rákölteném
  • DJ Bee18
    #229
    Durva, de kb. 45 misiért sohanem kéne...
  • Yetike
    #228
    Dehogynem :P

    Szerintem ez a kocsi a csúcs. (a BMW meg az Audi mellett)

    Mercedes CL AMG






  • ITM
    #227
    Sok gyík :D. Nem szeretitek már a Mercedest? Na de, nagyon jó híreket raktam fel az oldalamra, tessék megnézni őket !! Érdekes és extra dolgokkal...
    Mercedes Fanpage
  • ITM
    #226
    Hi people, szomorúan látom, hogy kevés a látogató !! Ismét frissítettem az oldalam --> Mercedes Fanpage 77 darab Mercedes-es videóval, minden látogatót szívesen várok, érdekes videókkal, jó képekkel, friss hírekkel, sok linkkel stb...

    B y e, Zsolti...
  • ITM
    #225
    Megfrissült az oldalam: Mercedes Fanpage, de sajnos nem tudom bővíteni mivel elfogyott a rendelkezésemre álló tárhely és újabb pöttöm 50 Mb- 1500 ft, kész átverés...ezért lassan átköltöztetem az oldalt valami igazi tárhelyre kb 1 gb tárhellyel.
    Üdv, Zsolti
  • PyRex
    #224
    húb+
  • ngcsnet
    #223
    :S
  • Unreal1942
    #222
    Én is sok ilyen kellemetlenséget hallottam az újabb mercikről. :( Szerencse a szerencsétlenségben, hogy nekem ilyenre mostanában nem telik :)
    Egy 15 éves 124 essel járok állítolag ez még merci. Költeni azért erre is kell.
    (persze melyik autóra nem)?
  • DJ Bee18
    #221
    csak sok ember személyes ügyének tekinti illetve farokhosszabitás céljából isteniti saját autóját :)))) Hülyék
  • PyRex
    #220
    Ne tőlem kérdezd, nem én vettem :) Én amúgy ML500-ast vennék (pláne Budapestre...), ha lenne lé.