1522
Mercedes-Benz
  • caseih9400
    hát valamelyikét
  • PyRex
    aha persze, és melyik motor fogyasztását írjam? Mert ez innen csak egy kaszni...
  • caseih9400
    Sziasztok !

Szerintetek ez a kocsi most mennyit ér ? Műszaki adatok is kénének pl. fogyasztás..
  • GhostRider1 #250
    avagy CLK DTM AMG
  • GhostRider1 #249
    CLK GTR AMG
  • Unreal1942
    Biztos vissza lehet!
  • baddeni
    sziasztok vki nem tudja az A180-as mercinek vissza lehet tekerni a kilóméter óráját mert én eddig úgy tudtam nem és most állok vásárlás előtt de nagyon gyanúsan kevés km van egy másfél éves verdában miközben a kormány meg a belseje jóval tobbről árulkodik.......
  • DJ BP
    az új E mikor érkezik vajon? mert öregecske a mostani a konkurenciához képest
  • PyRex
    nincs, de elég brutális. bár nekem ez újabb E jobban bejön lol :)
  • greg benz
    Sziasztok!

Erről az autóról nincs esetleg valakinek több képe? Konkrétan erről az autóról kéne,tehát nem ilyen típusról:) Köszi!

• Magnumrolcsi
    Ilyesmi
  • Magnumrolcsi
    azta :) m1-en micsoda frankó mercedes volt, az országban csak kettő van belőle, egyik az F1-es felvezető kocsi, másik pedig egy zsarolóé :) 80millió körül van az ára
  • Magnumrolcsi

• Tejbetöki
    ehez mitszoltok? a miénk
  • JYeti
    Háááááááát azéééért....
  • DJ BP
    Aston, Lambo? :)

ez meg egy túlsúlyos szteroidozott gép...
  • PszihoApu
    Sziasztok Mercedes 190 e hez keresek szerelési könyvet ha tudtok léci küldjétek el emilbe a [email protected] címre

Ha lehetne magyar legyen

Köszike
  • iszakos
  • PyRex
    Meg az ML! :)
  • PyRex
    Sőt: az új CL sem tetszik :(
    Az új S viszont szép
  • PyRex
    Ez az új C? Nekem nemteccik :(
  • JYeti
    Elég királyos lesz az új C Merci is

• vizes
    Ezt érdemes megnézni
  • Yetike
    Ha nekem lenne 45 milkám, gondolkozás nélkül rákölteném
  • DJ Bee18
    Durva, de kb. 45 misiért sohanem kéne...
  • Yetike
    Dehogynem :P

Szerintem ez a kocsi a csúcs. (a BMW meg az Audi mellett)

Mercedes CL AMG

• ITM
    Sok gyík :D. Nem szeretitek már a Mercedest? Na de, nagyon jó híreket raktam fel az oldalamra, tessék megnézni őket !! Érdekes és extra dolgokkal...
    Mercedes Fanpage
  • ITM
    Hi people, szomorúan látom, hogy kevés a látogató !! Ismét frissítettem az oldalam --> Mercedes Fanpage 77 darab Mercedes-es videóval, minden látogatót szívesen várok, érdekes videókkal, jó képekkel, friss hírekkel, sok linkkel stb...

B y e, Zsolti...
  • ITM
    Megfrissült az oldalam: Mercedes Fanpage, de sajnos nem tudom bővíteni mivel elfogyott a rendelkezésemre álló tárhely és újabb pöttöm 50 Mb- 1500 ft, kész átverés...ezért lassan átköltöztetem az oldalt valami igazi tárhelyre kb 1 gb tárhellyel.
    Üdv, Zsolti
  • PyRex
    húb+
  • ngcsnet
    :S
  • Unreal1942
    Én is sok ilyen kellemetlenséget hallottam az újabb mercikről. :( Szerencse a szerencsétlenségben, hogy nekem ilyenre mostanában nem telik :)
    Egy 15 éves 124 essel járok állítolag ez még merci. Költeni azért erre is kell.
    (persze melyik autóra nem)?
  • DJ Bee18
    csak sok ember személyes ügyének tekinti illetve farokhosszabitás céljából isteniti saját autóját :)))) Hülyék
  • PyRex
    Ne tőlem kérdezd, nem én vettem :) Én amúgy ML500-ast vennék (pláne Budapestre...), ha lenne lé.
  • PyRex
    Én is MB fan vagyok, de azért hülye nem, ha egyszer ilyen, akkor minek tagadjam le?
  • ITM
    Most sok igazság elhangzott itt ! SAJNOS !! MB FAN
  • DJ Bee18
    minek ekkora autó? :DDD
  • PyRex
    Amikor anno kijött az új 4 kerekes S osztály (tehát nem a mostani legújabb), akkor cseréltük a régi 500-ast arra. És hát ne tudd meg mennyi szar van vele. Komolyan, nevetséges. És persze a javítás nem 2 fillér. Ez nem luxus(autó), basszus. Egyébként van olyan ismerős, aki 2 hónap után ugyanilyet cserélt le egy Audi A8 long-ra és azóta is azzal jár :) Mondjuk a design az első osztályú. De az anyagok már nem azok, amiből építik az autót. Pl. az első hűtőrács szerintem hihetetlen gagyi műanyagból készült, stb... Motorikusan marha jó az autó, csak minden mással van gond. De kezdve ilyenektől, hogy a napfénytető elég furán működik, a rádió sokszor magától bekapcsol induláskor, néha érdekes dolgokat jelez az autó (kiírja, hogy pl. gond van ezze-azzal - közben pedig semmi probléma), szóval... Meg a Budapesti utak miatt folyamatosan vinni kell vissza mert rendszeresen "kotyog" valami főleg az első 2 kerékben. Szerintem ez sem normális azért.
  • DJ Bee18
    miért, opellel mi a gond?
  • DJ Bee18
    komolyan? durva, mondjuk BMW 7-eseket is bőven lenyomja a Suzuki mgbizhatóságban. (mondjuk a Suzuki ebben az egyben szinte verhetetlen)