1528
Mercedes-Benz
  • PyRex
    #139
    Ma ilyet láttam:



    Poén volt, mert épp tankoltunk az S-be és majdnem ugyanaz volt a rendszáma, mint a mienknek, meg is néztük egymás feketeségét :)))
  • Unreal1942
    #138
    Ezek láttán nem is csodálkozom.
  • Unreal1942
    #137
    Jó lett.
    Ha lenne keretem a rendbehozatalra akkor biztos meg is venném az oldalon hirdetett
    példányt :)
  • streeter
    #136
    Most valamiért bejönnek a Merci kombik.







    De főleg ez a régi E kombi.





    A felni nagyon bejövős!!!



    Ez nem kombi ugyan de tetszik :D

  • Veper
    #135
    Sziasztok!
    Most készítettem el a kis oldalt, Mercedese Ponton-okkal foglakozik.

    www.mercedesponton.hu


    Remélem tetszik, várom a véleményeiteket.

    [IMG]http://[/IMG]
    [IMG]http://[/IMG]
  • Magnumrolcsi
    #134
    kedvencem



  • Dichter
    #133
    R osztály
  • GregSB
    #132

  • PyRex
    #131
    Milyen értelemben külön? Eddig is ugyanannyi közük volt egymáshoz, mint ezután, sőt most még szerintem több is van az új S osztály miatt :)
  • CSOCSO
    #130
    tavaly megkerdeztem a maybachekat hogy akkor most mi kozuk a mercihez..de mar kulon, sajat utjukat jarjak!!!
  • PyRex
    #129
    ja, főleg a maybach :)
  • Dichter
    #128
    Mindegyik az elérhető árkategória
  • PyRex
    #127
    A Mercedes valóságos modelloffenzívával készült 2006-ra, az alábbi modellek folyamatosan érkeznek hazánkba. Január: Maybach 57S, S600/S320 CDI. Március: SL fészlift. Május: S65 AMG. Június: CLK 63 AMG, CLS 63 AMG, E-osztály fészlift/E63 AMG, CLS fészlift/CLS 63 AMG. Szeptember: ML 420 CDI, S420 CDI, S500 4Matic, új GL, új CL. December: S320 CDI 4Matic, új smart fortwo bemutató.
  • Magnumrolcsi
    #126
    maybach

  • Dichter
    #125
    Nekem a perselyt vették ki az autómból (azt a cuccot, amiben áll az embléma), mert a csillagot mindíg magammal viszem. Múltkor meg kis bogyókat tömködött bele valami kis geci.
  • Unreal1942
    #124
    Csak dühöngök 1 et mert egy tetves szemétláda ma reggelre letörte a merci emblémámat.
    Ha jól tudom ez már régen nem divat tehát pusztán rongált a rohadék.
    Fájó mert a 15 éves autón még gyári volt a dolog.
    Remélem minimum eltőrik a keze az illetőnek, de nem bánnám azt se ha amputáli kéne valami miatt neki.
    Ezzel még mindig jobban jár mintha elkaptam volna

    Bocsi az offért. Boldog új évet mindenkinek aki még soha nem tört le ilyet autóról!
  • Magnumrolcsi
    #123
    új S osztály videó

  • Dichter
    #122
    Kicsit szomorúan hallom, amit 1-2 ember írt a régi S osztályról. Nekem volt szerencsém vezetni, szerintem a legállatabb gép, amiben valaha is ültem. Persze ha lenne elég pénzem fenntartani, akkor már lenne pénzem valami újabbra, modernebbre, de szerintem ezt annak idején megvettem volna, ha tehetem.
  • Super DANTE
    #121
    Nem rosszak, de én már ilyen durván nem tuningolnék Mercedest, ezért maradok az AMG-nél, meg esetleg Lorinser, de ott max minimális optika és teljesítmény tuning, csak, hogy egyedi legyen.
  • PyRex
    #120
    Brutálok a Kleemann-ok, de nekem valamiért nem jönnek be. Valahogy az az érzésem, hogy nem illik a Mercihez az, amit csinálnak belőle. Pl. a Kleemann kipufogók egyáltalán nem tetszenek. De ez csak a saját véleményem.
  • Magnumrolcsi
    #119
    E55KCC
  • CSOCSO
    #118
    CLS50KS8





    SL50KS8






    belso design:




  • CSOCSO
    #117
    S50 S3





    ML50K S8





    SLK 20k





    E55KCC



  • CSOCSO
    #116
    szepek ezek a brabusok meg a renntech meg amg meg a carlsson meg ami meg van de szvsz a legjobb akkor is a Kleemann:











    belsore es kulsore elverik az osszes masik tuning ceget...
    es tudasilag se gyengek....
  • CSOCSO
    #115
    hatulrol nagyon szep.. elolrol sajna felek hogy olyan lesz a lampaja mint az R osztalynak ami baromira csunya
  • Adi
    #114
    Ültem olyanba!
    Autópályán szakítottunk vele!
    Jól nézzet ki!
    De így hosszabb távról nem tudok mit mondani!
  • PyRex
    #113
    C32 AMG:




  • PyRex
    #112
    Piros bőr nemteccik :) Meg az SL nekem túl kicsi, jobban szeretem a nagyobb autókat, inkább CL :) Persze azért el tudnám fogadni...
  • Kata
    #111
    A zisten!




    piros bőrrel, merészebbeknek
  • TomBond
    #110
    Az előző link lustáknak
  • TomBond
    #109
    Ti hol szoktatok utánanézni a dolgoknak?
    Ismeritek a www.germancarfans.com -ot? Én ezen szoktam nézelődni.
  • PyRex
    #108
    A kémfotókon látható szerintem hasonlít erre. Találtam más fantáziaképeket is, de ezek hasonlítanak a legjobban a kémfotókra :)
  • GregSB
    #107
    Ezek csak az AutoBild fotosopposainak fantáziaképei a kémfotókon látható lemazkolt Cl alapján, egyáltalán nem biztos hogy így fog kinézni...
  • PyRex
    #106
    Az új CL class:



    Elvileg ez is az:


  • PyRex
    #105
    Na még pár durva kép:










  • PyRex
    #104
    Hmm, a frameless glass elég ütős :)

  • PyRex
    #103
    LOOOL? :) (Sorry, nagyok a képek)



  • SASboy
    #102
    ez tényleg odab*x
  • PyRex
    #101
    Variációk egy témára :)
  • PyRex
    #100