1528
Mercedes-Benz
  • PyRex
    #299
    és az mi lesz? :)
  • DeenQa
    #298
    Gyönyörű a régi SL is, de nem olyan feltűnő mint az új :)

    Már csak 17 nap, és megérkezik az új autóm áh :] Amint megjön, teszem be ide a képeket :p
  • M4RCI
    #297
    Mercedes SL 65 AMG:


    Mercedes CLS 63 AMG:

  • M4RCI
    #296
    Ma láttam egy Mercedes SLK 55 AMG-t:


  • PyRex
    #295
    ez valami csoda ez az autó :)
  • pszihopata
    #294
    nice!
  • M4RCI
    #293
    Mára egy CL 63 AMG jutott:


  • M4RCI
    #292
    Ezt a Mercedes CLS 55 AMG-t láttam nem is olyan régen:


  • Ger0121
    #291
    Hali!
    Lenne egy jobbos első E-Class ra való lámpám!
    Búra+foglalat(a Xenon is benne)Tehát a komplett lámpa!
    Esetleg ha érdekel valakit, privátban jelezze!
    Mellette nem tudja vki h hol tudok, ilyen kategóriában hirdetni?!
    Köszi!
    Hali!
    Ui.:Több alkatrész is van!
    Minden érdeklődést privátban, vagy E-mail.ben várok!
    Kösszi!
    És bocsi!
  • M4RCI
    #290
  • Willi Betz
    #289
    Kéne mind2:D
  • PyRex
    #288


  • M4RCI
    #287
    Ezt az érdekes képemt még régebben csináltam:

  • PyRex
    #286
    Azta, de gyönyörű!
  • M4RCI
    #285
    Na ma láttam egy 300 SL-t:




  • DJ BP
    #284
    miért kár? :)
  • M4RCI
    #283
    Ez az első C 63 AMG, amit Magyarországon láttam! (egyébként a Kempinski hotelnél volt a belvárosban)
  • M4RCI
    #282
    Ma ezt láttam:


    Kár, hogy a típusjelzés le lett róla szedve!
  • pszihopata
    #281
    'Stuttgartban tovább izmosították a jól ismert 2,1 literes dízelmotort, amely így már összemérhető a konkurencia legerősebb négyhengeres turbódízeleivel.

    A legújabb kivitel teljesítményét azonban sikerült 204 lóerőig emelni, a csúcsnyomaték pedig 500 Nm-re nőtt.

    az autó 7,7 másodperc alatt érheti el vele a 100 km/h-t, 60-ról 120 km/h-ra pedig 9,4 másodperc alatt gyorsulhat. Ráadásul a nagy teljesítmény nem ment a takarékosság vagy a tiszta üzem rovására, a C 250 CDI akár 5,1 liter gázolajjal is megtehet 100 kilométert, és teljesíti az Euro5 károsanyag-kibocsátási normát."


    Nem rossz.
  • Willi Betz
    #280
    Soros 6 hengeres,177 lóerős,220 a vége,de ez mellékes. 97-99-ig csinálták ezzel a motorral. Nagyjából 10mp alatt éri el a 100km/h-t. Ennyit tudok róla mondani,mert nincsen tapasztalatom ezzel az autóval.
  • arany671
    #279
    ez jolhangzik bár fentebb olvasok riaszto véleményt is igaz az cdi-motorra vonatkozik.sima td-ről írjatok még többet.köszi!!
  • pszihopata
    #278
    Nem taxiként üzemel,hanem családi autóként,60 éves a tulaj.Az utolsó körlámpás,már cdi motoros /w 210/,ezüst színű sosem volt taxi.
  • Willi Betz
    #277
    Taxiként üzemel? Vagy nem az új körlámpás,hanem a régi?
  • pszihopata
    #276
    Akkor utólag:

    Hamár itt tartunk ismeretségi körömben van egy körlámpás 270 cdi kombi,kb.3 éve van meg,azóta volt egy 800 ezres motorfelújítás,meg egy félmilliós váltójavítás,de emellett a százezres kisebb tételek már fel sem tűnnek.

    Nagyon tetszik a gép,de amikor belegondolok hogy a 3 év alatt vesztett 3 milliót az értékéből + ráköltöttek 2 millát,már nem is irigykedem annyira.
  • Willi Betz
    #275
    Ezt viccnek írtam,de semmi gond.
    Nem érteni viccet,ez a baj:D
  • pszihopata
    #274
    'hallottam olyat is,hogy ezek a motorok 500ezernél lettek bejáratódva"

    -én is hallottam már sok hülyeséget,de ez túltesz a legtöbbiken!

    Miért van az,hogy a menőbb kamionos cégek 3-400 ezernél lecserélik a kocsiajikat,pedig azok a motorok 2000-es fordulaton dolgoznak,csak hosszútávon használják őket,és min. 15 percig melegítík őket elindulás előtt?

    Elmennének 1 millát is,mégis jobban megéri a cégnek lecserélni őket mert ahogy nő a kilóméter egyre többet kell költeni rá,és egyre többet kell menteni őket.

    Aki meg azt állítja hogy egy merci v. bármi javítások nélkül megy fél millát az hazudik!

    A legjobb esetben is 250-300 után jöna vízpumpa-önindító-generátor-izzítás-hengerfej-tömítések stb.Hiába bír maga a motor többet,attól még igen sokba kerül fenntartani.





  • Willi Betz
    #273
    Igen vannak olyanok is. Én csak az átlagot írtam,mikor nem kell még hozzányúlni a motorhoz. Sőt hallottam olyat is,hogy ezek a motorok 500ezernél lettek bejáratódva:D
  • Unreal1942
    #272
    a 124 es 3 ezres dízel van ami több mint 1 millát ment el :)
  • Willi Betz
    #271
    A 3 literes dízelek elpöfögnek kb 4-500ezer km-t is. Főleg ha automata az aztán nem pörgeti agyon ezt a motort. Persze tudni kéne mennyi van benne most.
  • arany671
    #270
    sziasztok!vétel előtt állok 1w210/300td-re gondolok.
    ha valaki tud segitsen. mennyi km-bírnak ezek a motorok
    általában,mire figyeljek? előreis köszi.
  • tudor1980
    #269
    hello van valakinek ilyen vasa?Mercedes w126 kaszni v8 5000ccm most hoztam. Valaki vélemény?esetleg . meg köszönném.
  • Magnumrolcsi
    #268
  • caseih9400
    #267
    hát nemnagyon.
  • Willi Betz
    #266
    Nem tetszik...nem megy a hátuljához!
  • Kata
    #265
    hát, szokni kell az új lámpákat...







  • caseih9400
    #264
    énnem
  • Kata
    #263
    Láttátok az új SL-t?
  • caseih9400
    #262
  • pszihopata
    #261
    Meg le is járatták rendesen a sok 'faparaszt gyúrós geci".
  • Willi Betz
    #260
    De műszakilag elég sok gond volt ezzel a régi ML-el.