907
996819_10151727385473748_1201144133_n.jp
  • Bulykin
    #266
    nincs
  • zotja
    #265
    van már magyar felirat a 4x02 höz? :)
  • Code92
    #264
    omg.... -.- eddig nem ilyen vonalon ment a sorozat, de mind1 ebből is kihoznak majd v.mit :)
  • Bulykin
    #263
    geccXD ilyenek lesznek benne?? lolXDXDXD
    akkor minél hamarabb be kéne fejeznem a 3.évadot:D:D
  • tnm #262
    olyanokra gondolok, hogy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pohárba pisilés, kakifröcsögés
    , eddig elsősorban (ha egyáltalán) nem ilyenekből próbáltak humort kovácsolni Weeds-ék
  • Code92
    #261
    mármint meik "gusztustalan vonalra" ?
  • Coco
    #260
    hát ja. nem volt vmi nagy szám...de attól függetlenül rögtön nézném a következőt :)
  • tnm #259
    írd csak be és látni fogod, hogy van még működőképes tükör (és erre is igaz, ha egy elbukik, lesz helyette másik)
  • hitch
    #258
    aha ha lenne ott kerestem volna elöször de mivel asva bezárta ezért......szvsz ott néztem volna.
  • passatgt
    #257
    feliratok pont hu
  • tnm #256
    vagy sehol se nézted???
  • hitch
    #255
    sziasztok.szeretném megtudakolni hogy a weeds season 1 hez hol találok magyar feliratot mert sehol se láttam.

    a választ elöre is thx
  • tnm #254
    hát ez egy nagyon gyenge rész volt... inkább gusztustalan vonalra mentek rá, az új főcím meg (ha lehet annak nevezni), hát...
    remélem ez csak valami anomália volt, és jövőhéttől visszatérnek csúcsformájukba
  • Bulykin
    #253
    nah már kint van a 2.rész is:)
  • Code92
    #252
    az már valahol a 2. évad közepetájt van asszem :)
  • Coco
    #251
    áh igen. erre gondoltam ty :)
  • Bulykin
    #250
    Katt ide
    sry a reklámért:)
  • tnm #249
    Breaking Bad [mostmár csöndben maradok:)]
  • Coco
    #248
    commenten volt vmi sorozat, ahol egy kémiatanár kezdett el drogot árulni. nem vágom a címét..
  • desigo
    #247
    háááát

    Nancynek még a Range Rover volt.
    Celia ment hozzá és ott rinyált,hogy legyen a barátja és még a haját is megtépte.
    Celia indította magát az városházán tagnak és előadást tartott,hogy ha megválasztják akkor mekkora királyság lesz de alig tapsolták meg.
    Mellette állt Doug aki nem mondott semmit de mégis sokáig tapsolták xDDDDD
  • Code92
    #246
    meik rész ment?
  • desigo
    #245
    Coolon most megy xDDDD
  • tnm #244
    drogügyekkel még a Wire-ben foglalkoznak (abból egyelőre csak első évadot) láttam, de ilyen laza humorú drogcentrikus sorozatról nincs tudomásom (eleve ha nagyon hasonlítana a Weeds-re, akkor abból per lenne...)
  • MeTaL
    #243
    jogos, konkrétabban "drogos" sorozatra gondoltam
  • LasDen #242
    ekéne kezdeni a 4. évadot :D
    de lusta vagyok leszedni, meg nem is leszek itthon.....majd júliusban asszem :(
  • tnm #241
    mi számít hasolónak?

    Showtime-os még és sztem hasonlóan jó a Californication, esetleg Dexter
    ha a drog téma, akkor elvileg Breaking Bad (ez vizsont elvileg dráma -én nem ismerem utóbbit, csak hallottam róla)
  • MeTaL
    #240
    tud még valaki hasonló sorozatot?
  • Police88
    #239
    ja már rájöttem :P
  • Police88
    #238
    Áááá nagyon király ez a sorozat nem bírtam abbahagyni kb egy hét alatt végignéztem a 3 évadot most meg alig bírom kivráni a 4x02-t :P a hét melyik napján adják le amerikában?
  • Code92
    #237
    végén mutatták be h. mégiscsak mit lehet várni a 4. évadtól.
  • desigo
    #236
    kicsit lassan pörögnek fel az események
    remélem később dinamikusabb részek lesznek xD

    a vége tetszett nagyon ...
  • Bulykin
    #235
    jaja, tényleg:)
  • tnm #234
    csak annyit fűznék hozzá, hogy nem feltétlenül kell, hogy karakter legyen, az amit az eredeti sorozatból vesznek, lehet koncepció, történtei mellékszál, gyakorlatilag bármi, ami az eredeti sorozathoz képest definiálja az újat (pl. CSI spin-off-ok: ugyanolyan nyomozósdi csak más városokban, a jövendő SG spin-offban -már ha lesz- se fog visszaköszönni elvileg régi szereplő)
  • Code92
    #233
    hát ja , érdekes lenne.
  • Bulykin
    #232
    nincsmit:)
    egyébként nem lenne rossz egy spinoff Conrad karakteréről...ahogy viszi tovább az üzletet meg minden, elnézném azt is:D
  • Code92
    #231
    erre voltam kíváncsi, köszi.
  • Bulykin
    #230
    a Spinoff a sorozatoknál azt szokta jelenteni, hogy egy adott szereplőt kiválasztanak és csinálnak vele, "építenek rá" egy új sorozatot...mondok példát: Grey's Anatomy(grész klinika:D)nak a spinoffja a Private Practice(Doktor Addison), a Jóbarátok spinoffja a Joey, a Csillagkapu spineoffja a Csillagkapu Atlantis stb.
    remélem így érthető, ha meg nem erre voltál kívácsi akkor sryXD
  • Code92
    #229
    hülye kérdés de mit jelent egy sorozat esetében a spinoff? (szt tudom h. kiforgatást jelent a szó de nem vágom ebben az esetbe mire utalhat.) [elolvastam a cikket is.]
  • Code92
    #228
    az első résznek kicsit olyan "felvezető" hangulata volt, érezhető volt h. ez most másabb lesz mint az előző 3 évad ^^
  • desigo
    #227
    köszönöm...