907
996819_10151727385473748_1201144133_n.jp
  • mukika
    #26
    11: Corn Snake 8/14/2006 - 2 hét a folytatásig :)
  • Phat Smoker
    #25
    mi a bajod a címmel ? szerintem 5letes
    te milyen címet adtál volna neki ?
  • CUCLI
    #24
    gyerekek ez a sorozat valami kegyetlen jó! most néztem meg a 3. részt. van valami tvs csatorna a hbo kívűl ahol minden nap nyomják?
  • Geeryy
    #23
    remeljuk a szinkron nem ugy sikerül mint a cimadas
  • mukika
    #22
    Weeds az HBO-n
  • Iwant2Belive
    #21
    igaz, megnézem, fordítva emlékeztem, bocs
  • Mentol
    #20
    NAGYON NAGY sorozat!!! Óriási poénok, jó sztori, jó szereplők(főleg a szomszéd szőke nő).
    AJÁNLOM!
  • Cvd
    #19
    Megnéztem, továbbra sem tudok mást mondani mint amit már mondtam (meg Mukika is). Amit te mondasz az is a vége felé van (kábé 3 perccel a vége előtt, egyébként elég nyílt utalás hisz az epizód címe is "The Grandmother"), de a legvégén az a poén van amit én leírtam a #15-ben. Talán nem árta neked is megnézni, mert én akárhányszor is nézem meg nem úgy tűnik hogy én lennék feledékeny.:)
  • Iwant2Belive
    #18
    "Ennyi, semmilyen takarítónő vagy ajtózárás nincs, valszeg egy korábbi jelenettel kevered, vagy valami másik sorozattal/filmmel."

    khm lol kérlek nézd meg még1szer és meglátod, hogy te vagy a feledékeny, amugy mind2 poén nagyon jó, várom a folytatást
  • mukika
    #17
    kb. 2 perccel korábbi jelenet. olaszos zene, a takarítónő meg bezárja az ajtót. nem kicsit a Keresztapára utalva. :)

    de az utolsó jelenet sokkal nagyobb durranás szerintem. ;P
  • Cvd
    #16
    dzsekik = dzsekin
  • Cvd
    #15
    Az utolsó pár másodpercben felkel a nő az új fickója mellől, felveszi a fickó dzsekijét, és kimegy a fürdőszobába aszzem inni, majd meglátja a tükörben a rövidítést a dzsekik. Ennyi, semmilyen takarítónő vagy ajtózárás nincs, valszeg egy korábbi jelenettel kevered, vagy valami másik sorozattal/filmmel.
  • Iwant2Belive
    #14
    Az utolsó pár másodpercben volt a keresztapás poén, mikor a takarítónő rájukzárja az ajtót. A keresztapa 1nek is ugyan igy lett vége, mikor Pacino keresztapává avanzsált és a zárójelentben rájukzáródik az ajtó...
  • Cvd
    #13
    Szvsz a keresztapásnál sokkal nagyobb poén volt az utolsó pár másodperc.:)
  • mukika
    #12
    Saturday July 15, 2006
    Season 2 Premiere

  • Montanosz
    #11
    nekem is nagyon be jön, tán még jobban mint a DH
  • Iwant2Belive
    #10
    ÉN NÉZEM!! 10/10!!!
    Azt hiszem nyáron jön a folytatás... A Keresztapás befejezés nagy poén volt.:DD
  • winnie
    #9
    nagyon sokan nézik, max nem írnak ide. linkelj ki a népnek egy részt, hadd lássák, hogy miez:)
  • mukika
    #8
    senki más nem nézi/nézte? hát ez elszomorító...
  • mukika
    #7
    leszedtem az első szériát (10 rész) és végignéztem. rohadtúl bejött, nem rosz kis sorozat... a befejezésen jót szakadtam. :D

    remélem lesz folytatás, már most várom de nagyon. :o)
  • prezi
    #6
    nincs torrent, majd dc-zek :)
  • Montanosz
    #5
    Prezi!
    torrent, egy óra alatt lejön mert nagyon sikeres sorozat)))
    a fordítónak hála már 3 rész/felirat!

    vélemények az új siker gyanús sorozatról:

    © gnom
    weeds 1x01: kelloen "serult" es provokativ.....

    © GP
    Megnéztem a Weeds első részét. Nekem bejött!


  • prezi
    #4
    és ez mikor látható ?
  • Montanosz
    #3
    ja! én asztem hogy a L word-ből))
  • biomage
    #2
    a W felet lévö szereplö nagyon ismerös de honan megvan az angyali érintés
  • Montanosz
    #1
    aki szereti a DH-t annak ajánlom:

    Weeds

    Kétgyerekes drogdíler anyuka, fogyokúrázó tizenévesek, bajos szomszédok, kémkedő barátnők....
    szellemes, könnyű poénokkal teli sorozat....érdemes megnézni!

    felirat már van az első részekhez.