779
  • mucsácsó
    #59
    milyen a VGA-d?
  • sopi
    #58
    Valaki segitsen. mikor felmásoltam és elinditottam akkor ezt a hibaüzit kapom:"faild creating the direct3d device''
  • Shep
    #57
    Van olyan minőségű mint az egyben pl az első video, amikor a szamurályok harcolnak?
  • musha
    #56
    de az is lehet, hogy egyszerűen broki vagyok és tényleg továbbnyomtam, nade majd az extrák menüben (vagy miben) megnézem, mert úgy rémlik, hogy ps2-n meg lehetett nézni játékon kívül is.
  • musha
    #55
    ps2-n nyomtam, szóval tudom miről maradok le :(
    na majd utánanézek én ennek...pedig nem szokott codec parám lenni, de ha nem megy egy videó egy játékon belül akkor elég esélyes hogy mégis ez a baj.
  • Seth
    #54
    Van. Nálad átugorja vagy mi????
    Illetve ha jobban belegondolok intro-intro nincs :D kb 10 perc múlva jön az aa Párizsos jelenet,amit már biztos láttál előzetesekben
  • musha
    #53
    miért, amúgy nálad van intro?
  • musha
    #52
    bár nekem a játékgyártásban a Square az isten, de azért ennek az intrója simán felveszi egy FF intróval a versenyt (szerintem).
  • musha
    #51
    szerintem nagyon f@sza kis game, jó koncepcióval, nagyon kellemes, egyedi hangulattal, fejlődéssel, brutál kaszabolással, és ps2 átirathoz képest jó grafikával. a textúrák nem szépek, meg nem egy poligontenger, de nem is ez a cél. az irányítás egyértelműen analóg padra van kitalálva (én azzal nyomom), billentyűn nemtom milyen.
    szóval ha túlteszi magát az ember azon, hogy konzolátirat, akkor nagyon kellemes órákat/napokat tud okozni.
  • Seth
    #50
    nincs nálad intro? amikor megtámadják Párizst??? Nem egy Squaresoft video, de azért jó..véres :D
  • musha
    #49
    na az nincs b@sszameg :( vagy nagyon nem az elején van. pedig ps2-n szerintem a játéktörténelem eddigi egyik legszebb intrójával büszkélkedhet. vagy valamit én nem csináltam jól, bár nem hinném.
  • musha
    #48
    jaja, dettó ugyanez van nálam is. de egyelőre nagyon kevés helyen van ilyen, úgyhogy annyira nem zavaró.
  • Seth
    #47
    ps2 joy-om van, azzal ugyanolyan....elvileg. Gykorlatilag meg olyan hülyén osztja ki a gombokat a gép, hogy görcsbe áll a kezem (pölö a target enemy,meg közbe védekezni is szeretnék). Fél órámba telt mire azzal a szar menüvel be tudtam állítani normálisra. Ja de még így se tökéletes, valami oknál fogva a d-pad le iránya egyben confirm gomb is és ha megyek lefelé a menüben szépen át is állítja az értékeket...vicces
  • Veelee
    #46
    Ha gampaddel játszol akkor nem maradben az egér mutató, különben is az ilyen konzol portok jobban játszhatók gamepaddel. A gamma jó Pl.: Gamespy 4,5 /PS2/,Gamespot 83% /PS2/ és van amelyik oldal 90-et adott rá.
  • zaki
    #45
    huhh, megjelent? kira

    pár szót írjatok róla, ogy milyen, mert ps2-n nem nyomtam vele, thx
  • mucsácsó
    #44
    mostakkor tulajdonképpen érdemes leszedni, vagy felejtős gáma? írjátok hogy akad...meg csúnya, meg bajok vannak...ezért kérdezem =/
  • Shep
    #43
    Az elején van megint jófajta renderelt movie?
  • Shep
    #42
    Na végre, már alig vártam, hogy kijöjjön, most ezt is szedhetem, megint el vagyok havazva, annyi megint a game.
  • Seth
    #41
    Kiviszitek oldalra , ott nem látszik
    Nade nekem meg akad. De csak akkor ha füst van a képen, amúgy meg folyik. Vagy pölö az első főellenségnél( a robot a tetőn) amikor begyújtja a rakétáit , és van az a hőfodrozódás, akkor is akadozik mint állat, és hiába veszem le 640x480-ra. 3,2 P4 1giga rammal gef6600 nehogymá ne bírja. Megint optimalizálták a cuccost
  • dardevil
    #40
    Az alt+enter jó lett a teljes képernyőre, de az egérmutató nekem is benne van.
  • ThugEdge
    #39
    nekem fut 1024-ben csak nem tom mifaszé van benne az egérmutatóm
  • Veelee
    #38
    Az ablakban futást alt+enter bilentyű kombinációval át lehet váltani teljes képernyőre. PS 2-n anno nagyon jó értékelést kapott a game, aki nem vár 2005-ös grafot mindenáron és szereti a kardos-kaszabolós játékokakat az minden képpen próbálja ki, mert meg éri.
  • Csuhai G
    #37
    Elég ocsmány...
  • mucsácsó
    #36
    ááá, egész végig ilyen ablakban kell nyomni???
  • dardevil
    #35
    Semmi védelem indul azonnal, még mountolni sem kell.
    A felbontástól féltem én is, hogy nem lehet majd beállítani.
    (Capcom)
  • Seth
    #34
    a felbontást szerintem max 800x600-ban állapították meg. Mivel ps2 portról van szó szétcsúsznának a textúrák ha feljebb tolnád, a kedves készítők lusták voltak magasabb felbontású textúrákat készíteni. ;D Szerencsére engem ez sose izgatott különösebben, 640x480 ban is futhat felőlem.
    Melyik verziót szedted le? Tényleg nuku védelem és egyből lehet indítani?
  • dardevil
    #33
    Még nem sikerült átállítani a felbontást: #25



    Nem sokat játszottam vele eddig, a fentiek miatt. Lehet, hogy a beállítások között kell keresni a megoldást, de nekem áttekinthetetlen.
    A kardozós részek jók. Reno-val a rövid lövöldözős rész az elején sztem. nagyon konzolos asse tudom merre vagyok(eddig).



  • haxoror
    #32
    2005-12-05 PC Game ISOs Onimusha 3 (c) Capcom *REPACK* IND

    nukeolva nfoceon de a másik jó álítólag
  • princeofdark
    #31
    most innen szedem: W@[email protected]:)
  • bazsi123
    #30
    esetleg torrent? :-)
  • Seth
    #29
    azért volt olyan sok, mert pre-renderelt hátterek voltak (ala resident evil) és annak sokkal több hely kell, mint egy full 3d-snek mivel ezt menet közben számolja a gép.
    Mást nemtudok mondani,mivel még nem próbáltam, de minden értékelés amit olvastam róla pozitív....kérem kapcsojja ki..
  • IgH
    #28
    vki plíz írjon róla 1-2szót érdemes e lerántani ... nekem gyanús a 2cd...2005ben..csak az 1 amikor kijött pcre (az se volt egy csoda) volt tán 4..
  • mila69en
    #27
    nagyon jó lett ps2-n végig toltam nekem nagyon bejött gamma
  • Seth
    #26
    Bazz, én nekem erről fogalmam sem volt, hogy ez pc-re is kijön
    Ekkora meglepetés régen ért. 1-et rongyosra játszottam még ps2-n, imádom
    Huá
  • dardevil
    #25
    Tudna valaki segíteni - nekem a game csak 800X600 felbontásba jelkenik meg. Mitől lehet ez. Próbáltam már driver cserét is, de semmi változás. Így nem az igazi (enyhén szólva).

  • ThugEdge
    #24
    megnéztem egy trailert,jean reno-val is lehet benne menni
    aszem kipróbálom,remélem az irányítás nem fos
  • nfstuning
    #23
    ITT VAN: BAREBONE WAREZ SITE
  • ThugEdge
    #22
    sztem igen csak még sehol nem találtam
  • haxoror
    #21
    hűha remélem igaz!
  • ThugEdge
    #20
    elvileg van már a cucc:
    http://www.nforce.nl/forum/viewtopic.php?t=18400