779
  • Seth
    #139
    Na végigvittem. Kaptam pár extrát a végén. Például lehet menni Heihachival egy kisebb melléktörténetben (kiderül hogy miért volt ott mindenhol :D)Kaptam egy jó kis szerkót Samanosuke-nek, Oni Target Practice lövöldözős minijátékot, meg még vannak üres helyek...
  • vgvg
    #138
    Flashpoin,vissza kell menni majdnem oda ahonnan jöttél és ott le kell kaszálni virágokat,és ott egy ládába van annak a kapunak a kulcsa!
  • csm
    #137
    csá.
    ott járok hogy már lehet váltogatni az időt, de nem tudom mit kell csinálni, mer víz van és nem bír továbbmenni a termekbe :( a hajón sincs semmi, az aranyérmét már átküldtem, de még kéne a zöld, kék, piros is
  • Shep
    #136
    Na senki nem tud segíteni nekem?
  • Seth
    #135
    Közel a végéhez érdemes itt elidőzni egy kicsit. Ölég jól lehet fejlődni (10-15 perc) :D kár hogy csak Jacque-ot tudjuk itt irányítani

  • Shep
    #134
    Na ott tartok, hogy a tükröt beraktam a helyére, megvan a tüzes kard, elmegyek balra, ott a kapu előtt két csóka őket leverem de fentről a nyilast nem tudom leszedni, a kapu meg zárva, tehát gondolom a fenti csókát kell lekapni, na de hogyan, gondolom van vmi kombó, de amivel a távoli dolgokat kell elkapni nem működik, bill. kiosztásról inkább nem említenék egy szót sem. Szóval aki billentyűzettel játszik mondhatna vmi kombinációt a dologra.
  • Voltan
    #133
    Jaha! Köszi, hát erre az életben nem jöttem volna rá :D
  • Seth
    #132
    Az engem is megszivatott. Bugos ott a dolog, mert a program nem észleli az idő teleport tényleges helyét, ehelyett valahol a teleport és a save között van, ráadásul előtte. Érthetőbben beállsz a kettő közé és kifelé nézel az utcára és ott nyomd meg a gombot.
  • Voltan
    #131
    Üdv! Segítsen valaki! Mount St Michel-nél vagyok, ahol a time foldert kéne megtalálni. Samanosuke-val. Van ott egy save gömb, meg egy idő teleport, de azt nem lehet használni, pedig tutira Jacque ra kéne átváltani. Hiába nyomkodom az entert, nem lehet átküldeni a kis röpködő csajszit. Ez most bug, vagy mi? Mit kell csinálni? Help!
  • Shep
    #130
    Na, azt mondja meg vki, mitől függ az, hogy az ostorral elkap vkit, vagy csak suhintgatja, elvileg úgy működik mint az íj, de hol ezt csinálja hol azt, meg az mitől függ, hogy ha lekpja az ostorral akkor megrugdossa, vagy meglövi, vagy földhözvágja.

    Másik, hogy van ez, hogy Sa. két mindkét helyen ott van?
  • Shep
    #129
    Amúgy az a renderelt video, nem az intro lenne, mert nagyon úgy fest. Egyébként, mindent üt.
  • Shep
    #128
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ rohadt nehéz ez a szar, a hülye robotot nem bírom megverni, a tetőn
  • Shep
    #127
    Köszi szépen.
  • Shep
    #126
    nekem is, van egér, de hát bánja a vaj úgyis egérrel játszom.
  • musha
    #125
    fejleszd fel második szintűre a fegyvered!
  • vgvg
    #124
    Hi all!!!!

    Nem tudja vki hogy mit kell csinálni a notre dam-nál hogy be tudjak menni?
    Elöre is köszi
  • TommerHead
    #123
    Thanks a tippet Seth de nálam nem jött be:(ugyanúgy ott van a Cursor.Nah mind1 már kezdem megszokni,hogy game alatt leviszem jobb sarokba és ottartom.Tetszik a gamma yool megcsinálták(kisebb hibáktol eltekintve)Jean Reno naggyon illik bele(persze egyik kedvenc szinészem:))Szal nem 1 felejtős gamma az biztos!!!
  • musha
    #122
    ha a diadalívnél vagy, akkor középen vannak ott ilyen mécses-félék (kő talapzaton láng), na abból ami középen van állj elé és nyomj egy akció gombot.
  • Shep
    #121
    Srácok, egyből az elején, mikor Samanoskeval már a franciáknál vagyok, hol találok vmi kulcsot, mert csak zárt ajtók fogadnak.
  • Seth
    #120
    Például úgy tudod megcsinálni, hogy rákattintassz 1x a parancsikonjára, majd az egeret kiviszed valahova oldalra(mondjuk a jobb felső sarokba),ahol nem látszik. Aztán enterrel indítsd a játékot
  • TommerHead
    #119
    Hát de idegesít az egér-mutató.Nem lehet ki valahogy?Nem kell az oda!!
  • nfstuning
    #118
    VALAKi HELP!!!!!!
  • musha
    #117
    jaa...valami rémlik, nekem ilyen parám nem volt, úgyhogy sajna nem tudok segíteni...
  • nfstuning
    #116
    Nekem sem indul Direct3D hiba miatt!!!

    Itt azt mondták ezzel a progival megy....
  • musha
    #115
    őőőő...a mi?
  • nfstuning
    #114
    A 3D analyze hogy működik mit kell csinálni vele???
  • Shep
    #113
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ miért pont ezt a hülye billentyűzet configolót kellett használniuk, ezt utálom a legjobban, sose tudtam kiigazodni rajta, na mindegy majd belövöm vhogy, elsőre egyébként az 1 jobb, már csak az intro miatt is, de remélem ez a véleményem változni fog.
  • Ebola75
    #112
    Végre portoltak jó játékot ps2-ről...szerintem nagyszerű a játék, platform rajongóknak kötelező darab...a karakterek mozgása nagyon ott van, az átvezető animációk hihetetlenül jók, pedig ez sem mai bútordarab már. És a csúnya grafika, meg szar az irányítás szöveget el kell felejteni, mert a konzol és a pc egészen más műfaj, örüljünk annak, hogy a kevés átportolt játék közül ez egy minőségi darab...csak ezt a sok f@szfej, aki arról vitatkozik, nem tudja megérteni:(...csak az tudja, akinek mindkettő van).Egyébként gamepad használata javallott...jó játékot mindenkinek!
  • ati2002
    #111
    Thanks Boys!
  • Seth
    #110
    ALT+ENTER skacok
  • Newfronter
    #109
    Alt + Enter
  • dardevil
    #108
    Köszönöm Szépen sikerült !
  • TommerHead
    #107
    Jah,engem is érdekelne a teljes képernyőre váltás!!!
  • ati2002
    #106
    Hogy lehet fullscreenbe átnyomni?
  • bazsi123
    #105
    köcce
  • Jhon Balu
    #104
    szia!
    myomjad a ctrl+enter billentyüzetet és akkor áttudsz menni.
  • Seth
    #103
    Megnezed a button configban mire van allitva a CARE -ez az ellenfel befogasa, illetve asszem az activate/confirm vagy valami ilyesmi
  • dardevil
    #102
    Köszi - sajnos nem tudok kiigazodni a bill. kiosztáson.
    Itt vagyok 1 órája nyomkodok mindent, de semmi.
    Megvárom runethecrow-t ahogy látom ő is bill.-el nyomja talán ő tudja ezt a kombinációt, addig jegelem.
  • Seth
    #101
    Nyomvatartod azt a gombot,amivel az ellensegeket befogod,emelle nyomod azt a gombot, amivel aktivalod a dolgokat,igy majd az ostor segitsegevel atlendulsz Roviden R1+X (ugye akinek ps2 joy-a van):D
  • dardevil
    #100
    Én is itt tartok, mert elakadtam, én sem tok tovább menni.