779
  • flame ghost
    #379
    ott vok én is megakadva ahol te sagjoz!!!
  • Seth
    #378
    én se értem, semmi olyan extra effekt nincs benne ami ezt megkövetelné, így programozták, kész.....
  • Sheke
    #377
    azt a kurva és nem lehet ezt megcsinálni mer a graf nem annyira jó de nemértem
  • Seth
    #376
    azon nem fog menni, nem tudja azt a pixelshadert(asszem 2-est) ami a játékhoz kellene
  • Sheke
    #375
    ati radeon 9200 se
  • Seth
    #374
    akkor nem játszol vele...milyen video karid van??
  • Sheke
    #373
  • Sheke
    #372
    mivan akkor ha felteszem ozt azt írja ki hogy failed direct3d device vagy mi plz help
  • joe1980
    #371
    Kösz a segitséget.
  • ayden
    #370
    na egy kicsit olvastam és megy is minden:)
  • ayden
    #369
    hali
    mikor lemegyek a notredáámba az alsó részre, és még az elején ketté ágazik az út, az egyik irányba ajtó van amin egy kis izé van és ugye alapból nem nyilik, másik irányyban valami lyuk van, ott azt irja van lent valami, de nem tudok lemenni, sem semmit használni. Valaki tudna ebben segiteni?
  • spidey
    #368
    Nem kell hozzá nagy gép, szerintem GeForce4Ti4200(Radeon 9500), 256 MB RAM, 1 GB processzor körül lehet valahol. A Readme japán sajnos. Szvsz Európában meg sem jelent ez a game...
  • mucius
    #367
    hali!
    nálam valamiért mindig kifagy a játék már a bevezető cutsceene-nél, mikor Reno elindul a motorjával. Újratelepítettem a játékot már hatszor, drivereket cserélgettem de semmi javulás. Windows is friss. Egyszerűen nem értem.
    Vkinek vmi ötlete?
  • joe1980
    #366
    Sziasztok.Valaki meg tudná mondani,hogy ehhez a játékhoz milyen videokártya,processzor kell? mert meg volt a demoja és nem indult el.a minimum konfiguració érdekel.Ha valaki tud segiteni nagyon megköszönöm.
  • Sarapetike
    #365
    ere már gondoltam de mivel kell csinálni? van valami anti dark kütüm de nem csinál semmit
    ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá megvan köszi
  • Seth
    #364
    le kell szívnod kint a szobrokról a füstöt a helyes sorrendben (az előttük lévő gyertyatartóból mennyi ég--emelkedő sorrendben) Ekkor ki tudodvenni a szobor szájából azúj fegyvert ami ehhez a zárhoz kell..
  • Sarapetike
    #363
    hát ja és már körbejártam mindent:)(
  • grebber
    #362
    Sorry már nemtom.Fegyverek a léényeg pedig ezeknél az ajtóknál vagy egy új fegyver kell hozzá vagy fejleszteni de látom már neked nem kell semmit.
  • Sarapetike
    #361

    itt kéne bemenem ????
  • Sarapetike
    #360

    akkor most hogyan tovább??
  • Sarapetike
    #359
    ok koszi valami fullos leirás nincs
    vagy te mindig itt vagy :)
    a normal swd van még de már nem engedi fejleszteni valamiért:(
  • grebber
    #358
    Akkor a másikat már nemtom melyiket kell.
  • Sarapetike
    #357
    mindegyiket? a tenso maxon van

  • grebber
    #356
    2-es szintre kell fejleszteni a fegyvered.
  • Sarapetike
    #355
    a notre dame bejáratánál vok és nem to, hogyan lehet tovább nenni valami "air" cucos kéne de hollll van gondolom valmi uj fegyver vagy mi??? kéne valami leirás (fullos)
  • spidey
    #354
    Kösz, megvan. Nem tudja egy kóder-zseni, hogy valamelyik fileban hogy tudom átállítani Easy-ről Normal nehézségűre? Itt nincs sehol config file ugyebár. Az elején "szemét" játék felajánlja az Easy-t, mire belejönnék az irányításba, akkorra már nagyon könnyű...
  • haxoror
    #353
    ha jól emlékszem az egy kicsit bugos, nem pont elé kell állni hanem mellé
  • spidey
    #352
    Hello! Valaki nem tudja, hogy Mont-Saint Michelben (a legelején) Samanosuke miért nem ismeri fel a Warp Gate-et? Különben nem tudok továbbmenni...:(
  • Tunya
    #351
    HELLO SETH!
    KÖSZI A SEGÍTSÉGET!
  • oka
    #350
    Megvan! El kellett ültetni renoval egy növényt!
  • oka
    #349
    Sziasztok!
    Sztem már a vége felé vagyok, de akadtam. Valami saint-michel várba már mindent átjártam a japoval és renoval is. Egy fogaskerék hiányzik az ajtó müködéséhez, ahol váltani tudok a két manusz között. Esetleg az kéne?
  • grebber
    #348
    Hát egyátalán nem volt nehéz irányitani PC-n billel.
  • conn3ktor
    #347
    csá!
    nahh hétfőn este sikerült végigtolnom!!nagyon király ezért most újra elkezdtem!4
    de szereztem egy ilyen fehér gömböt ott amikor azzal a zöld csávóval beszétem és levitt magával harcolni!!és ezt a gömböt hol tudom használni???
  • Afe
    #346
    "ok sikerült......control enter.....a faxom aki kitalálta az irányitást.....
    nem lehet tudni mejik gomb mi....kár hogy már nincs meg a ps2 öm...:("

    én annakidején végigtoltam ps2-n, de el nem tom képzelni, hogy klaviaturán hogy lehet ezt játszani. az a rengeteg féle mozgást meg kombót, ami szükséges a keményebb csatákban sztem nem kis melo begépelni:)
    érdemes beszerezni vmi jofajta gamepadot amin legalább annyi gomb van mint a ps2-esen.
  • Seth
    #345
    #131-#132
  • Tunya
    #344
    Sziasztok! elakadtam samanosukéval a kastélyban: van egy mentési hely+ egy nem működő tükör amivel akot a múltba lehet küldeni és a ház tetején van egy doboz amit ako nem lát és így nem is tudja kinyitni!

    Segítséget kérek!!!
  • kill3r22
    #343
    ok sikerült......control enter.....a faxom aki kitalálta az irányitást.....
    nem lehet tudni mejik gomb mi....kár hogy már nincs meg a ps2 öm...:(
  • grebber
    #342
    Na akkor jóra gondoltam ott van a szakadék felett az a repülö akármi abba bele tudsz kapaszkodni és igy áttudsz jutni a tuloldalra asszem Shift vagy Control + enter vagy egér már nemtom.
  • kill3r22
    #341
    itt akadtam el....a szakadékon nem tudok átugrani bvagy asse tudom mit kell csinálni.....!!!

  • Sarapetike
    #340
    ok köszi
    megy 1280*1024:D király ez a játék (volt ps2-öm)imádom