779
  • SNAKE01
    #299
    azzal a kis lénnyel ne foglalkozz!
  • grebber
    #298
    Help!
    Renoval vagyok mitán átküldtem a medált neki és van egy könyvtár aminek a polcán voltak számos könyvek sorrendbe rakva őket megnyilt egy ajtó mögötte egy piros ragaccsal egy másik ajtó és fogalmam sincs hogy kéne kinyitni.
    Van itt balra egy kis betérő egy kis lényel aki eltereportál egy terembe jutok azt ellenségek hegyével lehet megküzdeni.
  • grebber
    #297
    Oké kösz.
  • SNAKE01
    #296
    grebber!azt medált amit ki tudsz szedni átkell küldeni jaq-nak ako-val!tudod van az a warp izé úgykell!
  • SNAKE01
    #295
    köszi!bocsi nem tom mit kell csinálni ahol jársz!
  • grebber
    #294
    #243 kell.

    Most meg utánnan akadtam el lol lépten nyomon elakadok most van egy terem közepén valami szobor és 3 oszlop egyikben sárga szinű medál ki lehet venni a másik kettő oszlopba kéne medál de nemtom honnan szerezzem emg van egy ajtó amin be lehet menni de viz boritja a termet nem lehet lemenni gondolom csinálni kéne valamit hogy lemenjen a víz de mit?
  • SNAKE01
    #293
    mit kell?énis ott járok!
  • grebber
    #292
    Már megvan.
  • grebber
    #291
    Lent a katakombékba a templomban van egy ajtó ezt irja ki:

    Resonating with the gauntlet the air swirls inside! it mit kell csinálni?
  • haxoror
    #290
    A különböző mellények különböző hatással vannak, a kékkel gyorsabban tudod a lelkeket beszívni, a piros csak piros lelkeket generál a szörnyekből(ez akkor jó ha a cuccaid tápolásához farmolsz lelkeket) a fehér meggyógyít ha egyhelyben álsz mozdulatlanul egy ideig, a narancs megmutatja hogy mennyi hp-je van a szörnyeknek (bossfightban hasznos lehet) a lila csökkenti a varázslatok manaigényét
    a zöld nem tudom pontosan mit csinál
  • grebber
    #289
    Ami mindig velem repül kiscsaj tudom változtatni a szinét az mire jó?
  • Ebola75
    #288
    Tuningolni a protective mirroroknál, a mentőhelyeknél tudsz az enchance menü alatt.amelyik fegyvert gasználod, annak infóját el tudod olvasni az equip menüben, hogy melyik elemhez tartozik. a levegő az egykezes kardé...most nem jut eszembe a japán neve...remélem segítettem.
  • GiGa master
    #287
    oh sry lenyomtam az.... valaki segítsen átjutni vagy hogy merre kéne menni!!!plt mert a kétkezes kartom LV1 en van többi mind MAX előre is thx
  • GiGa master
    #286
    hy all fiúk!!!Én ott akadtam el hogy amikor abból a Japán kis faluból motorral egy nagy hajóra motorral ráugrasztunk és a valama halálfejes helyről mér a japán szamurájjal kell mennem egy templomnáál vaok és ilyen sárga geci van az ajtón:D:D:Dtudna valaki az a rész után adni egy sévet vagy segíteni melyik kard vagy hogy lehet tuningolnia kard erejét
  • musha
    #285
  • grebber
    #284
    Kösz ha nem mondod hol lehet feljeszteni nem is tudok róla THX!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • matkovec
    #283
    sziasztok skacok van 1 kis gondom megvan a jatekom es ker kodot de az a utkozetben eltunt :-( nemtudna valaki kisegitteni??? elore is koszike

  • Seth
    #282
    Sam-mel vagy??? A NotreDame-ba kellene bejutni ugye-? Az ajtaján 2 "paca",ami azt jelenti, hogy a megfelelő fegyvered 2. szinten kell hogy legyen,csak akkor nyílik
  • grebber
    #281
    Valaki segíthetne!!!
    Másodjára vagyok Párizsban de nemtudom mit kell csinálni végigjártam már a csatornát felmentem a tetőre kinyirtam sokmindenkit és nemjövök rá mit kéne csinálni :(
  • 666 Diablo 666
    #280
    Köszi
    Minden ugyanaz marad ha ujrajátszom vagy változik valami?
  • haxoror
    #279
    Ha begyűjtöd őket és végigtolod a játékot akkor legközelebb amikor új játékot kezdesz a startnál kapsz majd extra fegyvereket.
  • 666 Diablo 666
    #278
    Mire valo a Thunder seal,Fire seal meg hasonlok?
    Hol lehet ezeket használni?
  • haxoror
    #277
    Biztos?
    Pedig ha végigtolod akkor felszabadul több mint 1 giga hely a vinyódon ahova valami mást tölthetsz!
    Vagy kihagysz egy gémet?!
    Jól átgondoltad a következményeket?
  • csm
    #276
    nekem 11óra 30 perc volt, bill.-el és ezelőtt még nem is jáccottam ilynekkel
  • grebber
    #275
    Az sok.
  • haxoror
    #274
    nekem huszonvalamennyi volt, hozzátartozik hogy párszor beizzítottam a fehér mellényt aztán elmentem kajálni meg ilyenek :)
  • Seth
    #273
    ????????????????????, elsőre volt 11 óra valamennyi és megcsináltam szinte mindent(dark realm*6),,összes kristály, mondjuk a trainingekből az utolsót nem

    szerk: bár igaz hogy az 1-et rongyosra játszottam, talán azzal rágyúrtam kicsit ^^ Ja meg joy-jal nem kellett az irányítást betanulnom, mert ugyanaz mint az 1-é
  • haxoror
    #272
    20-30 óra max
  • Seth
    #271
    ott ahol felkapcsoltátok az áramot. Mennyi szék:3
    Mennyi magnó:1
    Mennyi monitor:4
  • gator
    #270
    elakadram amikor samanuskival vagyok meg a rendorcsajjal a csatornaban van egy szamzaros ajto es nem tudom hany cassetta decks van meg hany monitor , monitorbol egyet sem talaltam , olyan cassette decksbol meg annyi van a falon h azt se tom mit szamoljak , nem tudna valaki segiteni ?!
    elore is kosz
  • Ebola75
    #269
    kösz
  • 666 Diablo 666
    #268
    Csónakkal menj vissza,ahol 2-es szintü levegő kell oda menj be találsz 1 kulcsot az kell ahoz az ajtóhoz ahol a te meg a kölyökvoltál 1 el visszább ahol a képek vannak.
  • grebber
    #267
    Kb milyen hosszú a game?
  • Prof William
    #266
    Viszont mint rájöttem a kártyánaklegalább DX9-esnek kell lenni. (Semmi értelme miért de ez van. ) ÉS így az én GGf440 Mx-emen nem akart elindulni, merthogy a kártya nem megfelelő.
    Szóval neem biztos hogy menni fog. (De nyár fele jön egy full gépfelújítás és akkor már minden suhanni fog. :))
  • ThugEdge
    #265
    sztem menni fog,semmi egetverő nincs benne,szereplőkön kívűl minden renderelt,egy-két hordót lehet szétcsapni meg ilyesmi
  • constantin
    #264
    Hy.Érdekela játék de nem tudom milyen gép kéne hozzá hogy menjem.A konfigom:P4 256 ram(1gb lesz karácsonyra)64 Mb-os Intel Integrált Videókártya.A King-Kong,Gun,NFS MW, meg ilyenek mennek alacsony grafikán.Kb egy Geforce 2-nek felel meg.Nektek hogy megy?.Válaszotkat előre is kössz.
  • Ebola75
    #263
    Hello, elakadtam, segítséget kérek...kimentettem a rendőrpicsával Samanosuke-t meg a kispulyát a börtönből.aztán az a gyíkfaszú genmavarázsló Guildenstern elviszi a picsát meg a kiskölyköt, Samanosuke-t irányítom, de nem tok tovább jutni.A hajóval ingázok egyik állatkertrészből a másikba, két ajtó van ami nem enged be, az egyikhez a levegőképesség kell. Ha vki végigjátszotta segítsen plz...thx!
  • 666 Diablo 666
    #262
    Köszönöm ez hasznos infó.
  • Seth
    #261
    ha abban a pillanatban amikor az ellenfél beléd ütne megnyomod a védekezést,akkor elüti az ellenfél kardját, ehhez hozzányomod gyorsan a támadást, és így egyből kettévágja az ellent
  • 666 Diablo 666
    #260
    Már megoldottam de azért köszönöm.
    A szobroknál kellett leszedni a füstöt sorrendben a gyártyák jelzik a sorrendet.
    Critical sebzéseket hogy kell csinálni?
    Amit a nyilazás után megkapok még gyakorlásba se tudom megcsinálni,bár nemtudok angolul de lehet béna is vagyok