779
  • sagjoz
    #219
    Jah de a fogas kerék is hiányzik meg a megleőző második szobában van a lef fel mozgó rács és körülötte fáklya azokat nem tudom emggyújtani meg a mozgó rácsot megállítani meg a vonatnál vannak ilyen virágágyás szerű dolgok azokkal is kellene vmit csinálni! De mit?
  • Seth
    #218
    Majd szerzel egy piros követ, azt berakod a szobor másik szemének. Így majd elcsúszik a kőtábla. Az alatta lévő kövekre úgy kell lépegetni,ahogy az ábrán is van, tehát sorba nap-->hold-->csillag
  • sagjoz
    #217
    Arra rájöttem hogy meg kell gyújtani a fáklyákat meg iylesmi de mivel és hogyan!
  • sagjoz
    #216
    Hogyan tovább egy hétig nem játszottam vele most meg elakdtam!

    egyik hely

    másik

  • Seth
    #215
    Extra ruha/univerzális változtatjató fejjel :D /




    Meg mégegy Jacque-nak :D

  • Seth
    #214
    van vízvezetékszerelő a családban...:D
    amúgy mindegyiket ki lehet nyitni. Max 10 perc lehetett eddíg a legkomolyabb. Próbálkozz visszafele gondolkodni hátha úgy könnyebben megy(tehát a céltól indulj ki)
  • Jhon Balu
    #213
    neked 5 lépésböl sikerült a vízet elvezetned már fél órája küszködök vele. nemvagyok én csőszerelő.
  • Jhon Balu
    #212
    köszi szépen a segitséget!
  • Seth
    #211
    314
  • Jhon Balu
    #210
    hi
    jáccok a gaméval dea első számos ajtónál elvagyok akadva mert nemtudom a kódot.
    ha tudtok kérlek help!

  • Thanatos
    #209
    én gamepadról probálkzotam..., katasztrófa sajnos :) de hát izlések és pofonok :)
  • Prof William
    #208
    Nem baj. :) Még 2-3 hónap és felújítom a gépet... Na akkor már asszem minden menni fog. :)
  • Seth
    #207
    oho, azmégcsak dx8-as sincs úgyhogy ez nem fog menni sajna. Mondjuk nem értem, nincs benne olyan effekt ami ezt megkövetelné
  • Prof William
    #206
    Ebben lehet a hiba... Gef 440 mx :(
  • Seth
    #205
    külföldi fórumokon olvasgattam, és szinte midndehol azt írják, hogy csak dx9-es kártyával akaródzik elindulni a drága. Szerintem ez baromság, de ki tudja mit sikerült a programozóknak "összehozni" ^^
    Neked milyen vga-d van?
  • Prof William
    #204
    Amikor indítanám a Pc-s verziót ezt írja ki...
    Failed crating thr direc3D device...
  • Shep
    #203
    Hát nem tudom, nekem ez az időutazósdi nem jött be, de ettől még jó a game.
  • Derapo
    #202
    Ez végre egy isten játék.Már vagy másfél éve végigtoltam a 2.+3. részt is de ez tetszett a legjobban.No meg az egy, csak az túl rövid.A kettő valahogy nekem nem jött be annyira de nem volt rossz.Samanosuke Akechi( nemtom mi a színész valódi neve mert ő egy igaziról van mintázva)+Jean Reno milyen furcsa pár:)
  • Seth
    #201
    Sajna nem játszottam a 2-vel én sem,de tudtommal olyan szoros lánc nincs az első részhez, inkább amolyan mellékszál.Yagyu Jubei a főszereplő srác, ismét Nobunaga a boss, hogy Samanoskue hovát tűnt arra a tiz évre azt nemtom, de az egy legvégén mutatják hogy áll a hegytetőn. Az 1-et nagyon szerettem, valamiben jobb vmiben nem. Pölö a renderelt hátterek valahogy szebbek a szemnek,élesebb az egész összhatás.Ebben viszont jobb a harc, több irányítható szereplő,(szerintem) jobb sztori...etc
  • Shep
    #200
    Hát igen, de szerintem ez így hülyeség, na mindegy, egyébként mi van a kettőben, mert az 1-ben Sam eltűnt a harc után, egyébként szerintem az 1 jobb volt mint a 3.
  • Seth
    #199
    Amúgy most nyomom 2.-ra. Nálam vannak az első rész kimaxolt kardjai, így nagyon pite :D
  • Seth
    #198
    De hogy egy "egyszerűbb" példával éljek, a Vissza a jövőben-ben is ugye találkozhattak fiatalabb énjükkel a múltban. Jacque-nak ugye nem lehetett másik énje, mivel ezerötszázvagynégyzszázakárhányban még nem létezett
  • Seth
    #197
    időutazós sztorinál ez még kérdéses?????
    Jacque asszem 10 nappal azelőttre érkezett meg a múltban, hogy Samanoskue megtámadta Nobunaga palotáját a szamurájokkal (ami az elején volt a játéknak).
    Ezért volt egy aki a jövőbe került és volt egy aki találkozott Jacque-el. Tudom nem érthető de ha belegondolsz világos.
    Amúgy a 2-höz semmi köze (Nobunagan kívül).
  • Shep
    #196
    Na végigvittem, de továbbra sem értem, miért volt két Samanoskue, vagy azért nem értem, mert a 2-vel nem játszottam, mivel pc-re nem adták ki?
  • sagjoz
    #195
    a fenébe ahhoz képest hogy 2 cds elég hosszű akkor:-)
  • Seth
    #194
    ha először vagy vele akkor még sok
  • sagjoz
    #193
    nah már a csajjal vagyok sok van még hátra?
  • sagjoz
    #192
    nah bejutottam a templomba azt addig jutottam, hogy elágazásnál vettem fel egy cetlit anti-dark vmit azt jobbra van a szakadék balra az ajtó de mivel nem tom kiniytni próbáltam mindent:-(
  • Seth
    #191
    Toyotomi Hideyoshi

    amúgy van egy 2.megnyerés is , ha Ako összes ruháját megtalálod, ezt egyelőre még nem sikerült megcsinálni
  • csm
    #190
    igen mutatták, de nem tudom hogy hívják
  • Seth
    #189
    Őőő, ha csak ölsz attól nem fog fejlődni. A mentőhelyeknél van egy olyan hogy ENHANCE, itt lehet a begyűjtött lelkeket felhasználni a fejlesztésre
  • sagjoz
    #188
    jah, igen! és akkor mindegy hogy merre megyek csak addig menjek amíg nem lesz 2. szintű a fegyverem?
  • CybM
    #187
    Hali!

    Nekem olyan gondom lenne, hogy ha jatszom akkor ugye angol nyelven m1, meg minden felirat is angol stb a menu is az. De ha kilepek es a kovetkezo alkalomkor inditom akkor mar japan nyelvu :\ Ez mar kozel sem olyan zsorakoztato miutan a szoveg is japanra valt. Valaki tudja a megoldast ?:|
  • Seth
    #186
    Ott az ajtón 2 ilyen bizbasz van ugye?? Az azt jelenti, hogy a megfelelő fegyverednek 2. szintűnek kell lennie. Ezért van az hogy visszamehetsz előző helyszínekre, hogy tudj fejlődni.
  • Seth
    #185
    végigvitted a 3. részt, és a stáblista után volt még 1 video, na ott mutatják hogy ki a következő genma "király"
  • csm
    #184
    neeem, csak zat mondtad h a 4. részben a tudomki lesz a főellenség ha végigvittem. :P
  • sagjoz
    #183
    ott állok a notre dame előtt aztán merre tovább? meddig?
  • Voltan
    #182
    Nem kell lelőni, mert ide még úgysem lehet bemenni. Ha visszajössz később, mikor már Somanosuke is veled van, akkor ő majd lenyilazza.
  • Seth
    #181
    miről beszélsz? Nobunaga volt a főellenség. Vagy már a 4.részről beszélsz? A trailerében annyi arc van hogy akárki lehet :D
  • csm
    #180
    szal az uj rész nem lesz pc-re?
    ja és a főellenség azt hittem nobunaga, de vmi nagy sárkány lett.