779
  • Seth
    #339
    Alt+Enter
  • Sarapetike
    #338
    hogy lehet fullscreenre állitani?????????
  • grebber
    #337
    Azt hogy meg kell szerezned az új fegyvert.Azt hogy hol van már nemtudom.
  • himpike
    #336
    Őőő, ez mit is jelent pontosan?
  • grebber
    #335
    Oda csak akkor jutsz be ha megvan az új fegyvered.
  • himpike
    #334
    A japánnal vok éppen, valami nagy épület előtt, a lentieket írja.
  • himpike
    #333
    Grebber:
    pls help valaki:
    Lent a katakombékba a templomban van egy ajtó ezt irja ki:

    Resonating with the gauntlet the air swirls inside! it mit kell csinálni?

    Ugyanez a gondom!
  • Seth
    #332
    ezért van többféle játékstílus. Ha valakinek ez nem tetszik, játszon mással.
  • constantin
    #331
    Ma játszottam vele először és egyszerűen nevetséges ez a játék.Nem akarok senkit sem sértegetni,nekem ez a véleményem.
  • conn3ktor
    #330
    oké köszi már megvan hogyan kell
  • haxoror
    #329
    persze
  • haxoror
    #328
    inkább kezd újra szvsz :)
  • Seth
    #327
    nem, a karvédőddel. Nyomva tartod a mittudoménmármelyik gombot, és bbeszívja őket. Úristen lesz melód vele elég, ha eddíg még egyet sem szedtél össze
  • conn3ktor
    #326
    hát nm!de talán ha még vissza megyek a csatornába ott vannak szörnyek!!és a lelket azzal akiscsajjal gyűjtöm be ugye??!
  • Seth
    #325
    ajjaj, az ellenfelek után maradt lelkeket nem gyűjtötted be eddíg?? azzal lehet
  • conn3ktor
    #324
    azt tudom de ahhoz kell vmi power vagy mi?!és azt hogyan tudok szerezni??
  • Seth
    #323
    fegyvert fejlszteni nem a trainingben kell, hanem a mentőhelynél, az ENHANCE menüben..
  • conn3ktor
    #322
    hellosztok!
    lenne 1 kérdésem!a tréningeknél mit kell csinálni??mer nekem megvan az első 5 és még egyiket se tudtam megcsinálni!!és ott vagyok a notre damnál és nem tudok bejutni mer nem tudom a fegyvert fejleszteni
    légyszi vki segítsen!előre is köszi!
  • Sarapetike
    #321
    lehet valahogy full screenben nyomni?
  • HarpR
    #320
    Hy all.
    Egy kis segitsegre lenne szuksegem.
    Réno val vagyok ott jarok mikor a jamcsi visszakuldte neki a sarga genyot, hasznaltam, lehenteltem mindenkit meg szereztem a palyaresz vegen a dragon mittom en mit. ez kifulyt a tudasom. valaki segitsen...
  • grebber
    #319
    Na akkor valahonnan megszerzem az 1-et.

    Történetet (Onimusha 3-nak) letudnád irni dióhéjban itt vagy privibe mert nekem nem nagyon jött át a 12és fél óra alatt?

  • Seth
    #318
    1 kijött, a 2 pedig valamiért kimaradt :(
  • grebber
    #317
    Na tegnap éjfélre végigtoltam a gamet fasza hangulatos volt remélem ha lesz 4 lesz PC-re is.
    Nem értem 1-2-öt miért nem vették át.
  • Shevchenko
    #316
    Hogy sikerült mert ugyan ott vagyok elakadva mint te.Köszi
  • radeer
    #315
    Olvasgattam a fórumot.
    Igen, egyetértek hogy nagyon hasonlít a Resident Evil-hez legalábbis az irányítás + a hent szempontjából. Én az ilyen játékokhoz vettem egy Impact X6-38V Joypad-ot ( valami 3e FT volt asszem, nem egy nagy összeg). Ez olyan kétkaros PS-es rumble koppintás, rezgős. Igaz ez a stuff nem támogatja a forcefeed-et, de marha jól lehet irányítani és van vagy 12 gomb rajta. Szal ez az a játék amit ilyen irányításra írtak meg.

    A gfx-ről nem zengek ódákat, 800*600-ban fut, sehogy sem tudtam előcsalni az 1024*768-at bár a texturák kevesek a PC-hez. Mindenesetre hangulatos és filmszerű a játék és jó a két kor amiben játszódik, illetve ahogy a két karakter t megkapjuk. Nálam MSI 6600GT (128MB) , 1 giga RAM, AMD barton 3.2+ simán folyamatos, egy szaggatás nem volt.

    És..kellemes karácsonyt mindenkinek.
  • grebber
    #314
    Na végre kijutottam ebből a templomból hál istennek.

    Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek.
  • constantin
    #313
    Ja csak még annyit hogy ez akció vagy milyen játék?Kardozni kell benne kombók szerint?
  • constantin
    #312
    Le tudnátok írni hogy milyen gép kell ehez a játékhoz?Egy gf2 szerű kártyán menne?Kössz
  • grebber
    #311
    Na majd ha valakinek van lelki ereje segíthetne #307!!

    Japoval nem lehet semmit csinálni mert minden zárva van amerre lehetne menni.Rénóval szintugy de vele eltudok oda jutni ahova a japoval nem de semmit nem érek vele mivel a japoval kéne ott lennem.
  • haxoror
    #310
    Nem emlékszem, nekem ezzel a résszel nem volt gondom

    gamefaqs-on biztos van walkthrough
  • grebber
    #309
    Tudom hogy szétkéne ütni őket és azt is hogy a japcsival de hogy jutok el vele ide azt kérdem én?
  • haxoror
    #308
    a dobozokat majd a japcsi tudja szétütni mert az ő korára elrohadnak, ha jól emlékszem a japcsi harmadik fegyvere van ott
  • grebber
    #307
    Eddig azt hittem hogy a point and click gamek fognak ki rajtam de ez is megmutatta hogy nincs igazam kurvára nem vágom ezt a gamet.
    Rénóval már volt áram a liftben de vele se jutottam elölrébb mert dobozok mögött van az a cumo ami kéne de a dobozokat nem lehet szétütni :(




    A Japán csávóval meg idáig sem lehet eljutni mivel nála nem müködik az a lift.
    Kérem valaki segítsen itt.
  • grebber
    #306
    Már megvan Rénóval kell menni.Eh bassza meg.
  • grebber
    #305
    Elakadtam mint mindig:



    Itt merre hogyan mit?Ezeleőtt a rész előtt van egy lift amibe ha beszálok kiirja hogy nincs energia, meg van egy ragacsal lezárt ajtó ami valami ICE akármit ir.
  • Seth
    #304
    mit kéne bezárnia??? a múltban még épségben van az ablak. Kerülőuton kell menned. Asszem arra amerre a füst van az ajtón,le kell szívnod róla
  • grebber
    #303
    Oké.Egyszer sikerült lefutnom de a köcsög haverom miért ne zárta volna be az ablakot.Azóta képtlen vagyok bejutni az ajtón kb 100x probáltam azóta :(
  • haxoror
    #302
    Mert a japcsi a jelenben van ahol már nem bírják az ablakok a víznyomást Reno meg a múltban amikor még erős az ablak.

    A japcsival le kell futni az áradást hogy továbbmehess
  • grebber
    #301
    Az lenne a kérdésem amikor a Rénoval meg a japoval felváltva kell menni és a medálokat felvenni két szálon fut a dolog mert haver pl amikor belépett a kék medál által kinyitott ajtón neki nem törött ki az ablak ő Rénóval ment én Japoval voltam nálam meg kitörött az balak és jött a víz?
  • GiGa master
    #300
    thx az infót