779
  • ThugEdge
    #99
    én is gamepad-el nyomom,kb 2 napja van meg a pad,eddig én is idegenkedtem tőle,de pop-hoz gondoltam kipróbálom és ha megszokod hamar akkor ilyen tipusú akció gémeknél nagyon faxa
    ...és jól el lehet tehénkedni gémelés közben:))
  • Voltan
    #98
    Én elvagyok vele keyboarddal is. Igaz, hogy gamepaddal még az életben nem játszottam...
  • runethecrow
    #97
    Sziasztok!
    Elakadtam ott amikor Reno átkerül a múltba találkozik a szamurájjal egy ideig együtt mennek majd szétválnak valami oltár előtt. Innen tudok jobbra menni Renoval egy sziklapárkányra jutok, leverem a repülő szörnyeket és előtte lebeg a szakadék felett egy fénylő valami amit nem érek el.
  • bazsi123
    #96
    jó kis játék ez, el lehet vele prüttyögni!
  • musha
    #95
    de ez a videó azért ott van a toppon, nem? :)
  • musha
    #94
    és tényleg. lol ^^
  • musha
    #93
    nem mondod...
  • Seth
    #92
    Vársz 2 percet a főcímnél és akkor kezdődik, most néztem meg
  • musha
    #91
    de ez az, hogy ps2-n ez a videó tuti benne volt az elején...na mindegy, pár napnál nem töltöttek szerintem több időt a pécésítéssel. ezeket annyira nem tudom megértni, hogy tényleg minimális időráfordítással tök csilivilire szabhatták volna a menüt, néhány grafikai beállítást engedtek volna vagy ilyesmi, rögtön jóval nagyobb érdeklődést mutatnának felé az emberek.
  • Seth
    #90
    Na megnéztem azt a videót,amit mondtál, kurvanagy ,szerintem majd az extrák közt lehet megnézni.
    AMúgy e3-on ebből mutattak legtöbb részletet, és én pont ezt vártam(legfőképp magát azt a helyszínt,a nagy lény hátán az épületben), ehelyett csak gyenge átvezetők vannak (olyan mintha játékengines lenne).
    No mindegy , a játék attól még szuper.
    Ja extrák közt már megvan az easy mód :D hurrá (bár nem fogom használni az tuti, így se túl nehéz)Igaz 3x meg kellett halnom érte :D
  • musha
    #89
    szerintem is jó.
  • Seth
    #88
    Nem billentyűzetről kell játszani emberek, ez joy-ra van írva. Meg aki nincs "otthon" ebben a stílusban az utálni fogja, aki kicsit is szerette mondjuk a resident evil sorozatot azok meg imádják....szerintem f@sza
  • Thanatos
    #87
    sajnos szerintem is :( nem érte meg még csak elszedni se :((
  • Csuhai G
    #86
    már az első 2 percbe tudtam, hogy uninstall lesz! Nagyon gagyi szerintem!
  • Csuhai G
    #85
    Jaj bocsi, már megvan!
  • Csuhai G
    #84
    Nincs valami megoldás arra, hogy FullScreenben menjen a játék? Mert állítottam én már mindent, de ablakban nyílik meg, nem pedig FullScreenben! Tipp?
  • Newfronter
    #83
    Ja én is néztem. :D
  • grebber
    #82
    Eleje fasza ATI logo is meg Nvidia is mindenki pénzelte a gamet vagy mi?
  • musha
    #81
    na pont most vagyok ennek a résznek a végén :) nem rövid, és ez azért nem is egyszerű.

    amúgy közben rájöttem, hogy az a videó, amiről tegnap írtam nem a párizsi rombolás, hanem van egy olyan, ahol Samanosuke küzd valami repülőfélén, nagyon durva csatajelenetekkel, a végén kiugrik a földre (nem kicsit pózolós módon), ott átváltozik Onimushává és egy elég brutál ellenféllel kezd bunyózni. 4-5 perces múví biztos megvan. a vicc az, hogy ez benne van a játék Image/Movie könyvtárában (a legnagyobb file), de frankón nem találkoztam vele a játékban, pedig ps2-n meg igen (és nem nyomtam végig).
  • Seth
    #80
    Na én már elég sokáig eljutottam. Már időben kell tárgyakat küldözgetni egymásnak, remélem nem bonyolítják túl . Eddíg nagyon bejön
  • mucsácsó
    #79
    hm...hát..
  • dardevil
    #78
  • musha
    #77
    talán inkább csak animés
  • ThugEdge
    #76
    na sikerült,de még azé nem naon vágom,most a varázserő az tulképp a fegyveremre vonatkozik nem?a japónál világít a kard,renonaál meg lehet küldeni a kis szárnyas kislányt?vagy van vmi egyébb?
  • Newfronter
    #75
    Jó játék ez, kicsit Dragonballos:DDD Amit nagyon szeretek benne:)
  • sopi
    #74
    magamon nem de másokon lehet hogy segit ez a kis programocska amit a google-rol le tudtok szedni: 3danalyze
    megkeresitek a játék eye-t és kipipáljátok az emulate pixel shader camp-ot.
    ez annak van akinek nem ment hibaüzenet miatt
  • ThugEdge
    #73
    na az van,hogy vettem ma egy gamepadet a poptt-hoz,de hát ide egyszerűen királyság,hogy kell megölni párizsban a diadal ív tetején azt a gépet?:)
  • mucsácsó
    #72
    ^^
  • datango
    #71
    thx :D nah de erre pont nem is gondoltam :D hehe kajak..
  • mucsácsó
    #70
    Prince of Persia, nem is a zene :D
  • datango
    #69
    " akinek bejött a pop, annak biztosan ez is nagyon tetszeni fog "

    pop? minek a roviditese?
  • mucsácsó
    #68
    sajnos nem elég jó hozzá a videókártyátok.... :(
    látom neked princeofdark 8500SE-d van, nem csoda hogy nem megy, és a 9250 sem mai kártya már :(((
    ez elég szar dolog...ismerős :( ezt csakis úgy lehet megoldani, hogy új VGA, vagy nem játszol vele, de előbb utóbb úgyis kell egy új =/
  • princeofdark
    #67
    Valaki segítsen! Mikor felmásoltam és elinditottam akkor ezt a hibaüzit kapom:"faild creating the direct3d device''
  • princeofdark
    #66
    NÁLAM IS EZ A BAJ:(
  • magus
    #65
    szaggat. pedig lol hogy milyen ocsmany a grafika sok helyen. ez van.
  • Coast
    #64
    na már rájöttem! néztem is már párszor, hogy mik azok a világító izék :D
  • sopi
    #63
    hát a probléma nem oldodott meg. sajna :((
  • Coast
    #62
    Lehet ebben a játékban menten??? Hiába keresem nem találok semmi mentés opciót
  • mucsácsó
    #61
    lehet a pixel shader a baja nem? =/
    tedd fel a DirecX-et és próbáld újra, ha úgysem jó akkor nem tetszik neki a vidikarid! :(
  • sopi
    #60
    Ati 9250