210
Precursors
  • grebber
    #210
    Greenlighton beszavazták így kapható lesz majd steamen
  • Glutamin
    #209
    Most Gamestar melléklet (angolul beszélő verzió) ha valakit érdekelne. Nekem már itt van feltelepítve a gépemen.
  • droidka
    #208
    Már valószínű, hogy azóta megcsináltad, de ha mégsem, akkor ha jól emlékszem(???) talán az istálló bejárata előtt állt a lázadók vezére (a térkép É-NY-i részén lévő falujukban).

    A birodalmi gyalogoskatonáknak szerintem erősebb páncélja van, meg gyorsabb helikopterjük.

    Legutolsó küldetést sajna nem tudtam megcsinálni, mert nekem mindig befagyott olyankor...
  • lassuspendragon
    #207
    Sziasztok!
    Nem rég kezdtem el a játékot, és már látom hogy érdekes lesz. Rohad jó story, érdekes játékmenet... mintha kevernénk a Mass Effect-et az X3:Reunion-al. A bugog is elmennek (semmi nagyba nem ütköztem eddig), de rohadt idegesítő hogy megakadtam és sehogy se tudom folytatni.

    Ott tartok hogy a Gli-bolygón vok, ahol a Klatzok élnek (azok a tyúkok :D) nálluk csinálom a Falco-s küldit mikor a remetét kell megtalizni, a hegyekben él azt tudom... nah lefényépeztem a fegyver átadásos dolgot,megszereztem az adatokat, és most a lázadók vezérét kellene megtalálni (Revolutionary Birds-nek)... lekéseltem stealth-ba az egész kempjüket, de olyat h Leader sehol se látok... mellesleg sikerült úgy h nem romlott velük a kapcsolatom valaki tudna segíteni?

    Meg, ki a jó és ki a rossz a játékban? Vagyis most Empire-vel jobb vagy a Democratic Union-al? A DU-t nem lajkolom mert írtják a Klatzet kolonizálós célzattal, az Empireről meg mindenki olyan lenézően beszél... meg a tréning pályán őket kellet nyírni...
  • droidka
    #206

    Szerintetek

    1: Az utánégető fogyasztását lehet e valamivel csökkenteni? (Boost mode energy consumption az szerintem ez lehet.)

    2: Az életerőt vajon meddig lehet evéssel növelni? Én most 118-nál tartok.


    Az, hogy az űrkereskedelemmel viszonylag hamar rohadt sok pénzt lehet keresni, az egy idő után céltalanná teszi az egészet! Meg hogy a hajót ebből kifolyólag viszonylag hamar fel lehet fejleszteni és akkor egy idő után már nincs mire költeni a pénzt! Szóval szerintem egyrészt akkor vagy a kereskedelmet kellett volna kevésbé jövedelmezővé tenni, vagy az űrhajóhoz szükséges fejlesztéseket kellett volna drágábbá tenni. Meg a javítás is túl olcsó ehhez képest. És ebből kifolyólag az olyan képességpontoknak sem lesz sok értelme, amik a pénzkiadásunkat csökkentenék (kivéve persze akkor, ha valaki inkább gyalogoskatonaként játszik többnyire.)

    Vannak hasznos képességek, de előbbi miatt pár feleslegesnek tűnik. Talán úgy kellett volna ezeket, hogy mindegyik rohadt fontos legyen vagy érezhetően sokat segítsen! Vagy nem is tudom…

    Nem tudom, hogy vajon elállítja -e a nehézségi fokozatot? Mert az irányítást elállítja mindig(Arcade / Simulation). Mert amikor elindítom a játékot, akkor mindig Easy-t ír ki. Pedig az elején is szerintem direkt legnehezebbre állítottam be… Helyenként vannak nehezebb, szívós küldetések, bár az nem tetszik, hogy nincs benne olyan pl. hogy a katonáknál le kellene feküdniük a földre, hogy nehezebb legyen eltalálni őket messziről, (mint az Operation Flashpointban, Armed Assaultban mondjuk) és akkor az sokkal valósághűbb, nehezebb lenne. Mert nem kell távcsöves puska sem ahhoz, hogy messziről kiszedjük őket!

    A nyílpuskának nem tudom, van e valami értelme??? Mert pont az kéne, hogy legyen szerintem a lényeg, hogy hangtalanul is lehessen azonnali fejlövést csinálni! De nem lehet! Ez szar!!! Direkt közelről hátulról megpróbáltam fejbe lőni egy rablót és nem volt elég egyszer fejbe lőni a robbanós lövedékkel sem, ez nagyobb hiba, nagy kár! Mert akkor lopakodós módszerekhez ez sem lenne éppen haszontalan…

    Az nagyon jó, hogy van benne lopakodás képesség és akkor hátulról le lehet szúrni úgy az őröket néha, hogy ne riadóztassák be a bázist (és akkor kiírja, hogy stealth kill). És akkor a bizalmi szintjükből kevesebbet veszítettem, mintha kiirtottam volna az egész bázist, amikor a klatz felkelők vezérét kellett kinyírni... Ez nagyon nagy poén volt! Tehát amikor korábban valaki azt mondta, hogy csak agyatlan lövöldözésből áll az egész harc, az szerintem nem teljesen igaz!
    Birodalmiakhoz álltam most. A kisebb katonai bázisukon van egy tudós (doktor Amon) és akkor küldetésért az ad valami szart, amire azt mondja, hogy az valami erőtérnek a generátora… Asszem a medusa’s tentcles re mondta ezt(???)… De azt sem tudom, hogy lehet –e használni??? A karkötőket, gyűrűket pedig próbáltam felrakni a mellény helyére, de nem lehet… Mert ugye a Kleps -et lehet használni és akkor láthatatlanná válik. Vagy ezt a generátort valami fegyverre kéne rászerelni??? Nem tudom…

    Mert én nem használom mindegyik kézifegyvert, rendszeresen. Sugárpisztoly is kicsit feleslegesnek tűnik, mert van elég lőszer a gépfegyverhez. Ami még jó, az az aknavető, az nagyot szed katonákra, szörnyek ellen is atom! Hehe. A távcsöves puska az akkor jön igazán jól, ha a Reandorén a szabadkereskedőkhöz állunk, mert az birodalmiaknak nehézpáncélja van és abba asszem’ jóval többet kellett(???) lőni géppisztollyal, mintha sima zsoldosokat kell irtani, ha a birodalmiakhoz állunk…

    A klatz fegyverek meg nekem valahogy nem tetszettek… Vagy nem tudom miért, annyira nem jöttek be… Van valamelyiknek értelme azok közül szerintetek?

    És a fegyver összeszerelés -képességnek is mi értelme van, ha 100 pénzért meg csinálják?... Meg még egy kisebb hiba, hogy egyszer pl. a Klatzon nincs jármű gyakorlatilag, ha kettő dínót veszel, akkor többet nem lehet (legalábbis ha a Klatz Birodalomhoz állok, ott a kereskedőnél)! Pedig jól jönne, mert a megvett eltűnik egy idő után! De pont ezen a bolygón meg lenne értelme venni, mert nem lehet rabolni a járókelőktől, nincs forgalom! A többi bolygón meg pont fordítva van kiegyensúlyozatlanul, hogy lehet sok helyen venni olcsóbban, de minek, ha egy csomót lehet rabolni büntetlenül, bizalmi szint esése nélkül…

    Meg most nekem szerintem elcsesz egy mellékküldetést az ötös táborban a birodalmiaknál… Helikopterrel leszállok és akkor kiírja, hogy védjem meg a bázist a támadóktól… Megölöm mindet, kiírja, hogy ez a részfeladat teljesítve, mennék, hogy felvegyem a jutalmat, de nem adja ide!

    Visszatérve a gondolatmente elejére, hogy mi értelme van a kereskedésnek, hogyha viszonylag hamar egy idő után már nem tudod mire költeni a pénzt? Itt ezért egy még nagyobb szemétség, hogy nem lehet további űrhajókat venni!!!


    Pedig van sokféle, vadászgépből is minimum további háromféle (a sajáton kívül) meg nagyobb hajókból van ugye a teherűrhajó, van kisebb korvett, birodalmiaknak van a cirkálója, meg a kalózoknak is van asszem’ más nevű nehézcirkálója…

    Meg asszem’ volt olyan birodalmi küldetés, hogy 4 kisebb storm bombázót kiküldött magából egy nagyobb hajó, abban parkoltak…

    Nenpis kapitánynál az első küldetés az egész jó volt, egy nagyobb űrcsata, több vadászgéppel egy korvettel meg egy cirkálóval az oldalunkon. De ilyen tömegjeleneteknél meg még idegesítőbb hogy a célbefogás / célváltás nem működik!!!

    Amikor engem egyedül megtámadnak a kalózok az helyenként is elvan rontva, mert lőnek rád egy keményebb sorozatot, aztán meg menekülnek és akkor már túl könnyű kilőni őket, mert nem is manővereznek már ilyenkor! Amikor négy vagy öt Warrior fighterrel megtámad, az még általában könnyű, de nyolctól több, plusz cirkáló, az már nehéz. Főleg hogyha az arcomba teleportálja őket közvetlenül!

    Szóval egyrészt sokkal jobbnak, kiegyensúlyozottabbnak kellett volna lennie szerintem a vadászgépek mesterséges intelligenciájának…

    Emlékszem az X-wing Allianceban ott volt például olyan, hogy X Wingben ültem és kb. öt percig(?) üldöztem egy TIE -Advancedet… Már csak egy lövés kellett volna neki, de olyan jól manőverezett, hogy megfordult és kilőtt… Ebben a játékban meg alig manővereznek, csak akkor nehéz, ha nagyobb hordában vannak! A nagyobb hordákat meg ugye azzal kellett volna kiegyensúlyozni, ha nekem is lehetne saját flottám!!!… Ezért is ez egy hatalmas nagy érvágás! De bele kell törődni, hogy ilyen, meg hajóelfoglalás, csáklyázás (többjátékos móddal!!!) majd csak akkor lesz egy fps / űrszimulátor keverékben, ha én fogom megcsinálni magamnak… :(


    Ebben a videóban szerintetek 2.01-nél vajon egy fregatt belsejében mászkál? Mert a lépések hangja is olyan, mint amikor az űrhajóban vagyok…

    http://www.gametrailers.com/video/trailer-the-precursors/16360

    http://www.gametrailers.com/video/trailer-the-precursors/16360
  • Antonius1978
    #205
    Sajnos ilyesmit meg nem probaltam...Pedig en is ugy tudom hogy el lehet foglalni az urhajokat is...igaz most egy nagyon nehez feladatot soztak a nyakamba ki kell nyirjak egy hadihajot a Dragont...hat nem igazan sikerul :(((
  • lalakov
    #204
    Hogyan lehet kirabolni a teherszállító hajókat? Kilövöm a védelmét, scannelem és aztán?
  • Antonius1978
    #203
    Persze, ezzel en is egyetertek, hisz a palyak joval kissebbek es surubben vannak a katonak, akik szinten ujraszuletnek, tobbet kell lovoldozzel barmerre mesz.
    Dehogyisnem, en FPS rajongo is vagyok :D
  • 4D
    #202
    Rosszul felyeztem akor ki magam. Arra gondoltam, hogy a Stalkerben hogy mondjam (nekem legalább is úgy tűnt) a harcok jobban előtérben vannak.
    De ezek szerint ha nem vagy FPS fun, akkor nem fog zavarni.
  • Antonius1978
    #201
    A katonak ujraszuletesenek nem orvendek altalaban, valahogy zavar - finoman fogalmazva hulyesegnek tartom hogy igy van megoldva.Teljesen valotlansag.
    A TP-t nem nehez megszerezni, azaz en mar 15, nem, asszem most leptem fel a 16-ik szintre, ki kell valasztani azt a kepzettseget,hogy ketszeres TP-t kapjunk.De azt csak a 13,14-ik szinten lehet, mert tobb dolgot ker.
    Aha,szoval akkor a kuldetesek szinte ugyanazok, csak mas mezbe vagy bujtatva.
    Az a tintahal szeru fegyver 600-at er, a kezdetekben kapsz ennyit egy mellekkuldetesert :D

    bgabor : mindenkeppen erdekes a jatek, mert meg korlatlanabb mint a Stalker olyan szempontbol, hogy nemcsak 1 bolygon jatszodik, hanem tobb bolygon, sot az urben is vannak kuldetesek.
    A jatekmenet vontatottabb mint a Stalkereknel, sokkal tobbet kell lovoldozni hogy megold az ellent, persze itt is vannak kivetelek, pl a tegnap sikerult 2 azonnali halallal vegzodo fejlovest csinalni, ezt onnan tudom, hogy felul kiirta uzenetbe.
    A jatek nem annyira akciodus eppen mint a Stalker, tehat kevesebb ellenfellel kell vegezz.
    Viszont itt van bogarhatu kocsi, tricikli,tank (egybe be tudtam ulni ahol van a teherkocsi, igaz mikor javitani probaltam felrobbant), talan helikopter is, kulonbozo allatok amin lovagolhatsz (nem kell gyalogolj), robot is van amibe be tudsz ulni, emberszabasu stb, ugyanakkor ezekbe a cuccokat is be tudod tenni.
    Ha megse jonne be a Precursors, nincs Stalker erzesed, akkor inkabb probald ki a Crysis Warhead nevu jatekot, magyarul is megjelent, az sokkal akciodusabb, igaz a tortenetben 1 foszal van, azon mesz, nincsenek mellekkuldik, de kb 12 ora szorakozast nyujtott (eleg rovid amugy)

    Talan ezeknek a jatekoknak van jovojuk, ahol arra mesz amerre akarsz, azt csinalsz ami epp jolesik :D

    Mindkettotoknek igaza van, a Stalkereknel mindketto megvan.A harc is, meg a felfedezes es fejlesztes is, mindket dolog izgalmas, de a ket jatek kozott oriasi az elteres.
    A Stalkerbe tenyleg bele tudtam elni magam, azok a hangok (pl a kutyak vonyitasa ejjel megfagyasztja az emberben a vert, en a COP elejen szo szerint nem mertem kimenni a hajorol, ugy be voltam tojva) nagyon jok, meg a kornyezet is (ugye valosagalapja is van), viszont a Precursorsban ezt nem igazan ereztem...
    Az viszont jo hogy valtozatosak a bolygok, az tetszik, valamennyire kiegyenliti a hangulatot, tehat nem egyhangu...Ez a jatek az osszetettsegevel szakit ahogy en latom.

  • bgabor
    #200
    Nem értek egyet, a Stalkerban messze nem a fight a lényeg, hanem a bóklászás, felfedezés, felszerelés-fejlesztés.
  • bgabor
    #199
    Köszi a véleményt. Azért az aggasztó hogy még az angol szinkronra se volt erejük/pénzük a készítőknek. Mindenesetre kipróbálom, ha már a trivium itt csücsül a gépemen.
  • reaper5687
    #198
    Nem feltétlenül, hogy csalódna, ha a bemutató pályán túlteszi magát, akkor a sivatag bolygón van jópár küldetés, azzal is el lehet lenni, van kereskedés, upradelés, viszonylag nagy bejárható terület. Oké története nem igazán van, de csak délutánonként leülni annak is megéri, aki nem is akar kimenni az űrbe, aztán meg ki tudja, lehet a végén megjön hozzá a kedve.
    Mondjuk a legtöbb tevékenység azért csak a bolygókon van, bgabor, szerintem érdemes kipróbálni, nem egyszerű összehozni, egy használható telepítést, de utána már jó.
    Nekem Trivium van, és a cutsceneken kívül lecseréltem a "hangokat" oroszra, mivel a hivatalos angolosítás abból állt, hogy az összes párbeszéd hangot leszedték, csak felirat és csönd maradt.
  • 4D
    #197
    Nem, mert a Stalker az fullra a fight-re van hegyezve.
    Szerintem csak csalódnál.
  • 4D
    #196
    Köszi Reaper!

    Antonius.
    Nekem az a gyanúm, hogy tulajdonképpen ahány frakció, annyi lehetőség az újrajátszásra.
    S ez nekem megintcsak a készítőket dicséri. Mindenesetre tök gáz, hogy
    az "industrie nagyjai" már annyira elzsírosodtak, és annyi pénzéhes here települt köréjük, hogy a nagy pénzek miatt semmi újat nem mernek megdobni, s csak elvétve, és csak kis csapatoktól jelenik meg valami ami innovatív, jó újításokat csinál.
    Ez mondjuk érdekes módon manapság a filmekkel is így van... Szembeötlő, hogy bár jó nagy késéssel és van angol verziója, nemzetközileg agyon van hallgatva ez a kis gyöngyszem.
    Na ja, noná hogy, hiszen nem a "nagyágyú" kiadók egyikénél jelent meg, melyek a fentiek értelmében többnyire csilivili fost sóznak a next generation depp vérpistikre, akik simán be fogják a COD70 et is szopni.
    Amúgy tán anno a Fahrenheit, vagy másik nevén az Indigo Prophecy tudott így lekötni, bár az fullban más stílus volt persze, de az is egész merész újdonságokat tartalmazott.
  • bgabor
    #195
    Szisztok!
    Erről a játékról mit kell tudnia egy fanatikus Stalker rajongónak, aki a CoP-ot négyszer tolta végig? Érdemes próbálkozni vele?
  • reaper5687
    #194
    Igen az a teherautós küldi nekem is megvolt, csak birodalmi oldalon neked kell elvinni egyik támaszpotról a másikra, és a free traderekkel kell megküzdedni közben.
    Én annak csak örülök, hogy minden ellen respawnol, így jön az xp rendesen, esélyük meg ritkán van a távcsöves ellen
    Az a tojás lerakós küldi egyébként a democratic oldalon van, tudom, mert először én is azt az oldalt csináltam, utána gondoltam mégse kéne... pedig az idegen fegyverek jó sokat érnek a fekete piacon
    Most meg el vagyok akadva, a láva bolygón vagyok, és bemegyek egy oda, ahol a piramis van, kaptam kulcsot egy tudóstól, és hiába vagyok 100-ason a birodalmiakkal, lelőnek a pár percnél tovább maradok... sunyiban meg nem lehet belopózni, a fővonal egyik személye meg ott van bent
  • Antonius1978
    #193
    Stalker : igen, tudok rola,van egy ilyen kiegeszito - amit asszem a rajongok keszitettek tulajdonkepp - amelyben vannak jarganyok es lehet is veluk kozlekedni.De azt mar nem fogom kiprobalni, hisz mind a 3 reszt vegigvittem, most inkabb a Precursors-ra osszpontositok.

    Vegeztem azon a bolygon amirol kepeket raktatok fel, azaz jobban mondva a DU-s kuldiket csinaltam meg az egyik leszallohelyen, ugyanis azon a bolygon 2 leszallohely van, majd a masodikat is megnezem.
    Megtalaltam azt a faszit akit keresunk a fokuldi soran es o atiranyitott egy masik bolygora, arra ahol irtatok hogy a robotok meg a lava van.Ott a fokuldit csinalom a Free Tradereknek, kinyirtam mar legalabb 50 Birodalmit :D
    Az az egy nem tetszett, hogy kinyirtam egy teljes tamaszpontot, es onnan elmentem egy masik helyre egy mellekkuldi miatt, es mikor visszatertem, a kiirtott hely megint tele volt a birodalmiakkal (egy nagy teherkocsit kell elvinni a Free Tradereknek, majd ti is eljuttok oda, gondolom, ha nem a birodalommal tartotok)

    Igen, a barlangban en is jartam, csak mas megkozelitesbol, ezert nem volt ott semmi szorny, hanem egy tojast kellett lerakni a keltetohelyre (gondolom en) es lefenykepezni.

    Tulajdonkepp az az erdekes a jatekban, hogy ujbol tudod kezdeni, es vegigjatszani a masik oldallal is :D
  • reaper5687
    #192
    A barlangot a mission lognál ha kiválasztod jelöli, ott voltak előtte az Őrző madarak, egyikhez odamész, elmondod mit akarsz, utána bemész a barlangba belelősz a dögbe vagy kettőt megpusztul, vissza a barlangőrökhöz, küldi lead, lesz egy kis csete-paté, de az engem már nem érdekelt :D
  • 4D
    #191
    Látom mindenki jól el van vele, én előbb pacifista okokból ezeket a madárfejűket támogattama Gli-n, de mivel egy barlangban kellett volna valami dögöt legyalni de nem lett meg a barlang......, save visszatölt, s a Democratic Unionhoz álltam. Ergo madarak sucks...lol.
  • reaper5687
    #190
    Eredetileg a Stalkerbe is tervezték, hogy az ott található járművek mind használhatóak legyenek (ezzel segítve hogy 300 kilót is vihess), valamint hogy sokkal nyitottabb legyen a világ, aztán gondolom a vezetőség elkaszálta, legyen kész jó lesz az már jelszóval.
    Szerintem eljutsz te is erre a bolygóra, mivel eléggé nagy ahhoz, hogy kimaradjon. Én ha végeztem az empire küldikkel, lehet nekiállok a democratic féléknek is :D
  • Antonius1978
    #189
    Jopofa ez a jatek, sok mindenre gondoltak a fejlesztok, tobb a lehetoseged, hogy penzt szerezz...
    Pl a Stalker sorozatban ott 60 kilo cuccot kellett pluszba magaddal hurcolj amig elertel egy kereskedohoz.
    Gondolom majd en is eljutok azokra a helyszinekre, azaz nem 100%, mert lehet hogy te a birodalmi kuldi miatt jutottal epp oda, es en a D.U.-nnal tartok eppen...
  • reaper5687
    #188
    A bolgyón ahol most vagyok van egy fazon, ő tud jópénzért tárgyalni neked a birodalom és a free traders oldalán. Ez nekem csak azért volt érdekes mert a free traders oldalon van, a fő haderejüktől nem messze, és hát igen, én a birodalomnak csináltam a küldiket, kicsit kemény volt odajutni
    A hajómon most asszem mindent megcsináltam, fejből most nem tudom pontosan... mindenből a legmagasabb szintű ami van, plusz sok rakéta ilyen is olyan is. Na meg persze üzemanyag. Amúgy szerintem kezdésnek leginkább a motort érdemes tuningolni, mert vannak űrversenyek, és elég jól hoznak, volt egy olyan egy bárban, hogy volt 500 creditem, odamentem egy verseny szervezőhöz,azt mondja 5000 lesz a beugró, mondom itt a pénz, vártam mi lesz. A versenyre be lettem írva, credit 0, nyertem nyeremény 10ezer
  • Antonius1978
    #187
    Azt hogyan lehet elerni, hogy javitsd a kapcsolatokat ?
    Azaz hol es kinel ?
    Olyasmit hogy : vesztegetes azt mar tapasztaltam, az egyik kuldinel egy tojast kell elhelyezni az ellenseges lenyeknel, es gyorsan lefizeted oket (megjelenik az F2 gombnal) es akkor tovabbengednek.
    A hajodon mit korszerusitettel ?
  • reaper5687
    #186
    Nekem a bug előtt olyan 30-40 ezer volt a felső határ, de persze mindig elvertem erre-arra, főleg a hajóra.
    A buggal kb 200 ásvánnyal 10 perc alatt megvolt a 100ezer, amit megint elvertem már, hogy szeressen a birodalom, és a free traders társaság is
  • Antonius1978
    #185
    Szep osszeg.Lehet hogy vegulis en is majdnem annyit szedtem ossze, ugyanis az a helyzet, hogy vettem tavcsovest, meg minden kiegeszitot hozzuk es meg egyeb marhasagokat is :D

    Az az erdekes, hogy ujabban eltuntek azok az aruk amik az urtamaszponton voltak, nevezetesen a gepek, robotok, stb, mint irtam, gondolom ezekkel kereskedni lehet mas naprendszerekben...
  • lalakov
    #184
    Első bolygó összes küldetéséért 40000 jött össze.
  • Antonius1978
    #183
    Na a tegnap en is epp a Gli bolygora jutottam el, olyan tropusi oserdo fele a taj, nemde ?
    Es epp a Democratic Unionnak kellett kuldiket csinaljak, igaz igy elromlott a kapcsolatom a Birodalommal, mert 1 kuldetes epp ellenuk iranyult.

    Az a hiba az asvannyal erdekes lehet :D
    Kb mennyit kaszaltal az uzleten ?
    Mennyi volt a penzosszegetek felso hatara amit osszegyjtottetek ?
    Nekem 18 ezer.
  • reaper5687
    #182
    T4-i rendszerben vagyok, egy gázóriás mellett egy kisbolygón, ott van a Pandora Űrállomás is.
    Én is volt hogy már 1,5 nappal előtti mentést kellett visszatölteni, persze utána már máshogy csináltam, az hogy 3x kezdtem kb el, mert hol ez, hol az a mission akadt be. Na azóta 3 fix mentést használok, plusz a 3 quick save :)
    Viszont egy érdekes bug: volt egy csomó ásványom, amit eladtam az űr-kereskedőnek darabját asszem 25 creditért. Aztán nézem visszavársárlási ár 1 credit :) na ez eljátszottam párszor, már lett is lóvém annyi, amennyit akarok, cheat nélkül :D
  • 4D
    #181
    Én még gammát ennyiszer, ennyi módon nem próbáltam. Picit rapszodikus a cucc, de nem adom fel. Ahol most vagy az melyik rendszerben van? Odanézek.
  • reaper5687
    #180
    Ott én is sokat szívtam, főleg, hogy volt egy olyan küldi, hogy valami rebel vezért kellett felhajtani, majd kinyírni... na addig nem jelent meg, amíg valami hátason nem mentem a pontosan kijelölt helyre, ha gyalog voltam, nem váltott a mission status, alig voltam ideges...
    Az nem hiszem hogy bezavar, hogy barátit kötök el, lévén, hogy akárkitől akármit le lehet nyúlni, de akkor visszamegyek lövöldözni egy kicsit, hátha meglesz utána :)
    Ahol én vagyok az a Reandore két emberi frakció, Empire vs Democratic Union harcolgat, plusz vannak mindenki ellenes robotok, jóféle barátságos hely, néhol lávával, na itt vannak a bázisokon helikopterek, jó sok ráadásul, de mind zárva :S
  • 4D
    #179
    Csak money, meg god cheat van. De momentán valami Clatc rendszer Gli
    nevű bolygóján cseszhetem, ha nem találok valamit.
  • 4D
    #178
    Nem minden bolygóra lehet leszállni, azt már én is észrevettem.
  • Antonius1978
    #177
    En is csinalom most a fokuldeteseket.
    A hetvegen nem sokat jatszodtam vele, mert a Crysis Warhead nevu jatekot toltam vegig (magyar programozok, magyar nyelvu a jatek).
    Ezeket a helikopogokat nem is lattam, ezek melyik bolygon vannak ?
    A sivatagbolygon volt olyan eset, hogy pl a banditak jarganyait fel tudtam torni, de olyan eset is volt, hogy elhagyatott jarmuvet talaltam.
    Az volt a fura, hogy veletlenul elkeveredtem egy masik rendszerbe, na gondoltam leszalok a bolygora uzemanyagert.Errefel egyszeruen keresztulmentem a bolygon, nem lehetett leszallni.

    Hasznaltatok mar azt a dolgot, hogy az urbazisokon lehet vasarolni mindenfele arut ? Ugymint, robotok,gepek,asvanyok stb stb.
    Gondolom ezekkel kereskedni lehet, tehat itt megvesszuk olcson es mas rendszerben eladjuk dragabban.

    Aha, ha zolddel irja, akkor azt jelenti, hogy barati kapcsolatban vagy az adott csoportosulassal es valoszinuleg lopasnak minosulne ha el tudnad kotni a jarganyt, igy bizonyara ezert nem lehetseges.
  • reaper5687
    #176
    Hát nemtom, lehet másik változat van meg, csak az a bosszantó, hogy a Reandoreon ahol durva távolságok is vannak,ott egy csomó imperial flyer, de mindegyik closed, és Helicopter Key kell hozzá :(
    Esetleg valami cheat....
  • 4D
    #175
    Pedig még eléggé az elején már tudtam használni. Nem vágom nálad ez miért nincs. Valamit kavarj a hunterokkal, hogy barátnak nézzenek, szerintem akkor menni fog, vagy passz.
  • reaper5687
    #174
    Nekem valahogy nem dobja fel az opciót, hogy bele tudjak szállni, kiírja, hogy hunters, zölddel... volt valami küldi amihez kaptál heli kulcsot?
  • 4D
    #173
    Azok a "helikopter" néven futnak, én egyet simán elkötöttem, a spaceport középső zárt részén állt egy, a -hunter-frakciótól.
    Jó gyorsan lehet vele a helyszínek között mozogni.
  • 4D
    #172
    Nem vittem még végig. Épp megkaptam a fater űrhajóját, csak energiacella kell bele a raiderektől. S jelenleg egy dzsungel bolygón vok, ahol rájöttem végre mi a közlekedési "eszköz". Lőttem pár képet.
    Bolygó
    [URL=http://vajramurti.atw.hu/2.jpg]"Wehicle"[/URL]Jungle

    A mellékküldik nem tartoznak szorosan a fő szálhoz, azokkal tovább el lehet lenni.
  • reaper5687
    #171
    Hali,
    valaki el tudná mondani, hogy hogyan tudok flyerket használni? Láttam youtubeon, hogy már az első bolygón is röpködnek vele, de én nem tudok beleülni, ahogy a Reandoreon is van sok imperial flyer, de mind be van zárva, kell neki a kulcs...
    Valaki ötlet?