Precursors
  • lassuspendragon
    #207
    Sziasztok!
    Nem rég kezdtem el a játékot, és már látom hogy érdekes lesz. Rohad jó story, érdekes játékmenet... mintha kevernénk a Mass Effect-et az X3:Reunion-al. A bugog is elmennek (semmi nagyba nem ütköztem eddig), de rohadt idegesítő hogy megakadtam és sehogy se tudom folytatni.

    Ott tartok hogy a Gli-bolygón vok, ahol a Klatzok élnek (azok a tyúkok :D) nálluk csinálom a Falco-s küldit mikor a remetét kell megtalizni, a hegyekben él azt tudom... nah lefényépeztem a fegyver átadásos dolgot,megszereztem az adatokat, és most a lázadók vezérét kellene megtalálni (Revolutionary Birds-nek)... lekéseltem stealth-ba az egész kempjüket, de olyat h Leader sehol se látok... mellesleg sikerült úgy h nem romlott velük a kapcsolatom valaki tudna segíteni?

    Meg, ki a jó és ki a rossz a játékban? Vagyis most Empire-vel jobb vagy a Democratic Union-al? A DU-t nem lajkolom mert írtják a Klatzet kolonizálós célzattal, az Empireről meg mindenki olyan lenézően beszél... meg a tréning pályán őket kellet nyírni...