Precursors
  • Antonius1978
    #193
    Stalker : igen, tudok rola,van egy ilyen kiegeszito - amit asszem a rajongok keszitettek tulajdonkepp - amelyben vannak jarganyok es lehet is veluk kozlekedni.De azt mar nem fogom kiprobalni, hisz mind a 3 reszt vegigvittem, most inkabb a Precursors-ra osszpontositok.

    Vegeztem azon a bolygon amirol kepeket raktatok fel, azaz jobban mondva a DU-s kuldiket csinaltam meg az egyik leszallohelyen, ugyanis azon a bolygon 2 leszallohely van, majd a masodikat is megnezem.
    Megtalaltam azt a faszit akit keresunk a fokuldi soran es o atiranyitott egy masik bolygora, arra ahol irtatok hogy a robotok meg a lava van.Ott a fokuldit csinalom a Free Tradereknek, kinyirtam mar legalabb 50 Birodalmit :D
    Az az egy nem tetszett, hogy kinyirtam egy teljes tamaszpontot, es onnan elmentem egy masik helyre egy mellekkuldi miatt, es mikor visszatertem, a kiirtott hely megint tele volt a birodalmiakkal (egy nagy teherkocsit kell elvinni a Free Tradereknek, majd ti is eljuttok oda, gondolom, ha nem a birodalommal tartotok)

    Igen, a barlangban en is jartam, csak mas megkozelitesbol, ezert nem volt ott semmi szorny, hanem egy tojast kellett lerakni a keltetohelyre (gondolom en) es lefenykepezni.

    Tulajdonkepp az az erdekes a jatekban, hogy ujbol tudod kezdeni, es vegigjatszani a masik oldallal is :D