210
Precursors
  • Antonius1978
    #170
    A proci 2x 2,1 Ghz
    1 MB Ram,
    1 MB videokartya 128 bit.
    Kosz az erdeklodest, de a tegnap nem ertem milyen okbol nem szaggatott.
    Kb 2 orat jatszodtam megallas nelkul es egyszer sem szaggatott.

    Termeszetesen mindent kilottem a memoriabol, hogy ne zavarja a jatekot, es a felbontast es mas beallitast is lejjebb vettem.

    Az az erdekes, hogy tulajdonkeppen megtudtam hogy mitol is szaggatott, nevezetesen azert, mert a proci 100%-ig le volt terhelve...ezt okozhatta vagy valami hatterprogi, de akar egy virus is.

    Te mennyi ido alatt vitted vegig ? Szinte minden mellekkuldetest vegigcsinaltal ? Nekem sikerult a sivatagbolygon osszeszedni majdnem 7-8 ezer creditet, aztan vettem is egy tavcsovest, meg a satnyabb fegyvereket feltapoltam.
  • 4D
    #169
    Nem volt ilyesmi nálam, lövésem sincs.
    Vagy a proci vagy a video mem lehet kevés, de mivel nem tudom mid van csak találgatok.
    Más combosabb gamma elfut rendesen?
    És addíg míg elkezd szaggatni hogy fut?
    Az ajánlott minimum konfig felett van a géped? Utánnanéztél már?
    Fut még valami a háttérben ami leterhelheti a géped?
    A felbontást effekteket próbáltad már lejjebb?
  • Antonius1978
    #168
    Szoval, valaki tudna valaszolni, hogy miert szaggat be a jatek ?
    Vagy csak a proci, esetleg a videokartya miatt ?
    Van ra megoldas ?
    Valamifele mas beallitasok, stb ?
  • 4D
    #167
    Lemaradt.
    Akit zavar a film grain efekt (szemcsés kép) az itt talál rá megoldást:
    Nograin
  • 4D
    #166
    Üdv. Szerintem ez egy tök jó gamma, én a postmortem-félét tolom. A hangulat ott van, és látszik hogy a csilivili graf. helyett a készítők inkább agyat tettek bele. Ami ma igencsak hiánycikk. Nem is tudom mikor volt már, hogy egy gamma így le tudott kötni. Engem egyedül az alap FOV=látószög zavart, de azt feltettem 80-ra, s mindjárt nem olyan a látvány, mint ha távcsövön át látnék mindent.
    Most valami dzsungelbolygón vagyok, ahol madár szerű arcok élnek, és valami dögöt kell megtalálni-levadászni, csak nem lelem a barlangját. A map nagyon nagy, és egyenlőre semmi jármű. Ha valaki már jár itt szóljon merre lelem. Mivel nem major kiadónál jelent meg sajna alig lelni infót ha elakad az ember.
  • Antonius1978
    #165
    Szevasztok.
    Nekem olyan gondom van, hogy kb 10-15 perc jatek utan a jatek allatira belassul, kb 5 mp alatt mozdul egyet a kep, olyankor nagynehezen elmentem es teljesen ki kell lepjek a jatekbol, majd ujra kell inditsam.
    Ti mar jartatok igy ? es ha igen, akkor erre mi lehet a megoldas ?
  • Gerisone
    #164
    nekem full fekete a kép és csak hang van! miért?
  • Dns5000
    #163
    Nekem trivium fele angol verziom van.
    Tabra lefagy ... ha objective képen O nyomok akkor is lefagy. Nagyon idegesítő. Az eredeti ati fix kiir valami hibát felismerhetetlen karakterekkel. Ebben a verzioban van egy ati fix ami pár txt file de nem tudom, hova kell tenni. A játékban nincsenek ilyen fileok.
  • Bacsa09
    #162
    Hivatalosan is kijött angolul
  • lalakov
    #161
    Köszönöm, megnézem.
  • droidka
    #160
    Még nem próbáltam az angolosítással, majd újra fel kell telepítenem, tehát nem tudom, abban hogy van. Szét kellett lőni az egész hajót és akkor a konténerekben általában volt sok eladható, viszonylag értékesebb áru, a nagyobb fregattokban.
  • lalakov
    #159
    Szia!
    #152-re tudsz válaszolni?
  • droidka
    #158
    [Legalábbis ilyen nagyvárosias, felhőkarcolós-forgalmasabb részt eddig még nem láttam. Pedig kb. hat bolygóra leszálltam már. De nem játszottam még ki teljesen)... Ahol meg felhőkarcolók is előfordultak, ott szét volt lőve a város, és az egy (nagyvároshoz képest) csak egy viszonylag kihaltabb kalóztanya volt lényegileg.]
  • droidka
    #157
    Jó, mondjuk a nagyobb hiányosság, hogy nincs benne többjátékos rész. Járművekből mekkora poén lenne, ha egyikőnk vezetne és a másik meg kilövöldözne az ablakon (+ lövegtoronyból).

    Meg lehetne még bázisépítgetős-fejlesztgetős, stratégiai rész is, csapatkommandózással (hajók elfoglalása). De ha ezeket is beletették volna az alapjátékba, akkor tényleg soha nem lett volna kész! Még a kiegészítőkbe elméletileg bele lehetne tenni.
  • droidka
    #156
    (Egyébként ez> a röhögő, gonosz arc nagyon nagy!!! Meg a többi!!! SG-n a legjobbak az ilyen beszúrható vicces figurák!)
  • droidka
    #155
    Én nem tudom felfogni, hogy mi olyan rossz ebben a játékban, hogy miért szidjátok!?

    Jó, persze ha valakinek nem indul el vagy valami durvább technikai hiba jön elő, azt megértem. Bár persze játékmenet tekintetében ízlések és pofonok. Nekem tetszik és meg fogom védeni (legalábbis addig, amíg nagyobb hibát nem találok)! Persze kisebb hibák előfordulhatnak, mint minden játékban. Szerintem a legnagyobb felróható hiba a hivatalos angolosítás hiánya volt.

    Ha meg valaki a grafikáját szidná, akkor erre azt mondom, hogy én meg örülök, hogy ez gyengébb, mert akkor nem kell százezer forintos videokártyát vennem, hogy fusson.

    Szerintem meg rohadt jó az emberrel lövöldözős rész is. Messziről távcsöves puskával próbáld meg lelőni, akiket lehet, a közeli ellent pedig el kell gázolni autóval (ez szerintem a legnagyobb poén ), ha van nyílt terep.Bár barlangokba is sokszor be tudtam menni kocsival.A dzsipre pedig tenni kell extra javító szerszámkészletet meg extrákat, ha kidurran a kereke meg ha lesérül, és akkor sokáig lehet használni. Nekem nem volt gondom a kikukucskálással sem (bár lehet, hogy talán csak közepes fokozaton kezdtem, nem emlékszem, aztán lehet, hogy ezért volt könnyebb, nem tom').Vagy közelharcnál állítsd be a golyó típusát páncéltörőre vagy pajzsszedőre, és akkor fejlövéssel viszonylag hamar ki lehetett nyírni közelről is (asszem') a nehézpáncélba bújt, keményebbet szaró ruszkikat is. + Ugye mondanom sem kell,hogy a jó öreg aknavetővel sem tart sokáig a gyalogoskotonák irtása. Meg szerencsére vannak néha robbanó hordók is a közelben.A célkereszt azért ugrál, hogy ne legyen minden túl egyszerű. Lehet, hogy azt akarja kikényszeríteni, hogy emeld a válladhoz a puskatust, mert így reálisabb.

    Az űrharcban sem volt semmi technikai hiba nálam... Nekem tök élvezetes volt, bár persze lehet, hogy nem volt legnehezebbre állítva. Ezért célszerű először normál nehézségben kezdeni, mert ha túl nehéz, akkor csak szívni fogja az ember a fogát... Miért unalmas az űr??? Mit kellene még csinálni, ha nem harcolni, kereskedni és felfedezni?

    Ha minden apró részlet ki lett volna dolgozva, ha minden bolygóra le lehetne szállni, akkor soha a büdös életbe nem lett volna kész a játék, így is csúszott pár évet... Bár persze nagyobb, több pályának én is örülnék nyilván, de ne legyünk telhetetlenek. Mondjuk én is hiányoltam egy nagyvárost valamennyire, egy ilyen "belvárosias" hangulatú térképet, mondjuk modern felhőkarcolókkal, nagy (légi)autóforgalommal vagy valami ilyesmit (tudod, mint az Ötödik Elemben vagy a Csillagok háborújában), nem csak ilyen lepukkantabb tanya helyeket:). Bár összességében véve így is van hangulata, szerintem.

  • droidka
    #154
    http://board.deep-shadows.com/index.php?s=68c6b80938537b285b611a2c3ee61dbc&showforum=21

    Itt a játék hivatalos oldala. Ha itt nem tud segíteni valamelyikőnk, akkor itt próbálkozzatok.
  • Ace McCloud
    #153
    Szevasztok!
    Sajnos csatlakoznom kell Jakuza, és Mindero véleményéhez, bár a szívem szakad meg miatta.....

    Scifi rajongó vagyok és nagyon vártam ezt a játékot, de ez így tényleg gyengus.

    Sokat emelne az élvezhetőségén, ha lenne legalább magyar szöveg hozzá.
    Ezért kérem, kérve-kérem a vállalkozó kedvűeket, hogy fordítsák le, amint idejük engedi. Szerintem csak ezzel a húzással szereznének jópár játékostársat. Bár így sem túl bonyolult, de akkor legalább a történet, és az egyéb sallangok miatt is érdemes lenne végigvinni.
  • lalakov
    #152
    Hogyan lehet kirabolni a teherszállító hajókat? Kilövöm a védelmét, scannelem és aztán?
  • lalakov
    #151
    Megvan:)
    C:\Documents and Settings\All Users\Dokumentumok\Precursors
  • mindero
    #150
    Na azt sajnos nem tom. Gondolom a dokumentumok között. Ha nem akkor meg a saját mappájába.
  • lalakov
    #149
    A mentéseket hol tárolja a gép?
  • lalakov
    #148
    Köszönöm.:)
    Nem baj, így egyszerűbb, csak nem akartam elszórni a pénzem feleslegesen. Bár most van bőven, de sosem lehet tudni.
  • mindero
    #147
    Nem lehet, végig az fog maradni.
  • Encore
    #146
    Ennyire elől még nem tartok, épp pénzt gyűjtök, hogy az első hajómat fejlesszem, mert gondolom nem véletlenül lehet hozzá vásárolni mindenfélét, meg ugye eléggé ki van dolgozva a hajó, szóval szerintem nem lehet másikat venni, de majd meglátjuk....
  • lalakov
    #145
    Az első hajót érdemes fejleszteni vagy lesz jobb is? Alapból ez nagyon lassú nem érem utól a konvojokat(normál sebességgel), így pedig nem tudom támadni a nagy hajót.
  • lalakov
    #144
    Köszönöm.:)
  • Encore
    #143
    Amelyikre le lehet azt ilyen kis nyíl jelzi a bolygó nevének a végén...
  • lalakov
    #142
    Az űr rész már nem igazán jön be:(. Nem lehet minden bolygóra leszállni?
  • lalakov
    #141
    Basszus, a régi járművek itt is eltűnnek.
  • hapi
    #140
    Én végig játszanám mert sok hibája ellenére nekem bejön, de sajnos az űrben mindig kilép a progi egy szép hosszú debug üzenettel.
    Erre nem tud valaki megoldást?
    MINDERO:
    esetleg leírnád te milyen verzióval toltad végig? (patchek,crack, stb..)
  • lalakov
    #139
    Köszönöm.:) Pedig ott már voltam, de csak a faluban, akkor visszanézek.
    Nekem nem az a második küldetés.:)
  • Encore
    #138
    Az első várostól délre, a térkép legalján van egy falu, a falu mellett álldogálnak ott lehet velük beszélni és pár küldetés teljesítése után csatlakozhatsz hozzájuk. De ha a fő szálat követed, az hamar odavisz. Az első városban a kapitány 2. küldije, hogy szállíts el egy buggy-val valamit (vizet talán) egy kis falucskába és ott beszélni kell a sámánnal. A sámán mondja is, hogy gondjuk van a banditákkal és megmondja, hogy a falu mellet pontosan hol vannak. Na és ott lehet velük beszélni...
  • lalakov
    #137
    Lehet valahol az első város környékén feladatot teljesíteni a banditáknak? Felvennék párat tőlük, mert kettő olyan feladatom is van, hogy nyírjam ki őket, ezután pedig nem állnának szóba velem.
  • Hexex
    #136
    Valaki segitsen. Amikor elinditom a játékot kikapcsol a monitor. Semmi .ini fájlba nem találtam a beállitást. Aki tud irjon pü-t KÖSZI!
  • mindero
    #135
    Itt a járművek megmaradnak. Ott ahol hagytad őket.
  • lalakov
    #134
    Köszi.
    4.?? Ugyanez a csapat korábbi(első?) játéka. A játékmenet egyezik.
    Boiling Point
  • mindero
    #133
    1. igen mindenhol ugyanannyiba kerül minden (és szinte ugyanazt is lehet megvenni)
    2. nyomogatod asszem az m-et és előjön a térkép nagyba (a TAB-bal meg a típusát tudod váltani)
    3. szinteket lépsz és a profile menüponton tudod elkölteni őket az abilies-nél, van 3 fajta fejlesztés csak a zárra)
    4. mi az a boiling pont?
  • lalakov
    #132
    Úgy tűnik ő nem fog játszani vele, de nekem tetszik. Tudnál válaszolni a kérdéseimre?:)
  • Maxtreme
    #131
    "Lévén kis cégről van szó, nem engedhetik meg maguknak a brutális motor kifejlesztését, megvásárlását, szóval érthető hogy miért olyan amilyen. "

    City interactive vs chrome 4 engine? :)