210
Precursors
  • Istencsászár
    #50
    Életjelek, képek...

    megnevetettő a kinézet, de még mindig bízok benne hogy jó lehet... jöhetne már
  • grebber
    #49
    16 új kép
  • droidka
    #48
    Na, a kiadó honlapján a megjelenés Q2 2009...

    Ez is kezd lassan Elite 4, tyúk nyukem-szintű lenni. Majd jobb esetben 50 000 év múlva kész lesz... :(
  • droidka
    #47
    * amiben kerEskedni lehet...
  • droidka
    #46
    Hallottam olyat, hogy elvileg szeptember végére kéne megjelennie a mostani állás szerint...
    Nekem annyira a rovarvetős- lekicsinyítős, fantasy-marhaság fegyverek kevésbé jönnek be, maradnék a hagyományos kommandósabb, szimulátorosabb cuccoknál.Az uccsó videó nagyobb felbontású verziójában a végén a fregattok, rombolók felrobbanása szerintem elég állat volt!:) A lökéshullám tetszett! A csatahajók majd bázisként is fognak állítólag funkcionálni... :)
    Bár arra leszek kíváncsi, hogy a vadászgéppel, amivel az űrben is lehet menni, azt vajon lehet-e használni a légkörben? Mert ami videó volt erről az lehet, hogy felszálás után szimplán csak ''intróval'' kilőtte az űrbe...

    Nehezen akarom elhinni, hogy végre lesz(?) egy ilyen játék, amiben minden benne van: hogy akció fps/rpg/ űrszimulátor kombó, amiben el lehet foglalni a csatahajókat, amiben kersekedni lehet, amiben nincs kötöttség, amiben le lehet szállni a bolygókra és gyalog vagy terepjáróval felfedezni, amiben azt csinálsz, amit csak akarsz!!!... (Kivéve talán a többjátékos módról még nem hallottam, hogy lesz benne).

    Mennyi játékról ígérték / hazudták már azt, hogy minden benne lesz, azt mind bukta volt...
    Hiszem, ha látom!Jelenjen már meg végre!!!(Bár inkább irtsák ki rendesen a hibákat belőle, semmint hogy idő előtt, félkészen kiadják...)
  • grebber
    #45
    Új video
  • grebber
    #44
    Pár új kép
  • grebber
    #43
    Új trailer
  • Istencsászár
    #42
    Képek

    Hát nemtudom, remélem nem kell neki erőmű... meg az sem tudom h pl a Mass Effectet mennyire tudja majd űberelni, bár kétlem, nem ez a gém lesz az amitől lefordulok a székről a látvány és izgalom láttán... mert a Mass Effect egy film, egy brutális kaland!
  • Istencsászár
    #41
    Precursors prevív
  • Istencsászár
    #40
  • grebber
    #39
    Van ahol kintfelejtették a 2007 q3-at.
    De sok helyen 2008 q2-van!
  • Istencsászár
    #38
    Jóak, mikor jön ki? ugyhiszem 36os komment dátum már elévült:)
  • grebber
    #37
    4 új kép
  • Alwares
    #36
    Eu-ban Nov 30, USA nov 27. Egyszerre jön ki Xbox360-ra és PC-re is.
  • grebber
    #35
    2 űrös kép
  • grebber
    #34
    Pár új kép
  • Fehercsoki
    #33
    Mikor jön ki?
  • droidka
    #32
    Hali! Én is nagyon várom a Precursort, de addig itt van a Parkan 2!!! Ez is hasonlónak tűnik: fps / űrszimulátor kombó...
  • Istencsászár
    #31
    'Precursors' - 16 New Screens
  • grebber
    #30
    A game honlapja!
  • grebber
    #29
    Új képek
  • grebber
    #28
    4 új kép
  • grebber
    #27
    Pár új kép ,infok
  • grebber
    #26
    A leirt dolgok hangzása hangulatos és jó ,de remélem normálisan meg is valositják.
  • Istencsászár
    #25
    Infók + képek
  • Istencsászár
    #24
    Hangok max annyira furák mint amennyire maga a gém:), illik hozzá sztem, talán fura amire felfigyeltem az a kis lézer pisztoly, idétlen a hangja de sztem bőven belefér ebbe a világba:). Gyorsnak tünik az endzsin és talán nem lesz annyira gépigényes. Jah igen van űrcsata, be lehet szállni a járművekbe, mech robotba stb...
  • grebber
    #23
    Én még nem néztem meg de sokan mondják hogy a hangok nevetségesek igaz ez???

    Ja és ha igaz amit irtál akkor már csak egy valami kell a megfelelő optimalizáció ami mostanában "idegen" fogalom :(
  • Istencsászár
    #22
    Ez nagyon hangulatos!, rengeteg jó 5let, színes és sokoldalú világok, jó fizika minden ami kell. Csak ne legyen rövid és akkor egy sikervárományos egyedi fps születik!
  • grebber
    #21
    Új videó
  • Voltan
    #20
    Már látom, hogy ez is afféle DN Forever, meg STALKER féle fantom lesz.
  • CS@
    #19
    Ez tényleg az!
    Baromira tetszett.
  • STREEX
    #18
    Megjelent valami új trailer.Állítólag nagyon jó
  • grebber
    #17
    Némi info + 2 kép
  • Istencsászár
    #16


    Szépek a képek, valahogy átjön 1 hangulat:)
  • grebber
    #15
    Most jelentették be a csúszást így 2007 Q3. :(
  • Tatyla
    #14
    nem rossz,de hol van már?
  • grebber
    #13
    Pár új kép
  • grebber
    #12
    Új képek
  • grebber
    #11
    2 új kép