10998
  • Sheltem
    #2422
    Értem de egy Logitech Formula Force EX el jól járnék ha komolyabban szeretnék autózni? Értsd rámenni a köridőkre stbstb.

    Vagy 15k körüli áron ne álmodozzak jó kormányra?
  • Bucser
    #2421
    kérdés mit nevezel sebességváltó karnak?:D Mert tudtommal momo-n is csak egy fel le húzható szekvenciális kapcsoló van. Vagy pedig a flyert a kormány alatt?? mert azok is csak digitális kapcsolók amik 2 irányba érzékelnek hogy az ellentétes mozgás adott legyen --> gombokkal is megoldható:)

    A drága kormány igazi lényege, hogy sokáig bírja és a motor nem rázza szét a szerkezetet... Az Act-labsom 5 éves Xp 64 alá nincs driver de még mindig tökéletes állapotban van a motor (mondjuk nem 0-24-ben használom az nálam inkább a botkormány:D)
  • Sheltem
    #2420
    Nézegettem kormányokat, de amihez sebességváltókar is van az 25k felett kezdődik :( Annyit lehet nem adok érte anélkül meg minek kormány ;)

  • sajoati
    #2419
    ne add fel olyan konnyen az NR2k3 online-t! :)

    jovore, az V. szezon indul, es nagyon orulnenk rookie-knak. sot, akar mar iden is. :) fix setuppal megyunk, nem olyan nagyon nehez, es ha sokat jatszottal vele, tuti ott leszel a vegso elszamolasnal. :)

    ritkak a nagy anyazasok is, szoval gyere! jovore az egesz szezonrol fullos (irasos) adventure-coverage lesz, es remelem special eventeket is szervezeni fogunk.

    a tarsasag jo, a szimet meg nem kell bemutatni. (nekem tovabbra is a kiraly (+GPL).)

    gyere at a szomszedtopikba csevegni, ha van kedved.
  • Dietrich
    #2418
    Gondolom az ismert, hogy a Toca3-ban lévő Surfers pályának semmi köze a valósághoz?
    szép is lenne ha betonfalak lennének a lassítónál :)
    és a derékszögű balos kanyaroknál van mindenhol "kifutó" rész a valóságban, míg a játékban nincs..
  • autoszimulator
    #2417
    nah nekem egy fantázia BMW-m van készülőben, de még joindulattal is csak alpha verzió :D Mellesleg az ablakra és a felső részre vonatkozó dds fájllal meggyülik a bajom.. most például már elmenti dds-be, de az alpha csatornákkal baj lehet, mivel az ablakok nagyon furák :S

  • Alexease
    #2416
    Ez elsosorban "kesz" jatek, es nem modolasra szant "alap", de mivel "ugyanaz" az alap, es nincs semmi kodolva, mar most modolhato;)
    A "teljes jatek erteku" plusszok - alapok?! - miatt (animalt pilota es pitszemelyzet, egyeb karakterek, idojaras, stb.)meg nepszeru is lehet, lesz.
  • lally42
    #2415
    Hali all!
    A GTR2 olyan szimulátorlesz előbb - utóbb, mint az rFactor, tehát moddolható, új pályákkal stb.?
  • avcom
    #2414
    folytatod a sort? :-)
    egyben talán érdemes lenne egy magyar pack-et kitenni valahova :-)
  • Willi Betz
    #2413
    Készen lett a JB Motorsport Brachna László Porscheja

  • SitatiS
    #2412
    Megjelent a számláló:)))GTR2
  • Bucser
    #2411
    A volánnal régóta kacérkodom csak mindkettőre időm soha nemvolt egyszerre:) (pl Nascar2k3-at elég sokat toltam sőt régi gépen mai napig fent van a legújabb frissítésekkel csak soha nem vagyok/leszek elég jó ahhoz, hogy bármilyen online "ereszd el a hajamban" részt vegyek anélkül, hogy más szórakozását lerombolnám:)

    de ez már off volt:)

    Alexease köszi a választ:)
  • Willi Betz
    #2410
    Nagyon köszönöm a segítséget
  • A Pitu
    #2409
    "Optimized for less FPS hit"
    hogy aztán ez mit jelent konkrét értékekben, nem tudom
  • JuanG
    #2408
    vagy olvassza össze a layereket :), mielőtt DDS-be menti...
  • LeePí17
    #2407
    vagy..elmented 24bites BMPként és iRIPPER segítségével beimportálod a ddsbe
  • CodeRed
    #2406
    És még mindíg 30fps-t levesz a játékból?
  • CodeRed
    #2405
    Ez azért van mert túl sok layer-t használsz. Mentsd el előbb a képet az alpha csatornával együtt bmp.be vagy tga.-ba és azt mentsd dds-be.
  • Willi Betz
    #2404
    Van egy nagy gondom.Nem tudok dds-be menteni mert a photoshop kiköpi hibának ezt az üzit "Too many channels to export (5)"
  • A Pitu
    #2403
    Fejlesztették a gps-t:http://forum.rscnet.org/showthread.php?t=267580
    Mostmár az ellent is lehet látni.
  • CodeRed
    #2402
    Jó napot kolléga! :-) Te átülsz a volánhoz, én meg a botkormány mögé? Hogy van ez?
  • CodeRed
    #2401
    Majd Alex kipucolja
  • CodeRed
    #2400
    THX! Bár a Nascar autók közül nem mindet csináltam én, volt, hogy más csinált nekem, és volt, hogy más által készített festést feljavítottam a magam szájíze szerint. Mondjuk ez 100% saját, a GTR1-ben is ezzel a festéssel mentem, de az új motor miatt teljesen újracsináltam az egészet. A végleges úgy kb az éjjel készült el. :-)
  • JuanG
    #2399
    az options-ben be lehet állítani: "HUD in cockpit" vagy valami ilyesmi...
  • lally42
    #2398
    Hali all!
    Szeretném úgy beállítani kijelzőt, hogy a belsőnézetes vezetéskor is lássam az időmet, a sebességet stb. Melyik billentyűvel lehet, vagy a belső nézetben nem müxik ez a funkció?
  • LeePí17
    #2397
    semmi érdekesség...se belsőnézet..
    sztem ha kisképben rakja be még elnézendő..de így..
    lehet a pórsénak akarta mutatni a festését..csak nemtudta forgatni a kamerát...
  • LeePí17
    #2395
    F1....F8ig lehet ki be kapcsolgatni a dolgokat..
  • bepe79
    #2394
    Nem én voltam a server, és így a beállítások egy része adott volt, nem is tudtam változtatni..
  • ToMy_
    #2393
    Figy, téged nem zavar, hogy félig-meddig a gép vezet helyetted?
  • lac coo
    #2392
    Ha már ekkora képet raksz be legalább ne ilyen lényegtelen legyen ! ;))
  • Danielmagua
    #2391
    emberek, ha van itt vki aki rendszeresen akar akár délutánonként is versenyezni az keressen fel priviben, megbeszéljük a dolgokat. Csak professionalban menjünk és normális hozzáállással!!! Byez!
  • Alexease
    #2387
    Az Options-ben allitsd be a FreeLook nezetekre, es/agy rendelj bill.-t a Toggle Mouse Look-hoz, es a PLR-file-odban ezekkel allitgasd:
    TrackIR Pitch Down Limit="-0.15000" // Min: -1.00, Max: 0, Default: -0.15
    TrackIR Pitch Up Limit="0.05000" // Min: 0, Max: 1.00, Default: 0.05
    TrackIR Yaw Left Limit="-0.40000" // Min: -1.00, Max: 0, Default: -0.40
    TrackIR Yaw Right Limit="0.40000" // Min: 0.00, Max: 1.00, Default: 0.40
    TrackIR Roll Left Limit="-0.07500" // Min: -1.00, Max: 0.00, Default: -0.075
    TrackIR Roll Right Limit="0.07500" // Min: 0.00, Max: 1.00, Default: 0.075
    TrackIR Move Left Limit="-0.05000" // Min: -1.00, Max: 0.00, Default: -0.05
    TrackIR Move Right Limit="0.05000" // Min: 0.00, Max: 1.00, Default: 0.05
    TrackIR Move Down Limit="-0.05000" // Min: -1.00, Max: 0.00, Default: -0.05
    TrackIR Move Up Limit="0.03000" // Min: 0.00, Max: 1.00, Default: 0.03
    TrackIR Move Forward Limit="-0.25000" // Min: -1.00, Max: 0.00, Default: -0.25
    TrackIR Move Back Limit="0.25000" // Min: 0.00, Max: 1.00, Default: 0.25
  • Bucser
    #2386
    na visszakeresve láttam hogy már korábban volt a TrackIr téma. Mivel a repszimekhez amit mainly használok kötelező és nagyban növeli az élményt kérdésem adja magát. hogyan bírom működésre bírni a GTR2-ben? mert training alatt nem megy...
  • kigyi
    #2385
    Így próbáltam először de egyébként már jópár kombinációt megnéztem.
  • bepe79
    #2384
    Én lehet, mennék multizni. Akár hamachival, akár direkt IP-vel. Lesz multi ma?
  • Cowek
    #2383
    Már a Nascar autóid is brutálisak voltak, de ezt még élőben is érdemes lenne megfesteni :-)
  • CodeRed
    #2382
    Próbáld meg EZEKKEL a beállításokkal.
  • autoszimulator
    #2381
    ugye lienzet is feltöltitek, mert ami ide van linkelve, az 2 napja csak annyit tud idehányni, h minden slot foglalt-.-
  • CodeRed
    #2380
    Natúrban a játékból:

    ITT AZ EREDETI MÉRET!!!
  • Alexease
    #2379
    A GTR file-ok csak a rendszeresseg miatt kellenek:) Es LOW textura miatt. A LOW es a HIGH textura neve ugyan az, igy nem lehet mindkettot egyszerre bemasolni, igy egy masik gepen, ahol eltero a textura beallitas, nem jelenik meg a textura.