10998
  • Willi Betz
    #2249
    köszönöm a segítséget!
  • Alexease
    #2248
    Uj skin behelyezese.
    Ez az engine meg nem tudja a "multi skint", vagyis mindenkepp' ujra kell csomagolni a GTR file-okat!
    A kivalasztott auto csapat konyvtarabol a XXXXX_TEX.GTR es az XXXXX_ULTRA_TEX.GTR file-okat ki kell csomagolni, a BODY1 vegu file-okat modositani (template meg NINCS, majd a vegleges, dobozos verzioban - elvileg). Ezutan a ket file-t visszacsomagolni a megfelelo helyre. A skin-ek 2048x1024px (ULTRA) es 1024x512px (NORMAL) felbontasuak. Ezeket DDS formatumban kell elmenteni, DXT1 NoAlpha parameterekkel!
    A csomagolasokhoz GTR managert,vagy barmilyen GTR Packert lehet hasznalni. Pl.: GTR Tools (DOS-os!)
    GTR2Files.exe xxxx.GTR konyvtarnev
    Files2GTR.exe konyvtarnev xxxx.GTR

    Este irok egy reszletesebbet is, igy a topic-bol ezek kerdesek is at lesznek iranyitva a FAQ-ba, plusz DEL:)
  • LeePí17
    #2247
    ha GTR1ből akarod GTR2be ott fájlokat kell átírni..mert a textúra mérete nem 1ezik..
    asszem a car filét kell átirni..dds-ekeket kell szerkezteni..
  • Willi Betz
    #2246
    A skint hogy tudom betenni a játékba?
  • lac coo
    #2245
    Valaki linkeljen már gtr kicsomagolót, meg ami kellhet hozzá ! Ha lehet privátban, mert este nem fogom ismét végigolvasni a sok "grafikai elemzést" ! :))))))
  • Aceton
    #2244
    Azt hol (mivel) lehet beállítani, hogy kis sárga, fehér, kockás, stb. zászló látszódjon a felső sarokban?
    (HUD-ot csak a kocsi műszerfalán használok, összefügg?)

    thx
  • Magnumrolcsi
    #2243
    Megtaláltam miután jobban szétnéztem.
  • Alexease
    #2242
    - Kijelzo/MoTeC: A jatekban Options/Advanced/Visible MoTeC ADL, vagy az autoban a 3-as bill. (Komoly FPS vesztessel jarhat!)
    - Koridok: Options/Advanced/Split Time Comparison
  • autoszimulator
    #2241
    igen.. főleg ha NAV-od van. Azt le kell tiltani, hogy láthassad a szervereket a játékban.
  • Toni2
    #2240
    A hamachinak bezavarhat a virusirtó ?
  • Csiaki
    #2239
    Szevasztok. Lenne 2 gondom, valahol olvastam már csak nem tudom hol de a cocpitben hogyan lehet bekapcsolni az LCD-t?A másik meg az hogy ne az én legjobb körömhöz hanem a pályán a legjobbhoz mérje az időt, azt a nevem.PLR-ben tudom áttírni?Meg mi is az amit átt kell írni?
  • Magnumrolcsi
    #2238
    Valahol bekell kapcsolni vagy miért nem mutat semmit a kijelző?
  • Fox44
    #2237
    Koszi!)
  • lac coo
    #2236
    Lehet ... Az alapjáratot igazából is fel lehet húzni olyan magasra , mintha gázt nyomnál ...
  • Alexease
    #2235
    Lehet hogy nem csalas, es valoban a Porsche ilyen nyomatekos;) Az rFactorban is ezt csinalja (ugyanez a Porsche), pedig az frissebb engine, ha ez hiba lenne, akkor csak kijavitottak volna a par ev alatt;)
  • lac coo
    #2234
    Hali !

    Én nem , nekem nincs momo-m .
  • lac coo
    #2233
    Hosszában csíkos-koszos-féknyomos textura lenne a legjobb.Aki látott már champ car futamot az tudja miről beszélek ...
  • Mik
    #2232
    hali,

    vki nem tudna egy jó momo beállítást gtr2höz? köszi
  • lac coo
    #2231
    Igen azt én is észre vettem, hogy nem fullad le hanem megy tovább .... Gondolom valamiért csalni kellett valamivel ...
  • Alexease
    #2230
    De nekem az alapjarat is erdekes (Porsche GT3). Bar ez sem tudom, hogy milyen az igazi, de alapjaraton (gazpedal nulla, manualis kuplunk) 1-esben 18km/h-val megy, 6-ban 40km/h-val;))) Sot laza emelkedon is kepes nullarol, 6-ban begyorsulni 40-ig;))
  • Alexease
    #2229
    Nem mondtam hogy nagyon rossz, csak hogy lehetne jobb is;) Bar nincs viszonyitasi alapom, mert sosem vezettem autot, meg autoban is ritkan ulok, vagyis csak a biciklihez tudom viszonyitani;))))) Csak kicsit furcsanak tunik, hogy olyan "gurulos" temponak tunik neha, es ranezek a muszerekre, es elvileg 70-el megyek;))))

    Az aszfalt valoban sokat dob a dolgon, de ahoz vagy nagyon ki kell dolgozni a palyat, vagy nagyon sok memoria kell;)))
  • lac coo
    #2228
    Hát nem tom ...Nekem semmi bajom a sebességérzettel . rF PCC-ben sokkal rosszabb .
    De a legjobb ellenszer az ilyen bajokra a jó koszos, féknyomos beton .
  • Alexease
    #2227
    - A sebessegerzet valoban gyengus, de mar nem annyira rossz mint regebben. Most mar viszonylag sok object van a palya szelen, es a kornyezo texturak is eleg reszletesek es valtozatosak. A FOV-ot noveled a cockpitben, akkor az valamit segit a sebessegerzeten (CTRL es eger+gombok)
    - A fekkel nekem sincs semmi kulonos bajom. Nem tudom mennyit szimesztel eddig, de sokat szamit a vezetesi stilus, szokas. De ugyanigy fontos a gumi kezeles - minimum 1 kor kell hogy bemelegedjenek a gumik rendesen -, es persze a beallitasok (foleg fekero-elosztas, felfuggesztes). De a motorfek hasznalat is sokat szamit.
  • lac coo
    #2226
    Hozzászoktál a konzolhoz: ott ha százzal mész az is 300-nak látszik :))))
  • lac coo
    #2225
    Fék tökéletes...Lefogadom hogy a simbin-nél h-váltóval és 3 pedállal tesztelték be....
  • LeePí17
    #2224
    GTR2 Magyarosítás
    Game/UIData-ba másolni felülírni!
  • Fox44
    #2223
    Hol talaltal? Linket pls! thx
  • Willi Betz
    #2222
    skint hogy tudom betenni a játékba?
  • MaverickSXT
    #2221
    a 3.ban van az uj de ha megmondod melyik gamebol kellene a surfers ugy egyszerubb,gtl?rfactor? ,amugy mind kettoben a tocas surfers van,de ami a 3 as packban van az az eredeti palya amiben nincs fal a sikanba csak gumik,de mondom amelyiket szerertned
  • LeePí17
    #2220
    nekem a Murcinak ez van: Elöl / Hátul 60/40 a feékezési erő 85-90% körül..
  • mohus
    #2219
    a fékhatás nagyon pocsék...főleg hogy a sebességérzet nincs vele összhangban

    féktippet adhatna valaki....kösz
  • Cowek
    #2218
    Engem a rajtnál levágott :-(
    oszt vissza sem engedett :-((
  • mohus
    #2217
    hamachin ma este....
    én ma voltam először:)
  • LeePí17
    #2216
    csinálj új profilt..
    nekem azzal megjelent..
  • lac coo
    #2215
    Már megtaláltam ....
  • wuszter
    #2214
    Hali.A kérdésem az lenne hogy lehet autó skineket rakni a gameba.Berakom a game látja is de a kocsi már nem jelenik meg?
  • lac coo
    #2213
    Haveromnak kellene magyarosítás, hol találhatnék ?
  • LeePí17
    #2212
    a watkins glen en voltunk.. a szabadedzés és a qvali rendben lezajlott..de a versenyen ez volt..elvileg a "rajtnál" álltam..
  • Istencsászár
    #2211
    1 autó van... a játékban nincs benne az a fjúcsör hogy a pályán kívül versenyezz...
  • LeePí17
    #2210
    1. Napfény
    Hány Autóm Van??

    kis bug..