10998
  • lac coo
    #2462
    Pedig ballal lehet igazán ! ?)
  • lac coo
    #2461
    Nem kell , de mint tudjuk a motorfék nagyban segít lerövidíteni a fékutat , és igazán agresszív visszaváltás csak blip-el valósulhat meg, anélkül csak jóval lassabb sebességnél lehet visszaváltani az adott fokozatba mert különben a motorfék egyszerűen leblokkolja a hajtott kereket .Hangsúlyozom ez tapasztalatból mondom, nagyon megérzem a blipelés hiányát , de talán egyszer megtanulom ....Viszont az én pedáljaim ennél sokkal közelebb vannak egymáshoz ( kb , mintha a G25 tükörképe lenne) de még az is kicsit messze van ..Ezért ez használhatatlan erre a célra ! Nézzetek meg valami igazi képet egy pályaautó pedáljairól, ez sem viccből olyan amilyen .
  • Bucser
    #2460
    A trainingen mindig tiszta fék tiszta gáz van.. egyszer próbáltam ballábfékkel menni kanyarba ki is baszott az útról Sebaj haladok tovább tanulgatni:D
  • sajoati
    #2459
    nekem spec. a H valto miatt kell + ha a pedalok nem olyan kokanyul vannak megcsinalva, mint a momoban.

    mondjuk szerintem a fekezes a gtr2-ben egy nr2k3-hoz vagy gplhez kepest nagyon egyszeru, nem is tudom felidezni (nem figyeltem ra), h kellett-e fekezes kozben gazt adnom.
  • avcom
    #2458
    az euroringet csinálja az ISI az rFactorhoz, onnantól pedig már nincs akadály
  • Willi Betz
    #2457
    Nem tudjátok vki tervbe vette,hogy megcsinálja a kiskunlacházi pályát?
    Vagy az Euroringet?
  • lac coo
    #2456
    Az ..:))))))

    300 euroért lehet gyárilag jár hozzá a deszka !
    Nem is értem kit kérdeztek ezek milyen egy "verseny cucc" ? Vagy hol láttak ilyent ? A kuplung és a fék egymástól függetlenül dolgozhat mégis azt rakták közel egymáshoz .

    Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy most 3 pedálom van,teszteltem, tanultam eleget hogyan lehet vele vezetni , és ezért kapásból eldöntöttem, hogy még fele ennyiért sem venném meg ezt a cuccot!!!
  • Tomo15
    #2455
    Rákötözöl egy vastagabb deszkát a jobb lábara azt go;)
  • lac coo
    #2454
    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy blipelni (még...) én sem tudok, de azt elmondom hogy ennek a hiánya egy durvább féktávon legalább 5-méter hátrányt jelent!! Akár kanyaronként!!!

    Manual kuplungnál meg ugye nem elérhető az auto-blip ....
  • lac coo
    #2453
    Na ja.... Sőt a játékban van automata váltó is .....
  • GPx8
    #2452
    Biztos lehet 2 pedál módban is használni...
  • lac coo
    #2451
    Kapásból mondom, hogy a pedálokat elb..szták: túl távol van a fék a gáztól ! Blip kizárva !Tapasztalat . Nincs az a helyzet ahogy ennél elérd egy lábbal egyszerre a két pedált !

    Amúgy tényleg újra kell tanulni vezetni 3 pedállal :)))
    Sokan lesznek majd depressziósak amiért megvették :))))
  • FerencFarkase
    #2450
    okt közepe fele lesz egyébként kint
  • FerencFarkase
    #2449
    A media marktban lehet kapni majd g25 öt . Én ausztriában pont ma foglaltattam egyet ,ha megérkrzik hívnak és elhozhatom. 250 - 300 euró lesz a hapsi szerint. De limitált, ezért lehet az interneten a logitechnél is rendelni nehogy lecsusszatok, én már bebisztositottam
  • Cowek
    #2448
    Nekem csak egy kérdésem van:
    Mikor??
  • Bucser
    #2447
    ez már annyir aoff hogy küldtem privátot:)
  • Toya
    #2446
    Kérdések továbbítva, ha valami érdemleges válasz érkezik akkor azt megírom igérem.

    UPDATE: Kedden lesz sajtótájékoztató. Ha kérdésetek van a kormánnyal kapcsolatban, akkor írjátok meg nyugodtan privátban és kedden megkérdezi Dino az illetékeseket.
  • Mnemomic
    #2445
    Véletlenül nincs a Act Labs-hoz tartalék potmétered? :) Az enyém egy picit megkopott már.
  • Bucser
    #2444
    Szerintem annyira lesz korlátozott hogy nehéz lesz hozzájutni minden elektronikai boltban. Ergó gyártótól kell rendelni vagy szimes online shopoktól... És nem lesz teszem azt a media marktban, vagy a tescoban és társaiban
  • sajoati
    #2443
    jaja, és akkor újabb kérdés: mikortól lehet kapni, előrendelni, stb.? (erősen a "kell" kategória.)
  • Mnemomic
    #2442
    :)

    Amúgy arról mit tudni mennyire lesz korlátozott példányú ez a kormány? Mert sok helyen úgy olvastam róla, hogy korlátozott számban adja ki a Logitech.
  • Toya
    #2441
    Áááááá :)
  • Mnemomic
    #2440
    Ma már ezzel indulsz?
  • Toya
    #2439
    Az árát még nem tudták nekem megmondani amikor érdeklődtem.
    A váltó kar szerintem rettenetesen masszív, kiszakítani biztosan nem tudod majd. Szekvenciálisban lökdösve is van tartása és H állásban is kellően keménynek tűnik.
    De ez lehet, hogy csak azért van mert még nyers és nincs bekopva :)
  • Mnemomic
    #2438
    Mázlista :)
  • Mik
    #2437
    linkelni sem:D
  • sajoati
    #2436
    na talán most. :)

  • Gilb3rto
    #2435
    Láttam róla videókat amikor kipróbálták,és ott iszonyat könnyen mozgott a váltókar, mennyire masszív a kar mert ott, 2 újjal pöckölgeték, és az nem épp strapabíró sztem!Nem lenne kellmes ha 1 verseny közben hirtelen megrántom és kiszakad a váltokar:)
  • sajoati
    #2434
    Félig kész autókám. (Nem tudok festeni. :D)
  • Bucser
    #2433
    260 dollár ha jól tudom
  • GPx8
    #2432
    Mennyi lesz itthon, be van már árazva?
  • Alexease
    #2431
    A nagy kepeket hanyagoljatok, mert tartalomtol fuggoen azonnal torlom! Max 1db 760 pixel szeles kep, es a tobbi link. THX!
  • Ch_Slater
    #2430
    hinnye.. :)
  • Toya
    #2429
    Nem, mert újra kell tanulnom vezetni :D
  • Bucser
    #2428
    Akkor gondolom tetszik a cucc:)
  • Toya
    #2427
    Hát majd nekem is, amikor valaki vesz egyet, mert nekem ezt vissza kell adnom sajna :)
  • Dietrich
    #2426
    jövőre már a CC-ben is úgy váltanak mint a F1-ben... ;)
  • Bucser
    #2425
    Na most erre mit mondjak?? Szóval van az a kicsi sárga szörny:D az most eszi az epét rendesen:D
  • Toya
    #2424
    Majd írok róla tapasztalatokat :)

    De a váltó kapcsolható rajta szekvenciális és H elrendezés között ;)
  • Bucser
    #2423
    Erre baromi nehéz válaszolni:) A mostani trendi kormányok a Logitech Driving force pro meg a Momo. de ezek 20k felett vannak. Formula force EX nem tudom mennyire jó én anno sárga legotechet próbáltam az nem force-os volt de féltem tőle, hogy egy nagyobb rántásnál eltöröm. lehet nem így lett volna de nem tartottam elég masszívnak.

    A jövő kormánya mega Logitech G25, de az meg megszállott kategória már mint anno az összes kiegészítőjével a Force RS és a performance cuccok voltak (3 pedálos pedálszett kuplungal meg nem-szekvenciális H váltó). Szóval abszolút nem olcsó móka.. kia DFP-re kia momo-ra szavaz van olyan aki meg inkább vár a g25-re. ki kell próbálni és ha játék közben mikor beleveselkedsz félni kezdessz attól, hogy élesebb ehlyezetben reccsenhet vagy törhet akkor ne vedd meg:)