10998
  • Fox44
    #2582
    Multkor pedig 5-en jatszottunk multit es akkor jol ment! Lehet, hogy nem jo az allorajt, mert multkor nem allorajtbol indultunk.
  • repvez
    #2581
    pedig mi nem is hamachival hanem a beépitett lan -nal mentünk,de ki probáljuk akkor ugy is ha egyforma a nehézségszint beállitás.Bár én azt hittem hogy átveszi a server beállitásait a cliens és nem érdekli hogy nála hogyan volt .
  • CodeRed
    #2580
    Alex, ha lehetséges küld el légy szíves az emilemre azt a texturat amit az F1CH-hoz készített Porsche modhoz csináltál ablaktükröződést. Úgy néz ki sikerül megcsinálnom GTR2-be, hogy "tükröződjön" belülről az ablaküveg.
  • Tomo15
    #2579
    Az egyik én voltam;c
  • Fox44
    #2578
    10 vagyunk a Hamachi-n csinaljon valaki servert, akinek jo a feltoltese!)
  • Fox44
    #2577
    Automata valto es kuplung volt bekapcsolva!)
  • Fox44
    #2576
  • Cowek
    #2575
    Azért mentünk el, mert nem számolta a köröket, és a szélrózsa minden irányába kiburogatta a szerver az autókat :-)
  • Alexease
    #2574
    Ha at van allitva az options reszben a nehezseg (segitsegek, realism) resz, vagyis kulonbozik az online szerveren beallitottol, akkor azt mondja cheat;) Valszeg csak bug...
  • Cowek
    #2573
    Látod ezért fontos a qual
  • Fox44
    #2572
    Ment a server csak kar, hogy majdnem mindenki elment! :(
  • Alexease
    #2571
    Engem valahova a palya szelere rakott, masik ket emberrel egyutt;) Persze, a levegobe;)
  • CodeRed
    #2570
    Hamachi-ba én sem tudtam belépni pont emiatt...pedig semmit nem állítottam át.
  • Cowek
    #2569
    Ez gáz volt nekem, feláltam a rajtrácsra, nem láttam senkit, és nem számolta a köreim sem...
  • repvez
    #2568
    Azt nem tudjátok mitöl van ha tegnap helyi hálozatban simán ment a játék ma meg kidobálja a clienst a host gépe azzal a felirattal hogy cheat-elés lehetösége miatt.Pedig semmit sem állitottunk rajta minden gyári és a két gép ruoterrel van összekötve.
  • Cowek
    #2567
    Szerintem sem...
  • atenza
    #2566
    Megy már a szerver?
  • Fox44
    #2565
    Hamachi szoba: HQ GTR 2
    Pass: gtr2
    Server nev: HQ
    ngt2004,ngt2003
  • lac coo
    #2564
    Ráér az amikor időd van!
  • Willi Betz
    #2563
    Nagyon köszönöm!
  • Dietrich
    #2562
    nem tudom ki indított most szervert de 35 perces versenyre Brnot állította be..kb. 500 méterre voltam a céltól amikor megszüntette a bal felső sarokban 1/4 volt éppen
  • MaverickSXT
    #2561
    meglesz de most sajna ido szukeben vok,de legkesobb holnapra megcsinalom ha tudom
  • MaverickSXT
    #2560
    mar megcsinaltam de vmiert bugos es az istenertse tudom miert,majd jon egy jobb converter es talan o,de a kedvedert megprobalom ujra
  • Laceee
    #2559
    a GTR mérnöki könyvet integráltam a GTR2-be ha arra gondolsz, ez nem a kézikönyv amit a játékhoz kiadnak mert azzal sokra nem lehet menni az csak azoknak jó aki nemtudják a játékot elkezdeni sem , a GTR mérnöki könyv a beállitáshoz ad segitséget
  • Sheltem
    #2558
    Sziasztok

    Óriási ez a DFP kormány(ja már mondtam?)

    A gondom, hogy a driving schoolban az utolsó 2 break et nem tudom megcsinálni sehogy Goldra.
    Pedig már próbáltam óvatosan lefékezni hirtelen kigyorsítani a kanyarból 1esben, gyors visszaváltásokkal megúszni a kicsúszást stb de sehogy nem sikerül :)

    Az összes többit eddig sikerült aranyra de azokat az 1-es kanyarokat az istennek sem :(
  • Willi Betz
    #2557
    Tudom de ez szebb meg ez a nagy pálya.
  • Dietrich
    #2556
    a 3-as track packban már konvertált egy ilyen pályát..hogy ez az amelyiket mondod..pasz
  • bgabor
    #2555
    Nem a törés hibája. Sok ember gépén, ahogy az enyémen is, egyáltalán nem jelentkezett a hiba. Más emberek gépén, például öcsémén is előjött.
    Pedig ugyanazt a törést használjuk mindannyian. Akkor hogy lehetne a törés hibája?

    Kipróbáltam mindent, semmi sem segített, csak a windowed mode.
    Azt meg a GTR2 honlapon olvastam, hogy a windowed mód csak akkor működik, ha a windows és a játék beállított színmélysége megegyezik.
  • Willi Betz
    #2554
    nord
    elsőre nem sikerült.
  • Willi Betz
    #2553
    Áttudsz konvertálni nekem egy nordschleife pályát?
    most adták ki nemrég rfactorhoz.
    http://formula1.jatekok.hu/index.php?headlinesid=7964&lm=800 konkrétan ezt.
  • CodeRed
    #2552
    Ez valószínűleg inkább a törés hibája lehet...
  • bgabor
    #2551
    Na, ha valakit érdekel, megvan a megoldás a menüben fagyásos problémára:
    A játékot windowed módban (ablakban) kell indítani, de fontos tudni, hogy a windowed mód csak akkor működik, ha a program és a windows asztal színménysége megegyezik. Ha a program és az asztal beállított színmélysége eltér, a windowed mód NEM aktiválódik.

    Tehát akinek a menüben fagy a program, futtassa a programot az asztallal megegyező színmélységen (16 vagy 32 bites), windowed módban, és akkor a fagyás nem jelentkezik.

    Remélem a problémát hamarosan patchben is orvosolják majd a fejlesztők.
  • CodeRed
    #2550
    Valami át van állítva? Eltávolít, pedig én nem nyúltam a pályához.
  • aesirbaba
    #2549
    Neked megtenném ezt saját költségen, a SevenM ki tudja fizetni ha akarja, a HGTRM-nek meg nem hiszem, hogy megtenném.

    Írtam privit tündérvirág:)
  • lac coo
    #2548
    Dehogynem , csak izgasson !
  • Alexease
    #2547
    Koszi!;)
    Engem igazabol nem izgat a dolog, de a SevenM vagy a HGTRM lehet hogy harapna ra;)
  • aesirbaba
    #2546
    Ha megírod a konkrét szövegeket, valamint a formátumot, akkor felmondatom a szinkronban.
  • Willi Betz
    #2545
    Már megoldottam a problémát.
  • autoszimulator
    #2544
    jobb kettő szigorú murvás
  • Bucser
    #2543
    hát nem tudom de szerintem a verseny közbeni kommunikácoióhoz sem árt legalább egy szakszótár:D