6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Thanatos
    #439
    ott a pont :)
    csak ezzel az a gond hogy nekem néha erősen ugytünik mintha iqlite emberkék nézegetnék azokat a táblázatokat... :)
    mind1, itt már rég nem azok a léyneg akik majd jáccanak vele hanem minden más...
  • Magiszter
    #438
    Az üzletpolitika van. Hogy jó vagy nem jó azt majd az év végi exceles táblázatok mondják meg.
  • Thanatos
    #437
    pontosan, igy amugy jó gamek fele is a sülyesztőbe kerül ,a fejelsztők meg csödbe mennek és csomo esetlegesen igéretes fejlesztő tünik el a mélyben...
    kurvajó üzletpolitika nemmondom...
  • Cassell
    #436
    Jaja tényleg úgy lesz októberben meg kijön egyszerre a Gothic 3-mal most meg 2 hónapig a nagy semmi.
  • kiskorúbézoltán #435
    Hmmm , addigra pont hazaérek ... :DDD
  • Magiszter
    #434
    Aztán meg egyzserre fog kijönni kismillió játék. Azt sem tudom majd hova klikköjjek az asztalon
  • Thanatos
    #433
    pffff....
    már meg se lepődöm...
    gyk szeptemberben folytatódik msotnai uborkaszezon mert midnent halasztanak , éjjen...
  • Magiszter
    #432
    KÉSIK A DMOM&M!!! Valamelyik nap jelentette be az ubiszoft hogy valszek október végére fog csúszni a szeptemberi megjelenés helyett (az összes játékával együtt).
    Szóval satírozni a piros karikát szeptember 20-áról és nagy kérdőjeleket az október utolsó 2 hetére és egy sírós szmájlit: :'-(

  • mgenya911
    #431
    én sem tudom Remélem nem ...
  • Kandurex
    #430
    Nem hiszem, hogy kelleni fog hozzá a steam. Vagy igen?
  • mgenya911
    #429
    a source engine alapbol jol van optimalizálva sztem, csak nekem pl a steam baasza el az egészet , hl2 steam alol sokkal szarabul fut, mint amikor régebben le volt töltve külön dvd-s verzio.....vhogy a steam több ramot igényel a source enginnél ez az én tapaxtalatom...,, nagyon várom exta gémetamugyD:
  • csgj
    #428
    nekem max 25-el megy, de erdőbe...hááát... De a lényeg, hogy a DMOM&M (jó rövidítés :)) ennél jobban fog menni. ha meg nem, akkor se rosszabbul mint az obli
  • GothiK Aesh
    #427
    nekem ugyan megy az oblivion de egy fps be 25 frame az gyenge legalabb 40-50 kéne
    ROFLSMPMAO (rolling on the floor shit my pant my ass off :D )
  • _Atti_
    #426
    rolling on the floor laughing..
    ennél csak a roflmao jobb:)
  • Magiszter
    #425
    rotfl??? emmeg mit jelent?
  • Magiszter
    #424
    Ismered a szlogent: "magar égre magyar ufót! Magyar DM-be magyar orkot"
  • Thanatos
    #423
    rotfl :DDDDD
  • grebber
    #422
    Fekete Laci hangján azt mondaná: Húzzá e innét kishaver mert ugy hátbaváglak péklapáttal" :D
  • Thanatos
    #421
    remélem azt sejtitek hogy annak az esélye hogy a hangok is magyarok legyenek azért nem tul számottevő :)

    ui.: az emg megint msá tészta hogy engem személy szerint irritálna ha az ork magyarul kezdene hörögni
  • csgj
    #420
    akinek ment az oblivion, annak menni fog ez is... és ha hl2 gépigénye lesz, akkor meg tripla olyan gyorsan
  • csgj
    #419
    ja, hogy warezoztam!! ééértem...már kerestem a hozzászólásomat, de már értem mé törölték ki
  • grebber
    #418
    Hát felölem ha hangok is magyarok lesznek azt is feltöltheti majd valaki de én a feliratokkal is boldog lennék!
  • Magiszter
    #417
    Mármint a hang vagy a feliratok? Mert ha a feliratok akkor "pfff" ha a hangok akkor "hmmm".
  • Magiszter
    #416
    A procit kellene kicsit feltúrbózni. Mondjuk 2x akkorára :D de egy 2,6-os is már bőven megtenné. A VGA-val "nincs gond", bár én jövőre beújítanék egy 4 magos procit egy GF8xxx-at és 3 giga ramot. Ja ehhez persze megfelelő alaplap és táp (a hűtésről már nem is beszélve) szerintem egy 250-300 ezerből már meg is vagy
  • Thanatos
    #415
    lehetsz akár te is az pl ha enyire örülsz neki :)
  • GothiK Aesh
    #414
    megy dx 6 al is de csak néhány poligon láccik átlátni a falakon stb :D
  • GothiK Aesh
    #413
    be kell irni valami mat_dxlvl 8 vagy mi a xart a consoleba, neten leirják
  • GothiK Aesh
    #412
    a config amin akad nekema hl 2 az 1600 athlon xp ati 9600 1 giga ram...ez olyan 20 frame átlagba amit kihoz
  • Kandurex
    #411
    Behh,...hát reményeim szerint nem csak ennyiből fog kiállni a játék.
  • grebber
    #410
    Remélem lesz majd olyan segítőkész fórumózo aki megveszi magyarul és felteszi a nyelvi fájlokat!
  • j0nNyKa
    #409
    piff paff nyekk ungabunga sztem ugyanazt jelenti magyarul is mint angolul :|
  • Kandurex
    #408
    Jó hír!
  • grebber
    #407
    Jó hír: Dark Messiah of Might & Magic (magyar nyelven) 2006. október
  • reaper4
    #406
    ezt én nem tudhatom és nem is jogom megítélni :DDDD
  • GrimReaper78
    #405
    Annál az orknál azért... LÉNYEGESEN jobban nézek ki :DDD
  • reaper4
    #404
    nem is vagy játék "borító" :D
  • Esrohnoil
    #403
    Hogyan? Ezt meséld el lécci nekem bővebben. :)
  • Cat 02 #402
    hogy őszinte legyek sztem is qva xar ^^
  • GrimReaper78
    #401
    Az én nyálam is folyik a strandon, amikor a csajokat bámulom, aztán mire megyek vele? :DDDDDD
  • reaper4
    #400
    de legalább folyik a nyála :D