35049
  • tpM
    #13924
    jaja mint VBS2-nek a tech features vidije
  • Solt
    #13923
    Szerintem elég, ha kihangsúlyozzák ami lényeges változás... aki nem veszi észre, annak úgyis mindegy! :D
  • Solt
    #13922
    Engem csak az "emlékeim" kárpótolnak! :D
  • D00M
    #13921
    Az mondjuk télleg jó, a szőr felállt a hátamon:D
  • Icebird
    #13920
    Az ilyen mod bemutató videóknál sokkal szerencsésebb lenne ha felváltva mutogatnák az alap és mod közti különbségeket.
  • tpM
    #13919
    az A10 távoli VRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUMMM-ja mindent elfeledtet :D
    Engem ami jobban zavar az a rész mikor éjjel mutatja a tracereket és beszaggat, pedig egyáltalán nincs FPS veszteség még akciónál sem. (fraps)
  • Solt
    #13918
    Belekap, és a hangok nullák! :S Azt a pár hetet kibírjuk! ;)
  • Solt
    #13917
    Ha ez lázba hoz, akkor a kipróbáláshoz, majd készíts be zsebkendőt... :D
  • Solt
    #13916
    Pont, hogy reklámot csinálok... ;)
  • D00M
    #13915
    Jaja, mindenbe kicsit belekap, de nem baj, hamarosan itt a kiadás dátuma :)
  • Feró Flex
    #13914
    minden amit láttam lázbahoz nagyon jó,köszönöm
  • tpM
    #13913
    ne rontsd a hypeot xD
  • Solt
    #13912
    Ha nem tudnám, hogy milyen a mod, ez alapján tuti, hogy nem jönnék lázba! Pont a lényeg nincs kiemelve... gyenge lett sajnos... :(
  • tpM
    #13911
    ACE trailer
  • m1c1mack0
    #13910
    lol
  • D00M
    #13909
    Így már értem, és igazad van :)

    #13907
    Igen, "sajnos" csak az tenné teljessé az élvezeteket :)
  • repvez
    #13908
    Ezek az animokat nem saját használatra hanem az AI használhatná hogy még életszagúbb és változatosabb legyen a mozgás.Attol hogy egy mozgásformát csak ugy tud használni, hogy lejátsza elejétöl a végéig az nem feltétlen gond.Nekem nem azzal van gondom, hogy mindig ugyan ugy csinál mindent, csak az hogy amiböl válogathat az kevés.Teljesen illuzio rombolo ha 30 emberböl 15-20 mindig ugyan azt csinálja egyszerre fekszenek és állnak fel 5-6 mp-enként.Ha több mozgásforma lenne akkor lehet hogy adott szituácioban mind a 30 különbözöen mozogna mint az életben.
    Reméljük az ARMA2-ben már lesz egy kis csapatjellegü mozgás is.Mert most azt se nagyon látni, hogy AI által mozgatott csapat egymást fedezné vagy alakzatot váltana raj vagy tüzcsoport szinten.
  • Béla9248
    #13907
    Hát az komoly! Akkor az orvoslás egy eredeti vásárlás?! :D
  • D00M
    #13906
    Nekem különösebben nem hiányoznak az ilyen mozgások,, ezer meg egy dolog van amire figyelned kell a játékban és szerintem az ilyen animok sokadrangúak. Meg ezek a gördülékeny animok jól néznek ki, csak kérdem én, hol jutna neked eszedbe pl játék közben a cipőd talpát nézegetni vagy nagyokat esni?:D
  • [NST]Cifu
    #13905
    Ezek az animációk folyamatosak, nem tudsz például egy bizonyos táncmozdulatot ismételni újra és újra, csak lejátszani lehet az elejétől a végéig a Mocap alapú mozgást. Emiatt olyan jók, mert ugyebár az egész előre fel van véve, valódi emberi mozgásból, persze, hogy nincs csúszkálás, vagy ugráló átmenet az animációk között.

    Szerk.: A te videóidon is ilyesmik látszanak, tehát egy bukfenc mindig ugyanúgy zajlik le.

    A szent grál ilyen téren az lenne, ha a mozgást fizika alapján számolná a számítógép, figyelembe véve a modell animációs csontvázát (bones). Ettől viszont még nagyon-nagyon messze vagyunk.
  • D00M
    #13904
    "vicces" jelenségek pl: spontán sirállyá változol, a kilőtt lövedékek önálló életet élnek, vagyis mindent eltalálsz de azt akire céloztál tuti nem :) lényegében kikerülik a lövedékek az ellent
  • Béla9248
    #13903
    Köszönöm szépen! Mit értesz az alatt hogy fadelni fog?
  • repvez
    #13902
    Csak azt nem értem, ha meg lehet csinálni hogy ennyire élethü és változatos legyen a mozgás akkor azt miért nem lehet belerakni a sima játékba is, hogy ne csak az a 4-5 fajta mozgást ismételgessék folyamatosan.Ja és ezeknél a videoknál érdekes modon nem csuszkál és nem egy pont körül forog a katona mint az alapnál.
    Ilyenek is jok lennének:
    anim
    OFP nél is volt külön anim javito pack itt nem terveznek ilyet kiadni?
  • D00M
    #13901
    nagyduzzogva.... alap ArmA fel, peccseld 1.14-ig utána Queens Gambit ennyi. A játék fadelni fog, nem lesz élvezhető, multi erősen felejtős vele, ha ki akarod próbálni javasolnám a Demo használatát illetve a megvásárlást.
  • Béla9248
    #13900
    #13894 erre vki?
  • [NST]Cifu
    #13899
    Utoljára az OFP-ben szórakoztam ilyesmivel, de a lényeg ha jól tudom nem változott azóta. Ezek a mozgások előre lemodellezettek, amiket meg lehet hívni, ugyanúgy mint például a tisztelgést, a lehasalást, vagy akármelyik más mozgásanimációt. A játékban van jó pár hasonlóan összetett animáció, például Shotokan Karate Heidan Godan Kata.
  • priluki
    #13898
    loool ezt hogy csinálták? :D Nagyon komoly :)
  • marja
    #13897
    Emberek ez baromi jóóóóóó!
  • m1c1mack0
    #13896
    Kurvajó!
  • D00M
    #13895
    Dance
  • Béla9248
    #13894
    Sziasztok! Tudnátok segíteni abban hogy mit és milyen sorrendben tegyek fel!
    Ezek vannak meg:
    Armed.Assault.REAL.PROPER-ViTALiTY
    Armed_Assault_Queens_Gambit-FLT

    Előre is köszönöm!
  • Scottt
    #13893
    Majd 2 hét mulva(A gép vásárlással kapcsolatban vannak gondok,amíg nincs minfuttatni addig fölös)
  • D00M
    #13892
    van már armád btw?:D
  • Scottt
    #13891
    Szal majd 2hét mulva:D
    Az nem Oleg hét hanem Orosz időmérték egység:)
  • Sanyix
    #13890
    "két hét múlva" oleghétben mérve :D
  • tpM
    #13889
    :^(
  • tpM
    #13888
    jövőre...
  • Scottt
    #13887
    Tempi mivan már az ACE-val?
  • tpM
    #13886
    Hát én nem néztem bele, de gondolom createVehicle-el csinál egy helit egy markerre vagy ilyesmi... Ebben az esetben át kéne írni a _heli = "ezt a heli osztálynevére" createvehicle (getmarkerpos "marker")
  • Yamato1
    #13885
    Hmm. Nem tudja valaki,hogy mit hova kell beírni?
    Mondjuk a Tigris helinek.Hogyan kell kinézni?
    Mert átírtam már minden hogyan de amikor meg tudom venni akkor nem rakja ki a helikoptert, de leveszi a pontot.:(