35049
  • n003
    #13724
    #13673

    :DD
  • TitaniumRR #13723
    Mik a várható rendszerkövetelményei a 2. résznek?
  • Cactus73
    #13722
  • Scottt
    #13721
    Ha én és Solt optimisták vagyunk,Tempike meg pesszimista akkor te vagy körülbelül a realista szemlélő ennek a játéknak:)
  • Cactus73
    #13720
    Sracok. Arma jelenlegi verzional, 1.14 es vegleges patch kiadasa utan, a botok meg siman keresztulsetalnak az epuleteken, es fejreallnak a technikai eszkozokkel. Ezt napi szinten tapasztaljuk, ugye ? Tehat a realitasok talajan maradva az elvarasom az uj jovevennyel szemben mindossze annyi, h valoban jo volna itthon a tecsoban megvenni 8 ropiert legkesobb marciusig. Valszeg egy uj gepet kell hozza osszeraknunk, de meg igy is tele lesz "paranormalis jelensegekkel". Es ha szerencsenk van, a kiadast koveto negyed even belul felpatchelheto lesz egy - a mostani elvarasokat kozelito - elfogadhatobb szintre.
    De mindezek mellett amit lattam a videokon, le vagyok nyugozve.
    AKAROM !!!
  • Solt
    #13719
  • Scottt
    #13718
    Ha ezt is egy Arma 1.0 szinten adják ki(a visszajelzések alapján eltudom képzelni)akkor biza egy díszbozos ammos-ládában rejtőző arma 2-t hajlandó vagyok feldugni a seggébe, hogy gondolkozzon el...
  • Solt
    #13717
    Optimista vagyok! :) Az ArmA sokat javult a pecsektől... de, ha ezt is ArmA 1.0 szinten adják ki, akkor az eddig megszerzett tudásomat ellenük fordítom! :D
  • m1c1mack0
    #13716
    Szerintem már nem is lenne sok értelme kiadni, mivel aki játszik vele multiban az már rég megvette a supergamer-es verziót, vagy a letöltőset.
  • Sanyix
    #13715
    Ja mellesleg pont erre a játékra lenne jó a egy fasza kis dx 10.1 vagy legalább 10 támogatás. (nem ilyen foltozgatot rakunkbele seder4-et azt elnevezzük dx10-nek). Instancing 2.0 és tesszaláció használatával, nameg a geometry shaderekkel deszép gyors és jó dolgokat tudnának csinálni... bár tény, hogy nem gtx nvidia kártyákkal siralmas teljesítménye lenne, dehát van ati lehet venni :)
  • Sanyix
    #13714
    aztán felébredsz. A ofp is rohadt optimalizálatlan volt... nem javult az arma sem. Arma2 szted fog? :D
  • vandyke
    #13713
    Szép napot mindenkinek!

    A második részre igen, de az elsőt egyszerűen képtelenek vagyunk megszerezni, pedig idén karácsony előtt akartuk kidobni, de mindig lepattint az kiadó különböző indokokkal.
    Az első részről annyit kell tudni, hogy egy angol kiadó megvásárolta a jogokat a Bohemia Interactive-tól, de valamiért nem akarják odaadni nekünk Pedig már mindennel próbálkoztunk. No, mind1 nem adjuk fel.
  • DOGMAN
    #13712
    Ehhej akkor ezek szerint mégis meg tudtatok egyezni jogtulajdonossal...
    Jöhet majd egy tiszteletpéldány :D:D:D:D
  • TitaniumRR #13711
    EZ - nagyon szépnek és hangulatosnak hat!
    EZ - kötelező, amint megjelenik.
    EZ - király és nagyon várom.

  • Scottt
    #13710
    Te vagy a Haditechnikai szagértő:)
    Radon: most miért lőtted le a bemelegítő poén?:)Új kezdődött volna a beavatás,most át kell dolgoznom a terveket:(
  • DrRadon
    #13709
    A késes fószerek ellen többnyire igen :)
  • tpM
    #13708
    Nem, de úgy illik...
  • [NST]Cifu
    #13707
    Az használ? :)
  • DrRadon
    #13706
    A felavatási szertartás Paraiso-ban lesz a Döglött Shilka nevű kocsmában. Golyóálló mellény legyen rajtad.
  • Feró Flex
    #13705
  • koschwarz
    #13704
    igen én is erre gondoltam, mármint hogy végre nem összedől négy lap, hanem igazi rombolás történik... :)
  • Scottt
    #13703
    Valaki a másik topikban kijelentette, hogy te OFP párti vagy szóval itt maximum kritikusi állást tudok ajánlani.
    De ha többiek közkegyelemre itélnek akkor még sokra viheted ifjú padawan:)
  • [NST]Cifu
    #13702
    Épületet lerombolni már az OFP-ben is lehetett, bár nem volt túl meggyőző (kártyavár volt, hajszálvékony papírlapokból). Elvileg ígérték, hogy itt már sérülés alapú lesz. A videóban lévő épület-összedőlés sajnos nem látható elég jól ahhoz, hogy egyértelműen véleményezni lehessen, ezt látjuk-e...
  • [NST]Cifu
    #13701
    A fene. Ki kell harcolnom valami ArmA státuszt is... :Ð
  • koschwarz
    #13700
    a belső nézetű animációk nagyon ott vannak. jól láttam, hogy épületet is lehet rombolni??? jó lenne.

    bízom benne, hogy az olyan misszióknál, ahol elvileg kiképzett kommandósokkal együtt nyomulunk (single-ben), azért nem lesznek annyira "bénák" mint pl. az arma kiegjeiben, mert azon sírtam, amikor állandóan lelőtték őket. nevesített NPC-ket simán ledarálták...





  • Scottt
    #13699
    Igen,egy MEU rajt vezetünk majd.
    Hát akkor ez egy Operation lesz és akkor nem tudsz belekötni.
    Egyébként is te OFPII bíboros vagy,ne köss bele az Arma II-be:)
  • bakvarnyu
    #13698
    ötér odaadod?
  • 42nd Intruder
    #13697
    7990HUF? Kötelező darab lesz!
  • [NST]Cifu
    #13696
    Amennyire én olvasgattam a híreket, interjúkat és fórumbejegyzéseket, nekem az jött le, hogy egy USMC MEU érintett csak a játékban. Valóban volt és van is példa arra, hogy az US ARMY és az USMC egységek közösködtek, de ez általában katonai akciókra (Operations) szűkül, amikor az adott harcterületen mind US ARMY, mind USMC egységek harcolnak.

    Az US ARMY BCT és az USMC MEU is azonos alapelvre (kombinált erő, harckocsikkal) épül. Egy "magányos" US ARMY harckocsizó egységet beosztva látni egy MEU alá... hát valószínűtlen.

    Természetesen ki lehet találni mindenféle háttérsztorit arra, hogy most mégis ez történt, de akkor meg ott van a kérdés, hogy a MEU saját M1A1-esei merre lébecolnak? :)
  • Scottt
    #13695
    Én nem akarok új monitort talán Zsolti vagy Joe akar.Én örülök, hogy a gépre van elég keret:)

    Tényleg itthon is lehet majd kapni,szal Zéró tolerancia lesz a warez ellen.Kivéve ha nagyon gagyi lesz,de reméljük nem lesz az:)

    Lehet csak bebeszélem magamnak de szvsz,amikor mi az egyik társunkat cipeljük az elején,a háttérben felrobban valami és akkor a háttérben lévő katona lehasal aztán meg felugrik(gondolom a robbanás elől)
    Nekem tetszett a trailer.

    Cifu az nem lehet, hogy csak mi vagyunk tengerészgyalogosok de attólmég a sereg tevékenykedhet melletünk és az ő m1a2-sei voltak a videóban:)
  • HUmanHunter
    #13694
    armahoz van tört server?
  • tpM
    #13693
    Hát én örültem volna, ha mutatják az élethű átütés rendszerüket (pl .50kaliberűvel átlőnek egy falon vagy homokzsákon) mert ez így nem túl sok új grafika meg fegyverfüggő anim rendszer. A híres microAI-ból sem látszott semmi :(
    Bár ez a rázkódás sprintnél meghogy a hempergésnél nézet is hempereg nagyon jó.
  • vandyke
    #13692
    felraktam a hd tarilert :)
    hd trailer
  • Cactus73
    #13691
    Nekem a Gold Edition( Zlatá Edice )van meg. Ahoz járt egy igényes térkép, ami azota is ki van függesztve nálam. Ez nemcsak poén meg ereklye kategoria, hanem valoban jol használhato. Jobban átlátod a távolságokat mint a monitoron kapcsolhato térképen, amit nem tudsz egy határon tul kifelé zoomolni már. De ha a második részt itthon 7.990,- meg tudom venni, es csak egy DVD lesz a csomagban, akkor sem fogok sirogörcsöt kapni az elkeseredéstöl.
  • [NST]Cifu
    #13690
    Már megy, nekem legalábbis lejátssza.

    Rövid vélemény:
    Az erdő, a füst, fekvő pozícióból lövésnél a csőtorkolat előtt felverődő por nagyon jól néz ki. Az animációk alapvetően továbbra is jók, bár például a futás még mindig kicsit karótnyelt pozitúrás. Mondjuk a fegyvernemek fegyverzetére még mindig nem figyelnek. USMC - oké. Fegyverek, MV-22, UH-1Y, AH-1Z oké. De szegény M1A2 TUSK-ot miért kellett mindenáron bepaterolni...
  • tpM
    #13689
    Itt a HD vid bár még nem lehet leszedni
  • tpM
    #13688
    És lesz ebből is ilyen CE amihez adnak pólót meg dobozocskát meg térképet? :)
  • Solt
    #13687
    Óóó... kettőt veszek!

    Innentől kezdve viszont zéró tolerancia a warezzal szemben!
  • koschwarz
    #13686
  • [NST]Cifu
    #13685
    Ez tényleg nagyon baráti.