10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • Kaplan
    #92
    Én is úgy tudom. Mostmár a kérdés csak annyi mikor jön, s mennyiért lesz?
    Ha olyan 50,000-60,000 ért mint a GC előszőr akkor a kis Revo lesz az első next generation gépem :)
  • KillYou
    #91
    Amugy biztos hogy fake mert jobb oldalon az analog kar alja nem féren el a távirányitótól. Deha csak valami hasonlot csinálnak már az is fernetikus. Nem tudom leírni hogy a mostani kontrolerek között is mennyivel jóbb a Nintenoé és a képek alapján a következő generácóban se érik utol a vetéjtársak.
  • Petyus_
    #90
    Az analóg karos "nuncsaku" elvileg benne lesz az alapcsomagban.
  • Alblink
    #89
    Ez a kepen levo elvileg hivatalos,nekem bejott ahogy kivan alakitva,remelhetoleg konnyen atlehet alakitani,amelyik gamhez szeretned,vegulis mindenfel jatektipusra remelhetoleg a legjobban van kialakitva es igy plusz elvezetet nyujt.erre a konzolra mar johetnek a jo haus of the dead szeru gamek is,meg a mario basebol stb..
    Arban szerintem a next gen konzoloknal nem lesz dragabb.
  • CSOCSO
    #88
    jo is ez..
    1) nem hizol el jatek kozben
    2) meg izmosodsz is


    :D
    amugy erdekes ez az otlet. a fenypisztolyos dolog mindenkeppen aranyos.. meg hogy bele tudod dugni egy joy ba is.. de ez az egesz akkor is nyugos...

    1) sima joy dontes/forgaserzekelovel es dupla azaz ket oldalu rezgessel es ha kell kulon pisztoly akkor egy kulon pisztoly..ennyi. nem kell taviranyito.. mert ennek semmi ertelme!!!!! az egeszben az a lenyeg hogy lezerpont van a vegen es donteserzekelos...
    a lezerpont pisztos jo neha.. de a donteserzekelos dolgot egy joy ra is ratehettek volna...
    nahja..akkor viszont meg a kardozas meg egyebb dolog lenne kenyelmetlen... aahh.. ez egy nagy nyug...
    vegulis nem gaz hogy joy ba rakjuk.. csak ez meg nagyon penzlehuzas hogy kell venned egy joy kiegeszitott.. vehetsz meg taviranyitot.. vehetsz hozzajuk meg analog karos egerkiegeszitot vagy mit.. jaajj.. sok lesz ez..
    en teljesen beertem volna egy olyan joy al ami hasonlit az n64 joyara.. hogy van egy resze ami ket kezes.. tehat jobbal ballal bele tudsz markolni (n64 joy kozepso resze) persze kenyelmesebbe teve de ugyanugy lenne ravasz.. meg lehetne fogni jobb kezzel.. lehet hadonaszni kardozni mindent.. lehetne rajta lezepoint is.. lehetne lodozni stb.. es ha kell normalis joy akkor normalis megfogod.. ennyi...
  • Kaplan
    #87
    Állítólag nem fake, legalább is majdnem ilyen lesz.
  • Alblink
    #86
    akik videoban is megtekintenek a rev joyt:http://media.cube.ign.com/articles/651/651383/vids_1.html
  • Alblink
    #85
    itt irnak a kepen emlitett joyrol:http://www.576.hu/
  • CHEAPBOY
    #84
    azigaz, de vmi nagyon hasonlot igertek hogy lesz hozzá.
  • Alblink
    #83
    HAt igen eleg durva szerintem.
  • UNREG
    #82
    Fake
  • KillYou
    #81
    Azért a Nintendo sem marad le szerintem a következő generációval sem.
  • CHEAPBOY
    #80
    Hat ezt csúnyán buktad:)
  • Kaplan
    #79
    Rendesen lecsúsztál rollay :D
  • Super Mario
    #78
    Hé, ezt én akartam létrehozni!!!
  • Inquisitor
    #77
    Ezt az innovatív részt elismerem, de aki az ergonomiát tervezte ... élete végéig használjon ilyen féltéglát.
  • CHEAPBOY
    #76
    lesz ott mas controller is amivel megoldhatod. S meg barmit kezdhetnek az altalad emlitett stilusokkal:)
  • Oldern the 1st
    #75
    Látszik, hogy NEM FOGTAD FEL a kontroller lényegét.

    Mortalozni akarsz? nem a+a+b kombó kell majd, hanem lenyomsz egy gombot, amivel jelzed a kontrollernek hogy most a karakter kezét irányítod, suhintasz egyet, majd megnyomsz egy másik gombot, és ismételten suhintasz az ellenfél irányába, ami egy rugást vált ki. Nem kis rugás meg nagy rugás. Attól függ, mekkorát suhintasz. Így már világos?

    Lol, nem azért vállalta be a Nintendo ezt hogy aztán rápakoljanak egy dual shock 3at két analóg karrar meg 12 gombbal.
  • Anubys
    #74
    Hát, nem tudom, az tuti, hogy a b*szós-kardozós játékokhoz jó lesz, de egy resident evil-t meg mortalt tuti nem ezzel akarok játszani... :)
  • CHEAPBOY
    #73
    az analog karos egysegen is van egy Z1+z2 gomb
    en nem szamoltasm a home gombot
    a start selectet igen
    mert azt rengeteg game hasznalja
    s sok gombot osszekotve kell majd sztem hasznalni
    jobbra D pad+suhints elore hatra jobbra (kozepes utes adott iranyokba)
    es igy tovabb
    az hogy a kis szar barmerre mozgathato
    s ez gombokhoz kapcsolhato (vmit kozben nyomva tartva) igy rengeteg gombot kapsz
    Egy FPSben a fegyver, nezet, ujratoltes, 1 és masodlagos loves, ugras, zoomolas, guggolas
    is egyszeruen kivitelezheto igy.


    S nincs kis a meg b gomb.

    x es Y lesz, csak figyeld meg a vidijon.
  • Anubys
    #72
    "8 gomb van hozzááááá! Nem irom le tobbet:("

    És, szerinted a "power" lesz a Block a Mortal 7-ben, vagy azzal lehet über speckót csinálni? ;)

    Van A,B,a,b ezek az akciógombok, van start/select/power, ezekkel nem hiszem, hogy bármit is tudnál csinálni, elég hülyén hangzik, hogy a select a kis rúgás, a start meg a nagy ütés. Illetve van egy "home" gomb, amiről még egyelőre nincs tippem, mi lehet.
  • CHEAPBOY
    #71
    8 gomb van hozzááááá! Nem irom le tobbet:(

    +Nyilatkoztak 1: nem ez a vegleges
    2: Meg tartogatnak megkepeteseket
    3: Lehet majd hozzá regulárissá tevo controllerRészt" is kapni, igy a klasszik iranyitasu gamek is siman fognak menni. Mondtak nem kotelezo kihasznalni a gep "forradalmi" aspektusat.

    Nem lesz itt gond.

  • Anubys
    #70
    Nem rossz, de...
    azért arra kíváncsi vagyok, az a 3 gomb + 1 az alján mire lesz elég egy Mortal 7-ben... :(
  • Police88
    #69
    elég jó de kicsit furcsa ez a design.... meg a trailertöl behaltam fizikai fájdalom volt végig nézni a sok kis japot azokkal a hülye hangokkal.. Plazma tévét is adnak hozzá? :) :P
  • CHEAPBOY
    #68
    Minek? Minden megvan mar 5 óta. De elég csak benezni a PCs jatekoknak lealdozott topicba is.
    :)
  • jax
    #67
    Botorkáljatok át az 576.hu-ra, ha akartok. Ugyanis vannak képek a Revo kontrollerélől! Sőt VIDEÓ is van! Forradalmi? Nem tom, döntsétek el ti,nekem bejön.
  • CHEAPBOY
    #66
    Nah sokkal jobb lesz a Revo mint a masik kamuatkurasmarketin 2 gep. :)
  • Kaplan
    #65
    Gondolom egy élmény azzal a csáóval telefonon beszélgetni :)
    Tudod amikor ott voltam :P
  • Kaplan
    #64
    Akkor majd írj pls mailt a játékokkal kapcsolatban amit beadtam NEM ELFELEJTENI! :)
  • CHEAPBOY
    #63
    szívesen. Jo játékot hozzájuk:)
  • Kaplan
    #62
    200 Augusztusában??? WOW MILYEN TECHNIKA VOLT !!! :)
    Nyugi csak szivatlak THX az mgs3-t + az sw-t iszonyat királyak!
  • CHEAPBOY
    #61
    a cubet sohasem mondtak 2000re (plane hogy csak 200 augusztusaban mutattak be eloszor).. 2001 Juliusarol volt szo amibol lett szeptember.. Az Eu mindig kesobb kap, de 2008 eros tulzas akkor is. A Palos Revo lehet 2007 marciusaban-majusaban fogkijonni.... nem is ezellen szoltm fel:)
  • Super Mario
    #60
    A nintendónak nem szokása elsietni a gépeinek megjelenését. A Gamecube-ot is 2000-re ígérték, és 2002 lett belőle. Szerintem reálisabb a 2007.
  • CHEAPBOY
    #59
    2006ban varhato, a 2007-2008 enyhen rossz datálás:)
  • Super Mario
    #58
    Korai még az új Nintendós gépről beszélni, mert úgyis csak 2007-2008 magasságában várható! Addig élvezzétek a Gamecube és a DS adta szolgáltatásokat!
  • CHEAPBOY
    #57
    Látod, egyvalaki igen:)
  • guardian hero
    #56
    Én!!! :)
  • koryne
    #55
    Miért, valaki azt hitte hogy igazi? :D
  • CHEAPBOY
    #54
    nyem hat.
  • CSOCSO
    #53
    ez a cuccos nem igazi..