10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • koryne
    #172
    Remélem megint igazuk lesz és legalább akkorát üt majd, mint a DS...
  • deep
    #171
    "A Ps3-al kapcsolatos bejelentések hatással vannak ugyan a Nintendo-ra is, de nem úgy, ahogy azt a rajongók elképzelik: nincs versengés a Sony konzolja és a Revolution között" Többek között ezt nyilatkozta egy gamer oldalnak Shigeru Miyamoto, a legnagyobb N játékok mögött álló kreatív elme, akit nem is olyan rég ütöttek lovaggá Franciaországban. Megtudhattuk tőle azt is, hogy a Nintendo bár beszállhatna a "technológiai versenyfutásba", ami a szebbnél szebb grafikájú játékok készítésében merül ki, de úgy döntöttek, hogy a Ds-el elkezdett innovatív irányba haladnak tovább. Megerősítette továbbá a cég online elkötelezettségét is, elmondása szerint régen nem láttak pénzt ebben a bizniszben, de az online játékok sok "szenvedésen és küzdelmen" mentek keresztül, hogy végre komoly, pénztermelő iparággá váljanak.

    576
  • Beast Machine
    #170
    Azért a Revós Metroid Prime(ok)-ra nagyon kíváncsi leszek.
  • Inquisitor
    #169
    Én se úgy értettem, de mondjuk a Heroes4 még szebb volt :)
    Ennyi erővel írhattam volna Heroes1-2-t is vagy mondju Fallout 1-et ...
  • Sheltem
    #168
    Ez egy elég rossz példa volt mert a Heroes3 gyönyőrű(nem tudok jobb szót rá).
  • Super Mario
    #167
    Van egy biztos megjeéenési dátum: 2006. június 12.
  • Super Mario
    #166
    Talán majd a japán megjelenésekor (2006. május) be fog indulni a topic.
  • Inquisitor
    #165
    Bevallom csalodott vagyok. Nem vagyok Nintendo rajongó, de azt hittem, hogy egy ilyen felvillanyozó hír hatására nagyobb nyüzsi lesz a topicban.
    Minden esetre semmit nem tudunk a Revo valódi teljesítményéről, de elég biztató, ha az UE3 motor különösebb kurtítás nélkül menni fog rajta. Végeredményben a benne lévő GPU lehet éppen csak annyival gyengébb, mint az X360-é, hogy nem tud 4x-es élsimítással HDTV felbontást? :)
    Másrészt én ellenék pár évig "csak" UE3 szintű grafikával rendelkező játékokon. (Bár én "igénytelen" vagyok, nálam a játékélmény mindíg fontosabb volt a GFX-nél, pl. Heroes III roxx!)
  • Super Mario
    #164
    DS kivételével mindegyik van.
  • item
    #163
    Mostmár vágom a dolgot, megnéztem a weblapod.. Nyugi nemakarlak kigyógyítani!

  • item
    #162
    Ecsém, te nyomod még a mariot, meg a többieket ?? Nem fikázásból kérdem, csak akkor nagyon fanatikus nintendós lehetsz???!

    "A világ legjobb konzoljai: NES, SNES, N64, Gamecube, Game Boy, GBC, GBA, Nintendo DS" tőled idéztem, netán mindegyikből van ??
  • CHEAPBOY
    #161
    Ez egy tavalyi E3 számláló, és, az idei is mint mindegyik Május kozepe körül lesz tarva. Szoval maradjunk a nem 5 nap, hanem 3,5 hónap meghatározásnál:)
  • Beast Machine
    #160
    www.nintendo.com/img/countdown.swf
  • CHEAPBOY
    #159
    Szerintem is maradhatna, de ez már nem rajtunk áll. Arrol hogy milyen sikereket fog elérni... hááát majd meglássuk. Mondjuk nekem lesz, onnantól fogva nemigen érdekel ki mit rinyál:)
  • CHEAPBOY
    #158
    Mi 5 nap?
  • koryne
    #157
    A 3 Revora lesz, ez biztos. Nem is baj, legalább nem csapják össze kedvenc játékom folytatását :)
  • koryne
    #156
    Ilyen gondolataim nekem is vannak :) Vhogy olyan érzésem van, hogy nem indul a Revo eleve vesztesen, mint ahogy azt sokan gondolják... Végülis a GC sem volt bukás, a Revo miért lenne az?

    Azért remélem meghagyják ezt a Revo nevet, már úgy beleépült a (konzolos) köztudatba :)
  • Beast Machine
    #155
    jaja, már csak 5 nap
  • CHEAPBOY
    #154
    Régebben az Epices arc azt nyilatkozta a fikázás után hogy az egyik Nintendos arc mutatott neki revo dev kitet (nem a 2 megabájtos, GC*1,00001tizedes kamuvackot ami az IGNen ment) s azt nyilatkozta hogy a Revo s az UE3 tokéletesen fognak tudni egyutt mukodni. Szerintem ezek után nekem sirhat bárki bármit tudni fog az a vasacska. + A nincsendo 1,5-2 hete lekamuzta hogy a kozeljovoben lenne barmilyen DS lite bejelentés, oszt még is lett, múlt héten.


    A revo gyenge lesz grafikailag... oszt majd meglássátok mégsem. Egyszeruen szerintem azt akarják elérni, hogy ne az adja el a gépet, ne amiatt beszéljenek rola hanem az uj aspektusai miatt. Ha meg E3mon meglátjuk hogy g*ciszép, nem fog senki se anyázni hogy miért nem randaaaaa... pedig aztigérték (max a konkurrencia:D).


    Hajjátok szavaim, lessetek E3mon:)
  • CHEAPBOY
    #153
    Hogyne, persze:)
  • Beast Machine
    #152
    Ááá, a 3 sztem még Gc-re lesz. Sok idő van még a revóig...
  • koryne
    #151
    Miért csak a 4? Már jöhet a 3 is azzal :)
  • Beast Machine
    #150
    Képzeljétek csak el: Metroid Prime 4 UE 3 alatt... Istenem, be szép is lenne...
  • Inquisitor
    #149
    Unreal-Engine Shooter Coming to Nintendo Revolution
    "I think Unreal Engine 3 and Nintendo Revolution would be very well suited to each other.

    "We don't know right now what the machine's capable of or not capable of, and we've built Unreal Engine 3 to a certain specification. If the machine can run the engine, it'd be fantastic to have it on there."


    Hümm hümm, ezd kezd érdekes lenni.
  • Super Mario
    #148
    Hát, igen. De mégiscsak az eredeti, 1. kiadás, az 1993. december 21-ei az igazi.
  • Sheltem
    #147
    Ha tönkre is megy a SNESed párezer FT ért már lehet kapni nem? Nem hinném, hogy olyan nagy kiadás lenne már.
  • Super Mario
    #146
    Nekem annyira nem jön be. Túl hamar jön ki, és semmi fejlődés nincs benne, csak az, hogy kisebb méret.
    Igazad van, csak azt bánom, hogy 1991-ben kaptam meg a NES-t, és idén végleg tönkement :-( Úgyhogy Cheapboytól rendeltem egy jó állapotút (Nem mondhatom, hogy újat :-) Ezek szerint egy Nintendo 14 évig bírja, akkor az SNES-em 2007-ben feldobja a talpát???
  • XEltergoX
    #145
    Tény a Nintendonak mindig minőségi cuccai voltak..
    Ez a Nintendo DS lite tetszik :-)
  • Super Mario
    #144
    A Nintendo magas színvonalát ismerve, semmi probléma nem lesz. Nekem már 12 éve megvan az SNES, és még mindig tökéletes minőségben működik. Egy kisebb érintkezési hibák voltak az Adapterrel, de az mindenütt előfordul.
  • XEltergoX
    #143
    DVD-s az nem gond csak a felülete legyen kezelt.
  • Super Mario
    #142
    Úgy tudom, hogy DVD-s lesz a Revolution, de neked legyen igazad.
  • XEltergoX
    #141
    :-P
  • XEltergoX
    #140
    Remélem a Nintendo nem követi el azt a hibát amit a Xbox360-as lemezeknél van... hogy sima felületet használnak.
    A Blu-ray már speciális felülettel rendelkezik majd ami 1000x jobban birja a karcolodást mint egy sima DVD. Ezt a megoldást a TDK találta ki és emléxek anno egy éve láttam a boltokban ilyen irható TDK DVD-ket.
  • Super Mario
    #139
    De ez fake
  • XEltergoX
    #138
    Ez a megoldás kajakra tetszik!
    PlayStation 3 mellé biztos beszerzek majd egy Revo-t...
  • Super Mario
    #137
    No, majd kíváncsi leszek. Amúgy lehet Mario címeket tudni, amik Revóra jelennek meg?
  • Petyus_
    #136
    Dióhéjban: a japán Suda 51 nevű fickó (GC: Killer7, DS: Contact) csapata már javában dolgozik egy Revo játékon, amiről nem árult el további részleteket.
  • Super Mario
    #135
    Miért, az úgy szokott. Na, vajon annak milyen lehet a grafikája.
  • Beast Machine
    #134
    Készül az első Revo játék, még mielőtt a konzol kijött volna :D
  • Super Mario
    #133
    Igen. És ezt egy picit magyarosabban?