23078
  • grebber
    #41
    Új képek
  • Lammer
    #40
    uhh ne is mondd... delelott ota Diablo2zom orrbaszajba(mar megint ) lvl26 nekro :DDDD cant wait till release... valamivel el kell nyomjam a hekkendszless osztonomet :DDD
  • grebber
    #39
    új képek
  • Lammer
    #38
    ehhh erdekes nem varok semmit PCre de ezt akkor mostantol igen :P megneztem a videokat(erlepulos elenfelek eleg gazak meg belerepul a falba azt eltunik :( de a katakombas mozi az oriassi labbal naon ottvan fiilingre) , nekem bejon ez a diablo hent, a hangulata is ott van a szeren(diablo2ben is a kedvenc palyareszem a Talrashas szentelyek, tonnanyi eloholttal meg az anubysos felelesztos szornyekkel :DDD nomeg a diablo1ben is az undeades reszek ;)) ;) jajj csak az a 2006 spring ne lenne olyan messze :(

    /berakja kedvencekbe
  • KH
    #37
    editor előzetes a GameSpy-ról
  • grebber
    #36
    Képek
  • grebber
    #35
    Nagyon tutkó lesz mondom én :D
  • KH
    #34
    Frissített IGN előzetes
  • grebber
    #33
    Trailer (29,22 MB) Dumál a csóka a gameről miközben belöknek már rágebben is látott jeleneteket.
  • KH
    #32
    Interjuhé II. része
  • MacrosTheBlack
    #31
    Jöhetne már kifele...
  • KH
    #30
    interjuhé
  • GrimReaper78
    #29
    Ehh, egy kicsit mintha már kevésbé fogna meg ez az egész, mint a bejelentéskor. Nagyon az eszetlennek tűnő hent felé tolódik a hangsúly, se kasztok az elején, semmi. Ráadásul ez a skillpont visszaforgatás is... khm... érdekesen hangzik.
  • KH
    #28
    frissített előzetes és képek
  • grebber
    #27
    Új képek
  • GrimReaper78
    #26
    Poén, hogy a megidézett lényeknek személyisége lesz... szerintem könnyesre fogom röhögni magam rajtuk.
  • grebber
    #25
    Jó lesz ez én mondtam :D
  • KH
    #24
    frissített Gamespy előzetes
  • grebber
    #23
    7 új kép
  • KH
    #22
    interjuhé
  • grebber
    #21
    Interjú
  • grebber
    #20
    Remélem hogy tényleg csak az van mögötte.
  • GrimReaper78
    #19
    Jaja, zsír. Javarészt ugyanaz, mint az előző mozi, csak közelebbi kameraállásból. A fizika még mindig kicsit muris, de jó. Viszont a másik para, az "egy csapással kinyírok mindenkit" című, az valszeg vmi fejlesztői okosság, vagyis csak a bemutató kedvéért hullik ilyen serényen az ellen.
  • grebber
    #18
    Trailer javarészt látott jelenetek vannak benne és nem sok új.

    De a végén fasza amikor hatalmas visitás (röhögés) és egy kibaszott nagy szobor lép egyet akkora a lába hogy hajaj gondolom az a főellen.
  • GrimReaper78
    #17
    Gamespot-os interjú angolul, új screenshotokkal; a második nagyon ott van, amelyiken szanaszét repülnek a csocsók

  • grebber
    #16
    Erről beszélek én is figyelhetnének ilyen szarságokra :(
  • QuippeR
    #15
    érdekes, hogy egy ellenfélbe sem üt kettőnél többet
  • GrimReaper78
    #14
    Ja, félreolvastam :P Meg félreírtam... Nem is tudtam, hogy éjjel én még kommenteztem itt, nagy sörözés után :D

    Mindenesetre a DS-t is maga mögé fogja utasítani, simán.
  • grebber
    #13
    Az kicsit más szerintem.
  • GrimReaper78
    #12
    Ehhe, Dungeon Lords-ot szvsz százszor hazavágja... :P
  • grebber
    #11
    Amugy kegyetlen jó mint mondtam csak PL a Dungeon Siege-hoz képest kurva könnyüek az ellenfelek.
    Remélem a gameben nem ilyen alibi lesz az ellenfél.
  • grebber
    #10
    Nagyon fasza, bár nem tettszik hogy a nyíllövéstől ugy hátrarepülnek az ellenfelek.
  • GrimReaper78
    #9
    Ja, meg itt van egy flash trailer is belőle, nagyon tutin néz ki! Állítólag hamarosan letölthető lesz a hardwired oldalról is (mármint a video :P).
  • grebber
    #8
    új képek
  • shaba23AtWork
    #7


  • shaba23AtWork
    #6
  • shaba23AtWork
    #5



  • Axon
    #4
    Így elsőre valami Diablo szerű rpg-re tippelek.
  • Dead
    #3
    Nem rossz!
  • shaba23 #2
    Sajnos túl sok infót nem lehet találni, de a képek nekem elég meggyőzőknek tunnek a méretük ellenére is.