52965
  • Molnibalage
    #8679
    Mi lenne, ha ezen a helyszínen próbálnék egy hadjáratot csinálni? :)
  • L Viper #8678
    Milyen módosításokra gondolsz ?
    Én egy jó Eurowart is kipróbálnék, de gondolom az hatalmas meló.

    Repvez: Az Airbus félelmetes volt, szerintem már veszélyes is !
  • netmester
    #8677
    di-514-es
  • repvez
    #8676
    Ezt érdemes meglesni az összes másik videoval együtt a listábol:
    low pass

    Netmester: milyen routered van, mert nekem d-link 604-esem van és az szerepel a listában is.
  • netmester
    #8675
    kössz
  • Molnibalage
    #8674
    Zsolti a Korea 128-as helyszínnél nem kell átírni semmit. A végén igent kell mondani és ott lesz a listában a Korea 128. Itt a bizonyíték.

  • netmester
    #8673
    az a vicces hogy a routerem nincs is a listában. de lehet hogy a d-link az a ds-link akar lenniamúgy kössz
  • netmester
    #8672
    az a vicces hogy a routerem nincs is a listában. de lehet hogy a d-link az a ds-link akar lenni
  • netmester
    #8671
    hát pedig az a nyagy helyzet hogy én elég aktívan torrentezek.de lehet hogy még valami nincs beálítva
  • sindelnet
    #8670
    Ügyes,a srác valódi fák fotójából gyártja őket,nem grafikából,
    talán egy 13 variációs megapackkal holnap majd elveszem a kedvét...
  • Molnibalage
    #8669
    Ez sem csúnya.
  • L Viper #8668
    Rakok fel pár képet, hajnalban felhővel, anélkül és Lee 1-es kisebb felhőkkel. Nekem tetszik, azthiszem maradok most ennél a tod file-nál !















    Elnézést a kicsit sok képért, de muszály volt bemutatnom
  • Molnibalage
    #8667
    Ja, sindelnek sikerült lecsupaszítani a MIG-29, jövő hétre lehet egy teljesen koorrekt NATO MIG-29!
  • Molnibalage
    #8666
    Ha csinálok módosított hadjáratokat az érdekel valakit?
  • Molnibalage
    #8665
    És hajnalban milyen?
  • Razor18
    #8664
    Jó hülyét csináltam magamból. A 10. képen egy kétüléses hátsó kabinja...
  • L Viper #8663
    Srácok, kipróbáltam egy új égbolt tod file-t, mégpedig a donutsv3 -at !!! Hát ez igen jó, Sindelnet fáival és Lee 2-es felhőivel, szerintem nagyon ott van !









    Repvez, láttam én is egyenlőre OF-hez, de csinálja RV alá is. Akkor is Sindelé az elsőbbség :)
  • repvez
    #8662
    Sindelnet huzzál bele lopják az ötletedet és a fáid:
    frugalforum
  • Boconadi
    #8661
    nagyon szépek!
  • repvez
    #8660
    A 9. képen meg az néz ki jol hogy már a norvégok is használják az uj sisakcélzot és a gép alatt ott az uj sniper célmegjelölö konténer is.
  • Razor18
    #8659
    A 6. képen tisztán látszik, hogy a pilcsi nem markolja a botot, hanem felülről fogja, mint valami poharat. Gondolom, így finomabb a kontroll. Baromi jó képek...
  • L Viper #8658
    Hú de jó kis felvételek !

    Légi utántöltés :)
  • Razor18
    #8657
    Ez elég egyértelmű okokra vezethető vissza, hacsak nem a pilóta arcoskodta túl magát a túl korai futó-behúzással.

    Valószínűbb, hogy a futókapcsoló már a felszállás elején fenti (behúzott) helyzetben volt (jó esetben a földön véletlenül valaki átkapcsolta, és nem kapcsolta vissza).

    Amíg gurul a gép, azaz súly van a futón, a "behúzás" utasítást (meg emellett még sok egyéb dolgot, pl. fegyverhasználat stb.) letiltja a súly-a-keréken (weight-on-wheel) kapcsoló. Amint azonban a gép eljön a betontól - sőt nem is biztos, hogy teljesen 0 súly kell hogy legyen, elég, ha a minimum alá megy -, az utasítás kimegy, a futó meg bejön... a többit lásd a képen. Én egyszer egy Zlin-526-osnál néztem végig ugyanezt élőben...

    10. Azt, hogy kerekekkel felfelé szálltál le, onnan veszed észre, hogy a rámpához csak teljes gázzal tudsz eljutni... meg egy kicsit a sisakod teteje is karcos lesz...
  • L Viper #8656
    Ennyit fűznék csak hozzá: A kerékfék legalább kímélve.
  • Solt
    #8655
    hát igen, nem ugyanaz! :))
  • macilaci69
    #8654
  • Razor18
    #8653
    A 10-es inkább "behúzott futókkal", nem? Lehet, hogy Te már magyarul vetted át, de valszínűleg valaki félrefordította a "gear up" kifejezést... Attól még királyok!!!
  • L Viper #8652
    Ez jó, már olvastam valahol, tetszett
  • mcsaba
    #8651
    A repülés néhány alapszabálya:

    1. A felszállás lehetőség. A leszállás kényszer.
    2. A botkormányt előre tolva, alattunk a házak mérete nő, hátrahúzva pedig csökken. Huzamosan hátrahúzva tartva a kormányt, a házak ismét nőni kezdenek.
    3. A repülés nem veszélyes, csak a zuhanás az.
    4. Jobb lent lenni,és azt kívánni, bárcsak fent lennénk, mint fordítva.
    5. Egy repülőgépen csak akkor feleslegesen sok az üzemanyag, ha lángra kap.
    6. A gép orrán lévő légcsavar a pilótát hivatott hűteni. Ha leáll, a pilóta rögtön izzadni kezd.
    7. Bizonytalan helyzetben tartsd a repülési magasságot! Az éggel még soha senki nem ütközött.
    8. A "jó" leszállás az, ami után saját lábon elhagyható a gép. A "nagyszerű" leszállások pedig azok, amelyek után a gép tovább használható.
    9. Amennyire csak lehet, törekedjünk arra, hogy a gép hegyes vége mindig előre álljon.
    10. Azt, hogy kerekekkel felfelé szálltál le, onnan veszed észre, hogy a rámpához csak teljes gázzal tudsz eljutni.
    11. A túlélés valószínűsége fordítva arányos a leszállási szöggel. Minél meredekebb szögben száll le a gép, annál kisebb az esély a túlélésre és fordítva.
    12. Soha ne engedd a gépet leszállni olyan helyre, ahova agyilag már öt perccel korábban meg nem érkeztél!
    13. Tartsd távol magad a felhőktől! Megbízható források szerint a hegyek előszeretettel bujkálnak a felhők között.
    14. Törekedjél arra, hogy leszállásaid száma egyenlő legyen a felszállások számával.
    15. A gravitáció nem ötlet, hanem természeti törvény, amely ellen fellebbezésnek helye nincs.
    16. A sebesen zuhanó alumínium tárgy kontra mozdulatlan föld csatát eddig mindig a föld nyerte meg.
    20. A józan döntőképesség alapja a tapasztalat. Sajnos a tapasztalatot a rosszul meghozott döntések gyarapítják.
    21. Tanulj mások hibáiból. Nem fogsz annyi ideig élni, hogy valamennyit magad is elkövessed.
    22. Légy éber! Így is lesz mindig valami, ami elkerüli a figyelmedet.
    23. Egy pilóta számára leghaszontalanabb három adat: a gép feletti magasság, a kifutópályán megtett úthossz és a tized másodperccel előbbi pillanat.
    24. Vannak öreg, és vannak bátor pilóták. De öreg bátor pilóták nincsenek.
  • Molnibalage
    #8650
    Google, pilóta viccek. Index fórumon olvastam ezeket. Az elsőn könnyesre röhögtem magam!
  • L Viper #8649
    Linket vazze !
  • Molnibalage
    #8648
    Bazz, pilótavicceket olvasok és találtam több gyöngyszemet.

    Az öreg pilóta jól bepiál este a kocsmában, és fogad a Concord pilótájával, hogy az Ancsa gyorsabb, mint az ő gépük. Reggel találkozik a szerelőjével:
    -Hú, bazzeg, kurva nagy ökörséget csináltam tegnap. Fogadtam a Concord pilótáival, hogy az Ancsa simán lenyomja a gépüket.
    -Hát mindig hülye voltál, de mindegy, majd kitalálok valamit.
    Eljön a megmérettetés napja, a szerelőnek sok okosság nem jutott eszébe, így egy vastag drótkötéllel sunyiban utánaköti az Ancsát a Concordnak. A Concord elindul, szépen felszáll, majd pár ezer méteren szól a kapitány az első tisztnek:
    -Te, nézd már meg, jönnek ezek egyáltalán!
    Első tiszt hátranéz:
    -Szépen tapadnak...
    -Na akkor nézzük.
    A kapitány tol egy kicsit a gázkarokon, a Concord majdnem hangsebességgel repül.
    -És most? Jönnek még?
    -Kapitány, ezek nem nagyon akarnak lemaradni!
    Jó kis gép ez az Ancsa -gondolja a kapitány- de azért ennyire mégsem. Na mindegy, mindent belead a főnök, szinte áttolja a gázkart a műszerfalon, már remeg a Concord, majdnem szétesik, mikor odaszól a társának:
    -Na, most már biztos lemaradtak. :)
    Hátranéz az elsőtiszt, de tátva marad a szája:
    -Főnök! Azt hiszem jobb, ha feladjuk. Ezek még csak most csukják a futót, és nyilazzák a szárnyat.



    Egy hatalmas katonai C130-as teherszállító repülőgépet kísér két vadászgép. A pilóták rádión keresztül beszélgetnek egymással unaloműzésként. A vadászpilóták elkezdenek mindenféle műrepülő gyakorlatokat végezni. Egyikük átszól a teherszállító gép pilótájának:
    - Látod, pupák, mire jók ezek a kis madarak?
    A nagy gép pilótája visszaszól:
    - Ugyan már, ez semmi. Most én jövök, ezt biztos nem tudjátok utánam csinálni!
    A két vadászgép hátrébb húzódik, várják a mutatványt, de a nagy gép rendületlenül repül tovább. Öt perc múlva a C130-as pilótája beleszól az éterbe:
    - Na, láttátok?
    - Nem láttunk semmit. Ugyan mit csináltál?
    - Lássuk csak: felálltam, kinyújtóztattam a lábaimat, ittam egy kávét, és hátramentem a klotyóba...


  • L Viper #8647
    Balage, átküldtem az AF-hez a mailodra vagy 100 TE-t, amit beszéltünk

    Remélem vannak benne jók
  • Molnibalage
    #8646
    Ha van kedved multizni, ma akkor lehet megint egy pár órás oktatás. Csak mi ketten lennénk.
  • zsoltfireman
    #8645
    Na végre 1X valamit jól csinálok! :-) Igen tudom,hogy stealth...Nellisben nagyon odavert a 16-osoknak,azthiszem egy F-15C "leszedett" egyet:-( Viszont nyomtam egy 16 vs 16 "bunyót" megint csak 120-al egyszerre haltunk meg
  • Molnibalage
    #8644
    Igen, az F-22 a játékban is durva, nem vagy béna. Ne feledd, stealth gép, ezért látja nagyon bizonytalanul a radar. Pár gépnek majd megbuherálom a radarkeresztmetszetét is. F-18E/F, és Gripen.
  • L Viper #8643
    Szép ez a skin : Black Knights inkább a közepétől jó a videó.
  • repvez
    #8642
    Na akkor nézd meg ezt az oldalt :
    routerek
    És válaszd ki a routered tipusát majd a kövesd a leirt lépésekek és a
    2934 meg 2935 UDP portokat állitsd be a falconhoz.
    Egyébként ha torrentezel routerrel akkor ahhoz is ugyan igy kellett kiengedni a portot hogy activ legyél.
  • zsoltfireman
    #8641
    Nellis Red Flag 2007 Élőben
    Virtuálisan + én szenvedek vele már csak akkor látom a radaron amikor zuhanok...:-(
    De lehet,hogy én vagyok a béna pedig,Aim-120,TWS,rakéta beélesítve,40M,JAM-ok,hát még ez sem elég
  • Molnibalage
    #8640
    Ezt mire és hogyan érted pontosan?