52965
  • Molnibalage
    #8719
    NAGYON örülne itt mindenki! Akarom mondani nem csak itt. Ennyi szabadidőd van? :)
  • zsoltfireman
    #8718
    Akkor?!?! reptérre tűzoltókészülék,féktuskó,stbstbstb...:-)
    Nekem kéne gyakorló JDAM skin KÉK!!! GBU-31-re
  • Boconadi
    #8717
    A textúrázatlan objektumoknak szivesen megcsinálnám a skin-jét. Gondolok itt házakra, és járművekre. Sok nagyon gagyit találtam a játékban.
  • zsoltfireman
    #8716
  • L Viper #8715
    Ha nem csinálják meg a készítők, majd megcsináljuk mi magunknak !

    Ez már komoly lenne...
  • Molnibalage
    #8714
    Ha készen van a játéknak megfelelő 3D Studio modell a többit megcsinálják az FF team tagjai, ha érdekel ez vedd fel a kapcsolatot Balu-val. Arra persze ügyelni kell, hogy 1000-1500 poligonnál ne álljon többől egy modell és a LOD miatt több szinű modell is kell.
  • zsoltfireman
    #8713
    Az nagyon király lenne!!!!Csak sikerüljön! Reptéri ground kiegészítők is elférnének!!!
  • repvez
    #8712
    Én tudok 3d-s objektumot késziteni csak azt nem hogy hogyan lehet belevarázsolni vagy kicserélni a játékba :(
    Repülőteret meg egyszerü épületeket egyenlöre.
  • Boconadi
    #8711
    Hát itt kurva sok van :DDDD
  • Molnibalage
    #8710
    Gyerekek ez így fasza lesz! Már minden szinten moddoljuk a játékot!
  • zsoltfireman
    #8709
    terradata-object-koreaobj
  • Boconadi
    #8708
    Ismerem a programot, nyugi :)

    A repülőnek a dds filejait hol találom?
  • zsoltfireman
    #8707
  • L Viper #8706
    Esetleg lehetne csinálni a 10 éves falcon jubíleumra valami színes műrepülő kötelékest, olyan magyarost és ezekkel a gépekkel összeállni az "F"-re és a "4" -re !
  • sindelnet
    #8705
    Működik az OF-fel is csak a fák háromötödét jeleníti meg,a fenmaradó fák
    meg nem látszanak,ezért az OF-eseknél ritkul a vegetáció.
    Két fát kéne még a dds-be betoldani,hogy OF kompatibilis legyen,de nincs időm vele feleslegesen foglalkozni....
  • zsoltfireman
    #8704
    Ja janhas-al összeköttetésben vagyok!
    Kérésemre összedobott egy F-16CJ MISAWA 5AF ezredparancsnoki skint RV-re! Elég pontos!
  • zsoltfireman
    #8703
    Nagyon jó!
    Én úgyis skin FAN is vagyok! Az élethűség is mániám!!! F-16 marking ügyben tudok segíteni!!!
    Főleg USAF! De a többiről is van anyag
    "Előre"!
  • sindelnet
    #8702
    Keresd a gugliban a DXTBmp progit.
    Photoshopra,és a PaintShopProra is szükséged lesz.
    De a DDS-eket legjobban az első progival tudod boncolni.
  • Boconadi
    #8701
    No akkor a kérésem még mindig áll
  • Molnibalage
    #8700
    Hát akkor sindel. Éppen a magyar NATO MIG-29-en dolgozik. Neuro is ért hozzá elvileg.
  • Boconadi
    #8699
    konkrétan ehhez a játékhoz szeretnék.

    Skint csináltam már lock on-hoz, gta-hoz, és rengeteget csináltam a 18 Wheels of Steel sorozatokhoz.
  • Molnibalage
    #8698
    Konkrétan ehhez a játékoz? Csináltál már ilyet valaha? Én sem értek ehhez a részénhez, kérdezd sindelt.
  • L Viper #8697
    Sindel, a 10-es Famixed nagyon - nagyon jó, azt használom.
    Kipróbáltam aanak a "másik srácnak" a munkáját, amit eredetileg az OF-hez csinált, de idegesítő a körvonalaknál a fehér csík körben, hiába ujjonganak neki az OF-esek. Ha működik az OF-é RV-ben akkor valószínűleg fordítva is igaz.
    Többen kérdzték Frugalson is, hogy menne-e az OF-el, csak annyit írtam, hogy RV-vel teszteltük.

    Két kép a 10-es mixből:





    Beraktam a frugalsra is.
  • Boconadi
    #8696
    nicsak itt itt van hogy hogyan lehet skin-t csinálni, de én olyan segghülye vok angolból... Pedig nagyon érdekelne a dolog, szeretek skinezni. Valaki tudna benne segíteni?
  • L Viper #8695
    Tovább teszteltem a donutsv3 -as égbolt tod fájlt, pár új screen:








  • Molnibalage
    #8694
    Bepostoltam.
  • L Viper #8693
    Arra amit nyitottál a Frugalson, linkeld be, nagy sikere volt !
  • sindelnet
    #8692
    Minek,nem ismerek ott senkit...
  • L Viper #8691
    Waóóóóó
  • Molnibalage
    #8690
    Remélem Frugalsra is nyomod ezeket. :)
  • zsoltfireman
    #8689
  • sindelnet
    #8688
    Új fák az RV-hez,itt...
  • L Viper #8687
    Ez tényleg az
  • Molnibalage
    #8686
    Hasznos.
  • Molnibalage
    #8685
    Ebből látszik, hogy még 6-8 év simán benne van a játékban. Ha már MINDEN nagyon a helyére került, akkor az exe kódolásban talán még a repmodellbe is bele lehet nyúlni, de csak az adatbázis piszkálással is nagyon sokat lehet tenni. A hétvégén megpróbálok egy nagyon picit, de mégis érezhetően módosított Korea '80-as évek hadjáratot megcsinálni.

    Lesz benne valszeg FB-111, F-111, EA-6B és B-52H. Mivel itt csak SARH van, a jammerek erőséggét is feljebb rakom a B-52-es gépeken. A 2D-s adatokkal is megpróbálok kezdeni valamit, hogy ne legyen az A-10 olyan durva. Első körben átmásolom a SU-25 adatait és megnézem, hogy mi történik.
  • L Viper #8684
    Itt is látszik, hogy a Falconban a lehetőségek kimeríthetetlenek, de sajnos nem vagyunk időmilliomosok.

    Baromi jó dolgokat lehetne csinálni, de belekezdeni és rendesen be is fejezni, az már komoly munka.
  • Molnibalage
    #8683
    Eddig bírtam magammal. Frugalson is megkérdezem.
  • Molnibalage
    #8682
    A gond az, hogy az új reptereknek nincs TACAN csatornáj, azt is nekem kéne megcsinálni. Iszonyat pepecs munka lenne.

    A stations.dat file-t nyissátok meg. Nem tudom pontosan, hogy mi mit jelent. Egy példa.

    # Kangnung - ex Gangneung (Kangnung)
    869 056 X 38 50 1 111.5

    Az első szám a a Taceditban egy azonosító. Eddig oké. Aztán 56 X. Ez a TACAN csatorna. 38 50 nem tudom mi lehet. 1 szintén rejtély. 111.5 meg a FREQ. Majd megékrdezem valahol, egyszer...
  • L Viper #8681
    Csak ne Japánból kelljen kínai reptereket támadni, nem bírnám az utat végigvárni
  • Molnibalage
    #8680
    Ha csak a repegységeket szerentéd módosítani az nem egy nagy meló. Egy hadjáratot 0-ról felépíteni az már kicsit macerásabb.