52965
  • Molnibalage
    #8759
    Jelentem a 2D-s hadjáratmotorba is sikerült belenyúlnom. Két SZU-25 már képes 10-11 járművet kiszedni egy pácélos egységből is.
  • macilaci69
    #8758
    A RV ben szinte teljesen ezt adták az F22 alá.Én is tudom hogy az életben más,és tényleg a Block 60 tervezett fülkéje
    Azért kérdeztem hogy a szimoban szerepel e más gépnél is.Mondjuk én nem találtam,
    de tervbe volt véve a Block 52 höz is,nem?/Mármint a valóságban,de nem olvastam el a cikket/
  • Molnibalage
    #8757
    A köv. videoklippnek már megvan a zenéje. ;)
  • Molnibalage
    #8756
    Ez csak egy fantáziarajz, de ez nekem Block60 típusnak tűnik. Az F-22 teljesen más.
  • macilaci69
    #8755


    Ez a pit csak az F22 alatt van vagy használja valamelyik F16 os model is?Mármint a szimoban......Egyáltalán az életben rendszeresitve lett?
  • L Viper #8754
    Nem kell azonnal segíteni a NATO-nak, lehet variálni.

    Na mindegy, még az alap hadjáratokra sincs időm. Örülök, ha a fórumot el tudom olvasni és egy kis repkedésre is marad idő, az már jó nekem.
  • Boconadi
    #8753
    igen igen, azt fogom csinálni :)
  • Molnibalage
    #8752
    Úgy meg sétagalopp lenne az egész...

    Sajnos nekem már ace fokozaton is szinte az az összes hadjárat, ha komolyan csinálom és nem öngyilkos bevetésekre megyek. Látszik képen is amit ma raktam be..
  • L Viper #8751
    Akkor marad vágyálom. Kabinok nélkül még el is lennék.

    A Szerbek jönnének és a NATO ugye mellénk állna, nehogy "átgyalogoljanak" rajtunk ugyebár
  • Molnibalage
    #8750
    A gond az élvezhetőséggel lenne. A játék túl fejlett ezen típusok korrekt leszimulálásához. Jó kabin sincs egyikhaz sem.

    A másik gond, hogy se Galeb, se Super Galeb és Orao sincs a játékban.
    A másik meg, hogy a valós adatok alapján csinálnám, a szerbek átgyalogolnának rajtunk...

    Egy kis hadjáratot elvileg nem lenne túl nehéz megcsinálni.
  • L Viper #8749
    Szerintem lehetne egy Délszláv szitu, vissza a 90-es évek elejére.
    Taszári F18-asok, magyar Mig29-esek.

    Esetleg mégkorábban, hidegháború, magyar SU-22 -esekkel, Mig23 -asokkal Mig21 -esekkel, ugye olyanjaink is voltak egykor. Na az lenne érdekes perpatvar. Na lehetne gyártani a régi felségjeleket is :)

    De lehetne egy elképzelt konfliktus a közeljövőben, a Gripenjeinkkel.

    Gondolom, nagyon nagy munka, "vágyálmaink a tudatalattiból"...

  • Molnibalage
    #8748
    Ezalatt pontosan mit értesz? Ki lenne az ellen és mi melyik oldalon lennénk? Az Europe helyszínen a NATO ellen lehetne repülni és nekünk csak MIG-23/21 gépeink voltak és SZU-22. Nem egyszerű kihívás.

    A szovjeteknek volt itt MIG-29 és SZU-24 is.
  • Molnibalage
    #8747
    Hát a 2D-s hadjáratmotorban iszonyat gányságok vannak. Két SZU-25-öt rázvarok egy MLRS menetszolopra négy AS-14-gyel és 4 FAB-500/UKB-val és az eredmény? 2-6 járművet képesek átlagben elpusztítani. Ez rossz vicc...
  • sindelnet
    #8746
    Előbb el kell tüntetni a régi festést,h a panelvonalak megmaradjanak(nemtom hogyan),vagy újra kell rajzolni őket az üres skinre(ezmeg sziszifuszi munka)....
  • L Viper #8745
    Hát tényleg nem lenne rossz egy európai hadjárat, magyar repterekkel és gépekkel.
    Balage meg összerakná nekünk frankón
  • Boconadi
    #8744
    Ha majd lesz kedvem meg időm akkor átfestem az egész gépet mindenestül magyarosra, csak mára elment a kedvem a skinezgetéstől...

    Ez is csak ilyen hébe-hóba skin, csak ráraktam a logokat.
  • Boconadi
    #8743
    tudom tudom. Ilyen a block 30 is...

    Na megnéztem hogy is működik:
    Sajnos ez a 24bit nagyon lerontotta a minőséget, pedig nagyon szép lenne :(

  • sindelnet
    #8742
    Van még egy pár gép(pl Su22) amihez másik dds-ből rak be markingot.
    Nem elég ezért a gépet átfesteni,festheted a felségjelet is,de akkor többi hasonló gépre is azt fogja rakni.
  • sindelnet
    #8741
    Mig29-hez neki is láthatnál,..va lassan haladok vele,időm sincs.
  • Boconadi
    #8740
    csak nyugodtan. Már megvannak a Sukhoi skinek (su27 flanker b, Su27UB, su30MK, Su33), MiG-29G, Gripen, Vigen, F-16C (block 30/35, agressor), F18C, F-18D, F-14A,B Tomcat, F22A, Mirage-2000 5-EF, F-5, F-16XL, F-117, A10 (mind3 skin). Ennyi van meg.
  • Molnibalage
    #8739
    Ez mind szép és jó, csak szerintem pont nem ezekkel a skinekkel kell foglalkozni.

    Esetleg javasoljak párat?
  • Boconadi
    #8738
    rájöttem a teknikára. Megnyitottam a ddsviewerben, aztán csak görgővel görgetek lefelé, és lapozza a fileokat. Már kíszűrtem sok A-10 és Sukhoi skint. Meg van már a MiG-29 skinből pár, a német luftwaffe MiG-29, és megvan már az F-16 Agressor is.
  • Molnibalage
    #8737
    Én valami WTV nevű progival szoktam a dds-ket nézegetni, pillanatok alatt végig lehet pörgetni őket.
  • Boconadi
    #8736
    sajnos miniatűr nézetben sem látom őket. Végig kell néznem mindet..
  • Boconadi
    #8735
  • Molnibalage
    #8734
    Az kifelejtettem, hogy elő is léptettek. A béna wingman-t meg leszedte egy SA-3-as. Az AI buta hibái egyre jobban előjönek, majd erről is írhatnék egy szösszenetet.
  • Molnibalage
    #8733
    Repültem még egy bevetést, még egy DFC. :) Eddig ennyi.

  • Molnibalage
    #8732
    Nem ez csak a skin miatt ilyen.
  • Boconadi
    #8731
    ez egy új rafaele modell? Játékban mintha nem lenne ilyen szép :O (vagy csak nálam?)
  • Molnibalage
    #8730
    OFF, de nagyon látványos.
  • L Viper #8729
    Ezek viszont szép taxiway textúrák: [URL=http://forums.frugalsworld.com/vbb/showthread.php?t=121837&page=5]NightFalcon #228-as hozzászólásában !!![/URL]
  • Molnibalage
    #8728
    A kifutó első szekcióját úgy nézem ő sem cserélte le. Úgy meg ritka randa az egész...
  • Molnibalage
    #8727
    Na, végre volt egy kis időm repkedni. 2 bevetés alatt 1 silver star (eddig soha nem kaptam) és még egy Air Medal. 8 bevetés alatt összesen
    2db DFC, 1db Silver Star és 3db Air Medal. 19 légigyőtelem 160 feletti A-G kill és 5 static. Komolyan veszem a dolgot. Az AI meg állandóan bénázik és leszedik mellőlem.
  • L Viper #8726
    Szép, szép, de ilyen szinten már felesleges, amikor még a HiTiles egyes részei is pixelesnek tűnnek.
    Azért kipróbálom, ha kész lesz és megy RV-vel, remélem nem okoz leszállásnál nagy fps csökkenést.
  • Molnibalage
    #8725
    Írjál balunak és beszéld meg ezeket vele, ehhez én tényleg nem értek. Privátban küldöm a címét.
  • repvez
    #8724
    nagyon ráállt a serác a texturákra:
    runway
  • sindelnet
    #8723
    Ha feltelepíted a ddsviewert,megnyitod a KoreaObj mappát,a nézetnél miniatűrökre váltasz,megjelennek a dds-ek,könnyebb rátalálni,ha vmit keresel.Egy modell több textúrát is használ,régen ez ellenőrizhető volt a LodEditorral,kár hogy ez már az RV-vel nem kompatibilis.
    Nem érdemes a kisebb objektumok skinjeit babrálni,mer úgysem látszanak,
    és sztem elég jók.Minőségi javulás,csak a felbontás növelésével lehet elérni,akkormeg bye-bye Fps.....
  • repvez
    #8722
    Csak texturázni nem tudom öket (még} és az lenne a jo ha elkészülne az europai térkép,mert hamár készitek valamit az magyar helyszin lenne, hogy még otthonosabb legyen a terület.
    Majd rákérdezek Balura.A LOD-ot nem tudom hogy mennyire kell állitani és elég-e csak az hogy lejjebb veszem a polygonszámot, bát egy ATC tornyot készitek most ami még az 500-at sem éri el erre nem tudom kelene még LOD.
    reptér
    torony 160polygon
  • Molnibalage
    #8721
    Hát nem véletlenül olyanok amilyenek.
  • Boconadi
    #8720
    "Ennyi szabadidőd van?" F*szt... :D

    Talán túl nagy dolgot mondtam? Az olyan sok lenne?