52965
  • Boconadi
    #8799
    köszönöm
  • Bucser
    #8798
    igen
  • Boconadi
    #8797
    Tehát akkor jol értelmezem hogy az agressorok "baráti ellenségek"? Tehát rajtuk gyakorolnak a pilóták..
  • Molnibalage
    #8796
    Más. Végignéztem az összes eddigi videomat. Még mindig nem tudtam a World of FreeFalcon 4 -nél jobbat összehozni. Legszívesebben a következőt is annak a zenéjére csinálnám, de nem szép dolog ismételni...
  • Molnibalage
    #8795
    Még a Vulcan gépágyút is elávtolították a gépről a súlycsökkentés érdekében. Az agresszor századok pilótái a fegyvernemek legtapsztaltabb pilótái közül kerülnek ki.
  • Bucser
    #8794
    mert az ellenség légifölényfestéseit használja egyik oldalról a másik oldalról pedig a légiharctaktikájukat. így könyebbé válik a hajózók légiharckiképzése hisz ellenséges doktrínákat használva folyik a légiharc tehát közelebb áll a valósághoz mintha csak felküldenek egy századot bevetésszimulációra és csak a saját oldaluk szerint tudnak repülni.

    Az agresszor század nem merül ki a festésben.
  • Boconadi
    #8793
    Az agressor miért agressor? Valamiben többet tud? vagy jobb? egyáltalán miért kapta az agressor nevet?
  • L Viper #8792
    Mindent kihoznak ebből a motorból amit lehet ! A gépek gyönyörűek, a táj is elfogadható, esztétikus. A baj a hadjáratok sablonossága volt mindig, hamar megunható, hogy pár küldetéstípusból variálja az egészet.

    A moddolhatósága viszont dícséretes, lásd pl. Seawed Bopackjait.
  • Molnibalage
    #8791
    Van egy rossz hírem, nem tudom az európai helyszínt tacedittel buherálni, mert bármit csinálok CTD a végeredmény. Más is tapasztalta már ezt, épp most olvastam az FF fórumon.
  • zsoltfireman
    #8790
  • Molnibalage
    #8789
    Igen, vannak eltérések, de ez valszeg azért van, mert a festések a valóságban szinte folyamatosan változnak. Ez teljesen felesleges és lehetetlen lekövetni. Őszintén szólva szerintem ez is huszadrandgú. A játék kapcsán arra kéne koncentrálni, hogy minél több normális játszható hadjárat legyen, mert ez csak a koreai hadjáratokta mondható el, a többire nem.
  • Bucser
    #8788
    A Third Wire berkeiben újabb simet csinálnak még mindig a Project 1 továbbgyúrt enginejével.

    Néhány kép a lockon.ru forumban
  • zsoltfireman
    #8787
    Hasonlítsd össze a screent és az eredeti képet....:-)
  • Molnibalage
    #8786
    Pontosabban??? Ez az agressor skin úgy jó, ahogy van szerintem.
  • zsoltfireman
    #8785
    KUNSAN-i mindennapok
  • zsoltfireman
    #8784
  • zsoltfireman
    #8783
    Szevasztok!
    Szóval,hát igen...
    Az USAF erőlteti,hogy majdnem minden "fontosabb" alakulatnál legyen egy Aggressor század
    Mostmár nem csak Nellis-ben van, hanem az Alaska-i Eielson bázison is felált a 18.Aggressor Század a Block 40-es gépeiket lecserélik 30-sokra
    A Koreai Kunsan bázison a 80-as Vadász század,amit a képpel illusztráltam adja az "Vörös" oldalt
    Amin megdöbbentem,hogy már B-52-es Aggressor csapat is van 20.AGBS
    Jó lenne ezt a kék színt RV-be megcsinálni! SZEBBEN! PONTOSABAN!
    Mindenkinek szép napot!!!
  • L Viper #8782
    Hát igen, folytettam még két dologgal !
  • Molnibalage
    #8781
    Ööö? Ez miért is lett kék?

    Más. Egy ficere írt egy szerintem tök nevetésges és felesleges wishlistet itt.. Én írtam szerintem egy fontosabbat. Mindenki döntse el maga..
  • zsoltfireman
    #8780
  • zsoltfireman
    #8779

    80th AGRS Kunsan AFB
  • repvez
    #8778
    most irt vissza Balu,de nem a legjobb hirekel:
    Egyenlöre azok a progik nem elérhetöek számunkra amivel az objektumokat bele lehetne rakni a játékba és egyedül csak Aragorn tudja ezt megtenni.Mostanába nem várhato europai terület hozzá.Igy a magyarországi repülésekröl lemondhatunk.
    A jo hir viszont, hogyha készitünk texturázott .3ds kiterjesztésü objektumot és elküldjük Aragornnak akkor ö be tudja tenni.
    Egyébként most készitik ök is a Koreai reptereket hogy jobban hasonlitsanak az igazihoz kinézetben.
  • L Viper #8777
    Sötétebb, realisztikusabb HUD : Letöltés itt !

  • Molnibalage
    #8776
    Nem. A 2D-s vátoztatást csináltam egy keveset, de egyelőre azt még nem raktam fel, mert még nagyon sokat kell tesztelni.

    Naná, hogy a modommal nyomom.
  • L Viper #8775
    Gondolom a mododdal nyomod.
    Volt mostanában valami változás, csináltál benne új dolgokat?
  • Molnibalage
    #8774
    Ace szinten fél nap alatt meg lehet nyerni a Rolling Fire koreai hadjáratot. Este 8 van és kiiírta az UI-n, hogy major offensive indul... Azért lejátszom.
  • L Viper #8773
    "minden látszólagos ok nélkül belevágódnak a földbe"

    Természetesen ez az RV-re vonatkozott a hozzászólásomban, bocs ha félreérthető voltam.
  • Molnibalage
    #8772
    "minden látszólagos ok nélkül belevágódnak a földbe"

    Ez inkább az RV-re jellemző. MIG-21 elleni dogfightban rendszeresen odabveri magát az AI. Múltkor egy F-15C rontott rá a hadjáratban egy
    MI-24-re gépágyúval. A gond az volt, hogy kb. 10000 lábról indult 60 fokos szögben kb. és 2000-en kezdte felhúzni. Úgy beleállt a földbe, mint a gerely...

    További gond, hogy ha közel jön az ellen és nincs AIM-9 a AI gépén akkor szinte tutira lelöveti magát, mert baszik használni az AMRAAM-ot pedig smián lehetne.

    A kitérő manőverekn is cask röhögni tudok. Mikor messzebb vannak a SAM-ektől akkor is gyakran FELFELE térnek ki előlük, emiatt fél pillanat alatt elkopik a sebességük, pedig alapszabály sebesség = védelem. Ezzel kéne valamit csinálni... Az SA-3-asok is olyan vígan szedig le őket, mert még ráadásul chaff-et is idiótán dobálnak. Volt már több olyan bevetés, hogy a 4 gépes kötelékből 2 gépet azonnal hazazavartam vagy az AMRAAM-ok ellövése után, hogy ne vesszenek oda. Egyedül többre megyek legtöbbször, mint ők 3-an. Csak a figyelmet köti le, hogy állandóan őket pesztráljam.

    A flex parancs még hasznos, annak kiadása után egy szép nagy kört írnak le. Ezzel azt játszot el, hogy reptér vagy bármi más védett objektum estén lemaradnak 15-20 mérdöldre, addig iszonyú felfordulást csinálok. Ha én végeztem akkor jöhetnek ők. Ha üldözne valaki azt check my six-re leszadik, hiszen nagy sebességgel közeledek én is és az ülödzöm is feljük.

    További gond, hogy gyakran mindenféle parancs nékül és ellenére (weapons hold) rámozdulnak mindenn szarra....
  • L Viper #8771
    Igen, elég bénák időnként, az AF-ben ügyesebbek az biztos.
    Van amikor mindent ügyesen mintaszerűen csinálnak, néha meg idegesítőek, minden látszólagos ok nélkül belevágódnak a földbe.

    Razor18, én is 1024x768-ban használom. Videókártya külső setupban 2x-es vonalsimítás és 4x-es anizotróp szűréssel. Szerintem így nagyon szép és még FPS is van. Próbáltam nagyobb felbontáson is, de annyival nem volt szebb viszont az FPS romlott.
  • Bucser
    #8770
    1280*1024

    Balázs: Én ezért kezdtem anno IL-2-t online repülni:) De sokszor a humán sem jobb
  • Molnibalage
    #8769
    1024X768.

    Az AI hülyeségei egyre jobban idegesítnek, helyenként olyan béna, hogy az már fáj.
  • Razor18
    #8768
    Ki milyen felbontásban nyomja a RedVipert?
  • L Viper #8767
    Ott nézem, hát nem látom sehol a packot, ja gördíteni kell.
    Megvan :)
  • L Viper #8766

    Majd lerepülünk párat multiban !
  • Molnibalage
    #8765
    Honlapra felkerült L_Viper esperes ajándéka, egy Allied Force TE pack.
    Sindelnet új trees csomagja majd holnap.
  • Molnibalage
    #8764
    Utólag kiderült, hogy azért atz nem igaz, mert nem azt számolja a program, hogy hány gép szállt fel, hanem hány flight. Namármost az A-10 szokott FAC bevetést repülni. 1 flight = 1 gép és még csak nem is lő senkire. Viszont a 2-4 gépes kötelékek közti arány kb. 50% és a flight-ok kb. 20-25%-a FAC. Akkor számolgassunk.

    29 sortie legyen = 30.

    Ennek 20%-a FAC ami = 6 flight = 6 bevetés.
    Fennmaradó 80% 50%-a két gépes flight. 12 x 2 = 24 bevetés és 12 x 4 = 48 bevetés.

    Akkor szumma 24 + 48 = 72 támadó bevetés, a FAC nem számít! Erre jön ki az 1490 ami bevetésenként 20,7. Ez már jobb. Nem is olyan egyszerű ugye? :)

    Érdekes módón a teszt TE-ben nem produkál ekkora átlagot. Persze ez attól is függ, hogy milyen célt támad az A-10...
  • L Viper #8763
    Csinos lett
  • macilaci69
    #8762
    Átfutottam,igazad van ...az ötvenes szám nagyon irreális átlagban.
    Képes egy A-10 50 célpontot elpusztitani?Szerintem igen,de mekkora az esélye hogy
    a gyakorlatban ez előfordul?Nem emlékszem a pontos számra,de mintha a rekordot 2 A-10 tartotta volna az I.Gulf w.-ból,huszon valahány célponttal,IR Maverick volt,meg az Avanger de közben vissza is tértek tankolni ,meg ujrafegyverezték őket.Javits ki ha tévedek....
  • Molnibalage
    #8761
    Szép kis vitát indítottam el...
  • Molnibalage
    #8760
    Az FF3 alatt volt 2D-s F-22 kabin, de ez már valamiért nem megy ezért az FF4-ben a legmodernebb F-16 kabint rakátk be alá.