52965
  • Molnibalage
    #8879
    Írtam volna ilyet? Lehet. A full és a középső install között csak annyi a difi, hogy felmásolja a hadjárat videoit, amit érdekes módon már nem játszanak be a hadjáratban, ami nagy hiba, mert iszonyat hangulatosra sikeredtek.
  • Bucser
    #8878
    Én mindig fullost teszem fel, hogy probléma ne legyen belőle:)

    De az RV manual is említi, hogy falcon 4.0-át fullra kell telepíteni.
  • Solt
    #8877
    hove telepíted a programot???
  • L Viper #8876
    Én soha nem a fullost rakom, de nem is az alapot, mindig a középsőt rakom fel akkor minden file a gépen van, csak a videók a CD-n !
    A középső install elég :)
  • L Viper #8875
    Most ilyen nálam az RV, Sindelnet 10-es számú famodja és kétszínű felhőivel, illetve a donutsv3 - tod.lst skyfix-el :












  • Scottt
    #8874
    Úgy csináltam ahogy te:

    Alap falcon.4( a 150 megásat válaszottam nem a fullt remélem nem az a baj)
    redviper
    peccsek(aztán konf.editor)
    hitiles- hitiles exe (program filesba)HiTiles2Falcon4+.exe--->utilites-terrain merger--->évszakvállasztás--->textúra kompresszió és itt kiírja minden fájlnál ,hogy No Such filer or directori de megy tovább és a végén kiírja hogy done aztán jön a windowsos hiba üzenete.

    Most megpróbálom felrakni a fullos falcon 4el hitiles nélkül hátha úgy megy
  • Solt
    #8873
    persze, de nálam semmi gond... akkor szívtam amikor program files alá telepítettem. :) a 3d kabinok is jók, de csak 1280x1024 alatt... mire zekre rájöttem... :)) Molnibalage-t egy párszor kiidegeltem!
  • L Viper #8872
    Én a Falcont a D:\Games\Falcon4-be rakom, valahol olvastam, hogy a szóközt nem szereti a mappanévben.

    A HiTilest meg berakom a D:\Games\HiTiles mappába. Amikor kész minden és már megnézted jól működik -e utána akár uninstallálhatod is a HiTilest.

    Gondolom az RV-hez felraktad a két patc-het is 1.0.0.3c és 1.0.0.4
  • Solt
    #8871
    Program Files alá van telepítve? Ha igen, akkor az a gond... Simán C:
  • L Viper #8870
    Én egy 7000 forintos joy-al nyomom, amikor vettem még ennyibe sem került, már 3 éve intenzíven használom és semmi baja.

    Egyébként ez egy "Black Widow vibration arcade flightstick" Komolyabbre nekem sem volt pénzem.
  • L Viper #8869
    Egyébként most nekem sincs fent a HiTiles.

    Az alaptextúrák magasabbról is élesebbek, ha bekapcsolon a Config Editorban a Performance Settingsben a Tex Detail Factort.
  • L Viper #8868
    Ugye a régi Hitilest telepíted, ami nem az AF-hez van ?

    Nem árt egy registry törlés, van egy kis progim hozzá, ha manuálisan nem megy a törlés átküldöm, ha adsz egy mail címet.

    Én így csinálom és hibátlan:

    Telepítési segédlet a Falcon 4.0-ás HiTileshez

    1. Installáld fel egy mappába a HiTiles.exe-t indítva
    2. Ha kész indítsd el a HiTiles2Falcon4+.exe-t
    3. Amikor ez is megvan lépj be a \Falcon4\Utilities\-mappába
    4. Indítsd el a TerrainMerger01d.exe-t
    5. Amikor bejön az évszakválasztás, a nyarat ( 0-ást nyomsz ) érdemes
    választani, mert a többi sem rossz, de alacsonyabb magasságokon kicsit
    pixelesebben mutat.
    6. Amikor már megnyomtad a nullát, utána türelmesen várd meg, míg átvarázsolja a
    textúrákat ( textúra kompresszió ) nekem kb 10 - 15 perc.


  • Boconadi
    #8867
    bárcsak lenne pénzem joyra :(
  • Boconadi
    #8866
    ne rakj fel hitilest
  • L Viper #8865
    Akkor kezd nálad is kialakulni a függőség, ez már a vég kezdete :)
  • Scottt
    #8864
    Valaki segítsen!Felraktam a játékot mindenben követve a manualt(raktam hozzzá hitilest is annál elindítottam a TerrainTexCompress.exét az meg minden fájlnál azt írja ki ,hogy:No such file or directory de fut lefut addig ameddig kiírja ,hogy done!aztán jön a windowsos hiba üzenet A(z)TerrainTexCompress.exe hibát észlelt stb stb)mikor elindítanék egy TE-t akkor kihoz egy hiba üzenetet ,hogy:Error 487 ./fartex.ccp Mar 2007.Már újra raktam a játékot
  • Boconadi
    #8863
    amióta kipróbáltam az rv-t nem lockonoztam
  • Molnibalage
    #8862
    Az új video tipocjában a furgalson. Úgy van ahogy Viper modja, de ez is több a semminél...
  • L Viper #8861
    Sajnos csak feltételes módban mondja, konkrétumok nélkül.
  • Bucser
    #8860
    hol?
  • Molnibalage
    #8859
    T-Rex valami olyasmit írt, hogy a SAAFOPS team hamarosan újra muknába áll.
  • L Viper #8858
    Halad a fejlesztés és jó sok mindenbe rendesen belenyúlnak.

    Egyre jobb lesz az RV
  • repvez
    #8857
    Ezt én is néztem csak azt nem tudom hogy arra utal hogy közel van a megoldás a kabinra nézve vagy a megjelenés a patchre.
    Egyébként sztem mig23-as lesz a kabin mert ha jol látom felülröl csukodik le és nem oldalrol meg a periszkop kabinmerevitése is végigmegy a kabintetön a 21-esnél csak a periszkop körül van merevités
  • Molnibalage
    #8856
    [URL=http://forums.frugalsworld.com/vbb/showthread.php?t=123516]T-Rex #48-as hozzászólása érdekes reagálás az enyimére.[/URL]
  • Molnibalage
    #8855
    Na akkor a videoról.

    1:02 - Ez MIG-29 3D.
    1:05 - F/A-18A-ra tippelnék, mert később ez száll fel hordozóról is.
    (1:23-nál) Jó lenne akkor egy F-16A kabin is...
    1:06 - Na ez tuti MIG-21/MIG-23.
    1:08 - Tornado.
    1:34 - Viggen.
    4:51 - Nem tudom mi ez, de jól néz ki.

  • sindelnet
    #8854
    Sajnos ahogy Bucser írta....
  • sindelnet
    #8853
    Most töltöttem lem,mindjárt megnézem...
  • Bucser
    #8852
    Ez nem új hitiles. ez valami más amit összevágott valaki a régi textúrákból.....

    Szerintem ronda...
  • repvez
    #8851
    Of ben csak a kezelöszervek mozoktak a pilota teste még statikusan sem látszott.

    Ez most hogy van forditsa le valaki mit kell ehhez csinálni:
    uj hitiles
  • Bucser
    #8850
    "A tornádonál jo látni hogy végre látni egy olyan szimulátort ahol mozognak a végtagjai a pilotának."

    OF-ben mozogtak nem?
  • Molnibalage
    #8849
    A B-52 nekem csak trükkenek túnt, az 2D kabin volt, csak mozgatták a kamerát. végre van hires? Már szedem is!
  • repvez
    #8848
    Na ez a video nekem is nagyon tetszett.Az látszik, hogy a robbanásokat és a füstöt azt elég jol megcsinálták.A lökéshullámok és a lángolo gépek után jol huzta a füstöt.Néhány helyen talán a tájon is volt változás.Ahogy láttam akkor 3d-s mig29-es ,mig21/23,b52-es, tornádo és talán harrier kabint láttam.2d-be a viggenét.
    A tornádonál jo látni hogy végre látni egy olyan szimulátort ahol mozognak a végtagjai a pilotának.
    ami negativum látszott az hogy a rakéták vagy az árnéka vagy a fényei a vizen csak egy fehér sokszögnek nézett ki.
    A földi egységek is szebbek lettek és ök is osztják az áldást.
    A freefalconrol érdemes leszedni a letölthetö változatot sokkal több minden látszik a részletekböl.
  • Molnibalage
    #8847
    A kabinoknál én is erre gondoltam. Volt ott Vigged 2D szerintem és két olyan 3D-s is amit eddig soha nem láttam. Az egyik MIG-21 vagy MIG-23 volt szerintem. Ez kib*aszott jó lesz, ha már MOST ilyen! Milyen lesz ez 4-6 hónap múlva új multi kóddal?? El is fogom felejteni, hogy van más Falcon verrzió is.
  • L Viper #8846
    Szerintem elég sok számunkra jó dolog sejlik ebből a videóból !

    Lehet rosszul láttam, még vissza is tekertem és megállítottam, egy helyen látszott a víz, nekem elég csillogónak tűnt.

    Vajon a bemutatott kabinok közül, melyik lesz alaptartozéka is a patchnek ?
  • Molnibalage
    #8845
    De semmi más nem tetszett?? :)
  • Gundark
    #8844
    Már a "sima" falconnak is ez van a boritóján :)
  • L Viper #8843
    Húúúúúúúúúúúúú !!!

    Egyebet nem tudok elmondani -{:-)
  • Molnibalage
    #8842
    Én a stáblista a végén?

    Banchmark of the military flight sims. Hát igen...
  • Gundark
    #8841
    A kazettás bomba rész tetszik.
  • Molnibalage
    #8840
    ITO2 RV konvrzió táján kevésbé jó hírek...