52965
  • Molnibalage
    #8839
    Azonnal nézzétek meg egy RAKAT új 3D kabin van benne!!
  • sindelnet
    #8838
    Sajna dds-ről nemtom őket leválasztani.....
  • Molnibalage
    #8837
    Nem kell kapkodni vele, az én manualom is igencsak belassult. Ma azért írtam hozzá 1 oldalt.
  • Molnibalage
    #8836
    Ven egy elvadult ötletem. A fickó aki megcsinálta a Crazy Horsment, ha szépen megkérem lehet, hogy megcsinálja. Red1 néven van fennt a Frugalson.
  • Bucser
    #8835
    Minden tiszteletem a tied, hogy egyenként rajzolod a panelvonalakat:)

    Nem lehetett volna azokat a Lock On MIG-29 skinjéről átemelni a PSD-re? lévén a layerek ugyis leválaszthatóak.
  • L Viper #8834
    Jó kis türelemjáték
  • sindelnet
    #8833
    Ja,de az is lehet hogy így hagyom.....
  • L Viper #8832
    A 10 éves évfordulóra kész lesz
  • sindelnet
    #8831
    Sajnálattal közlöm,hogy ..va lassan haladok a Mig29 skinnel,jelenleg itt áll a project,a festés még csak próba rajta,és még mindig nincs az összes penelvonal megrajzolva....
  • Bucser
    #8830
    "Addigra, ha miden jól megy én diplomás a tesó meg házas ember lesz..."

    És ez kinek lesz jobb? Tesódnak vagy neked?:D

    btw: kopogjuk le talán holnap beválasztanak 3. körbe állásinterjún!!!

    Úgyhogy drukkoljatok. mert bejutottam 2. körbe ahol a szakmai interjú van (számvitel + pénzügy):)
  • Molnibalage
    #8829
    Mármint, hogy multiban kirakjuk gépekkel a betonon. Majd egyszer lesz. Kell hozzá legalább 5 ember. Annyira nem sürgős a 10 éves évforduló jövő decemberben lesz. Addigra, ha miden jól megy én diplomás a tesó meg házas ember lesz...
  • netmester
    #8828
    milessz az f4 felirattal???
  • Molnibalage
    #8827
    Aha, az a system vinyó, azon csak a felhasználói progik vannak, azt bármikor nyogodt szívvel formatálom. Eddig kb. 70-szer formatáltam szerintem... Abban megbízok, az új vinyókban nem. Csak akkor min tároljak adatot? Múltkor meg a backup DVD-met nem olvasta vissza... Vicc az egész.
  • Molnibalage
    #8826
    Azóta már két más alaplap is volt amin túladtam (azokban ment tönkre a két vinyó, de mindkettőnek mechanikus hibája volt) és a bátyus gépének meg semmi baja, pedig egy szobában és egy konnektoron vagyunk. Neki egy szar noname tápja van, nekem meg eg yjó masszív. Egyszerűen peches vagyok. Egyébként rájöttem, hogy tévedtem, 1 hardver van ami többet bírt, mint 2,5 év a régi videokarim, de az már nem nálam van. Az már 3,5 éves, egy Radeon 9200-es.

    Egyébként úgy tűnik a gyorsítótár szállt el. 10-20percig bírja, aztán nem férek hozzá semmihez és a DVD-re sem tudok emiatt menteni. Reset és újra hozzáférek mindenhez. Bátyushoz mentek át mindent és onnan írok.
  • L Viper #8825
    A 10 éves vinyód most is benne van a gépben ?

    Jobb ha kiírod a fontos cuccaid DVD-re még idejében, mielőtt "meghal", nehogy úgy járj, mint múltkor.
  • Bucser
    #8824
    Nem lehet, hogy feszültség többlet van az otthoni elektromos hálózatotokon? Vagy esteleg nem egyenletes a frekvencia? ez okozhatja hardverelemek halálát.

    Próbálj meg egy upsot beszerezni vagy egy túlfeszültség feszingadózás kiegyenlítővel ellátott hosszabbítóba dugni a gépedet.

    Ha 3,5 év alatt ennyi cuccod meghal az nem hiszem, hogy a hardverek hibája, hanem inkább azé amibe bedugod. (lehet hogy inkább az alaplap van halálán vagy a tápegységed.)
  • Molnibalage
    #8823
    OFF

    Ház ez kurva jó, úgy néz ki bekrepál a data vinyóm, megint...

    Az agyam elszáll a hardvertermékek 0 színvonalától. EGYETLEN egy cucc sem bírt többet, mint 2.5 év az utóbbi 5 évben amit újonnan vettem! Bezzeg a 10 GB-os vinyóm már 9,5 éves és soha semmi baj nem volt vele.

    Az utóbbi 3,5 évben ezzel együtt 3(!) vinyóm szállt el (pedig ezt is az előző kettő helyett kaptam amik elszálltak), 1 táp, 1 videokari, 1 RAM modul, 1 DVD olvasó (a mostani is rakoncátlankodik, pedig nincs 2 éves és alig van használva) és egy alaplap.
  • L Viper #8822
    Frankó, modoljad csak, az oroszok úgyis inkább jóindulatúan adják meg az adataikat :)
  • Molnibalage
    #8821
    Egy újabb dologra jöttem rá, tudom változtatni a rakétahahjtóművek égésidejének hosszát!! Ez azért fontos, mert az AA-12-nek (R-77) túl hosszú, 9 másodperc környékén van, de én többnyire csak 5-6 másodpercet találtam az irodalomban (ez orosz adat!!). És akkor még a nagyobb légellenállása sincs lemodellezve, pont akkora van neki megadava, mint az AIM-120-nak... A forrás még megemlíti, hogy a rakéta radarja a földháttérben repülő célokkal nehezen boldogul.
  • L Viper #8820
    Nagyon nagy a rajongótábora az OF-nek és úgylátom nem hagyják meghalni a projectet, megy ott is a fejlesztés.
  • Molnibalage
    #8819
    Hát ez marha jó, főleg ha lesz FF4/RV verzió is!
  • L Viper #8818
    Végre
  • Molnibalage
    #8817
    Frugals back online!!!
  • L Viper #8816
    Még jó, hogy nem töltöttük le és nem hittük azt, hogy ez egy újabb "rendes" javítópatch, mindenesetre lesz a számunkra is normális "igazi" hivatalos RV-patch !

    De mikor??? Erről soha nem esik szó, mindenesetre legalább lesz, ha hihetünk Aragorn-nak.
  • Bucser
    #8815
    Arról, hogy valaki kidobott a netre valamit ami nem az volt amit ki kellett volna dobni.
  • Molnibalage
    #8814
    Miről van itt szó?

  • Molnibalage
    #8813
    Akkor lesz. :) Én elég gyakran babrálom más kötelékek waypointjait és a modern fegyverek lehetővé teszik több cél támadását is.
  • L Viper #8812
    Engem érdekel, mit és hogyan állítassz be a csúszkákon, hová intézed a támadásokat területileg és mikor. Milyen bevetéseket helyezel előtérbe a hadjárat külömböző szakaszaiban.
    Milyen időjárásnál kezded a Campaignt, stb.
  • Molnibalage
    #8811
    A köv. hadjárat amit játszok az már a módosított koreai hadjárat lesz. ('80-as évek legeleje) Mi lenne, ha csinálnék, hozzá egy naplót, minden bevetés után? :)
  • L Viper #8810
    Szépek, látom kipróbáltad Te is a DonutsV3 skyfix-et. Azóta csak ezt használom
  • Molnibalage
    #8809
    Életképek hadjáratból.

    Nagy a nyüzsi. MIG-29, MIG-23 és J-6 horda. (egy veszteség mellett 4
    F-15 leszedett 5 MIG-29-et, 6 MIG-23-at és 3 J-6-ot)




    DonutsV3 skyfix. Ez is szép.




    Én már leszálltam a bázison (érdekes módon egy airstrip), a másik kötelék felszáll.




    A felszállás mozzanata később.




    Az ATO így hozta le a társamat, a lentiek feje felett. Idegborzoló volt.

  • L Viper #8808
    Szombat esti spontán multis képek, Zaccos kollégával egy kis "Top Gun figura" :)










  • neuro
    #8807
    "If you are the current registrant for this domain name and wish to continue the registration on the domain, you must immediately contact the domain name provider and renew the domain name to ensure the name is not deleted."

    Nem fizették ki vagy lejárt a domain szerződésük...
  • L Viper #8806
    Hát ez remek, mi a fene történnhetett ?
  • Molnibalage
    #8805
    Gyerekek a Frugalsworld-del történt valami, teljesen más jön be helyette!
  • Molnibalage
    #8804
    Fúúúú, de gonosz. :)
  • Bucser
    #8803
    Na az e havi contest a Fighterops Area 51-en: HAtározd meg a 6 gép pontos típusát:)





  • Molnibalage
    #8802
    Egy kis OFF. Van repszim, meg repszim, meg repszim. Háttérben meg a köv. generáció.

  • zsoltfireman
    #8801

    EGY CSEPP A FELVARRÓ GYŰJTEMÉNYEMBŐL
    EIELSON AFB ALASKA
  • zsoltfireman
    #8800