52965
  • jagohu
    #8919
    Sziasztok!

    Mar a Falcon 3 ota jatszom a jatek kulonbozo verzioival es most nezegettem a forumot, hogy van eleg sok kiegeszito mar az AF-hez is.
    Azt szeretnem kerdezni, hogy mit ajanlanatok, mit telepitsek fel melle, hogy meg realisabb legyen? Lattam egy kepen azokat a szep felhoket, amik kenterbe verik az alap F4AF felhoket...

    Pillanatnyilag az alap F4AF+1.0.12 patch van fent illetve a HiTiles.
    Azt is megkoszonnem, ha esetleg egy linket betennetek hogy honnan tudom letolteni az adott cuccot hozza.
    Koszi szepen!
    Jago
  • Molnibalage
    #8918
    Gyönyörű!!!!
  • sindelnet
    #8917
    Talán ezen jobban látszik...
  • sindelnet
    #8916
    A megvilágítás szöge sokat befolyásol,de a képen jelölt helyen látszik a kétszínű kamuflázs.A festés szigorúan a FederalStandard szerint készült,lásd a screen alján....
  • Molnibalage
    #8915
    Szép, de nekem talán egy kicsit túl sötétnek tűnik. Vagy csak a moitorom brightness értéke lenne rossz? Nagyon egyszínű is. Nekem így is tetszik. És végre szürke az orr!

    Más. A kézikönyvbem VÉGRE a csapásmérés fejezet következik. Hát végre ide is eljutottam (itt most lihegek egy kicsit). Hát kíváncsi leszek milyen hosszú lesz. Az A-A és a rendszer bemutatása volt 20 oldal. :)
  • L Viper #8914
    Azta, de jó lesz. A jelzések eszméletlenül fel fogják dobni.
  • sindelnet
    #8913
    Mig29 Nato festés.....,még marking,stencilek,századjelvény,stb,és kész is van
    Most itt tartok---------->

  • Molnibalage
    #8912
    Ja, lehet róla szó.
  • Molnibalage
    #8911
    Kézikönyv frissítve. Lehet véleményezni.
  • L Viper #8910
    Urak, holnap lesz multi ?
    Zaccossal valószínű folytatjuk a campaignt.
  • L Viper #8909
    Kapsz egy szép bírósági fakalapácsot is rosszabb esetben
  • Boconadi
    #8908
    ha egy misszió után kiírja hogy friendly fire ugye az nem jót jelent? [hehe]
  • L Viper #8907
  • Molnibalage
    #8906
    Az elmúlt két napban 8 oldat írtam a kézikönyvhöz! Most éppen a légiharc fejezet legvége van. Ma este frissítek megint!
  • L Viper #8905
    Az is lehet, hogy csak valamit át kell írni valamelyik file-ban, mert sok free 1024x768-as "gif-ű" cockpit is van, ami meg hibátlan.

    Bubbax: Azért nem kell olyan sok idő, csak az alapoknál kezdj és ne rögtön a legbonyolultabb feladatokat akard megtanulni :)
  • sindelnet
    #8904
    Ha a 1024-es gif fájlokat képszerkesztővel átméretezed 1600-asra talán működni fog...
  • Bubbax
    #8903
    Igen, a Joystick kalibrálással volt a probléma, már megoldódott.
    Most már csak pár év kiképzésre van szükségem a légierőnél, hogy játszani tudjak vele.
  • Molnibalage
    #8902
    Megkérdem Aragornt.
  • L Viper #8901
    Akkor jó felé kapisgálsz.
  • Molnibalage
    #8900
    Azt csináltam, hogy az 10_ckpit.dat fájlját átneveztem 16_ckpit.dat-ra és ezzel írtam felül a meglevőt, de a fáljban a 2d cockpit után beraktam az eredetiben levö 2299 2299 számsort. Tehát felismeri, működik is, csak a kép rosszul van pozícionálva.
  • L Viper #8899
    Lehetséges, hogy a rudder nem áll középen a setupban.
  • L Viper #8898
    Töltés közben akad ki ?
    Szerintem egy hozzáértő ezt pillanat alatt gatyába tudná rázni :)

    Manual: Nem semmi energiát és munkát vittél bele eddig, köszönjük !
  • Molnibalage
    #8897
    Érdekel hogyan csináltam? Talán meg lehetne pár szakit kéri, hogy akkor hegsszék már meg FF4 alá is, ha már a 3D-s F-22 kabin megvan.
  • Molnibalage
    #8896
    Manual frissítve, a rádiózás honlap teljesen készen lesz elvileg, sőt talán a teljes légiharc fejezet is megjegyzésekkel és összefoglaló jótanácsokkal.

    Aztán végre jöhet a A-G rész. Azután jönnek a kimaradt rendszerek, FLIR és TFR. Ezután egy típusismertető rész. Ezután a TE kezelése (ez csak videon keresztül lesz, mert úgy rohadt gyorsan be lehe mutatni a dolgot). És véfül a hadjárat. Becslésem szerint, ha ez jó ha 110-120 oldalból fog kijönni...
  • Scottt
    #8895
    Rá van adva a gáz rendesen?
  • Molnibalage
    #8894
    Hát ez így elég kevés info. Mivel repülsz? Milyen joystick? Be van kalibárlva? Reagálnak a kormányfelületek erre? Nézd meg küldső nézeből van a kabinból nézz hátra.

    (Tiszta Air Crash Investigation)
  • Scottt
    #8893
    Amikor fullba raktam a falcont akkor működött a viper is és a hitiles is.
    Mindent úgy csináltam mint azelőtt csak full installal
  • Bubbax
    #8892
    Felszállok a géppel aztán kis idő múlva oldalára fordul és zuhanni kezd és nem tudom megakadályozni a becsapódást. Ötlet?
  • L Viper #8891
    Egész jó, csak ezzel a piros sávval van egy kis "Vasarellys" beütése
  • Molnibalage
    #8890
    Próbálkoztam az F-22 2D-s kabinnal újra, de csak idáig jutottam el.


  • Boconadi
    #8889
    http://www.cockpits.net

    itt találtam a galériában.
  • Molnibalage
    #8888
    Szerintem ez OF, FF4-ben nincsenek ilyen oldalak. Honnan szedted ezt a képet??
  • Boconadi
    #8887
    A bal mfd eme funkcióját hogyan lehet elérni? :$$$

  • Molnibalage
    #8886
    Ma frissülni fog a manual, és holnap is lesz 2 szabad órám dolgozni rajta. Hétvégén megpróbálok még okatatóvideót és ACMI-t csinálni a radaros AA rakétákról.
  • L Viper #8885
    Ez igazán jó hír a Phantom kedvelőknek, ebbe is jól belenyúlnak.
  • Molnibalage
    #8884
    PMC-n olvastam most T-Rex-től. Itt.

    "The F-4 2d pit is in the middle of a significant upgrade, with Eric's help/permission. But, isn't ready yet. It'll have new panels, improved dat, the whole package."

    Ez igen!
  • Molnibalage
    #8883
    Márminthogy nem full? Az érdekes lenne, mert a Hitiles nem attól függ. A szóköz az benne van emlékrim szerint a manualban, a program files meg azért nincs, mert eddig nem tudtam róla. Nem vagyok olyan elvetemült, hogy oda bármit is rakjak.
  • Scottt
    #8882
    De mehet a tiedbe is mert az volt a gond!Szal egy újra rakás megoldotta:)Most toltam fel a hititlest mindjárt megnézzük megy-e még a játékot.
  • Molnibalage
    #8881
    Ja!! :)
  • Bucser
    #8880
    Ki beszélt rólad? Mondom az RV manual.