52965
  • rtfmZoli
    #9559
    Szervusztok, nem tudjátok, hogy mi a menete a joystick konfignak, konkrétan hogyan tudom használni a shift gombot az saitek cyborg evo force-on RV esetében, mert ugyan letöltöttem a saitek oldaláról a F4 hez a konfigot(dat file), de csak az alap gombokat tudja használni, a modválasztót nem. Ha valaki tud küldeni működő konfig file-t mind a profile managerhez, mind a RedViperhez, azt megköszönném
    Egyébként nagyon pöpec, 3 helyen lehet állítania kézhez, és a force feedbackesnél kicsit megijedtem mikor maxon a gépágyút belőttem(a tesztnél) :)
  • L Viper #9558
    Azokat a felhőket és fákat, amiket a képeken látsz, Sindelnet barátunk moddolta, én azt használom.

    A 4-5 gép leszedése elég összetett dolog, függ az ellenfél típusától és a harchelyzettől is.
    Ha körbekap pl. 4-5 Su-27 vagy MiG-29 akkor akárcsak a valóságban, nem sok esélyed van közelharcban.
    Itt nem igazán lehet magányosan hősködni :)
  • L Viper #9557
    Kampányban eshet az fps picit.

    Igen az AF-ben kevésbé szépek a robbanások, füstök.
  • Kontrakcio
    #9556
    meg ahpgy látom a képeken jobb és realisztikusabb a többi... mit gondolsz mennyi idő után jön bele az ember mikor pl. 4-5 gépet tud leszedni porbléma mentesen ?
  • Kontrakcio
    #9555
    reggel full grafón toltam az allied fore-al de mint olvastam az a leggyengébb :I
  • Kontrakcio
    #9554
    értem, de mi a reális mérete a falconnak? mert nyilt szerverröl szedem le és ott van különböző méretben?
  • L Viper #9553
    Azon a konfigon, amit írtál a másik Topicban, el kell futnia az AF-nek és az RV-nek is.


  • L Viper #9552
    Mehet mellé, ugyanis ez a két verzió fent lehet együtt.
    Ha van helyed, elfér :)
  • Kontrakcio
    #9551
    mennyi a gépigénye?:)
  • L Viper #9550
    Kedvcsináló képek az RV-ből:







  • Kontrakcio
    #9549
    értem, én a allied force-t szedtem le és azt csaptam fel, de akkor a sima 4.0-t tolom fel :I

    falcon 4.0 mekkora méretű? én látok 400-800Mb-ig :I szal melyiket szedjem le?
  • L Viper #9548
    A RedViper1 -et telepíted az alap Falcon 4.0-ra, ne az Allied Force-ra.
    Azzal is megy, de nem garantált a hibátlan működése, ezért kell az alap Falcon 4.0. Meium, vagy full install kell.
    Ha felraktad a RedVipert rá, utána még van két javítópatch: 1.0.0.3c és 1.0.0.4 -es.
    Ezzel már játszhatsz is.
    Ezután jöhet a többi extra, ha kedved úgy tartja: kabinok, nagyobb felbontású talajtextúra, felhők égbolt, szóval bőven lehet moddolni.
    Eleinte szerintem ne merülj bele ezekbe, elég a két patch és gyakorlás.
    A Magyar Honlap-ra kattints rá a FAQ alatt, találsz mindent ami kell. Kézikönyv stb.
    Nekünk fent van még az Allied Force is, mert azzal szoktunk campaignban multizni, mert jelenleg ennek jobb a multi kódja, de ez változni fog a következő RedViper patch-el.
  • Kontrakcio
    #9547
    egtyebekben találtap pakokat, röviden nekem ismertetné vki? :)
  • Kontrakcio
    #9546
    még vmi :) tom nem nagyon dijjazzátok a warezt, de a redviper az egy kiegészités? mert láttam egy 450MB-os kis packot :) szal az?
  • Kontrakcio
    #9545
    regelt ! :)

    nah, ma elinditottam a gémet, csak annyira volt időm h megnézzem miylen a bottal irányitani :) igazábol még sehol nem tartok, legfontosdabbaklkra se jöttem rá mint pl: cél bemérés... de itt is ugy van h pirosra vált mikor bemérte igaz?
  • L Viper #9544
    Pont ez a jó benne, soha nem mondhatod azt, hogy mindent tudsz, mindig vannak érdekes dolgok benne :)
    Ennyi év után is megdöbbentő, hogy mekkora fába vágta a fejszét a Microprose. Hová jutott a program azóta és mi jön még !
  • Molnibalage
    #9543
    Bazz, tegnap volt 11 hónapja, hogy elkészült az első Falacon klippem. Nagyon távolninak tűnik. Mennyi mindent tanultam azóta én is a Falconról.
  • Molnibalage
    #9542
    Még olyan 3-4 hónap. Van egy olyan sejtésem, hogy az FF4 1 éves évfordulóján fog kijönni.
  • L Viper #9541
    Várjuk, mint a Messiást :)
  • Gundark
    #9540
    jaja :) Csak jönne már :)
  • Molnibalage
    #9539
    Az általam bettet helikopter bug valszeg javítva lesz. Balu olyan 90%-ot mondott. Hej, de szép lesz az új FF4. :)
  • Molnibalage
    #9538
    Üzenet Balu-tól elsősorban repveznek.

    "Lesz a valaha változás a fizikában és a repmodellben?"

    "Volt róla szó... talán a távoli jövőben.. amúgy a repfizika része nagyon is valós, és pl az F-16-é a piacon a legjobb :-) . Sajnos a
    dinamikus, azaz a magas AoA tartományok nincsenek modellezve.. ezt kéne
    megírni.... nem mostanában.."

    Ez is valami.
  • Bucser
    #9537
    én meg kb 800-al...
  • Molnibalage
    #9536
    Most olyan 130 ropi körüli összeggel lógok. Nem olyan sok.
  • macilaci69
    #9535
    Tegyél fel Milleniumot vagy Win 98
    Azok nekem futottak olyan hardverrel amin az xp behalt.
    Linux is befordul?
  • repvez
    #9534
    Most ugy néz ki egy jo ideig nem biztos hogy tudok jönni, mert beujjitottam még 1gb ramra és a berakástol valamiért behalt a rendszerem.Ezt is a bratyo gépéröl irom.Valamiért állandoan újraindul vagy kékhalál jön és az a legrosszabb, hogy a telepités közbe is ezt csinálja igy nem tudom ujrarakni a rendszert.Csak az a gond, hogy a winyom is szar igy nem tudom hogy az miatt vagy a memoria miatt hibázik.
  • Bucser
    #9533
    Diákhitel miatt ne aggódj. Azt 4 hónappal végzés után kell elkezdeni visszanyomni. és nem nagy összeg.
  • Molnibalage
    #9532
    Nincs. Ha majd végre végzek és lesz állásom és visszanyomtam a diákhitelt, akkor veszek én is X52-őt és Track IR4-et. Addig marad a puritán élet.
  • Gundark
    #9531
    Ez igaz. Amióta az x 52esem van ritkán nyúlok a klaviaturához :) Még egy dolog Herr Pápa, nincs képed a 16os botjáról, és gázkaráról, jelmagyarázattal? Hogy melyik gomb hol van. Realizálni akarom az 52est

    Razor, lassan jöhetsz multizni :)
  • Molnibalage
    #9530
    6-8 tűzgombbal főleg, ha programhozható már szép dolgokat lehet tenni. Nekem kismiiló van, csak én már megszoktam, hogy a billentyűzettel operálok, de erről tervezem a leszokást. Nekem Cyborg Evo van.
  • Kontrakcio
    #9529
    pont elég kategória az melyik sztetek? ugy értem ami már leveszi a terhet a klaviról
  • Boconadi
    #9528
    ha 10000-ret, akkor Saitek cyborg evo (de asszem ez is 8-10 között van)
    Ha 8000 körül, akkor logitech extreme 3d pro
    Ha 8000 alatt, akkor jó ez is.

    Szerény véleményem szerint.
  • Kontrakcio
    #9527
    max 8000 adok érte :) ha muszáj akkor maxmaxmax 10.000 :)
  • Boconadi
    #9526
    milyen árkategóriában?
  • Boconadi
    #9525
    Szevasz Kontra!
  • Boconadi
    #9524
  • Kontrakcio
    #9523
    én még láma vagyok... szóval, most fogom elkezdeni a gémet, sztem jó idő mire belejövök me elég bonyolultnak tűnik... vki ajánlana egy botkormány tipust?
  • Kontrakcio
    #9522
    szevasztok :)
  • L Viper #9521
    Ha esetleg még nem látta volna valaki :

    F14-es videó
  • L Viper #9520
    Várják ők is a következő RV megapatch-et !