52965
  • Bucser
    #9479
    DSC az ami a Black Sharkból lett. Nem lesz kompatibilis Lock On-al új engine (továbbfejlesztett lock on engine szerintem csak mondani akartak valamit) és moduláris lesz az első 3 mod már megvan. A A-10 és az Apache meg alap kiadásban a KA-50 (szerintem a SU-25T-is betehetnék az alap verzióban akkor már...). valamint kiszednek belőle mindent ami a Lo-Mac-ben volt (gondolom azu ubi-val való licenc dolgok miatt, hogy nem használják fel az ubi tűmogatásával készített modelleket.)
  • Molnibalage
    #9478
    Na, fennt van az Aeyes F-15C 2D/3D kabin a tárhelyen. Akinek kell küldöm privátban a linket. Azért ebből nem csinálok rendszert, mert támogassuk Aeyes mestert, hogy csináljon még sok szép kabint.
  • Molnibalage
    #9477
    DSC az mi? Egyébként fel nem fogom, hogy miért nem lett moddolható a játék mikor kiadták. Ma már ez egy szimulátornál alapkövetelmény szerintem. A rajongók majd kijavjtják azt amit elnéztek vagy elrontottak a fejlesztők, sőt lényegében befejeznek egy játékot az adatbázis bővítéssel, ha jó a motor.
  • Gundark
    #9476
    Szia Razor!

    Hmm. Elképzelhető, de nem hiszem. Akkor már belefutottunk volna legalább egyszer. Az Outlaw-val már találkoztam jópárszor de az sem túl gyakori. Csak ismételni tudom magam, SOHA nem volt FF-em pozitiv azonositás után.

    Remélhetőleg a Fighter Ops, nem végzi úgy mint sok más igéretes projekt. A BSből lesz valami? Egyre inkább kételkedem benne.
  • 42nd Intruder
    #9475
    Nah igen Lock On egyik nagy hibája, hogy a földi radarmódot a motorja nem támogatja. Emiatt is zsákutca hosszú távra. Ezzel a DSC vagy mi, ennyiből lehet jó, hogy a felépítése engedné a közeljövőben a nagyobb fejlesztéseket. Csak az első 3-4 év el van igérve a Black Shark, A-10, AH-64-nek, így még azt se tudni, hogy egyáltalán lesz-e vadász benne, vagy egyáltalán mikor, vagy modolók készíthetnek-e saját modokat, hogy repülhető legyen mondjuk a MiG. Nagy most a kavar...
  • Molnibalage
    #9474
    Igazából a Lock On-nal az a bajom, hogy nincs bene dinamikus hadjárat és LGB és HARM. Először ez utóbbiakkal kéne kezdeni valamit.
    Mivel a közeljövőben nem lesz új repszim a 9 havonta új gép az nem egy rossz dolog ám!
  • 42nd Intruder
    #9473
    Igazából ez akkor lenne jó, ha úgy jönnének hozzá a plusz gépek mint a Strike Fighters Project:1,Wings Over Europe vagy esetleg Wings Over Vietnam játékokhoz. Mert akkor elég gyorsan lehetne sok repülhető gép benne, de amíg csak arról van szó, hogy esetleg 9 havonta kapunk valamit, ami közelében sincs az igazi vágyakhoz, addig nemsokat ér. :(
  • macilaci69
    #9472
    Köszönöm,este kipróbálom.A Balage-t is,neki is kösz.Tulajdonképpen minden segitséget kösz,de igy leirva már olyam mint egy Oscar dijátadás.
  • Bucser
    #9471
    nem hinném.
  • Molnibalage
    #9470
    Na ez jó hír! Vajon lesz MIG-21? Nagyon sokan nosztalgiáznának vele.
  • 42nd Intruder
    #9469
    Fighter Ops szerű modulos felépítése lesz... 9 havonta igérnek (legalábbis most) egy újabb repülhető eszközt.
  • Molnibalage
    #9468
    Ez pontosan mit takar?
  • Bucser
    #9467
    BS átalakult egy gépenkénti szim fejlesztéssé.
  • sindelnet
    #9466
    Itt az első problemre a megoldás...F-15C 2.3
  • zsoltfireman
    #9465
    Köszi!
  • Molnibalage
    #9464
    Mert gondolom az eredeti motor szerint tervbe volt véve effajta használat, de nem lett ez soha ez kihasználva. A programban számtalan olyan paraméter van ami nem csinál SEMMIT!! SOHA nem lett befejezve a program, hihetetlen tartalékok vannak még benne és emiatt nagy hiányosságok is. Ilyen például a radar kérdése.

    Hiába ülsz át egy másik típusba "csak" néhány paramétere változik a radarnak. Range, chaff chance, beam dist, min. doppler, ECM range, look down range és az RWR számára detektálhatóság. Ez sem rossz, de az összed típuson ugyanaz a maximális vízszintes és függőleges azimuth szög van, holott a MIG-21 jó, ha 60-90 fokban lát előre, az F-15 és F-14 meg 140-160 fokban. Na ezt add össze...

    Szóval van még jó 10 év ebben a játékban, hacsak nem történik valami forradalmi. Erre kevés az esély mert EGYETLEN egy nagy cég sem fejleszt új repszimet, ami készül az mind "hobbi" fejlsztés, vagy "garázsproject". Lásd Fighter Ops és Jet Thunder. Helikopter szim nuku. A BS csak nem akar megjelenni.
  • Razor18
    #9463
    Szia Gundark,

    ezek szerint itt az AWACS a bogey-t kivételesen épp a "nem tudja" értelemben használta? A Free Birds Wings .pps-t nézted, mit ír? Külön sorrendbe teszik a kifejezéseket "ellenség-valószínűség" szerint, ha jól emlékszem friendly (barát), bogey (nem tudja), outlaw (vélhetően), bandit (tutti), hostile (adj neki azonnal) a sorrend. Egyébként miért használna a progi különböző kifejezéseket egyáltalán?
  • zsoltfireman
    #9462
  • Molnibalage
    #9461
    Régi. Az új 3.0-ás. Ma este még felkerül a honlapra.
  • macilaci69
    #9460
    Szia
    Billentyűzetre akarom,de joyon se tudom.A Lock onban meg kell trimmelni dögivel.
  • macilaci69
    #9459
    Szia
    Lehet hogy még sor kerül rá.....
    Érdekes hogy a két legutóbbi ATI meghajtó alatt nem is tudok 3d-s alkalmazást futtatni.
  • macilaci69
    #9458
    Hello
    F-15 c superpit 2.2
    Sajnos nem tudom ez régi vagy új.
  • Boconadi
    #9457
    most a billentyűre vagy a joyra akarod állítani a trimet?
  • L Viper #9456
    "De például ha hordozós vadász vagy, és vámpirok jönnek akkor nem fokhagyma kell, hanem robotrepülő támadás van :)"

    Te naon hüjje vagy má' megint
  • L Viper #9455
    Videókártyát kilőhetet, nekem is ugyanolyan van. Nekem megy jól vele.
    Én elég régi drivert használok hozzá, amit adtak vele a dobozban.
    Nézd meg esetleg egy régi driver-ral.
  • Gundark
    #9454
    A Bandit, Bogey és a Hostile egyértelműen ellenség jelölés.(De például ha hordozós vadász vagy, és vámpirok jönnek akkor nem fokhagyma kell, hanem robotrepülő támadás van :) Az Outlaw-ot akkor szokta használni ha nem egyértelműen azonositható de valószinűsithetően ellenség. Ilyen akkor fordul elő amikor nagyon szoros kötelékben vannak, vagy éppen dogolnak valakivel és túl gyakran változik a radarkereszmetszet. Ilyenkor tanácsos jobban mégnézni mielőtt lő az ember. Annyiban csatlakoznék Balázshoz, hogy nekem még soha nem volt friendly fire, amiközben az AWACS ellenségnek azonositotta.
  • Molnibalage
    #9453
    Ma akkor elivleg ferakom az F-14A és F-15C Aeyes kabinokat. Eddig mindig elfelejtettem.
  • Molnibalage
    #9452
    Aeyes F-15C? A régi? Mert ahhoz kell fix! Nekem az új 2D/3D van és semmi gond nincs vele.
  • macilaci69
    #9451
    Sziasztok
    Lenne két problemom.....
    1.A RV-ben az F-15c kabin működik.amég a jobb alsó panelre nem nézek akkor leáll a
    programm.
    2.Lock on-os.Azóta nyomom amiota kijött,még a legelső verzio,pecselve.
    Soha nem volt problemo a billentyű kiosztással de most akárhányszor felteszem
    akárhová állitom a trimmmet nem műkszik.A gép ua,a windows ua,a joy uj,de azon se működik,illetve átálltam egy 1600 pro-s Radeonra,lehet hogy a video kártya driver szaraxik?De az a röhej hogy csak a trimm száll el.....
    Ha valaki tud valami megoldást ,megköszönném.
    A manualod alapmű Balage.Ha annak idején az F-18c hez lett volna ilyen......
  • L Viper #9450
    De korrekt oldal, szépen összeszedett anyagok, igaz régebben készült, de jó.
  • Razor18
    #9449
    Az AF manual és a Free Birds Wing is a játékról beszél, de ezen nem fogunk összeveszni...
  • Molnibalage
    #9448
    Kézikönyv frissítve.
  • Molnibalage
    #9447
    Engem nem az érdekel, hogy valóságban mi van, és a JÁTÉKRÓL írtam. Elhiheted tudom, hogy miről beszélek. Ja és nem az AF-hez írok manualt, de ott sincs ez a fajta megkülönböztetés tök mindegy hogy mit ír manual SOHA nem volt baráti gép nekem még Bogey-ra és outlaw-nél is az van, hogy csak gyanús. Nekem elhiheted, 6 éve Falconozok.
  • Razor18
    #9446
    Hát nem sok mindenben, de ebben spec. mernék veled vitatkozni. Lásd pl. AF manual 510 oldal alja, vagy kattints ide, esetleg a Free Birds Wing
    oktatási PowerPoint anyagának 5 oldalát, ami még az általad azonosan ellenségnek gondoltakat is tovább részletezi.
  • Molnibalage
    #9445
    Van egy excel tábla. Nektek nem sokat mond, mert a játék paramétereit írtam bele. AF esetében nagyon korlátozott ez RV estében már korántsem. Majd felteszem valamikor, de az nem most lesz. Nagyon sűrű a hetem. Péntek környékén.
  • L Viper #9444
    Igen erről jó lenne egy részletes lista.
  • Razor18
    #9443
    Balage, van valahol info arról, melyik reality modod (AF és RV) miket módosít?
  • Molnibalage
    #9442
    Mit? Hát azt amit írtam. A változatosság miatt nem mindig mondja ugyanazt. Kézikönyv... (bandit, hostile, outlaw, bogey kimaradt)
  • L Viper #9441
    Amit Balage mondott a méretekről, sajna úgy van.
    Ez ugye anno F16 szimulátornak készült, az már csak hab a tortán, hogy más típusokat is repülhetünk és készültek kabinok is.
  • L Viper #9440
    Én is régóta Falconozom, de téves azonosítással még nem találkoztam.