52965
  • L Viper #9359
    Ja, folytatjuk a Campaignt :)
  • Molnibalage
    #9358
    Ok. 20-30 perc és jövök. AF?
  • L Viper #9357
    Multizunk, aki akar csatlakozni itt vagyunk: tss.thomi.hu Falcon szoba, jelszó falcon.

  • Molnibalage
    #9356
    Ja.

    A típusismertetők milyenek?
  • Boconadi
    #9355
    a CFT ez a kibővített rész a hajtóművek mellett?

    Ha jol sejtem akkor a cft van (?) a block 60-on is?

  • Gundark
    #9354
    Hol volt szó háborús helyzetről? arról volt szó hogy A nem a C meg tud CFT-t. Erre azt mondtad hogy SOHA nem repülnek vele.
  • Bucser
    #9353
    na ja, de szerinted csak háborús helyzetben repülnek az F-15C-k?:)

    Nem véletlenül vannak beszerezve azok a CFT-k:)
  • Molnibalage
    #9352
    Na ja, de ez nem háborúban volt. Szerbia felett sem repültek CFT-vel.
  • Gundark
    #9351
    szinte soha :)

    F-15C 80-0038 from the 57th FIS at Keflavik,
    Iceland, seen at Boscombe Down in 1992.

    [IMG][/IMG]
  • Molnibalage
    #9350
    Jó, igaz a sohában nem lehetek biztos, de én még nem láttam egyetlen fotó sem beszámolót erről.
  • Bucser
    #9349
    NA ezt honnan veszed, hogy soha?
  • Molnibalage
    #9348
    CFT F-15C-n?? SOHA nem raknak vadász F-15-re olyat. Azok mindig koppra ki vannak hegyezve légiharcra.
  • Gundark
    #9347
    Ja. Szinte :) Az A-ban F-100-PW-100 as hajtó van a C-ben F100-PW-220. A C-n van CFT, az A-nincs. Az A max felszállótömege 25.401 kg, a Cnek CFTvel 30.844 kg Az MSIP-en átesett A-k is tudják hordozni az AMRAAMot. Mig az A a legtöbb repülési helyzetben 7.33g-s korlátozás alatt volt a C kivihető 9ig. Csak érdekesség : Az F15C első légyigyőzelme a Szaudiaké volt. 85 június 5-én , két iráni F-4E-t lőttek le (hehe ez is mekdonell :) "határviták" keretében
  • Molnibalage
    #9346
    Kézikönyv frissítés történt. Még típus. Hát lesz még egy pár...
  • Molnibalage
    #9345
    A és C tök ugynaz csak egyiken van AMRAAM. Ugyanannyi nafta van mindkettőben.
  • Boconadi
    #9344
    olyan furcsa hogy fehér a színed :D
  • Gundark
    #9343
    Valami lehet benne mert a lokkonban is nehezen megy. Mikor belendül tartja, de alapban max mil-en nehézkes. Nem lehet véletlen az sem hogy az egodriverek ha gyorsulni akaranak pl elfogáshoz akkor azonnal fáklyát tesznek, mig a "többiek" sokszor beérik a max millel. Mondjuk üza van benne dögivel :) Ja és ez a C-re vonatkozik. Az A-t valamiért nem kedvelem. :)
  • L Viper #9342
    Ezt még nem figyeltem én sem.
  • Boconadi
    #9341
    én megmondom őszintén még sosem repültem F-15 -tel a játékban o.O.
  • Molnibalage
    #9340
    Kézikönyv frissítve. Kb. így fog kinézni a típusismertető.
  • Molnibalage
    #9339
    Gyakran repültök F-15A/C gépekkel? Mintha az utánégető nélküli tolóerő túl alacsony lenne. 0.8 Machot nem lehet elérni 92-95-ös RPM mellett. Szerintem ez nem reális.
  • Molnibalage
    #9338
    Elvileg kész a hadjárat rész is, de a supply systemről éppen most indítottam topciot a Frugalson. Jön a típusismertető rész.
  • Molnibalage
    #9337
    Tanulmányozd az ábrát ami a légiharc fejezet elején van. Nem véletlenül csináltam, egy jó ábra többet ér ezer szónál.
  • L Viper #9336
    C billentyű.
  • Boyle
    #9335
    Sziasztok!

    Már megint lenne egy problémám. A dofgfight módból vissza lehet valahogy lépni, mert a shift+enter nem müxik?
  • L Viper #9334
    Az AF sem olyan rossz, ha felrakod a HiTilest is.
    Nekem mindig fent van mindkét verzió.
    Amíg nem lesz új RV patch, addig Campaign multira is AF-et használunk.
  • gsg16
    #9333
    Üdv!ma leszedem a redvipert,és megpróbálom az AF-ot használni.kb 50-szer telepítettem a RV-t registry pucolással egybekötve,de még az új windows telepítés után is csak nagy nehézségek árán indúlt el a játék,általában már a második indításra.anno az AF fent volt kb 1 hétig,de azzal nem volt ilyen gond.meglátom majd.ahhoz túl jó játék,hogy ne kísérletezzek vele.
  • Boconadi
    #9332
    mint a többi. Ultrafasza!
  • Bucser
    #9331
    nekem is....(family jewels-t fizu után rendfelem meg + pre-ordert kap a 2 dvd-s film is.)
  • zsoltfireman
    #9330
    Megvan az összes AC/DC
  • Molnibalage
    #9329
    Milyen a TE szerkesztés oktatófilm?
  • Boconadi
    #9328
    remélem ilyen nők is lesznek benne
  • franko2
    #9327
    Sziasztok, én ezeket szoktam halgatni repülés közbe Linkin Park - Ntr/mission Robert Miles - Fable, Kenny Loggins - Danger Zone, Muse - Hysteria, ezekkel a számokkal voltak nagyon jó repülős klippjeim, de egy vinyóhalálkor elvesztek, ha esetleg valakinek van kedve csinálni ezekkel a számokkal klippeket én nagyon örülnék neki.
  • zsoltfireman
    #9326
    Mire gondolsz???
  • L Viper #9325
    Nekem is bejönnek ezek a fajta zenék a videókhoz, sőt még lehet dinamikusabb, gyorsabb! Persze a videó témájával is legyen összhangban.
  • Bucser
    #9324
    ősrégi... hogy ne ismerném??

    Bár az AC/DC repülésre született, mivel baromi erős ritmusa van és nagyon tiszta pörgése. (én ezt használom amikor repülök nagy ritkán.)
  • Molnibalage
    #9323
    Spencer Davis Group - Gimme Some Lovin'? Ezt ismered?
  • L Viper #9322
    Ezt a linket a manualok miatt tettem be, azokat le tudtam szedni, nekem ez a nagy kincs.
    Egyébként leszedtem a legújabb 0.72-es DOSBOX-ot és kiválóan fut alatta a Hind dosos exevel, hangokkal zenével. Ha lesz időm kipróbálok több régi progit.
  • Molnibalage
    #9321
    Felkerült az új oktatófilm a TE szerkesztésről. A kézikönyv is frissül pár percen belül.
  • Molnibalage
    #9320
    Esetleg feltöltsem az új zenét vagy megvárjátok az új klippet?