52965
  • macilaci69
    #9599
    Tomcat keni
    Cool
  • Molnibalage
    #9598
    Akinek nem volt jó az 1024-es F-22 kabin annak milyen felbontásban kell? 1280-es? Ezt írtam Mapi-nak. Mapi megkérdezte, hogy jó -e az 1024-es verzió. Én azt mondtam, hogy igen, nekem minden működött.
  • repvez
    #9597
    Na ugy néz ki megtaláltam mi okozta a problémáimat.Meg kellett emelnem a memoriak feszültségét 1.8v-rol 1.9-re.Most ugy néz ki elindult minden,de még tesztelem a rendszert.Ugyhogy sajna ma sem tudok menni pedig már jo lenne.

    Erröl a DVD-röl tud valaki valamit: http://www.supersoniclife.com/
    Én ugy értelmezem hogy ingyen letölthetö:dvd
    elözetes
  • Molnibalage
    #9596
    Kzikönyv frissítve, utolsó fejezet következik.
  • Molnibalage
    #9595
    Roger.
  • L Viper #9594
    Hívek, a mai mise este 9 körül kezdődhet !

    TeamSpeak : tss.thomi.hu Falcon szoba, jelszó : falcon

    AF kampány folytatása, vagy amit akartok.

  • zsoltfireman
    #9593
    Öbölháború kedvelőinek F-15E loadout

  • Razor18
    #9592
    A válaszodban benne van az ok. Anno még a percekért fizettél vélhetőleg, ami akkor is ketyegett, ha épp egy letöltött hosszú oldalt olvastál. A GPRS-től kezdve már a letöltött adatmennyiséget számolják, azaz ha épp órákig fel vagy kapcsolódva, de nem töltesz le semmit, mert pl. online könyvet olvasol, akkor nem ketyeg. Ezt a félelmedet mára nyugodtan elfelejtheted a mobilinternettel kapcsolatban. Ha valamelyik mobilszolgáltatónál jársz, kérj egy szórólapot, bár az index.hu legutóbbi független tesztje szerint a Magentáék mobilnetje per pillanat magasan ver mindenkit. Sávszélességben is, meg árban is.
  • zaccos1
    #9591
    Razor!Félre ne értsd,nem okoskodni akarok mert amúgy sem értek hozzá,csak azt tudom hogy annó kb 3óra "oldalnézegetésért" mindenféle letöltés nélkül kiszámláztak plussz 13ezret.ez azért szerintem elég drágának mondható.
  • macilaci69
    #9590
    Hello
    Ezeket láttátok?Főleg a baleseteket.....Repbalesetek
  • Gundark
    #9589
    Köszi, megnézem.
  • L Viper #9588
    Sindelnet felhőmod, kétszínűből a lightosabb. Nem is tudom, fent van-e balage oldalán, ha nincsen átküldöm, ha adsz egy mail címet.
    Jók a Lee félék is.
    Van az a kis program, ami beépül a konfig editorba és könnyen lehet cserélgetni a felhőket. Az utolsó Lee-s helyére szoktam Sindelét bemásolni.
    Tetszik még a Lee féléből az 1-es és 2-es. A többi vastagabb, azok is jók, de abban már könnyebb elveszni :D
  • Razor18
    #9587
    Gundark: innen leszedheted a legújabb Saitek profileditort driverrel meg manuallal együtt (oldal alja). Amit veszítesz a régihez képest: a joy grafikus megjelenítése. Amit nyersz: default profilt adhatsz meg, amit bekapcsoláskor feltölt a joyra, meg egy csomó új, nagyon hasznos funkciót, amiből egy párat említettem. Szerintem mielőtt nekifogsz a profilalkotás eléggé sziszifuszi munkájának, érdemes az újat feltenned, mert sajna a kétfajta profil nem kompatibilis, és még nincs hozzá konverter.
  • Razor18
    #9586
    A legfölső kedvcsináló képeden melyik felhő mod aktív?
  • Razor18
    #9585
    D/L: 1018 kB/sec, U/L 124 kB/sec, ping 200 ms. Remélem elég , bár van amelyik speed test oldal csak 55 kB/sec-ot mér letöltésre, amit nem értek...

    Zaccos, egy év alatt hihetetlen gyorsuláson ment keresztül a mobil net a 3G miatt. Nem tudom, egy muliplayer alatt mekkora mennyiségű adat szaladgál oda-vissza, de mondjuk egy havi 500 MB-os csomaggal (csak multiplayerre használva, mert a netezés nyilván zabálja) azért szerintem el lehet ketyegni 2k körüli összegért.
  • L Viper #9584
    Na este csak összejöttünk 3-an: Pzolika, Zaccos és jómagam. Kell nekem benézni a Skype-ra :)
    Pár TE-t lerepültünk a múltkori "csomagból", egész jók vannak.

    Indulás, kikötő támadás !


    Pzolika unatkozott, amíg összeállt a kötelék :)


    Útban:


    Célpontnál:



  • zaccos1
    #9583
    Estét Urak!Mielött mobillal netezel érdemes utánajárni hogy mennyibe fog kerülni,mert én is próbálkoztam vele és iszonyatosan drága meg lassu volt,bár ennek már csaknem egy éve,úgyhogy azóta sokat változhatott.
  • Molnibalage
    #9582
    Na a típusismertető is gyakorlatilag kész. Több, mint 20 oldal let.. :)
    Jön a multiplayer, légitankolásról csak oktatófilm lész és végre megcsinálom majd a GPS okító filmet is. Hétvégén lehet, hogy 99%-ben kész lesz a mű. Aztán terjedhet a hit tovább.
  • L Viper #9581
    A Download és Upload mekkora ?
  • Molnibalage
    #9580
    ts2_client_rc2_2032.exe Ez kell. A "különleges" net azért lehet gond, mert nem biztos, hogy fel tudsz csatlakozni a hálózatra, bár egyes kábeles szolgáltatóknál sem tudsz, akkor kell a Hamachi nevű VPN emulátor.
  • Razor18
    #9579
    A mobilos net az SIM kártyán (mint USB-s modemen) keresztül megy. Mitől gond?

    A TS honlapon több változat is van, melyik az aktuális? Gondolom a kliens változat kell, nem?
  • L Viper #9578
    Na tessék, moddoláshoz szentírás
  • L Viper #9577
    Én is inkább holnap tudnék multizni, akár olyan este 9 környékén kezdhetnénk.
  • Gundark
    #9576
    Nemtom, amit a saitek honlapjáról le lehet szedni. De már vagy fél éve szedtem.
  • Molnibalage
    #9575
    A TS-t is felrakom majd a honlapra.
  • Razor18
    #9574
    Gondolom, a TeamSpeak-et a netről karmoljam le, igaz?

    Melyik profileditorod van az X-52-höz? Mer az SD6 igen király újításokat tartalmaz, pl. a MOD tekerőgombbal tudsz váltogatni NAV, A/A és A/G közt, meg a tekerőgombok a tekerési irány szerint különböző parancsokat adnak beállítható ismétlési sebességgel. Én már összedikicseltem egy valamelyest élethű profilt, némi kompromisszumokkal persze, de azt csak az SD6-tudja értelmezni...
  • Pzolika
    #9573
    Sziasztok

    Lessz ma este repülés??
  • Gundark
    #9572
    Én sem leszek ma, mert kidöglöttem a lukszusatóósón :) Felőlem mehet holnap.
  • Molnibalage
    #9571
    A mobilos net az mi? Abból gond lehet, ha a WLAN-hoz hasonló. Ma én nem multizok, mert holnap és megyek suliba. Holnap este?
  • Gundark
    #9570
    Nem egy nagy dolog. De kelleni fog teamspeak. Mert a skipéről leszoktunk, illetve át, a szávszéllesszég miatt :) Amikor itt az idő akkor a Kommunikációs S/S (L_Viper bácsi :) bedoja a cimet meg a jelszót a teamspeakhoz. Az af összekapcsolásához meg úgyis a legnagyobb szávszélesszégű ember ipjét szoktuk használni. Beirod oszt passz. Mán megy is a múúti :)
  • rtfmZoli
    #9569
    csak simán Saitek profil manager, és dat kiterjesztésű, de nem tudom használni a shift_1 il. shift_2 módosító gombokat, ha valaki tud megoldást, szóljon
  • Razor18
    #9568
    Mobilos netem van, de az aránylag gyors. Melyik a leghasználhatóbb és -tömörebb útmutató, hogyan kell felkapcsolódni? Az AF manualban lévőt lehet használni?
  • Gundark
    #9567
    Köci megnézem. :) Mert "rendes" a gépben lévőről nem találok. És nincs duma irány a multi. Ez játék. Senki nem harapja le a fejed ha valami nem megy rendesen. Csak repűűni kell :)
  • Molnibalage
    #9566
    Skaock ez egy igen magas színvonalú oldal szerintem.
  • Molnibalage
    #9565
    Kézikönyv frissítve. Már nagyon közel a vége.
  • Molnibalage
    #9564
    Érdekes dokumnetum Észak-Koreáról.
  • Molnibalage
    #9563
    Az eredeti Falcon 4.0-át majd a hosszú hétvégén felrakom megint egy tárhelyre. Régen fennt volt, de elfogyott a helyem..
  • Razor18
    #9562
    ...profileditorod van? SD 6-os, ami .pr0 kiterjesztést produkál?
  • Razor18
    #9561
    Ja, és a RV manualban biztos, de talán az AF manualban is van leírás a gombok (TMS, DMS, pinky, stb.) üzemmódfüggő funkcióiról. Többit esetleg privátban, ha még volna olyan, amiben tudok még segíteni. Melyik
  • Razor18
    #9560
    Szia Gundark,

    legegyszerűbb, ha rámész a HOTAS Cougar honlap galériájába, ott minden gomb feliratozva. Ha valami még nem világos, szólj.

    Üdv: Razor

    Multi előtt kicsit még vissza kell melegednem, nem akarnék beégni... :-)