52965
  • zsoltfireman
    #9399
    Hi!

    Én is megveszem!!!
    Mikor lesz a start???
  • Molnibalage
    #9398
    Erről beszéltem! Ha ezt MAJD megveszed, akkor csak one click és már menni is fog. Én tutira megveszem! Hallod Bucser? :) Számítok a segítségedre, meg FC kapcsán is.

    Azér a "vicces", hogy egy free játékban olyan kabin van ami jelenleg szerintem lazán laposra ver minden eddigi játékot... Még a játék készítői sem sejthették, hogy gyermekük hova fog fejlődni.
  • zsoltfireman
    #9397
    Egy kis NAVY-zés...
  • L Viper #9396
    Szép !
  • zsoltfireman
    #9395
    Szeretnék egy működő F-15E kabint ki tud segíteni???
    F/A-18 az műkszik!!
  • zsoltfireman
    #9394
    Ezt érdemes megnézni!!! Strike Eagle kabin
    http://media.putfile.com/F-15E-3D-cockpit-teaser-II
  • Molnibalage
    #9393
    A típusismertetés szépen halad. Ilyen tempóban pikk-pakk meglesz a dolog. 19 repülőgép típus meg van már. Hátra van kb. 15-20 + helikopterek.
  • Molnibalage
    #9392
    Egyébként szinte BÁRMI lehetett. Ha nem manővereztél akkor még egy ősrégi AA-2 (R-13) is leszed. Engem tengnap multiban egy MIG-23 szedett le AA-8 (R-60) rakétával, mert elbambultam.
  • Molnibalage
    #9391
    A kiértékelés során meg tudod nézni, hogy milyen rakétát indítottak rád.
    A másik, hogy vegyétek fel az ACMI file nagyságát akár több száz megára és vegyétek fel az egész bevetést az első harcérnitkezéstől kezdve. Akkor nem maradnak ilyen relytéjek.
  • gsg16
    #9390
    ez nem légvédelmi tüzérség volt?ezt már én is tapasztaltam.szerintem egyszerűen látták a géped,és lőttek rád.én sem láttam radart,és nem is jelzett semmit,csak lőttek rám.
  • Molnibalage
    #9389
    Alakul az új F-14. Ez már lowpoly modellnek tűnik.
  • Boconadi
    #9388
    Estét!

    Ma elkezdtem egy kampányt (mert az előzőt elrontottam, és töröltem a mentéseket), első küldetés sweep, un. "söprögetés" ugye. 4 gépes kötelékben előre mentünk, nagyon sok gépet kilőttünk (de tényleg! köztük még mig29-ceseket is) Társaimat már hazaküldtem, de nekem volt még 1 rakétám és úgy döntöttem okosan elhasználom. A hsd-n semmilyen légvédelem nem volt a körzetemben (olyan sárga karika vagymi), találtam magamnak egy MiG-21 -et, kilőttem majd láttam hogy minden robban körülöttem... Na mondom tűz haza, full utánégető, gyerünk magasra. Már 17000 lábon voltam, el hagytam a környéket, és egyszercsak bumm! Minden bejelzés nélkül. A gépnek nem lett sok baja először, trimeltem a gépet és frankon tudtam tovább menekülni. A sok robbanás is eltünt, de 1 percre rá megint: BUMM, és meghaltam. Ismétlem, a hsd-n semmilyen radart nem jelzett ki.

    Kérdésem a következő: Mi lehetett ez? Az addig oké hogy valami infra rakéta, de honnan jött? Földről indítanak rakétát 20000 láb magasan repülő gépre? Ha így is lenne 500 csomóval haladó gépet szvsz esélytelen hogy eltaláljon... Hát nem értem ezt
  • Molnibalage
    #9387
    Jópofa video.
  • L Viper #9386
    Nem a pilótákkal volt probléma természetesen, nekik minden elismerésem !
  • Gundark
    #9385
    A repülőnapról : Kinnt voltam mint az eddigi összes Kecskemétin. Ez a repnap semmilyen volt. Nem volt benne olyan amire azt mondtam volna hogy "nabaz*eg". Mint pl amikor a 15ös repült (noha semmi extra nem volt benne, jóformán csak erőgyakorlatok) Vagy mikor az egyik 29est nézte mindenki és a másik elcsöngetett a beton felett sumákban és a saját hangomat nem hallottam :) Tény hogy nem könnyű már meglepetést szerezni nekem. Tény és való, becsületes iparosmunka volt, és eszem ágában nincs alábecsülni a felkészülést amit mindegyik pilóta tett a maga vasában. De nekem sok volt a gripenből :) Ez az én véleményem.
  • Boconadi
    #9384
    :D
  • Molnibalage
    #9383
    Kézikönyv frissítve. Egyes típusokhoz normális fotót találni művészet...
  • L Viper #9382
  • L Viper #9381
    Én olvastam.
    Ez a repülőnap nulla volt és az ezelőtti is.
    Igaz a cikk.
  • Molnibalage
    #9380
    molnibalage.extra.hu/Kecskemet 2007.doc

    Helyesen a cím.
  • Molnibalage
    #9379
    Nos írtam egy cikket ami bizonyos okotból kifolyólag mégsem fog megjelenni. Aki akraja az elolvashtja. Eddig 6 ember látta és ebből 2 szerint hülyeségekt írok 4 szerint meg nem egészen.

    molniblage.extra.hu/Kecskemet 2007.doc
  • Molnibalage
    #9378
    Egyre nagyobb biztonsággal kijelenthetem, hogy megy. Nem pontosan úgy, ahogy kéne, de megy! Repszázadokat már tudok utánpótlásként kitenni.
  • Molnibalage
    #9377
    Nem akarom elkiabálni, de asszem rájöttem az utánpótlás szimulálására! Nos? :)
  • Molnibalage
    #9376
    Megfontolom.
  • L Viper #9375
    Balage, a lusta jómindenit neki !
    Rakd már fel AF-hez a HiTilest, olyan jó képeket csináltál, de a harmadikon az a textúra az nagyon ocsmány
  • Molnibalage
    #9374
    A vak hit! :)
  • L Viper #9373
    Ja. Jól elkaptam :)
  • Molnibalage
    #9372
    Nem bírok magammal.

    Az utánpótlás dolog szépen halad, rassan rájövök, hogy hogyan is megy.
  • Molnibalage
    #9371
    Sejtésemi beigazolódtak az erősítések terén csak még sajnos nem vagyok képes reprodukálni őket..
  • Molnibalage
    #9370
    A felső képen az én vagyok?
  • L Viper #9369
    Én is fotóztam párat a multin:

    Nem normális :)


    Egy fokkal jobb :


    Nem mozdul a levegő :)


    A Pápának is melege van:


    Tomkrúzosan:
  • Boconadi
    #9368
    negyedik képen bef*stam :DDDDDDDDDDDDD:DSA:D:D:D:SAD::Dd
  • Molnibalage
    #9367
    Multi képek.


    Zaccos üdvözlőrepülése.


    3 kerékkel még nagyobb üdvözlet (és üdvözület!) :)


    Cabrio hátulról.



    Három Cabrio. Nagy a hőség...(és a hülyeség,vaaaaaa!)



    Há' csak nem akar kiesni a pilóta! :)
  • Boconadi
    #9366
    szerintem is szép
  • Gundark
    #9365
    Jól néz ki. Kicsit olyan Denevéremberes :) A vesztes F-16 XL



  • Gundark
    #9364
    Meg ha már igy beletúrtunk az F15ösökbe :) Kis érdekességek : Eredetileg a 15öst ugyan úgy vb-nek szánták mint pl a 16osokat. De a földi szoftver soha nem készült el :) 1975ben (részben a FAST miatt) végleg elvetették hogy fődi célt lehessen támadni, noha a "huzalozás" benne van igaz csak dumb bomb-ok hoz. 1982ben a McDonnell magától kezdett bele a strike eagle kialakitásába. (a prototipusok egyikét alakitották át) és benevezték az ETF-re (enhaced tactical fighter) ami az F-111est felváltó tipus kereső projekt volt. Itt legyőzte az F-16 XL-t (pedig baba volt a furi szárnyával :) A McDonnell által használt "Strike Eagle" soha nem volt hivatalos elnevezés. A hivatalos az F-15 E Eagle maradt. Köszönhetően a sok ötletembernek akik neveket küldözgettek a pentagonnak :) Ilyeneket mint a Mud Hen (sár tyúk :) vagy a "Beagle" (Bomber Eagle :) Birálói kiemelték például : a szárnyon alacsonyan elhelyezkedő függelék miatt rázós benne utazni :)
  • Gundark
    #9363
    Nem is igazán rendszer, inkább csomag. Fuel And Sensor, Tactical. Részei a ma ismert CFT, lehetőség gyorsitórakéta elhelyezésére (akkoriban ez mindenkinek tetszett mert ha jönnek az oroszok akor gombnyomás és sutty már száll is a sas legalábbis a politikusoknak ezt mondták :) WW szenzorok, és felderitő kapacitás. Eredetileg a Shrike-ot akarták, de volt több változat, többek között egy speciálisan erre a célra készitett kicsi (kb csörgőkigyó méretű), amiből "sokat" vihetett volna.A neve nem ismert, illetve nem jutott odáig hogy neve legyen (kicsit sok zseton kellett volna:) Egyes források szerint ebből illetve ezen projekt "alkatrészeiből" lett az AGM-122 Sidearm. De van aki szerint nem :) Az alap az volt hogy mindent a mai CFTbe tesznek. Először a felder kapacitást vették ki mondván több üa marad mert az jó. Aztán jött a WW "kiépitése". (az egyik fő indok ha jól emlékszem az a "modul rendszer" volt. Mert igy lehetett modulokkén használni nem csak a nagy barom CFTben.) Sok indok lett hogy miért ne legyen FAST, de a költségek jelentős túllépése megpecsételte a projekt sorsát. (meg persze a WWk, a felderek és a többiek kórusban vonyitottak közben hogy "deeeemiiineeek amiiikoor" :) Valami hasonló mint az indiai szu 27 vs F15 buli. ) Ja az eredeti elképzelést 1974ben mutatták be. Utána kezdődött a party :) Ó még egy a végére, Izrael "állitólag" és "bizonyosan" csak "tesztek" céljából vett ismeretlen számú FAST-ot. És azt mondták hogy : dee szaaar :) Mivel vették igy (vagy segélyként kapták, ezen vitatkoztak egy darabig :) nem kellett a dolgokat visszaadni. És szerintem egészen biztos az hogy nem belezték ki az egészet :)
  • Molnibalage
    #9362
    Mi az a FAST rendszer?
  • Molnibalage
    #9361
    Persze. Az összes típus ami a hadjáratban szerepl és a modern típsuokról is. Egyszer összeírtam, kb. 30-40 típus simán lesz, és akkor SAM rendszerek is jönnek utána.
  • Gundark
    #9360
    Jók. Lesznek az "ellenséges" tipusokról is? Ami meg az F15 Strike Eagle HARM-ját illeti szerintem akarták anno de először a C-re. , de mivel a FAST rendszert csak az Izraeliek vették meg,ők sem sokat, "otthon" meg a sorozatos kifogások meg a túlköltés miatt lett "csak" a CFT. Voltak akik doktrinális okokra hivatkoztak, (pl HA lesz háború, nem a jueszéjben, és nem is európában, akkor majd a repülőgép hordozókról ütik az elsőt) voltak akik meg arra hogy habár a FAST alkalmas volt WW rendszernek, az "igazi" Wild Weaselek nem repülik a tipust mivel túl drága az üzemeltetése más szegény pilótákat meg át kell képezni hogy használni tudják, , de nincs elég lehetőség, stb stb. Szóval valószinűleg az egodriver lobbi nem akarta "bepiszkolni" a kezét holmi földi cél támadással, ezért kigolyózták FAST-ot :)