52965
  • Boconadi
    #10359
    az hogy egyszerre fordultatok MARHA jó lett!!!
  • Molnibalage
    #10358
    Új F-16 3D kabin!

    A Fun videókat ma feltöltöm egy darabban, de a "használható" kategóriából nem tudom, hogy lesz -e előnézet, több mint 8 perc igáig az anyag!! Baromi nagy file lenne a vége...
  • Gundark
    #10357
    Hát tökösök azok voltunk :) Még az égre is rajzoltunk egyet :) Ja és Balázs, grat a vidihez :) Már várom a véglegest :)
  • Molnibalage
    #10356
    Az első. Szerintem ISZONYAT jó lett ez.

    freefalcon4.extra.hu/Pre/Mirror.avi
  • Boconadi
    #10355
    tényleg picit "tökösre" sikerült :D
  • Gundark
    #10354
    És sok bátor leszállás







  • Gundark
    #10353
    No megvolt a mai forgatási nap :) Volt sok...

    Felszállás :









    Légimanőver :









  • L Viper #10352
    Elérhetőség, Teamspeak :
    tss.thomi.hu jelszó falcon
  • L Viper #10351
    Gyere, legfeljebb amíg Gundark nem jön, felvesszük a 16-osokat !
    Pzolika lenne jó szerver, szerintem Dogfightban nem lenne gond.
  • Gundark
    #10350
    9 előtt nekem nem jó az biztos.
  • L Viper #10349
    Lehet jó a 8 óra is :-)
  • L Viper #10348
    Este 9-kor kezdhetünk, egyből Dogfight-ban.
    Viszem a Su-27-est továbbra is.
  • Molnibalage
    #10347
    Minél hamarabb. Felőlem akár kezdhetünk 8-kor is. Ha nincs erős szerverünk akkor max. 3 ember bír el szernitem L_Viper netje. Reméljük a legjobbakat.
  • Gundark
    #10346
    F-15 ready to take off :) Akkor mint múltkor?
  • Solt
    #10345
    Köszönöm az infókat... :))
  • zaccos1
    #10344
    Üdv!elvileg leszek este,mikorra tervezed?(már ha kellek)
  • Molnibalage
    #10343
    Ma este ki ér rá repkedni FF4-gyel. Forgatás továbbra is.
  • 42nd Intruder
    #10342
    Mindig vannak kivételek....
  • macilaci69
    #10341
    Nekem a Lock On bazi jó A-10 szimulátor
  • 42nd Intruder
    #10340
    Hehe majd akkor vgyetek BS-t, ott kiélhetitek a nyomkodási vágyatokat :D
    Egyébként hülyeség megint összehasonlítani a 2 játékot. A Falcon mint nyugati szimulátor a jó, a Lock On meg mint keleti gépcsodák szimulátora. Ettől kezdve kinek a pap, kinek a plébános...
  • Boconadi
    #10339
    ugyan az, csak rengeteg bugot javít. Ugyanazon a konfigon pedig szebb megjelenítést ad, és mindezek mellett kicsit valósághűbb, és repülhető benne egy új gép, a su-25t.

    Ennyi.
  • Borisz80
    #10338
    ja igen a Flaming Cliffs is alapjaiban ugyan az mint maga az alap Lockon... úgyhogy te döntesz hogy a látványra mész vagy a valósághű avionikára. ;)
  • Borisz80
    #10337
    a Lock-On -al az a baj hogy (a dinamikus hadjárat hiányától eltekintve), hogy semmit sem kell kezelni a repülőgépben. Az az nem érzed hogy egy harcigép része vagy amit irányítani, vezetni kell. Pl a hajtómű meg az összes fedélzeti rendszer elindítása szinte egy gomb lenyomásáig tart... míg a Falcon-ban egy csomó kapcsolót kell kapcsolgatni, megvárni míg a giroszkóp felpörög... stb. Ebből kifolyólag pl. nekem a Falcon sokkal jobban bejön, pedig nem vagyok amcsi repülő párti ;) .
  • macilaci69
    #10336
    Csatlakozom és egyben értesitelek Vipera hogy ez k.va jó poén.....
  • Solt
    #10335
    Köszönöm, de a LOMAC-ot ismerem... én kifejezetten a flaming cliffs "mod"-ra voltam kíváncsi... :))
  • L Viper #10334
    Grafikailag szép a Lock On,, bár kissé rajzoltnak tűnik. A víz megjelenítése jó, a városokban minden házikó ki van dolgozva. Gépigény magas, ha mindent maxra akarsz húzni.

    Hadjárat nem dinamikus, mint a Falconban, inkább előre megkreált küldetések. Ez a legnagyobb hiányossága, nem érzed, hogy részese vagy egy komplett hadjáratnak. A rádiózás sem a legjobb sajnos.

    Most lehetne sarat dobálni, melyik a jobb, Falcon vagy Lock On, de nem szabad, mert jelenleg ez a két legjobb harci repülőgép szimulátor, és itt kifújt. A kettőt kéne összegyúrni.
  • repvez
    #10333
    Köszi mindenkinek !
    Nice a torta
  • Solt
    #10332
    Tekintettel arra, hogy ezt a topicot tartom mérvadónak, ezért kérdeztem itt! Az érdekelt, hogy a Redviperhez képest milyen... azt ugye belátod, hogy eme kérdésemmel hiába megyek a Lock On topicba...
  • Gundark
    #10331
    Hepi Börzdéj Repvez :)
  • Boconadi
    #10330
    ebben a topikban ha megkérdezed, szvsz mindenki azt fogja mondani hogy nem érdemes.
  • L Viper #10329
    +b :-)
  • L Viper #10328
    Én is oldog szülinapot kívánok Repvez :

  • Solt
    #10327
    találtam demo-t, azt letőltöm aztán majd eldöntöm, hogy érdemes-e...
  • gsg16
    #10326
    vedd meg,és kész.én is le fogom nemsokára tölteni.nem lehet mindenkinek egyformán jó minden játék.
  • gsg16
    #10325
    üdv!az origo-n megjelent egy cikk a grippen beszerzésekről,ha valakit érdekel.
  • Solt
    #10324
    Hmm... csak olyan gyönyörűek azok a képek! :))
  • Bucser
    #10323
    Okés:)

    Nem tudom, hogy érdemes-e még Flaming Cliffsel vesződni. Én anno megvettem gyűjtőszenvedélyből 2 órát volt a gépemen és azóta semmi. elő sem szedtem. Nem volt időm sem kedvem hozzá, most meg már még kevesebb van mindkettőből. (nem, nem adom el:D)

    Hamarosan jön DCS. (2008 ha mindent jól ígértek) Talán nem csúszik annyit.9
  • Solt
    #10322
    letőltés alatt a fizetős lockon.ru oldalt értem!!!
  • Bucser
    #10321
    nem érdemes letölteni mert úgysem indu l el.

    vedd meg kategória.
  • Solt
    #10320
    Közületek játszik valaki a LockOn Flaming Cliffs-el? Milyen a Redviper-hez képest? Érdemes letőlteni? Nagyon szép képeket láttam róla, csak ugyebár az önmagában kevés... :)