52965
  • L Viper #10439
    Gratulálok Balázs, már régen ott lett volna a helyed. Ez várható, volt, hogy az FF Team is előbb-utóbb felfigyel a munkásságodra és a Frugalson tapasztalható aktivitásodra !

    Jó tesztelést és előmenetelt a fejlesztői csapatba :-)
  • Boconadi
    #10438
  • repvez
    #10437
    most hogy igy mondod már kaptál belole tesztelhetö példányt?
  • Molnibalage
    #10436
    Ok, megkérdezem.

    Senkinek nem tűnt fel az aláírás alsó sora? :)
  • Bucser
    #10435
    Szerintem nem gond. De álljatok össze és kérdezzétek meg a srácot, hogy lehet-e több példányban venni, hogy ne 5-6-szor vegye le a kártyámról az átutalás költségét.
  • macilaci69
    #10434

    Tényleg ilyen lesz az F35 pitje?
  • L Viper #10433
    Engem is a rendkívüli képminőség fogott meg.
    És a szép skinek.
  • Molnibalage
    #10432
    Én is azt írtam, hogy szép, nem azt hogy akciódús. Az unalmas részeket én áttekertem.
  • Boconadi
    #10431
    Ez a videó szerintem dögunalmas
  • Molnibalage
    #10430
    Bug megoldva. Véletlenül bekpacsoltam a CE-ben a briefing-hez tartozó dolgokat. Ennyi.
  • Molnibalage
    #10429
    Ja, jó hosszú. Érdekes a téma, bár miért AGM-65-tel ment SA-6 ellen? Fura. A másik az, hogy azért a harci jelenetben mondjuk két MIG-29 ellen jobban festett volna az akciózás. Nem nagy dicsőség leszedni leszedni ilyen ellent... Ettől függetlenül szép, a képminőség elképesztően jó. Vajon hogyan érte el?

    Valaki a 88-as hadjáratot nem próbálja ki egy kis időre? Teljesen más érzés mint az eddigiek. MÉG nagyobb a mozgás és dominálnak az F-5 és F-4E gépek és a FLOT mentén is vannak SAM-ek. Azét fura érzés, mert a nagy mozgás miatt viszonylag kicsi az esély, hogy pont rád lőjenek, de ha megteszik, akkor az SA-3 csak úgy ontja magából! Persze azért van F-16 és a többi is. Elég hardore lett, lehet repkedni de ERŐSEN ajánlott babrálni kézileg a dolgokat különban annyi lesz igen hamar egy-két bázisnak. Persze a kék oldal SAM egységei nincsenek újrapozícionálva.
    Az is marha jó, hogy F-5 és F-4 gépek dogfightolnak MIG-21 kevés MIG-23 és még kevesebb MIG-29 ellen. A MIG-29 technika fölénye még a moddal is érzehető az F-4DSK és F-5 gépek felett.

    A légierők erőviszonyai fixek minden nehézségi szinten, ez direkt van így.
  • L Viper #10428
    Újabb nagyon szép videó !

    10 és fél perces !
  • Molnibalage
    #10427
    Bucser, nagy fáradság lenne többször megvenni az F-16 kabint? Sokan lennnék ahogy látom és, ha a készítő lát is belőle valamit talán csinál még ilyeneket.
  • repvez
    #10426
    jo lett a video tetszik :)
    A 3d-s dolgokra meg akkor megprobálok valamit összeüttni aztán majd meglátjuk.
    Az uj 3d-s kabinra meg ha van valakinek paypal accuntja akkor tudok utalni pénzt, mert van 7$-om az internetes pénzkeresésböl,de másra ugysem tudom elkölteni mert azért nem kapok semmit.
  • Molnibalage
    #10425
    Asszem hamarisan meg kell kérnünk Bucsert egy újabb tranzakcióra. :)
  • L Viper #10424
    Ez nem néz ki rosszul:

    Hoppá !!!
  • Molnibalage
    #10423
    Fura, reinstall után is duplán tüntet fel dolgokat. Nem értem miért. Nem moddoltam, nem csináltam semmit.


  • Gundark
    #10422
    Biza :) De ez a főpap feladata :) Ha elkészül lehetne egy harci video is :) SAM-ek indulása, mig-19 lelövése (aképpen ahogy az igazi HUD felvételeken látszik) ÉS kazettásbomba támadás :)) Stb stb stb. Valami jó fémzenére :) És a végén bedobod hogy NA ez a hadjárat :))
  • Molnibalage
    #10421
    Nálam az eszköz már cél lett. Játék helyett már csak moddolok.
    Még azért tesztelek meg reinstallálo,, mert egy NAGYON fura bug volt most nekem. A saját kötelékemet többször sorolta fel kirétékelésnél és a kneeboradon. Nem tudom, hogy ennek milyen hatása van, és hogy a modom csinálta -e, de utána akarok járni.
  • L Viper #10420
    Hát nem tudsz unatkozva ücsörögni a babérjaidon, azt látom !

  • Molnibalage
    #10419
    Na van már egy kezdetleges béta verzió az új hadjáratból. Egyelőre minden klappol. SAM egységek újra ki vannak rakva, sokkal élethűbben és az alap szereplők replői is kint vannak. A 2D-s hadjárat motor értékeit is meg kell majd piszkálni egy kicsit.
  • sindelnet
    #10418
    Beszarás jó a videó.....!!!!!
  • Molnibalage
    #10417
    F-14-ből van kétféle is. A LEGÚJABB az one-click installer az RV-hez [26,8 MB, a régi az 34,1 MB].

    F-16 kabint nem'tom, én nem teszem fel... Egyébként meg próbáld ki.
  • macilaci69
    #10416

    Az F14 superpit 3.0 meg az F16 AM superpit 3.0 miben különbözik az előzőektől?
    Érdemes feltenni?
  • Molnibalage
    #10415
    Xvid. Pár másodperces mintákkal prbóálkoztam, jó sokszor és kb. 10-dik alkalmora sikerült ezt össszehozni. (1500 kbs/ AS @ L5 profil, fingom nincs, hogy ez mit jelent, de működik.)
  • Bucser
    #10414
    Végülis mivel konvertáltad?
  • Gundark
    #10413
    Megnéztem a filmet! Gratulálok az első nagyjátékfilmedhez :) Amikor hárman szétválunk olyan mintha kvéklogót csinálnánk :) De jól néz ki, erősen. A füstök tényleg királyak. Szóval karácsonykor új film? :)
  • macilaci69
    #10412
    Sajnos..
  • Gundark
    #10411
    No, elkezdtem szedni. Kiváncsi vagyok, jelentősen. Ami meg a képet illeti diszkrét célzás rám. Ugyanis egy kici gundarkot ábrázol. Lehet hogy megkérek valakit hogy alkossa meg egy skinben. (jegyezném meg Wampa kolléga, hogy szerintem ez szétkapna egy jéglényt minden további nélkül. :)
  • Boconadi
    #10410
    balázs, ULTRABRUTÁL a vidóó
  • Molnibalage
    #10409
    Ha megkéred Red1 kollegát akkor rá tudja rakni a gépre szerintem. Az enyimét kb. 5 óra alatt megcsinálta.

    A 88-as hadjáratot csinálom. Ma már lesz belőle egy előzetes verzió.
  • zaccos1
    #10408
    Állat lett a videó!Örülök hogy a résztvevője lehettem amit köszönök és gratulálok hozzá...
  • L Viper #10407
    Persze, a cím az nekünk szólt !
    Nagyon szép a kép, valóban.
  • Molnibalage
    #10406
    Ja, csak abból a kintiek nem értenek semmit. Nem semmi a képminőség mi?
  • L Viper #10405
    Na megnéztem !

    Az is lehetett volna a klip címe: Ami a kecskeméti repülőnapból kimaradt

    Nagyon mutatósak a füstök, jól összevágtad a jeleneteket.
    A "Kici Deltát" tényleg kár lett volna kihagyni. Nagyon jók a Mirageből készült belső felvételek is.

    Gratulálok !
  • Molnibalage
    #10404
    Nos, kérem lehet szedni.

    molnibalage.extra.hu/Sky Graffiti Display Team.avi
  • macilaci69
    #10403
    Ez kinek a gépén lesz rajta?
  • macilaci69
    #10402

  • Molnibalage
    #10401
    Render kész, töltöm fel. ISZONYAT jó lett a képminőség! SOHA ilyen jól nem konvertáltam eddig. Bár tudtam volna régebben ezt...
    (150 MB lett. 6:45 hosszú intróval és stáblistával)
  • Molnibalage
    #10400
    A köv videóklipp számomra beláthatatlan messzégben van. Karácsony környéke talán... Az ötlet viszont jó, csak előbb a hadjáratot kéne megcsinálni.