12892
  • Bucser
    #1923
    Miért már a speedet sem veszik 5500-ért...
  • Cortez Lovag
    #1922
    na elküldtem jo sokat
  • gvarga12
    #1921
    most jon le kal elcsesztem szegenyt kicsit konyvtar masolgatassal kesobb leszek talan
  • slapecz
    #1920
    na vajon miert nem? :P
    ma lattam +11 PoL [2] 500K :P
  • Cortez Lovag
    #1919
    en ezt nem ertem egy +4 veteran pattern of leaf +1 Eb -set arulok 4 napja 400k-ert de nem viszik vajon mert ha kell valakinek PM ME :D
  • gvarga12
    #1918
    [email protected]
  • Cortez Lovag
    #1917
    napi nem tom az e-mail cimed
  • gvarga12
    #1916
    kosz ez gyors volt :)
    meg kb. 2 ora es otthon vagyok :)
  • Doma #1915
    Még bent vagy.
  • gvarga12
    #1914
    nezzetek ra majd a karimra bent van e meg a kapu mellett ulok
  • gvarga12
    #1913
    na eleg szepen haladtam reggel jott egy int tali 9/3 megyek is piacolni remelem nem akad ki napkozben
  • slapecz
    #1912
    egyszer jaines-en lattam kepeket de a kep nem nagyon adja visza
  • slapecz
    #1911
    persze az inventoryt nem hagytad ki meg a PoL-odat is megmutattad :)
  • gvarga12
    #1910
    haller meg van LVL 35.5 marhara orulok
    cortez kuld a kepeket nagyon kivancsi vagyok
    na mentem aludni
  • Doma #1909

    Dogi party
    Méret miatt csak linkek...
  • plas
    #1908



    kenedvágod





  • slapecz
    #1907
    de jol tajekozott vok :)
  • Cortez Lovag
    #1906
    num1killa bocs elirtam
  • Cortez Lovag
    #1905
    nim killa van rola screeshot is
  • slapecz
    #1904
    ket emberrol tudok akinek G50 knight pancelja van: num1killa es mestin
    na melyik volt?
  • Cortez Lovag
    #1903
    ez a poén nem volt healer
  • Foxiking
    #1902
    Végre jó a gépem!!!!! 2 és fél hét után. Nem tudtam játszani
  • slapecz
    #1901
    gondolom jo healere volt
  • Cortez Lovag
    #1900
    de az kicsit durva volt amikor 2 percig utottuk es nem akart meghalni
  • Cortez Lovag
    #1899
    jaja
  • slapecz
    #1898
    az kene meg hogy targyat el lehessen dobni gondolom G50 pancellal nem menne oda senki
  • slapecz
    #1897
    stone of birth-t nem lehet venni a jatekban mert csak az a szemely hasznalhatja aki megvette penzert
  • Cortez Lovag
    #1896
    ha a stat pontokat akarod ujrarakni ahoz kell egy stone of rebirth kb 700-1 mill geon között van. ha viszont a skill pontokat akarod ujra rakni ahoz stone of chanse kell ez is kb. annyit ert mint az elöbb emlitett darab.
  • Cutee
    #1895
    Tud vki olyan cuccról amivel újra lehet rakni a stat pontjaidat. Ha igen mi a neve mennyibe kerül hol lehet beszerezni ...
  • Cortez Lovag
    #1894
    nincs, és még tárgyat sem dob6sz el... :)))
  • slapecz
    #1893
    van xp vesztes?
  • Cortez Lovag
    #1892
    Sracok voltam a Brothers In Arms tagja kent Guild varon. Hát ez valami iszonyatosan jo moka! Ha tudtok legyyetek 1 lvl 4-es guild tagja lvl37-tol mar eleg jo guildekbe be lehet jutni. Én a BIA-valasztottam de ott az XMP vagy a
    mea culpa! de az igazan nagy guildek az elit experince , pussy wagon , elit explo , Xtrem Xile --De a legjobb guild szerintem a DevilSoul ott a legkissebb is min lvl 40. A csatának hatalmas feelingje van mi osszevartuk a csapatot meg eleg sok alince guild is ott volt tehat kb 90-110 -en nem tom elindultunk ! mar maga a latvany hogy annyi kari libasorba megy és mind követi a sub-, vagy a leader-ét az is félelmetesen klassz! mi megkerultuk az egész suigetet 1 dugi helyen és egy hatso kapun betörve maris bent voltunk. Eddig meg nem volt semmi gaz csak par aprobb guildel talkoztunk akiken szó szerint átsétáltunk . A baj akkor jött amikor a masodik kapuhoz értünk mert ott mar a varfalon ijjaszok altak akik kurva jol osztották az ivet. na de még ezt is betörtük és elöttünk volt a piramis ahova a zaszlot kell kitüzni. Na igen de a piramis és ez én guildem között ott volt a pink pussy meg a szövetségese az Xtrame Xile ott kb 20 perces ütközetben alul maradunk ( a pussy-sok között volt 1 lovag G50-es cumoval na az 8-an utottuk mire meghalt) . Nartooth ba ujraszületés ismét bevártuk egymást de mostmár más uton mentünk a Főkapun rohantunk be ott volt a Legion nevü guild köztük is van pár szép szál legény . Na de itt csel volt én és pár társam valahogy a Legion mögé kerültünk és ott áltak a heal-er ek és csak páran védék öket na ott kb 5-6-7 szétvertük a healer-eket meg pár ijjaszt itt nagy csatab de gyöztünk. Ismét át a második falon de addigra mar nagyon sok guild volt ott rengetegen voltunk . szerencsér sikerult a guild számára 1 sarkot meg tisztitani ahova beáltak a healer-ek mi meg probaltunkeggyüt maradni a nagy zürzavarban. 1* megprobaltam felramboznia piramis tetejére zaszloval de amint felértem a tetejére a varázslok akik non-stop nyomják területre pillanat allatt szét szedtek tehát min 10 lvl 45+-os karival van esély feljutni (de még meg is kell tartani) . készült pár screeshot majd azokat napi belinkeli ! MINDENKÉPP PROBÁLJÁTOK KI NAGY KIRÁLY VOLT!!!!!! (lvl 35+os karival már elég jo el lehet ütni ott az időt)
  • Cortez Lovag
    #1891
    jopui jo lett
  • Bucser
    #1890
    nálam ugyanez...
  • Doma #1889
    Sztem ott halnak ki a karaktaerek ahol sok a játékos...
    Cargo korul gondolom nincsenek olyan sokan.
    Fort tuti gáz mert mindenki menni akar vissza.

    Jah Dugimaca frissített egy adagot, bár nekem 4-5 újraindítás után sem csinált semmit, csak belépek fortba, betölt pár embert aztán kidob a szerver.
  • Bucser
    #1888
    A hivatalos oldal sem nagyon akar bejönni.... kb olyan 15 Mp után hajlandó az oldalhooz csatlakozni...
  • Cortez Lovag
    #1887
    nekem nem nartooth ba van hanem kicsit kijjebb a mezőn de ott "rendesen" megy hatalmas laggal
  • Bucser
    #1886
    Most próbáltam belépni egy új karival narootuhba ott is kiakad.. szerintem lehet DOS-olták a servert

    Vagy megint a Matáv BIX a hibás valahol....Vagy csak ennyire laggol...
  • Cortez Lovag
    #1885
    akkor most kicsit megnyugodtam hogy talán mégsem HACK
  • Cortez Lovag
    #1884
    nos van egy karim nem messze cargotol az bejon iszonyatos lagok mellet de FUT
    de a fortba van két masik karim azoknak semmi csak kb 10-15 mp utan disconnect