12892
  • slapecz
    #2124
    loooooooooooooool
  • Doma #2123
  • gvarga12
    #2121
    azert ultem ott mert volt rev kovem is de az gondolom mar reg elment
    holnap mar arra fele fogok orientalodni :)
  • slapecz
    #2120
    lattalak tegnap eleg szar helyen arulsz inkabb menj hatso bejarathoz ott hamarabb megveszik...
  • gvarga12
    #2119
    na mi ez a nagy porges emberek ?
    este megint kiraktam G45 cuccokat baromira nem viszik oket :(
    Acc tali se megy el 283K ert, nem megy a bolt, ott alok a kovacs korul ha meg bent vagyok, remelem este ezert lesz rendes parti nem szakadozunk szet mint tegnap
  • slapecz
    #2118
    jainesoutposton voltak rola kepek a forumban...
  • gvarga12
    #2117
    ja ha kihozzak a koreai szerveren utana meg vagy 5-6 het mire mi is megkapjuk, viszont az ara azonnal le fog menni mint ahogy mar megy is lefele, de ez a sok G46 droppnak is betudhato (kozgazdaszok elonyben)
    neztetek a G46 veteli arait kicsit alacsonnyabb mint amin mostanaban megy
    ha jol spekulalok az 1.3 misibol amit rakoltottem aztan visszanyertem a G46-os cuccaimbol 3-4 het mulva mikor talan szuksegem is lesz ra, teljesen feltudok majd oltozni talan meg marad is :)
    kivancsi vagyok G45-os fegyverekbol elment-e valami

    az objektum kikapcsolos trukkon gondolkoztam en is de nem vagyok annyira kivancsi, majd megnezem ha mar kesz nem veletlenul vannak azok a reszek lezarva.
  • slapecz
    #2116
    nezve hogy a koreai szerveren meg nincsen G46 boltban,ezert nem hinnem hogy a kozeljovoben beraknak ide.
    persze en mar olvastam olyat hogy hol lesz(oh-mine es narootuh kozotti lezart resznel van egy emlekmuves falu ami elemetileg meg nincs megnyitva de bugot hasznalva be lehet menni),es idopontrol pedig minden szerdan kiall vki es mondja hogy GM-tol az informacio hogy most szerdan jon be szal sokaig nem lesz meg G46 boltban
  • gvarga12
    #2115
    lehet o is dolgozik :)
    akkor majd este egyik karija sincs gondolom
    mui ti mit tudtok a G46 NPC boltba keruleserol ??
    en olvasgattam mindenfele de a legtobb amit sikerult kideritenem az is csak messzi talalgatas, talan mire bejonnek a G50 feletti pancelok nagy mennyisegben akkor bekerulnek a G46 pancelok a boltba de meg lehet akkor se
    szerintetek ? talalgassunk mi is :)
  • slapecz
    #2114
    nincs bent a jatekban
  • gvarga12
    #2113
    szerintem igen adjuk el.
    Antalovics-al beszeljen valaki remelem nem merges, felajanlottam neki egy tuti kardot aztan meg eladtam 2x annyiert amit tole kertem volna, tisztara lelkiismeretfurdalasom van pedig jo uzlet volt, ha este talalok egy whiteot azt azonnal elkuldom nem szorakozok vele, mar a tegnapit is el kellett volna, egyebkent a +10 Expert Whiteot nemhiszem hogy eladjuk 900K ert meg 800 ert sem azan ne legyen igazam
  • Doma #2112
    Mi legyen a sityakkal? Árcsökkentés?
  • gvarga12
    #2111
    weboldallal nem sok idom maradt foglalkozni :)
    ha elmegy a 2 G45 fegyver amit kiraktam meg a tali akkor penzemnel leszek rendesen :), mondjuk nemtudom mennyire keresettek a G45 cuccok blow nelkul, legrosszabb esetben hasznalom a kardot a sticket meg odaadom duginak felvan talizva +10-re
    G46-os cuccokat eladtam mert nagyon megy lefele az ara nemhiszem hogy szerdan lesz uj varos meg minden, de akkor is nagyon megy mindennek le az ara nem fogok rosszul jarni talan :)
  • gvarga12
    #2110
    na anti eladtam a kardot amit este igergettem jo haszonnal, ha nem banod este kapsz egy clean whiteot vagy ami lesz 250 koruli arban, (a haszon a kardon) reggel lattam cleant ennyiert de nem vettem meg, szokott lenni talis white ennyiert, feltalizom neked +10re aztan mehetsz vele a faceokra, bocs a kesesert de igy legalabb nekem se kerul semmibe nem lesz benne a penzem a kardodban, nyugodtan hasznalhatod aztan amikor gondolod meghalalod valamivel, tenyleg brutal hogy allsz szint ugyileg ? en hetvegen leptem 38-at jol megy a haladas a partinkban :)
  • slapecz
    #2109
    te is :P
  • qwer2000
    #2108
    ja lehet de mindenki állnéven van lol :D
  • slapecz
    #2107
    az emberek tobbseget ismered szal hulye kerdes de en 42 vok
  • qwer2000
    #2106
    ki hányas szintű??
  • slapecz
    #2105
    te kis dugireg :)
  • Doma #2104
    Jah jó dolog, amikor leáll a szerver akkor hirtelen megszaporodnak a hozzászólások
  • qwer2000
    #2103
    sziasztok!
    Antalovics vok!
    páran már biztos ismertek a game-ből!
    most találtam meg ezt a topicot és naon örülök neki!
    igy legalabb ha gond van tudom hova kell irni :D
  • slapecz
    #2102
    mar atirta ma talalkoztam vele :)
  • DarkSly
    #2101
    Na mi a helyzet skacok? Látom nálatok még töretlen a Kal népszerűsége. Én mostanában inkább CoD UO-zok. Ja, ha gondoljátok msn-en dumálhatunk, [email protected] címen felvehettek a partnerek közé :D
    Pengének üzenem hogy nyugodtan tegye Natrakot Overlordnak. Bár lehet hogy akkor nekem is bent kell lennem hogy Muskétásnak átírjon.
  • Doma #2100
    8/2es rosszul írtam, pmez rám gammában ha leszel! Andr3j

    Jah Napi fent ragadtál Tsen :D
  • slapecz
    #2099
    8/1-es? megneznem....
  • Doma #2098
    Mai nap termese(kb 3óra alatt) kb 13 blacksmith bead, kb 8-10 fellow traveller bead, és csak 3 db guar bead, ellenben guard 2 db trinketet dobott! És pottyant egy 8/1es ToI Int tali. Meg egy 32es lovag cipő asszem.
    Nem vagyok minuszban a medek számával, több a vizem mint volt, több a krumplim mint volt és kb 1 kocek jött össze, gyűlik a pénz is.

    Szal No Para
  • gvarga12
    #2097
    lol koszi mert nem utsz valami nagyobbat ? jonne az xp nem ?
    amit igertem eru

    szamoljatok eleg durva nem ?
  • Doma #2096
    Asszem sikerült 2dbot kiütni Neked. Ha minden igaz akkor ma még csapkodom őket, szal lehet hogy meglesz a 10 db mielőtt 37lennél :D
  • gvarga12
    #2095
    semmi gond tegnap esett ketto ha igy megy tovabb akkor lvl 37 vegere meg is lesz a lvl 35 kuldi en meg tobbet akartam osszeszedni hogy eladjam lol na mindegy remelem este megint lesz party cortez ment reggel evzarora szal mostantol eleg sokat lesz hozza szerencsenk ja tegnap meg csak siman leszakadt legalabb is ezt mondja :) :) macanak lesz kit gyalulnia :)
    reggel nyomtam kicsit t4ltossal mar tudok mad knightot olni majdnem siman :)
  • Doma #2094
    Ha nem térdeltem volna be akkor lehet hogy már összeszedtem volna neked is :(
    Kötsög suxxeleró meg dédász egyszer volt egy áramszünetem, meg egyszer leszakadtam és arra mentem vissza hogy térdelek
  • gvarga12
    #2093
    hat az lesz a vege, sanyi nem bir magaval :)
    beadsbol meg mindig csak 3 db van de ha jon meg egy G46 akkor megveszem a maradek 7-et nem erdekel
  • Doma #2092
    Szerintem költöztök ti mindenképpen
  • slapecz
    #2091
    lol
  • Doma #2090
    Megvan már a 10db guard bead-ed?
  • gvarga12
    #2089
    na megnyugodtam tegnap XP-is ment rendesen meg a dropp se volt rossz szal kellemes volt a game
    lagg a szokasos szinten nekem megprobalok DSL-t szerezni valahonnan mert ez a wireless ami most van ez egy nagy szar remelem hamar lesz dsl vagy kulonben koltozunk
  • gvarga12
    #2088
    31. szint utan ? ugye na az meg odebb lesz remelem este vegre lesz valami party mert mar kezdek ketsegbe esni szerda es lassan kevesebb az XP-m mint vasarnap este volt raadasul beads se essett szal szivas minden teren
  • slapecz
    #2087
    lightnak a shock wave van ami egy emberkere nagyon-nagyot tud utni....
  • gvarga12
    #2086
    remek szoval nincs teruletre hato varazslatom ?
    fenebe na mind 1 ha meglesz lvl 10 cure akkor mar nem is akarok annyira szolozni vagy nemtudom majd meglatom igazabol tojipartiban lenne jo.
  • slapecz
    #2085
    lightnak nincs, ice: Splashy ice, fire: fire blow
  • Bucser
    #2084
    Én is használom ki van nyomtatva