12892
  • gvarga12
    #2083
    ja sok idom volt ra majdnem :)
    az explosive blow effektje lett egy kicsit felturboyva
    satu nezz be az oldalamra ott van terkep :)
    (meg jo hogy csinaltam majdnem nezi is valaki :( )
    napi persze terdel mint allat desireok kozott 1 rohadt lagg es vegem volt nem tudok haladni parti nelkul
    de legalabb varazslom megy, mar lvl 21-nel jarok vele G5 cure :)
    lassan de biztosan alakulgat majd mostantol lesz marha lassu a fejlodese :(
    ja tenyleg a terulet varazslatnak hogy hivjak a nevet ?
  • Bucser
    #2082
    MInden varosban profet általában a szobor közelében.. Narotuhban közvetlenül a szobor előtt a Fortban pedig az egyik ház sarkánál...
  • Satu89
    #2081
    légyszi irjatok le h hol lehet prophetet találni mert én nem találok sehol! köszi
    Satu

    e-mail: [email protected]
  • slapecz
    #2080
    ez jo tomor iras volt nem sokaig fogalmaztad :)
    milyen uj robbanasrol van szo?
  • gvarga12
    #2079
    na mizu megint mindenki a jatekban van ?
    remelem most mar jobb szinte minden nap van update ez az uj robbanas eleg jo lett kezd eleg szep lenni a game meg a tajat egy kicsit megreformalhatnak abar inkabb menjen gond nelkul ja a daemon throwing soldier nektek is fura texturakat dobal ?
    este leszek kene alkotni valamit mert nem lesz szintlepes ezen a heten ha igy haladunk pontosabban nem haladunk
  • Doma #2078
  • Harpoon
    #2077
    pont a dungi közepén má megin tutti meghaltam
  • Doma #2076
    Nem kizárt... engem is ledobott :(

    Legalább felragom végre a GTASAt :)
  • Harpoon
    #2075
  • Harpoon
    #2074
    Megin elfingta magát a server??????:(((

  • Doma #2073
    Thx az érdeklődést a mai megvan 3-4-5 jegyekkel, ellenben sajna lesz egy pótvizsgám, de ezt már tudtam.
    Este valaszeg sörözök szal ne nagyon várjatok
  • gvarga12
    #2072
    kosz mar el is felejtettem hogy felraktam oket :)
    andrej remelem sikerult vizsgad :)
    este kicsit kesobb leszek de azert leszek.
  • Enosh Chan
    #2071
    napi lehet hogy későn reagálok de azok a képek amiket belinkeltél azok k*rv* jók (pláne az ancientesek)
  • gvarga12
    #2070
    igen nekem is ment angliabol bar nagyon laggosan
  • Doma #2069
    Inkább csak regionális probléma lehetett a suxxelerónál
  • DarkSly
    #2068
    Cortez, 40es voltam.
    Különben én is használtam már halászkövet de nem tom, szerintem nem éri meg olyan nagyon a dolog. Persze én mindennap kb. 6-7 órát halásztam csak, úgyhogy ha te többet küldöd akkor természetesen visszatérül az ára a kőnek és profit is lesz :)

    Ma délutántól idáig teljesen leállt a net. Nemtudom mi lehetett. Nektek se ment? Lehet hogy az axelero (vagyis bocs: t-online) bütyköl valamit? De az is lehet hogy ez csak regionális probléma.
  • Harpoon
    #2067
    láttom nem csak nekem nem megy a game:(

  • slapecz
    #2066
    na mar megint leallt/szarakodik a szerver....
  • slapecz
    #2065
    anno a 30 az arra volt korlat hogy eladjad,kidobjad,tradeljed stb.
    mostmar ez a korlat 41 lett ezert nem latni mostanaban rebi scrollt sehol...
  • Cortez Lovag
    #2064
    ja egyébként lvl 17-es karinal tettem be szoval dölt az az elmélet hogy csak
    lvl 30 és az felett lehet használni
  • Cortez Lovag
    #2063
    aktivaltam egy halász követ . kiváncsi leszek a végeredményre remélem megéri (

    no steksz med-re)
  • gvarga12
    #2062
    kar hogy meguntad :(
    sok sikert a tovabbiakban
  • Cortez Lovag
    #2061
    figyu DarkSly hanyas szintu voltal amikor ezeket a droppokat kaptad a Devil Spear-eknél???
  • Doma #2060

  • DarkSly
    #2059
    Ja, egy másik fontos történés:

    Olyan, mintha most léptem volna meg a 40-et, mivel a hét csíkomat úgy, ahogy van beszolgáltattam a klánnak (mellékesen: 1,1 milla xp). Gondoltam, ha már úgysem játszok többet akkor mért ne?
  • DarkSly
    #2058
    Előző héten szerdától péntekig minden nap reggel 9-től délután 1-ig játszottam kb. Ennek nagy része spearezés volt, kezdetben csak azért, hogy meglegyen a 10 db a küldihez, meg hogy még pár pluszot is szerezzek eladásra.

    --Kitérő: statisztikai elemzés

    -megöltem e három nap alatt 2000 speart
    -57 speart dobott
    -tehát átlagban minden 35,09. devil adott egy speart (2,85 % esély egy mobra)

    De nem is ez a lényeg.
    A sok-sok devil spear a sok-sok spear mellett sok-sok tárgyat is dobott - szám szerint 14-et :D Tehát kb a 2000 devilt 13 óra alatt öltem le, ami azt jelenti, hogy minden 143. dobott valami izmos cumót (minden 56. percben).
    Azok az izmos cumók pedig:

    - G37 clean Big Sword (1x)
    - G37 clean SaeGum Stick (4x)
    - G40+1 beginning JoongBang Stick (2x)
    - G40 clean Yellow Tiger Bow (1x)
    - G40 clean Red Tiger Bow (1x)
    - G40+1 wondering Chultae Bow (2x)
    - G40+1 wondering Big Sword (2x)
    - Talisman of Protection - health 2 int 1 / int 1 (370k-ért egyből el is ment :) )

    Szóval így jártam

    Mondtam ezt talán pénteken Hexetrának, ő is egyből megcélozta a beachet, és egyből gazdagabb lett egy clean SaeDan Stickkel :)
    Fel is öltözködtem a pénzből G46-ba (kivéve persze a shortot meg a chestet mert még csak 40es vagyok).
  • DarkSly
    #2057
    De nagy pangás van...
    Na jó, akkor mesélek valamit.
  • Ferec
    #2056
    Csúúúú:)
    Köszönöm mindenkinek a rengeteg jótanácsot, és segítséget:)! Ngayon rendesek vagytok, hogy ilyen gyorsan, és kimerítően válaszoltatok a kérdéseimre:)). Egy darabig el fog tartani, amíg elrágódom rajtuk.

    A játékban is Ferec a karakterem neve, és már 14. szintű a drága:).
    Őszintén bevallom, hogy némi sejtésem volt a skillpontok elosztását illetően, de szerettem volna olyanok véleményét is kikérni, akik vágják a témát.
    A karakterem most valahogy így néz ki:
    St:10
    He:15
    In:46
    Wi:35
    Ag:28

    Lightning:10
    Heal:2
    Ice:1 (ezt sajna benéztem:()

    Akkor ezek szerint nem csináltam túl nagy hülyeséget, hogy így osztogattam a pontokat:)?
    Külditárgy-ügyben akkor nyugodt vagyok (bár most éppen azokat csinálom biztos ami biztos:))..
    Hmm.. akkor ezt a guild dolgot pihentetem kicsit, legalábbis a 20. szintig biztosan:). Ráadásul még nem tudok mást gyógyítani, szóval még a feladatomat sem tudnám ellátni.

    Mégegyszer köszönöm a válaszokat! Remélem, nem baj, ha újabb kérdések követik majd:)).
  • gvarga12
    #2055
    hali ferenc jatekban mi a neved es mi a szinted ?
    lehet mesodlagos karimmal tudok segiteni jo latni hogy iyen sok a segitokesz ember
    ahogy mui mondja celszeru eldonteni elore hogy milyen magi akarsz lenni es csak arra rakni skillpontokat masra egyaltalan nem
    a harcos maginak az int a healernek a wisdom az istene en nem sokat tudok a magikrol de azt el tudom mondani hogy int wis health agi ebben a sorrendben van a fontossag ha valami nem tetszik par napja rajottem hogyan lehet a statokat ingyen resetelni szoval elmeletileg a 20. szintig egyszer meg utana minden 20. szint utan megcsinalhatod 1x a statok ujraosztasat a skilleket csak 1 millarert lehet ujraosztani Stone of Chanche fejeben
  • slapecz
    #2054
    a legfontosabb barmilyen varazslo vagy, hogy az in-re raksz. ha a tamadasban is jo akarsz lenni akkor erdemes lightingosnak lenned,de ehhez sok mana kell(wis),ami a healerkedeshez is sokat szamit
  • Doma #2053
    Statokat: wisdom és intelligence-re tegyél! Előbbi a varázspontokat, utóbbi a varázslataiddal való támadást segíti elő. (természetesen a healthre sem árt némi pont, bár elvileg partyban vigyáznak a mágusra)
    Elég lehet hogy csak egy támadó varázslatot maxolsz ki leinte (lightning, ice, fire), fontos még a cure ahogy CorteZ is említette.
    Guildről... egyenlőre a lovagok asszem tele vannak, de előbb utóbb tuti lesz hely. Ha látsz valakit Muskétás Magyar Lovagok szöveggel a neve alatt kérdezz rá hogy akar e healert egy partyhoz illetve ráér e partyzni, hiszen ez a legjobb módja hogy bekerülj a bandába.
    Kaják: alapanyagát a hal képezi, a halászatról ezexerint már olvastál a weboldalon. Igazán 3 olyan halfaj van amit megéri kifőzetni, Salmon, Eel, Sea Bream. Az elsőből erős medicine, másodikból + varázserőt adó kaja, míg utóbbiból sebesség gyorsító kaja készül.
    Utóbbihoz kell még Bamboo Keg amit bármelyik merchantnál megvásárolhatsz, és 4 db demon vér. Először Sea-Breem with blood lesz belőle és utána főzetheted ki speed up medicinné a chemist of speed up... nevű NPCnél.
    A kaját a többi halból a Mistress-ek csinálják.
    Küldi tárgyak, marad az hogy megveszed őket, nézz körül Cargo Station-ben és Narooth-ban mert ott általában árulnak alacsony szintű külditárgyakat.

    Nah ez is összevissza lett :D
  • Cortez Lovag
    #2052
    szia ferec nos a guild-rol anyit hogy ketto is van az elso a MagyarLovagok aminek a vezetoje VeresPenge oda a beugro level 20 ha irsz 1 @-ot aztan a nevet majd 1 szokozt es a mondandodat akkor meg tudod vele beszelni , a masik a RanagedAngels oda a min. lvl 35 (lehet hogy ez neked meg odebb van) . A missiok miat ne parazz mert az alacson szintu quest itemekhez viszonylag olson hozza tudsz jutni . Az assasinok-rol nem tudok semmit csak hogy egész jo moka szivatni a nepet de csak okosan mert draga mulatsag valhat belole . hogy a varazslod jo party-tars legy min
    7-8 vagy nagyobb cure-al (gyogyito varazslat)kell rendelkeznie az kb olyan lvl 24-re meglesz en mivel lovag vagyok a varazslo skill pontjainak elosztasaban nem tudok segiteni de a fent emlitett rendszer szerint irj Doki-nak es o segiteni fog (remelem)na jo jatekot
  • Ferec
    #2051
    Ajjaj.. ez egy kicsit össze-vissza lett:). Sikerült jól elszúrnom a beillesztést. Remélem, azért érthető lett:))
    Szori.
  • Ferec
    #2050
    Üdvözletem minden kedves kalművésznek:))!

    Kábé két hete bukkantam rá erre a jó kis mmorpg-re, miután kissé kiábréndultam egy másikból:)). Rögtön megtetszett a program sajátos keleties hangulata, a gépigénye, és persze az, hogy ingyenes:). Sokat nem tudtam még foglalkozni vele, mert inkább csak hétvégenként érek rá, de szorgalmasan gyűjtöm az infókat:). Sokat segített ez a fórum, és persze a kalhun.tk, de van még ami nem tiszta:).
    Indítottam egy varázslót. Abban szeretném a tanácsotokat kérni, hogy mire és mennyit érdemes tenni skillpontokat (és a statokat) ahhoz, hogy tudjak gyógyítani frankón másokat,és a harcban is ki tudjam venni a részem:). Milyen tárgyakat kell (ha kell) beszereznem a brutál páncélokon és botokon kívül?
    Van esetleg olyan magyar guild ahová kezdők is beléphetnek, és nem gond, ha századszor kérdez meg valaki valamit, illetve segítséget lehet kérni (és itt most nem lejmolásra gondoltam, ugyanis szeretnék mindet amire szükségem van magam előteremteni) ha nem megy valami? Vagy esetleg ismertek olyan Egyelőre elvagyok még magamban, de félek, hogy a szólózás egy idő mulva unalmas lesz. Szeretnék más magyar játékosokkal is nyomulni, de nem akarok senkinek a terhére lenni.
    Azt tudom, hogy lehet mindenféle ételeket készíttetni a városokban. hol tudok utánanézni annak, hogy milyen ételek vannak, azoknak mi a hatásuk, és milyen anyagokat kell beszereznem értük?
    Olvastam itt az assasinokról (azóta nagyívben kerülöm őket:))). Leírtátok, hogy milyen kockázattal jár, de nem találtam semmit arról, hogy miért jó assának lenni (hacsak nem azért, mert bárkit be lehet támadni), vagy hogy miért vannak egyátalán.
    Egy kicsit kicsit előreszaladtam a szintlépésekkel, és későn kezdtem el csinálni a küldetéseket, ezért már egy pár lény szürke lett:). Előfordulhat, hogy ha nagyon belehúzok, nem tudok majd teljesíteni küldetéseket, mert szürkén nem dobnak semmit?
    Egyelőre ennyi kérdés jutott hirtelen az eszembe, de tuti, hogy lessz még pár..:)

    A válaszokat előre is köszönöm:).
  • Doma #2049
    De dobhat 46 cleant is
  • slapecz
    #2048
    jujj mifele drop volt? giant G42+2 str knight setet dob az ne msok penz :P
  • Doma #2047
    Eh Napi asszem kihalt :( Eru meg árul ha minden igaz.
  • gvarga12
    #2046
    remelem azert nem ir senki mert mindenki a gameban van :)
    CET 20:00 korul mar talan leszek en is ha megyek boltba akkor CET 21:00
    aztan mehet az irtas remelem napi meg bennt van mostanban alig haladnak a tojik nem tom mi lesz, meg egy het aztan kikel az elso tiggerem :)
    tegnapi droppot ki adja el ? sajna szar a netem mindig leszakadok nem tud lenkeneni hatekonyan mukodni :(
  • gvarga12
    #2045
    na + neztem animal skilleket Lvl 31 en vannak olyanok hogy sebezhetetlenseg meg minden tamadas critikal
  • gvarga12
    #2044
    sajnos eleg sokan kezdik itthagyni a kalt a regiek kozul hekkeles meg unalom meg hasonlok miatt viszont van azert utanpotlas nem tom lehet hogy nem kell teljes erobol nekiesni es akkor tovabb birja az ember cernaval :) engem meg mindig szorakoztat a tegnapi parti pl. eleg mokas volt XP is jott rendesen ha ma meg tudunk haladni akkor be is hozom magam
    a klanokrol az csak otlet volt tegnap beszeltem szaszaval asszem LVL 40 utan megzyk en is renekadokhoz.