12892
  • plas
    #1723
    cuccot barmikor ki tudsz dobni földre...
    jah meg van fénypost küldés is :) azzal bármikor elmegy bárhova... bár az 100Geon/küldés. szal meggondolandó :D:D:D
  • Doma #1722
    lvl 11től emgy a trade, meg a cucc dobás is.
    Party sztem nem lvl limites.
  • plas
    #1721
    Zamogeon a pénz a játékban, ha kinyírsz egy szörnyet dob geont. Tudod gyűjteni őket. Minál magasabb lvlű a monszta annál több geont dob ki. ( az elején asszem plunderer és társaik 5, de dogik dungeonban már 240 is dobnak)
    Van -ritkán- , hogy dropol, vagyis kidob egy tárgyat(cuccok-fegyverek-talizmán) stb.... Ezt tudod használni, ha olyan a karid, vagy eladhatod.

    Van jobbra fenn egy skill gomb. Abból ki tudod húzni a skill ikonokat a jobb függőleges oszlopba, -gyorsbillentyűként funkcionál- pl a partyt stb...
    Partyzmi úgy lehet, hogy kiválasztod a party skillt, (az legyen a legfelső az jobboldali oszlop tetején) és rákkatintasz arra az emberre akit partyba akarsz invitálni. Ha elfogadja mehettek is :) Bár nemtudom party skill hanyas lvltől él, lehet már 1től...Tradelni nem tudsz asszem lvl15ig. Max kidobod foldre...
  • Chaos Mad
    #1720
    mi ez a Zamoegon?
  • Chaos Mad
    #1719
    nah hogy lehet partyt csinálni meg tradelni? ott vannak bal oldalon a gombok de nem csinál rá semmit
  • kiskezdo
    #1718
    Mi az új fissítés vannak még ládák?
  • gvarga12
    #1717
    35 szintnel vagyok asszem
    a corteznk adtam kolcson
    figyu corti ha lehet ne csinalj ilyeneket a karimmal sot ha elfogadsz egy tanacsot egyaltalan ne csinalj ilyeneket
    ebben en is ludas vagyok mert egyszer megszivtam mint allat aztan tovabbadtam mert kellett a penz de csak egyszer most meg tonkrevagod a karim hirnevet ???
  • gvarga12
    #1716
    na en mentem vissza dolgozni holnap lehet megyek konyvtarba aztan meg irok
    hetfon szunnap szal kedden fogok lgkozelebb jelenkezni
  • plas
    #1715
    Napi, te melyik szintnél ragadtál le?
    XPkővel jóljársz most, mert kb 550K-ért megy. Nagyon kevés van belőle...
    -feltéve ha ki tudod szedni Rakiból- Kerestél máris 200Kt :)))
    Nemtudom kinek adtad kölcsön, de a srác ott árul fortban "ACCtalit"-ként npc talit... Szépen a neve mögött a HUN-nal :P Éljenek a magyarok! lehúzás minden formában! :D
    Na igyekezz majd, és Muival segítünk lvlt fejlődni. Jótanács: tartsd nmeg magadnak az XPkövet.
  • Chaos Mad
    #1714
    :D
  • plas
    #1713
    jah épp ráérek... :D
    Legalább töltjük a fórumot :D
  • gvarga12
    #1712
    na ja penz megy mint allat :)
    latom te is itt vagy plas :)
  • gvarga12
    #1711
    en most csinaltam 1 et siman muxik
    az ID vel tudsz belepni mg ugye a jelszoval
  • Chaos Mad
    #1710
    ok köcce...

    prósza :)
    azt hittem kell au..-izélni is hogy játszhassak.
  • plas
    #1709
    100Millából azért tudnék mit kezdeni :))
    Nekem a max amit egyszer összegyűjtöttem kb 3.5M volt, de hamar el lehet verni :)) G46os cuccra, pajzsra, kardra +blow stb....
  • plas
    #1708
    nem kapsz mailt, csak ha autentikálsz...De ha bannerre kattintasz ott le van írvan hogy hogy kell autentikálni. Ha regeltél máris mehetsz játszani, az IDdel meg a PASSoddal...
  • gvarga12
    #1707
    ja vagy a fooldalon a JOIN ra kattintasz enyi
    na penzt mar kifizettem ha minden jol megy 2 het es van netem :)
    penzt a kalban eleg nehez szerezi soha nincs eleg meg a 100 milla se eleg
  • Chaos Mad
    #1706
    ok de nem kapok semmi mailt, csináltam vagy 3 email cimet mindenhol bakker de semmi..
  • kiskezdo
    #1705
    Na mit irtatok?
  • plas
    #1704
    www.kalonline.com
    Az oldalon nincs kiírva hogy hol lehet regelni, de egy kis kereséssel meg lehet találni. Ha regelsz azzal az IDvel meg PASSal rögtön be tudsz lépni. Autentikálni később is ráérsz...
  • plas
    #1703
    pl.:
    -horgászással
    -vagdalkozással
    -droppokból, eladással
    -vagy egyszerűen: olcsón veszel, drágán adsz
    -vagy $-ért váltasz CalCasht.
    Tegnap láttam 49ért adott vki 3.000.000G-t, PayPalon keresztül.
    Szal vannak módszerek:) De az utóbbi kivételével mindegyik lassú, nehezen megszerzett pénz...
    Tegnap hornolta vki, hogy vesz G50es cuccokat-ruhákat 100M-ért darabját. Ennyi pénzt???
  • Chaos Mad
    #1702
    hogy a faszba lehet itt regisztrálni? bakker már midnent megprobáltam de nem küldenek lószart se nem tudok authetikálni se vagy mi az....
  • Doma #1701
    Nem lehet...
  • Enosh Chan
    #1700
    hogy lehet gyorsan pénzhez jutni?
  • Enosh Chan
    #1699
    néha ledob de azé megy jól
  • gvarga12
    #1698
    majd lesz ha lesz netem :)
    egyebkent milyen a szerver mondjon mar valaki valamit
  • Doma #1697
    Nincs...
  • Dr4gonHunt3R
    #1696
    Cső, van itt valaki? ^^
  • gvarga12
    #1695
    na most olvasom hogy vasat csereltek a szerveralatt, jobb lett ??
    remelem mire lesz netem minden jol fog mukodni allitolag csak 4 oraval tartott tovabb a frissites ha lesz netem
  • gvarga12
    #1694
    hali
    emberek az ujoncoknak uzenem hogy nezzenek be a lap tetejen levo kep linkjere az en oldalam es akkor nem fognak alap dolgokat megkerdezni (meg keszul)
    szerver tobb is van, teszt koreai, sima koreai, internetional vagy angol ahogy tetszik persze
    bankszamlam meg mindig nincs szal meg min 2 het a net aaaaaaaa
  • Doma #1693
    Elvileg 1
  • Chaos Mad
    #1692
    ok htx..
    és hány server van?
  • plas
    #1691
    a www.kalonline.com -on ,de épp karbantatás an szal, majd ha elindul. ott kell regelni
  • Chaos Mad
    #1690
    nos akkor leszedtem ezt a 200mb.os izét, azt mit hol kell regelni hogy kapjak jelszót? vagy itt is van ilyen? :)
  • plas
    #1689
    naná szólj nyugodtan, il kérdezz bátran ha gond adódik v vmit nem értesz...
    Viszont ha belemerül vki nagyon ajánlom, h egykét HIVTALOS kal oldalon kívűl ne menken fel más oldalakra!! Céges gépről körbenéztem az ilyeneken, háthadnemondjam h bubogott a virusirtó...
    -könnyeb hackelhetik az embert- Nem egyvalakivel előfordult már, és többhavi "kemeény munkád" kárba vész. Lecsupaszítják a kraid, eladják mindenét ha nem vigyázol!!
  • Chaos Mad
    #1688
    köcce kipróbálom! majd segithetnétek :)
  • Dr4gonHunt3R
    #1687
    Ja és, ha vki nem online, akkor ez nem megy :)
  • Dr4gonHunt3R
    #1686
    1ebkent Privit így kell yrni: @nev uzi
  • Dr4gonHunt3R
    #1685
    Csak Mother NAture beszélgetésre hívott :D
  • Dr4gonHunt3R
    #1684
    Én vok