12892
  • gvarga12
    #1843
    most jön frissítés kivancsi leszek 1.5 s pingel mire kepes a kal
  • plas
    #1842
    banner...
  • Rexar
    #1841
    Egyébként van valahol erről leírás?mind 1 hogy magyar vagy külföldi...
  • Rexar
    #1840
    Én úgy tudom hogy NAROOTUH a főváros de lehet hogy tévedek akkor viszont bocsánat
  • slapecz
    #1839
    egy varat lehet elfoglalni es akkor az osszes varos osszes adoja a tied lesz (persz egy guildnak eselye sincs kellenek szovetsegesek) egyebkent te mit tekintesz fovarosnak?
  • Rexar
    #1838
    Nah olvasgattam egy cseppet és tényleg lehetséges a guildoknak befoglalni 1-1 várost?És az adót is a guild kapja???Gondolom a fővárost nem lehet elfoglalni.
  • gvarga12
    #1837
    na 3 ora mulva jelenkezem ha mashol nem akkor itt a forumban
  • gvarga12
    #1836
    kosz rendes vagy de egyenlore az a kerdes megy-e a kal haver azt mondja marha nagyok a pingek remelem nincs igaza csak benazott
    hihetetlen 21.szazad anglia es nincs DSL hat ez egyszeruen hihetetlen raadasul nem is az isten hata mogott lakunk eleg nagy varos warwick meg lemington is ami kozott lakunk szal marhara nemertem aaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • slapecz
    #1835
    vagyis plassal ha o is benne van
  • slapecz
    #1834
    na majd felhuzlak ok? :P
  • Doma #1833
    Kircsi
  • gvarga12
    #1832
    hali emberek este elmeletileg kiderul mekkora a frissites csomag mert allitolag mar kesz a net
    du. valamikor felteszem a frissiteseket az oldalra kesz a talizas,kuldik, eventek meg a tali arakat belevagom aztan kesz is
    ha valakinek hianyzik valami akkor irja meg vagja be ide aztan feltszem :)
  • Rexar
    #1831
    A ládákból nekem is pénz esett de gondolom csak azért mert ahoz hogy tárgy essen magas szintü szörnyek közé kell menni bár az is lehet hogy csak véletlen műve de több mint 20 ládikát kinyitottam már és mindbe pénz volt.
  • Bucser
    #1830
    NA megvan a 20. szint:)
  • Bucser
    #1829
    Egyetlen Lucky Foinosh-t nem kaptam:( Viszont a ládákból is mindig csak pénz esett ki:(
  • plas
    #1828
    vmi meglepi biztos :D
  • Rexar
    #1827
    Üdv!Nah véget ért az event sajnos pedig olyan jó volt a lucky finish meg a láda
    tudja már valalki hogy mi lesz a következő eventbe?
  • Bucser
    #1826
    NA ma meglett a 20. szint is:) elmentem pecázni, hogy pénzem is legyen végre:) meg el akarom adni a cuccokat, csak nem tudom, hogy mit mennyiért érdemes tradelni...
  • slapecz
    #1825
    kivancsi leszek mekkora frissites adagot kapsz majd mikorra lesz neted :P
  • Cortez Lovag
    #1824
    ja és senki elne kövessen olyan ostobaságot hogy: épp irtja az ellent és van 1 fasz ks-er aki sehogy sem akarj abba hagyni (még neki áll fejjeb és ugy kapod a "fucking noob " jezőt ahogy kell)na mind1 az a légyeg hogy ilyen estben se huzd fel a maskot mert a világ szakad a nyakadba (engem a party tarsam ölt meg, pedig szoltam neki előre) inkább lépj character selectbe ott elidözöl 1-2 percet és mire vissza mész a gyerek el is huzott!
  • Cortez Lovag
    #1823
    ha esetleg valaki mégis ASSASINKODÁSRA adja a fejét akkor mielott felvenné a maskot mindeképp mennyen narttoth-ba vagy cargoba és mentse a helyet mert ha neadjisten meghalna és a forba szület ujra na akkor van SZIVÓÓÓÓ de nem kicsit mert onnan a kijutás esélye 0% na jó ha van speed up -od akkor kb 0.000001%-ra is felmehet szóval tényleg csak ésszel!!
  • Cortez Lovag
    #1822
    Anyagi erteket nem vesztettem de annyi exp hogy mar min lvl 100 lennék
    de szerintem lovag nincs hátrányba a többi kaszthoz képest assassinkodás közben
    mert a kb dupla akkor elet azért csak oda basz !!!DE!!! a kurva ijjasznak van a bénitása na azzal ha nem figyelsz beszophatod de azt is meg leheht uszni ! mert ha mundjuk rad lö egy olyat akkor no problem mert nem tud folyamatosan bénitani igy amikor kapsz 1 pillanatnyi szünetet akkor maris megy rá a shild attack + trasblow +upward slash és mire elmulik a shild attack hatás csoro ijjasz mar elöted térdel. de ez csak akkor mügszik ha 1 van belöle. A másik szopés 1 lovag assa-nak a jégvarazslo jön szembe na az csunyán helyben tud hagyni (tapasztalat). Persze amiket irtam azok max 3-4 szint eltérésű kariknal igaz (assa party tagj voltam 6-an voltunk jött 1 lovag BAZI NAgy lehetett és ugy elkente a szánkat hogy öröm volt nézni, a társam lovag meg " odaadta" neki az +10expert white kardját +1otp +5 EB-vel) na azóta nem vagyok assa!!!!!!!!!! CSAK ÓVATOSAN!!!!!!!!!!!!!!!!és saját felelőségre
  • plas
    #1821
    neeeem 60ig lehet csak 50ig vannak.. nemtudom:))
    de vannak event küldik is (plusz küldik) azokat is fel lehetne rakni.
    Tényleg a guildokat is, azok vezetőit, aztán kiki eldönthei h hova szeretne csatlakozni kit kell keresnie a belépéshez...
    Hallod Kortez, mi wolt az assaskodáskor?
    Különben kinghtnak nemigazán bejövős az assáskodás. Én tuti nem veszek magamnak :D
    A magenek, meg ijasznak jó, mert messziről zúznak, de knight :P
  • gvarga12
    #1820
    mar lvl 60 ig vannak kuldik ?? en csak 50 ig tudok roluk
    assasinkodas leirast tervezek de ahhoz konkret infok kellenek mert en nem csinaltam meg
    tali arak nem gond de ugye rudjatok hogy az itteni mar nem igazan friss csak hozzavetoleges de felrakom az arak koze az nem gond
    skill leiras na az mar kemenyebb dio de megprobalom

    netem mult het pentekhez kepest 2 het
  • plas
    #1819
    mesélj már mi volt?
  • Cortez Lovag
    #1818
    szia napi lenne it 1 kérdés és 1 tanács.
    kérdés : pontosan mikor lesz neted mert akkor rakit ugy intézem (lehet hogy kicsit bele kéne huzni)
    tanács : Az szerintem nem lenne rosz ha az oldalon helyet kapna az ASSASSIN-kodás fontos tudnivaloi nem ugy keljen mindenkinek kitapasztalni mint nekem meg zozo-nak
    (kicsit drága mulatság volt)

    na jó legyél!
  • Rexar
    #1817
    Az oldalra felkerülhetne a magyar guildok neve elérhetőségük stb.
  • plas
    #1816
    -küldetések lvl60ig
    -Talizmán árak (h ne kelljen innen keresgetni)
    -Fel lehetne tenni, h milyen kaszt milyen skillekre tegyen a továbbfejlődéshez.
  • gvarga12
    #1815
    haller latom megint nagy roham volt mar eleg sok magyar van a jatekban
    nem sokara jovok en is meg nagyerokkel keszul a talizas leiras a fo resz mar megvan csak a kepek meg par aprob leiras kell aztan rakom is fel meg a kuldiket is befejezem

    irjatok hogy mi kene meg a weboldalra
  • Bucser
    #1814
    Update immár 16. szintű és éppen halászó életmódot folytatok valamint nevelem a madárkámat:) (a pecázásra azért van szükség mert sajnos a questekben amik elérhetők a vadászanó állatok alig dobnak valamit sajnos örülök, ha a quest itemeket kidobják. Pénz meg lassan gyűlik:) Amikkel fejlődnék azok meg nem dobnak quest cuccokat:) szóval pecázom kerestkiegészítés végett:)
  • Rexar
    #1813
    Üdv mindenkinek!Pár hete kezdtem kalozni és jelenleg 22-es szintü Knightom van akit Rexarnak hívnak.Ha lehetséges akkor szeretnék belépni valamelyik magyar guildba feltéve hogy a 22-es szintem és a 8 Contribution Point elég a tagsághoz.Knightoknak való maskba szeretnék beruházni de nem tom hogy a bérgyilkos "életmódnak" van anyagi előnye?
  • Bucser
    #1812
    SoladiVoniHUN

    13 szintű Magician.
  • slapecz
    #1811
    egybkent mi a neved a jatekban?
  • Bucser
    #1810
    thnx:)
  • slapecz
    #1809
    ez monstert vagy speart jelent?
  • slapecz
    #1808
    hm....
  • plas
    #1807
    Kell venni hozzá egy maszkot, kb 30K körül van az ára.
    Fort-tól délre tudod használni, különben mindenütt safe place van.
    AS maszkban ki tudsz nyírni bárkit, persze csak ha erősebb vagy:)))
    Ha felveszed a maszkot 3órán keresztül nem tudod levvni, csak ha megölsz valakit, azután is csak 5 perc elteltével.
    Ha kinyirnak miközben assa vagy, van rá esély -kevés % de van- hogy kidobsz vmit a cuccaid közül. Tojást, kardot, bármit, ami ivertorydban van.
    És mondom csask Forttól délre lehet használni, de ott nagyon vadásznak az assákra, ha vki kilép kapun rögtön vadásszák:)))
  • Bucser
    #1806
    Az assassin rendszert el tudnád mondani vonalakban?
  • plas
    #1805
    wááááá dekemény volt az.... :))))
  • Bucser
    #1804
    Előrébb járok a küldikkel mint kéne:) most kell majd a 40 Blue Big hand warrior fejet összeszedni...