12892
  • slapecz
    #2003
  • slapecz
    #2002
    40 :P
  • SIKÁKÁ
    #2001
    ez milyen játék??
  • plas
    #2000
    42
  • slapecz
    #1999
    tippelj
  • plas
    #1998
    Mennyi vagy már Mui?
  • slapecz
    #1997
    viszont ha akarsz johetsz velem aztan drunkenezunk :)
  • slapecz
    #1996
    hetfon ketszer haltam meg: 80K + 40K :P
  • plas
    #1995
    Engem szellemezés közben vágott ki kétszer.
    Nemondjam mindkettő után térdeltem. 2x50K xp minusz.
    Nagyon gáz...
  • Doma #1994
    Tutter mennék, elvileg este lesz maca is!
    Napi rossz hírem van... levágott a LAG Online szarver
  • Bucser
    #1993
    Viszzont sajna egyenlőre csak egy magasszintű lovagot tudok egyszerre healelni...
  • plas
    #1992
    Dehát nekem abszolút tökéletesen vannak elosztva a stat pontjaim... :D
  • Bucser
    #1991
    Este leszek healelni ha kellek Napi:) 10-es cure:) nekem is fejlődni kéne 1 napja nem léptem szintet ez tarthatatlan:D
  • gvarga12
    #1990
    mondom plas nezz be a weboldalamra meg kerdezd muit o mar megcsinalta
    tenyleg mui leszel este elmehetnenk giantozni kene az XP lehet jonne andrej is
  • slapecz
    #1989
    ja es ha be akarod fejezni akkor inkabb ad el a cuccaidat es mikor talan megegyszer ranezel mar sokkal olcsobb lesz es nyerni fogsz rajta egy csomo penzt
  • slapecz
    #1988
    igen a str,health,int,agi es wis pontokat leviszi a kezdesnel kapottakra es onnan ujra lehet epiteni
  • plas
    #1987
    mi ez a tanár diák kapcsolat?? és hogy működik stat pont elosztás? azok azok a pontok, mint health+strenght stb...? És mennyit lehet elosztani?
  • Foxiking
    #1986
    De remélem h fog működni.
  • Foxiking
    #1985
    Én lvl 27 a diak meg lvl 7
  • gvarga12
    #1984
    lehet hogy meg nem megy azt olvastam hogy lesz meg egy karbantartas es irjak masok is hogy laggol
  • gvarga12
    #1983
    lehet hogy a neted szar ?
    te lvl 16 folott vagy a diak pedig lvl 15 alatt ?
  • gvarga12
    #1982
    most olvastam a remek hirt hogy a kal itemeket mint pl xp ko csak LVL 40 felett lehet tradeolni droppolni meg minden szal rakival buktam 500 K-t asszem aktivalni fogom azt a rohadt kovet aztan felnyomom olyan magasra amennyire csak tudom de meg nem most talan 1-2 honap mulva szep szivas es egy jo tanacs el a kezekkel a kal itemektol ha tradeolni akarsz mert eleg vastagon megszivod mint en pl.
  • Foxiking
    #1981
    Már próbáltam. Kerestem diákot, ő mindent jól csinált, csak nem történt semmi.
    Amúgy kegyetlenül LAGol most a játék. Már 3szor ledobott.
  • gvarga12
    #1980
    kosz plas szerintem ocsed fogja folyatni siman :)
    king az agentel beszeltel mar nala lehet kerni ez volt leirva aztan a masiknak akitol kerted engedelyezni de meg nem probalam ki majd este akkor fogok tudni mondani konkretumot
  • Foxiking
    #1979
    NAPI lécci mondd már meg h mit kell csinálni a tanár-diák dologgal h működjön!
  • plas
    #1978
    de öcsém nyomja hétvégente :)
    Majd megkérdem, hogy akarja-e folytatni, mert végül most ért véget a fősulija, szal biztos lesz rá pár hete. Ha nem akkor kölcsönbe természetesen odaadom a G46ot h jobban tudj fejlődni. Aztán ha lesz lakás meg net folytatom tovább...
    Ha nem akkor ajándék :D
  • Foxiking
    #1977
    Vki nem tudja h miért nem műxik ez a tanár-diák dolog?
  • gvarga12
    #1976
    igen meg musketasoknal vagyok
    a hackelesrol annyi hogy en tegnap tudtam meg hogy chestert is hekkeltek valamikor regen masrol nem hallottam
    a pancelt szivesen latom mar el fog kelni lassan meg a kard is de el nem fogom adni majd visszakapod ha megint leszel :) remelem mailban eltudunk erni vagy ide azert fogsz irni mindenkepp nagy veszteseg lesz ha nem leszel
    a statreset az annyi hogy a karid tulajdonsagpontjait megint kitudod osztani egy kis file masolgatas es country kod atiras utan nezd meg weblapomon mar fent van
    tenyleg ocseddel mizu nem kezdett masik karit vagy annyira nem jott be neki ?
  • plas
    #1975
    Napi te muskétásoknál vagy még?
  • plas
    #1974
    Télleg hackelik sorra a népeket? kiket eddig?
  • plas
    #1973
    Csao népek! :)
    Vagyok- vagyok, de mostanában ritkán. Lassan költözök fel Pestre munka végett, szal albérlet egy darabig, onnan nem hiszem, hogy fogom tolni, aztán ha majd veszek fenn lakást, akkor onnan. De az több hónap :)) szal lehet egy darabig nem találkozunk. De nem is nagyon baj már majdnem kezdtem "függővé" válni:))
    Ezért vettem vissza a tempón.
    Különben mi ez a stat reset?
    ha esetleg abbahagyom, rátokhagyom a cuccaimat. (Napi, Mui)Majdnem full G46 chest és sapka kivételével. Meg egy halom lóvé :D Bivalyerős kard :D:D
    7-8Millát ki lehetne facsarni cuccokból...

  • gvarga12
    #1972
    lol ok azt hittem azert ennel tobbet lesz plas hetvegen se lattam na mind 1
    vegre van tanar diak kapcsolat basszus mar reg lehetne 1 G46 kesztyum ha mindenkivel akinek segitettem tanar diak kapcsolatba lennek :)
    azt hittem XP-t fog adni de nem inkabb penzt az se rossz ha a diakod eljut 16 ig 20K 30 nal 50K hat en eleg sok embernek segitettem mar :) nincs is meg a G24-es szettem meg a G37 kardom azt se tudom mar plas kinek adta oket :)
    nem gond nem panaszkodom csak azert jo lett volna, így is szivesen csinaltam

    na este leszek remelem lesz maca vagy valaki mert healer nelkul nem lehet haladni rendesen
  • slapecz
    #1971
    itt mondta hogy visszavesz a tempon hetvegen szokott lenni a tesoja
    chestert hackeltek meg meg regen nem plast,igen stat resetet nyomott mert elhireszteltem a dolgot :P
  • gvarga12
    #1970
    lol szivesen :)
    plas-sal mi van ? meg lazeval nem hallottam roluk semmit meg chesterrel azt mondta meg hekkeltek igaz ? ma o is stat resetet nyomatott nagy kiraly ez a reseteles :)
  • slapecz
    #1969
    mondom lehet en vok a fasz de az se volt benne hogy torolni kell az egyiket de azert halas vagyok hogy felhivtad a figyelmem erre a lehetosegre most kb 20-al tobbet sebzek :)
  • gvarga12
    #1968
    Cortez nyugi, hogy a fenebe sikerult eltornod a kardot ?
    nem olvastad a leirasom nem mondtam el elegszer hogy talizas elott mindig polir ko ??? az elso 4 NPC tali bele megy siman az 5. mar eltori.
    ezert nem talizok en se es nem is ajanlom senkinek csak a milliomosoknak :)
    mui grat a statresethez :) megprobalom atfogalmazni de soha nem lesz olyan hogy mindenki elsore megertse
    Cortez szerintem aludj ra egyet
  • Cortez Lovag
    #1967
    ki tudja mennyit er egy lvl 36 lovag accaunt?
  • Cortez Lovag
    #1966
    a NAGY betü az orditast jelzi tehat most kicsit gyilkoltam a hangszálaim
  • Doma #1965
    Kapcsold ki légyszi a CapsLockot vagy ne tenyerelj a shiften miközben írsz! Köszi előre is.
  • slapecz
    #1964
    caps lock htx