12892
  • DarkSly
    #2043
    mi ez a pangás?
  • DarkSly
    #2042
    mert? télleg abbahagyta?
    nincs is már a klánotokban?
  • slapecz
    #2041
    plassal mar nem is nagyon fogsz tudni beszelni sajnos :(
  • DarkSly
    #2040
    ja, napi,az,hogy hamarosan abbahagyom a kalt, az csak azt jelenti, hogy nem fogok órákig hentelni, de néha azért benézek, dumálok a többiekkel, meg adok-veszek :)
  • DarkSly
    #2039
    mui, plas egyébként én veletek még három mondatot nem váltottam a játékban, még akkor se amikor még muskétások voltatok. Nem tom mért, jó párhuzamosan játszottunk
  • DarkSly
    #2038
    terveztem hogy berakom majd a 9 csíkomat az én kis 40es szintemen :)) (kb 1 milla xp) de.... inkabb nem
  • gvarga12
    #2037
    igen tudom pont a java ment el
    meg pengevel is meg kene dumalni hogy mikent legyenek a kerdeses dolgok eldontve kezd az egesz a politikara hasonlitani szerintem aki tobb XP-t rakott be annak kene hogy szava legyen pl abban hogy milyen LVL limitet meg milyen XP hozzajarulas kell a guildban ezt nyilvan meg kene beszelni mindenkivel
  • slapecz
    #2036
    na ja csak akkor egyesiteni kene a ket guildet mert igy azert eleg sovanyak vagytok :P
  • gvarga12
    #2035
    na igen ez az xp berakas ez eleg kritikus ugy kene hogy partizni egy napot aztan egy kockat berakni a parti utan a tobbi meg a tied mondjuk meg igy is rengeteg ido vagy sokan kene hogy csinaljak.
  • slapecz
    #2034
    nagyon jo lenne de gondolom ti sem fogjatok benyomni az xp-t pedig nagyon kiprobalnam a wart...
  • slapecz
    #2033
    ja nekem azota nem volt dropom azota alig fejlodtem azota nem partyztam igy mar tenyleg szar...
  • slapecz
    #2032
    jujj napi a nagy assavadasz :P
    tegnap nekem is ketto esett horogra :)
  • slapecz
    #2031
    te mindig olyan sok okos dolgot mondassz honnan veszed oket?
  • Doma #2030
    Ehh szerintem akkor ülhecc a tigristojin valamelyik kariddal, ugyanis kifagyott Napi
  • gvarga12
    #2029
    jokor mar mikor abba akarod hagyni :)
    de tenyleg kircsi
  • gvarga12
    #2028
    lol nok meg a repules keveset lattam amelyiket lazba hozta volna
    egyebkent en is nyomtam egy idoben IL2-vel csak haver meghalt akivel haloban nyomtuk :(
    vissza kalhoz gondolom a tali ment el ennek orulok ha nem megy el a nyavajas tigris toji akkor azt is kikeltem
    en is gondolkozom hogyan lehetne elvezetesebbe tenni a jatekot egyenlore jol elvagyok a parti kozbeni dumalassal :) szorakoztat :)
    fel kene vinni lovagokat LVL 4 re aztan a csirkat kirakni 1 kissebb guildba LVL 2 be mondjuk valami b kat kari lenne a vezetoje :)
    lovagokat meg LVL 35 korlatosra megcsinalni es warozni mint allat :)
    csak 1 otlet
  • DarkSly
    #2027
    süti lett a nick-képem mi?
  • Bucser
    #2026
    jaja:) Az én véleményem is ez dehát beszélhet az ember egy nőnek:D
    Egyébként ő csak utasszállítóval repült eddig de az hosszú volt és elege is lett belőle:D
  • Doma #2025
    Repült már a kedves ara vitorlázóval? Sztem nagyon kira dolog, hál istennek volt szerencsép pár órát repülni vitorlázóval és különböző motorosokkal is, és egyet tudok érteni veled páratlan élmény! Talán a legjobb azok közül amihez nem kell nő
  • Bucser
    #2024
    OFF


    Nem volt nem is lesz a közeljövőben:) bár csábít a vitorlázórepülés:) csak arra meg perpé időm nincs:) Meg kedvesem nem engedné:( Ő azt mondta, hogy amíg egy szerkezetben nincs motor csak a sxzélre van bízva nem bízik benne:) majd csináljam meg valamilyen motorosra:) Mire közöltem vele, hogy az többmilla erre azt mondta, hogy hát ez van:) Vitorlázni nem fogsz:D

    JElenleg csak Virtuális égre van engedélyem:( De majd egyszer úgyis lesz valódira is:D

    OFF vége

  • Doma #2023
    Nocsak nocsak... szavaidból mintha az csengene ki hogy volt...?!
    Mármint szaxód.
  • Bucser
    #2022
    Való világ?? azt hittem ez nem az.. ő basszus nem kellett volna a seprűnyéllel agyonverni a szomszédot... azt hittem kalozok:D

    Na igen képes függőséget kialakítani de csak addig míg a Dio is tudott amíg van mit elérni...Vagy amíg a fagyások miatt elege nem lett az embernek az egészből:D de pl egy repülés sokkal többet tud adni mint hogy megyek és nyomogatom az egeret:D Akármennyire is csapatjáték nem tud annyira felüdíteni minthogy kötelékezek valakivel egyet:) kár hogy nincs szakszo-m semmilyen gépre:D
  • plas
    #2021
    Üdv a való világban :D
  • Doma #2020
    Napi eladtad

    Plas de ha már nincs kapásod, akkor elmész a haverokkal közösen horgászni, sörözni, dumcsizni, és az hogy foktok e valamit egyből másodlagos kérdéssé válik.
  • plas
    #2019
    jah a Kal olyan mint a horgászás. sosem tudod mi akad horogra. Mi lesz a drop...
    De egy idő után mikor már több hét egy lvl fejlődés, és alig ad XPt egy durvább monszta is; kezd uncsivá válni...
    Ezt vagy csinálod robot módjára, éjjel nappal, de nekem ne mondja senki, hogy kikapcsolódás:)) mert nemaz...

    Egy MMO igen hamar függőséget alakít ki az emberben... szvsz
  • gvarga12
    #2018
    szep kard
    este remelem lesz valami healer mert mar tarthatatlan az allapot semmit nem fejlodtem a heten remelem a talit legalabb eltudom adni nem fagyok ki addig
    na majd meg irok
  • Doma #2017
    Az én következő "kis" célom
  • DarkSly
    #2016
    Egy biztos: most vagyok 40es öt és fél csíkkal, g46os hair decoval, cipővel. Meglépem a 41et, szerzek kesztyűt meg shortot esetleg egy 45ös sticket, megcsinálom a paines küldit, aztán elbúcsúzom a jónéptől, mert nagyon nincs értelme már ezzel játszani. Csomó dolog van, amit tudnék helyette csinálni csak eddig mindig csábított hogy de jó mindjárt x szintű leszek, meg stb. Az biztos, hogy a Kalban az a csáberő, hogy az ember végtelen sok kis célt ki tud tűzni maga elé, ezért egy picit mindig lesz kedve játszani. De én már meguntam ezeket a célokat is. Inkább szörfözök a neten, holmi fórumokba írogatok meg persze gamestaros demókkal játszok neten Télleg ha valaki megvette az ehavit és feltette a pariah mp demot az szóljon mert nyomhatnánk együtt.
  • plas
    #2015
    Tény, hogy néha engem is elkap az a visszataszítóan unalmas csupán hentelésből álló karakterfejlődés.
  • DarkSly
    #2014
    Látom elmesélted a storyt napi :)
    Öcsi ma reggeltől odavan osztálykirándulni úgyhogy szombat estig enyém a terep
    na meg fateré
    mindegy még két vizsgám úgyis hátravan úgyhogy csak olyan napi négy-öt órát fogok játszani
  • gvarga12
    #2013
    remek minden regi gamer kezdi megunni es abba akarja hagyni ?? nema

    reggel jol haladtam 2 terdeles desire oknal meg egy G42 mage csizma annyira a domb oldalaba esett ki hogy nem bírtam felvenni mondom fasza abba is hagyom erre az utso desire wondert dobott 4/1 st :) szóval ne oljetek szornyet domboldalba mert ugy jartok mint en :(
    ráadásul assat is oltem :)

    terdeles utan mentem ki fortbol speedert erre a majom varazslo megtamadott az ijasz haverjaval fagyi lelassitott ijasz meg staggeringal lecsapott revive jovok visza meg mindig ott tobzodtak es a speedeloket irtottak de a maginak elfogyott a manaja elkezdte mindezt magyarazni az ijasznak meg hogy dobjon neki medit :)
    nekem se kellett tobb ott teremtem kozottuk aztan megsimiztem a varazslo pocijat a pajzsommal mondanom se kell elkezdett tantorogni :) adtam neki a TB-t mar terdelt is :) elotte meg kozben persze ment a hadonaszas a kardal valami 1K korul lehetett a lelkem HP-ja nezem az ijasz ott huzkodta ram a staggeringet az elsot kivedtem mikozben a varazslot simogattam a masodik betalalt HP-m fele banta 3. is ramhuzta mondom ezt mar nem varom meg ezt is hasba szurtam egy pajzsal ennek se tetszett TB meg egy kis lapogatás a kardal es mar terdelt is
    utana kaptam rendesen a speedeket a magiktol akiket mar parszor +szivattak meg mitossze anyaztak :) edes a bosszú :) kíváncsi lennék rá hányas szintuek voltak a sracok
  • DarkSly
    #2012
    Unom az egész kalt, lehet hogy abbahagyom végleg.
  • DarkSly
    #2011
    Hogy mondjak valamit így az új naphoz közeledvén, elég szaksz most a kal, baszott lagos. És ahogy itt mondtátok az előbb, egész nap ilyen volt. Lehet hogy ez a tanár-diák frissítés cseszte szét?
    Különben egy nagyon is aktív játékos vagyok, de itt a fórumon csak akkor írok be, amikor néha olykor-olykor betévedek
  • gvarga12
    #2010
    kal ban levo guild wars kepek amiket annyira vartatok :)+ dobtam melle 1 G32 +6 statos cuccot allitolag ezeket mar kivettek a jatekbol tegnap megis osszetalalkoztam egyel
    remelem meg tudjatok nyitni rendesen

    cortez neked meg csak annyit hogy ha a sajat hulyeseged miatt eltorod a kardod akkor nem ertem mert nyavajogsz pontosan tudtad hogy mit kockaztatsz az hogy 10% esélynél 3 ból 2x eltörik ez van nem kell itt a fórumot teleóbégatni vigyunk valami kis kúltúrát a fórumba vagy nem ?
  • Cortez Lovag
    #2009
    mar csak be kene linkelni
  • Cortez Lovag
    #2008
    mar elkultem oket napinak
  • Cortez Lovag
    #2007
    VALAKI PARTY-zon VELEM LETSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • slapecz
    #2006
    ja es hol vannak a guild warrol a kepek megneznem oket...
  • slapecz
    #2005
    annyira hogy jatszak vele
  • SIKÁKÁ
    #2004
    mennyire?