12892
  • Doma #1883
    Dettó
  • Bucser
    #1882
    nekem sem tölt be... ugyanaz a jelenség nem tudok belépni a fortba... Szobor kötüli tömeget betölti aztán sanyi semmi többet...
  • Cortez Lovag
    #1881
    hello mindenki ! ma 12:54 és kurcara parázok hogy mag hack-elték CorteZ-t mert ahogy bejelenkezek a fort-ban levő tömeget be sem tölti de még a merchant-okat sem
    pegid esküszöm hogy nem jártam más pldalon mint a hivatásos mag a kalhun és a jainesoutpost ! Az a fura hogy egy masik karimmal be tudok jönni de az más accaunton is van ! ha nedja isten hack lenne akor utazok a taghoz! pedig már
    olyan jol haldok! na megy probalkozni meg templomba imátkozni!
  • Bucser
    #1880
    Titeket nem vágott ki a server????
  • slapecz
    #1879
    "magas szintre" :P
    meg ha csak azert jatszol hogy a waron ott lehess akkor ki kell abranditsalak mert 4-es soha nem lesz a guildetek (a mienk sem)
  • gvarga12
    #1878
    na vegre meg van LVL 35 napival
    lvl 24 rakival
    lvl 17 másodlagos karikkal
    csak nem volt olyan haszontalan ez a nap :)
    cortez irhatnál a guild warrol nagyon aradozott PM-ben remelem hogy jo is nem feleslegesen szenvedem fel karimat magas szintre
  • Bucser
    #1877
    hát fizetősből én WWII online-t róbálnám ki... Knights online nem megy SP2-n szóval az felejtős pedig annak meg a világa tetszik nagyon.
  • gvarga12
    #1876
    en a PvP-t akarom kiprobalni de most nem tudok fejlodni hihetetlen mennyire felboszitett most a jatek pff
    PvP heti egy alkalom szombat de. annyit kibirok de kell hozza magasszintu kari es mindig lesznek masok akik magasabb szintuek nalad most 50 folott gondolkodom az is evek kerdese nem tom ingyenesbe nemtudok jobbat ha fizetost jatszanek akkor lehet az EVE Onlineot tolnam de nem teszem nem szantam meg ra magam egyenlore kal ha most jo lenne netem akkor nyomnam orba szajba de igy most se tudok feljelentkezni lehet inkabb fozok valamit meg kimosom a ruhaimat
  • slapecz
    #1875
    ja es szivesen latom a cuccaidat meg a penzedet :)
  • slapecz
    #1874
    en akkora tervezem a befejezest mikor meglesz a full G64 egy G48as stickel(kb nyar vege)
  • slapecz
    #1873
    egyszer mar beszeltunk errol es utanna siman nyomtad tovabb :P
    egyebkant mostanaban en is kezdem unni mert party nincs (bar az is csak annyi hogy ha vkinek kezd fogyni a hpje kattintok ra egyet) a solo meg enyhen szolva unalmas
  • Bucser
    #1872
    Erre mondtam, hogy Hack and slash:) Olyan mint a DIO ott is egy volt a lényeg, hogy minél magasabb szintű legyél:) Ha nem találok benne alami olyan 30-40-. szintnél ami miatt érdemes folytatni én is abbahagyom hisz nekem ott az Il-2 én azt csinálom komolyan:) ez csak kikapcs amíg nincs Joyom:)
  • plas
    #1871
    úgymond kezdem megunni az egészet...
    Nincs benne kihívás. Csupán XP döngetés ezerrel, ami nem embert, hanem robotot kíván.De minek? Mire lesz jó ha leszek lvl62? arrahogyközel a lvl63? pff.....
    ááááá Tényleg nagyon unalmassá kezd válni. Főleg egyedül...
    Felteszek egy kérdést: Szerintetek mi az értelme ennek a játéknak? Mi az élvezet benne számotokra? Mert nem hiszem, hogy kikapcsolódás...
    Elveszi minden szabadidődet, vannak emberek akik alszanak, meg Kal-oznak. És mindezt azért, hogy egyre magasabb lvl-űek legyenek...
    Ha játszok a CounterStrike-al, vagy a HL-al, na az kikapcsolódás. Persze azt is lehet megszállotként művelni, de nem ennyire... Ez sok...
    Biztos fogom tolni Kalt, de visszaveszek a tempóból az tuti.Ehhez megszállotság kell...
    nah asszem ennyi így hirtelen.... :)
    Kíváncsi vok a ti véleményetekre is...
  • slapecz
    #1870
    most kottetted be azt rogton valtassz? :P
  • gvarga12
    #1869
    ja visszafele mentem most -1 csik a kezdeshez kepest nem idegesit am a dehogy
    kene szerezni valami rendes netet mindjart meg is nezem
  • slapecz
    #1868
    veled mivan tegnap meg ma se lattalak..
  • plas
    #1867
    Napi nem fejlődik hanem visszakozik....
  • gvarga12
    #1866
    Hali este meg reggel 6x haltam -2 csik eleg szar ez a net.
  • gvarga12
    #1865
    nem gond az idoeltolodas meg a melo miatt en is hasonlo cipoben jarok most meg nem enged vissza
  • slapecz
    #1864
    bent vagyok de csak neha johet szoba party amig vki este dolgozik meg 8-ra haza...
  • Bucser
    #1863
    És hogyhogy nem állsz be Guildbe? vagy az sem jelent semmit csak könyebb partyt találni?
  • slapecz
    #1862
    ha mar unod akkor meglatod mi lesz kesobb...
    en mar vagy masfel hete 40-es vagyok talan hetvegen meglesz a 41,szepen felveszem a questet,megcsinalom,es solozok (vagy nagy ritkan partyzok) a kov lvlig addig pedig remelem hogy lesz par dropom
  • Bucser
    #1861
    Hát nekem is a Dio-t jelenti és nekem az eleje óta olyan... (Kapsz egy questet mész előre és egyre nehezedő ellenekből kell x dolgot kiverni közben skilleket és cuccokat vehetsz Xp-ért és pénzért majd aztán elkezdhetsz kereskedni) csak itt nem 8-an vannak max egy serveren hanem sokkal sokkal többen.... Az assasin rendszer baromira tetszik a fejlődés sejtem, hogy miért olyan gyors az elején a közepétől meg miért dög lassú.. (ugye első 20 szinthez kellett 3-4 nap most meg eggelek meg pecázgatok mert kell a lé jobb armorra), Meg kell szerettetni a néppel a játékot már az elején ennek a legjobb módja az eredmények gyors mutatása és a skillek szórása aztán majd látod a fő sodrásvonalat és jönnek a guildek meg egyebek szépen forr ki a játék. NEm azt mondom, hogy nem tetszik, csak nekem néha kicsit már unalmas a Monstákat hentelni egyfolytában azért, hogy legyen pénzem és XP-m arra, hogy újabb monstákat henteljek még több XP-ért és pénzért:) amit szintén el fogok költeni az előző okokból:) Szóval érted a problémámat:) meg amikor partyba lépek valakivel és azon aggódik az illető, hogy miért én veszem fel a cuccokat holott nem fogja fel, hogy mindegy kiveszi fel a cuccokat és öl a partiban az XP és cucc egyenlően osztódik a tagok között...:)

    Szóval változatlanul tetszik a játék csak egyedül solozást már unom:)
  • slapecz
    #1860
    a hack and slash nalam a diablot jelenti de ez mar az elejetol nem olyan :P
  • Bucser
    #1859
    Ahhan:) Értem akkor ez csak az elején ennyire nagyon Hack And slash???
  • slapecz
    #1858
    min 31-nek kel lenni, ott jelennek meg ha ktivalva vannak ilyen finomsagok mint xp ko,halaszatgyorsito ko stb
  • Bucser
    #1857
    AMi még érdkeelne, hogyha C-vel előveszem a karakterlapot akkor a resistance-ok alatt van egy kisablak 3 füllel amire az van írva, hogy 1,2,3. Ezek mit jelentenek? vagy majd később lesz értelme?
  • slapecz
    #1856
    mikor ersz haza nagyjabol?
  • Bucser
    #1855
    És minnél emberesebbet sebzel annál gyorsabban tölt a rage bar:) Zsííír:)
  • gvarga12
    #1854
    igen pontosan igy mukodik a dolog
    castle ostromnal jol johet a panter gyorsasaga a bejutasnal
  • Bucser
    #1853
    ÉS amíg állat vagy folyamatosan fogy? és utána újra fel kell tölteni?
  • gvarga12
    #1852
    na olvasgattam kicsit latom a patch-ban benne van hogy a fenypostat csak 11 szint utan lehet hasznalni .
    meg uj parancs /position /time
    az assaknak 1/20-ad tehat 5% eselyuk van ra hogy eldobjanak valamit
    a rage bar 10K vagy 60K valahogy igy meg vitatkoznak a szakertok az viszont mar tuti hogy 1 orat tudsz allatkent eltolteni ha tele van
    amit gondoltam beigazolodott a magasszintu allatok 21 folott pl. speci skilleket kapak mivel csak 2 ilyen van eddig nem nagyon lehet tudni mik ezek de biztos nagyon durvak nem veletlenul vannak az allatok a gameban
    rage point-ok amitol a szornyek jobban fognakutalni/megtamadni ez sehol nincs kiirva szoval lehet hogy nem is igaz de azert leirom 10 damageonkent ad 1 RP-t
    remelem segitett a kis leiras :)
  • Bucser
    #1851
    Csak azért kérdeztem, hogy érdemes e várni magasabb szintre ha talizni akarok egy fegyvert. De ha így van akkor okés:)
  • gvarga12
    #1850
    hali most melozok de remelem karijaim bent vannak jatekban
    igen a szint nem befolyasolja a talizas sikeresseget szal semmilyen korulmenyek kozott ne add ki a kezedbol a fegyvered!!!!!!
  • Bucser
    #1849
    Amikor talizol egy fegyvert a saját szinted nem befolyásolja a sikeressgé esélyét? csak a Tali?
  • gvarga12
    #1848
    mondtam hogy 2 héten belül, én se gondoltam komolyan hogy pénteken megrendeljük aztán szerdán már van net ráadásul hétfő itt szünnap volt meg két hetet mondtak az ügyfélszolgálaton, ha nem lenne ilyen szar a pingem akkor még örülni is tudnék
    na 34.8 vagyok remélem lassan fogok tudni haladni is nem csak elhalom az XP-m
  • Cortez Lovag
    #1847
    NAPIÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!! Ez nem igazság te azt mondtad hogy van még 1 hetem de te már ma itt vagy raki meg még csak ............... ! ígyhát ne b*sz le plz mert én abban a hitben voltam hogy maj jövő héten siman megcsinalom erre te MA MÁR ITT VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NE ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRRRRRRRRRRR
  • gvarga12
    #1846
    35 font web frissült nézegessétek
    na mentem gémbe
  • slapecz
    #1845
    mennyibe kerul a net?
  • gvarga12
    #1844
    remek frissítések hamar leköttek game ugytűnik megy rendesen setefelé leszek is kicsit az a baj hogy a többi balaek akivel eggyüttlakom nem vett gépet de fizetett a netért szóval illik odaengednem őket